Korwin, narodowcy, Braun

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Michał » 11 sty 2019, 14:57

Cześć, bo długim okresie milczenia postanowiłelm o coś spytać, trochę przeprowadzić taki prywatny "eksperyment poznawczy".

Otóż jak pewnie wiedzą zainteresowani polityką, zawiązany został sojusz partii Wolność, Ruchu Narodowego i środowiska Grzegorza Brauna.
Obrazek
Ponieważ na naszym forum, przynajmniej "za moich czasów" dużo było sympatyków JKM, zwolenników narodowców mniej, ale jacyś by się znaleźli, mam pytanie skierowane tylko do protestantów:
Czy jest tu ktoś, kto zamierza głosować na tę listę lub to poważnie rozważa?
Pytanie wiąże się głównie z uczestnictwem w tym przedsięwzięciu Brauna. Bądź co bądź jest on jadowitym antyprotestantem, w zasadzie takim odpowiednikiem antysemity Leszka Bubla w tej dziedzinie?
Czy ktoś jest na tyle zagorzałym wolnościowcem/narodowcem, że zagłosuje nawet na Brauna w pakiecie? Pytam, bo dla mnie byłoby to niepojęte.
Jestem ciekaw, czy są na forum takie osoby i tego, dlaczego chciałyby na taką koalicję zagłosować. Nie chcę takich osób wyśmiewać, ani się z nimi spierać. Po prostu ich nie rozumiem, może zrozumiem.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: KAAN » 11 sty 2019, 16:17

Ja mam zamiar na tą koalicję głosować bo oni są skupieni wokół hasła rozwalenia UE i przepędzenia lewactwa. Nie ma inne opcji ktora by miała realne szanse coś osiągnąć.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Michał » 11 sty 2019, 17:15

A nie przeszkadzają Ci takie poglądy Brauna? https://nczas.com/2018/04/16/tylko-u-na ... ski-video/

Dla niego protestantyzm to źródło wszelkiego zła. Antyprotestantyzm jest filarem toższamosci Brauna, nie da się oddzielić jego poglądów politycznych od fanatyzmu relogijnego, bo się wzajemnie przenikają. Zresztą cała jego obecna działalność to tropienie spisków żydowsko-amerykańsko-protestanckich.

Jeszcze rozumiem na Korwina i narodowców, ale ten Braun... Dla mnie to trochę jakby Żyd głosował na Bubla.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Kamilzon » 11 sty 2019, 18:56

Hej! To może ja się podzielę swoimi przemyśleniami co do tej całej koalicji, a raczej jej liderami.

Grzegorz Braun - Żyd i mason, Grzegorz Braun jest dzisiaj związany ze środowiskami tzw. tradycji katolickiej, m.in. z Bractwem św. Piusa X. Bractwo to zostało założone oraz jest finansowane przez rodzinę Rothschildów.

Ozjasz Goldberg vel Janusz Korwin-Mikke - Wentyl bezpieczeństwa IIIRP, skupia uwagę głownie młodych wyborców, prawdopodobnie jest agentem komunistów/socjalistów aby kompromitować idee wolnego rynku. Zawsze gdy zbliża się do przekroczenia progu wyborczego musi coś palnąć kontrowersyjnego co odciągnie wyborców i skończy jak zwykle z 1% poparcia tzw. "Protokół 1%"

Ruch Narodowy Tak zwani koncesjonowani nacjonaliści. Organizacja stworzona po to aby skupiać głupich pseudo-patriotów i
gimbo-nacjonalistów.

Tak więc nie ma na kogo głosować.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: KAAN » 11 sty 2019, 19:09

Michał pisze:Jeszcze rozumiem na Korwina i narodowców, ale ten Braun... Dla mnie to trochę jakby Żyd głosował na Bubla.
Nie głosuję na Brauna, tylko na koalicję.Prawie wszyscy indywidualni ludzie mają nieakceptowalne poglądy, żaden z nich nie jest idealny, ale w koalicji będa patrzeć sobie na ręcę. Nie ma na kogo innego głosować.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Dziesięć panien » 12 sty 2019, 10:19

KAAN pisze:Ja mam zamiar na tą koalicję głosować bo oni są skupieni wokół hasła rozwalenia UE i przepędzenia lewactwa. Nie ma inne opcji ktora by miała realne szanse coś osiągnąć.


To tak jakbyś na inkwizycje głosował. Nie łudzć się nie będzie lepiej w tym kraju. Dopóki się ludzie nie nawrócą do Biblii.

