co myślicie o różnych internetowych kaznodziejach

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Noemi
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Re: co myślicie o różnych internetowych kaznodziejach

Postautor: Noemi » 31 maja 2018, 08:50

KAAN pisze:
Noemi pisze:czy ze szkoleń są nagrania bo przyznam, że szukałam ale nie znalazłam ,być może źle szukałam ,a do Krakowa z Lublina jest spory kawałek drogi ,więc internet jest niezastąpionym środkiem przekazu i odbioru dla tych co daleko i nie mogą być na miejscu
Są nagrania, ale dostępne dla znajomych. Jeśli jakiś temat cię szczególnie interesuje to mogę ci przesłać wykłady z konkretnego dnia, przejrzyj tematy sesji na studium.kwch.pl. Nagrywamy tylko audio. Na szkole biblijnej Berea w Świętochłowicach są robione nagrania wideo i część z nich jest dostępna w internecie. Ja tam wykładałem teologię systematyczną. Może coś tam wygrzebiesz :) .

w Krakowie wybór ogormny trudno podjąć decyzję ,może na rozgrzewkę coś z teologii systematycznej w szkole Berea :-)

Noemi
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 04 cze 2018, 16:20

to poproszę o nagranie wykładu z sesji studium "Księgi Rut i Estery" - 20-21 października 2017 roku.

Awatar użytkownika
KAAN
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 04 cze 2018, 17:12

Noemi pisze:to poproszę o nagranie wykładu z sesji studium "Księgi Rut i Estery" - 20-21 października 2017 roku.
Poszukam i postaram się ci podesłać.

Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Hyde Park”