Na miejsce Uni i lewactwa stosy zapłoną. Myślałem że jesteś przeciwko polityce.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: He.Lena » 12 sty 2019, 11:46

Ta partia to ostatnie, na co bym głos oddała. Dać takim osobom władzę...to dopiero by się działo. I co to znaczy: "rozwalenie Unii". Straszne i przerażające czasy nas czekają, jak takie osobniki dorwą się do władzy z Kaanem na czele. :-/
Kompletnie nie rozumiem tego, że w innych tematach tępicie każdego, kto choćby dotykał się spraw "świata", a tu Kaan deklaruje coś takiego :eek:
Straszni jesteście. I przewrotni. :-(


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: KAAN » 12 sty 2019, 18:15

Dziesięć panien pisze:
KAAN pisze:Ja mam zamiar na tą koalicję głosować bo oni są skupieni wokół hasła rozwalenia UE i przepędzenia lewactwa. Nie ma inne opcji ktora by miała realne szanse coś osiągnąć.
To tak jakbyś na inkwizycje głosował.
Korwin to anty inkwizycja inni podobnie, tylko Braun ma hyzia na punkcie katolicyzmu.
Nie łudzć się nie będzie lepiej w tym kraju. Dopóki się ludzie nie nawrócą do Biblii.
Nie łudź się, ludzie nigdy w tym kraju nie nawrócą się do Biblii. Tak na prawdę nie ma nadziei dla tego narodu, moje głosowanie to tylko uspokojenie sumienia, żeby mi nikt nie zarzucił że nie chciałem poprawy na lepsze.
Na miejsce Uni i lewactwa stosy zapłoną. Myślałem że jesteś przeciwko polityce.
Jestem przeciwko polityce, a stosy zapłoną jak się nic nie zmieni, co tydzień obecna władza wprowadza totalitarne przepisy. Nie mam złudzeń co do polityki; ten bałwochwalczy naród ma taką władzę na jaką zasługuje.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: KAAN » 12 sty 2019, 18:16

He.Lena pisze:Straszne i przerażające czasy nas czekają, jak takie osobniki dorwą się do władzy z Kaanem na czele.
Teraz rządzi totalitarna władza z He.Leną na czele.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: marioosh666 » 12 sty 2019, 19:15

Michał pisze:Czy jest tu ktoś, kto zamierza głosować na tę listę lub to poważnie rozważa?

Nie zamierzam ani nie muszę rozważać - wiem na 100%, że na nich nie zagłosuję.
Michał pisze:Pytanie wiąże się głównie z uczestnictwem w tym przedsięwzięciu Brauna. Bądź co bądź jest on jadowitym antyprotestantem, w zasadzie takim odpowiednikiem antysemity Leszka Bubla w tej dziedzinie?

Gdyby Braun był uczciwym człowiekiem, który dawałby nadzieję na dobre rządzenie państwem to zagłosowałbym na niego bez wahania, a w kwestii ataków na protestantów nadstawił mu drugi policzek, ale ten człowiek ewidentnie realizuje zadania zlecone, a reszta koalicji wcale nie jest od niego lepsza. Musimy mieć świadomość, że wybieramy spośród tego co jest dostępne na rynku. Jak się obrazimy na wszystkich i zbojkotujemy wybory to też dokonamy wyboru i udzielimy wsparcia najsilniejszemu, więc sam w sobie antyprotestantyzm nie powinien skreślać człowieka, bo on będzie miał większy wpływ na nasze życia w bardziej przyziemnych jego obszarach.
Michał pisze:Czy ktoś jest na tyle zagorzałym wolnościowcem/narodowcem, że zagłosuje nawet na Brauna w pakiecie? Pytam, bo dla mnie byłoby to niepojęte.

@Kamilzon bardzo ładnie ich zdemaskował. Warto dodać, że poważna aktywność polityczna Brauna zaczęła się praktycznie w tym samym momencie co Kowalskiego i Chojeckiego. Mam na myśli moment politycznego zorganizowania się, a nie w ogóle działalności w polityce. JKM jako polityk to pasmo porażek. Robi wszystko, żeby zebrać młodych ludzi wokół siebie, a później rozwalić projekt tak, żeby para poszła w gwizdek. Te ciągłe zmiany szyldu, głupie wypowiedzi w końcówce, konflikty personalne itp. to nie jest przypadek. A jeszcze trzeba dodać uwiarygodnienie PO jako partii wolnorynkowej. W Internecie są zdjęcia z Tuskiem. Później próbował uwiarygodnić Wiplera, a teraz kolejnych. I życie osobiste - ósemka dzieci z czterema różnymi kobietami jeżeli dobrze pamiętam, obecna żona, która mogłaby być wnuczką i promocja rozwięzłości seksualnej. Wersję o wentylu bezpieczeństwa potwierdza też mieszanie młodym w głowie w kwestii PRLu np.: Przemyka zabili przez przypadek, bo mieli spuścić lanie, ale przesadzili, bilans stanu wojennego jest pozytywny, bo był wstrzymany ruch i było mniej wypadków, emerytury dla UBeków są OK, a przy tym wezwanie, żeby wojsko zrobiło porządek po tym jak PiS wybrał i zaczął rozwalać ostatnie bezpieczniki PRLu. Do tego promowanie Rosji jako wzoru wartości konserwatywnych, a komunistycznych Chin jako wzoru wolności gospodarczej. Narodowcy to dzisiaj trudne do określenia środowisko. Chłopcy z różną przeszłością się bawią i niewiele z tego wynika. Poza ideą narodową to w sumie nie wiadomo co ich łączy i jakie mają poglądy. Jeszcze do niedawna z Korwinem było im nie po drodze.
KAAN pisze:Ja mam zamiar na tą koalicję głosować bo oni są skupieni wokół hasła rozwalenia UE i przepędzenia lewactwa. Nie ma inne opcji ktora by miała realne szanse coś osiągnąć.

Oni nie mają tego osiągać, przepędzać też nie, jedyne zadanie to urwać jak najwięcej PiSowi, żeby w Polsce nic się nie zmieniło i panował ogólny bałagan.
Dziesięć panien pisze:Myślałem że jesteś przeciwko polityce.

Coś mi się wydaje, że tutaj chodzi o trzymanie protestantów w ryzach, żeby się do polityki nie mieszali w obawie przed pobrudzeniem tylko oddali pole złym ludziom.
KAAN pisze:Nie łudź się, ludzie nigdy w tym kraju nie nawrócą się do Biblii.

Jesteśmy bardzo blisko tego momentu, ale na razie to lewactwo robi dobrą robotę, a konserwatyści siedzą cicho. KK traci swoją pozycję przez skandale pedofilskie i wyczyny Franciszka, upadają kolejne autorytety moralne, a młode pokolenie zna zagraniczne języki, podróżuje po Świecie, szuka czegoś innego. Jak KK osłabnie to będzie szansa na ujawnienie prawdy o JPII, a nastąpi masowe nawrócenie. Za tym pójdą przemiany polityczne. Świat kręci się bardzo szybko. Obieg informacji też jest inny. Tak naprawdę tylko w KNP z Lublina widać potencjał, żeby to zagospodarować. Wysyłają Biblię za darmo, robią warsztaty biblijne, wychodzą do studentów itp. Oni zdają sobie sprawę, że trzeba zebrać żniwo. Reszta zborów siedzi cicho i łaskawie czeka aż ktoś do nich zapuka.


Są ludzie i moderatorzy...
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: Dziesięć panien » 12 sty 2019, 19:25

No widzisz nic przed tobą się nie ukryje. Biedni protestanci że trzeba ich trzymać aby się nie pobrudzili. Kto ma się pobrudzić to się pobrudzi. Kto ma być zwiedzonym będzie zwiedzonym. Kto się uświęca niech się uświęca.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: He.Lena » 12 sty 2019, 19:37

KAAN pisze:
He.Lena pisze:Straszne i przerażające czasy nas czekają, jak takie osobniki dorwą się do władzy z Kaanem na czele.
Teraz rządzi totalitarna władza z He.Leną na czele.

:rotfl: :lmao: :hihi: Ja i PiS, powiadasz? Predzej w piekle zbuduja lodowisko xD Z PO tez mi nie po drodze. Ale juz na pewno nie ani z Korwinem - naczelnym pajacem i obrzydliwcem :roll: , ani tymi pozostalymi :lol-above: . Moje wybory to bojkot, od lat. To srodkowy palec oszustom, klamcom, zlodziejom i calej rzadowej patologii (mowie o rzadach w tzw. 3RP.


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: marioosh666 » 12 sty 2019, 21:08

He.Lena pisze:Moje wybory to bojkot, od lat. To srodkowy palec oszustom, klamcom, zlodziejom i calej rzadowej patologii (mowie o rzadach w tzw. 3RP.

Czyli wspierasz najsilniejszego. W przypadku najbliższych wyborów i tych ostatnich prawdopodobnie będzie to PiS. Dzięki 500+ i obietnicom emerytalnym stworzyli sobie duży elektorat, którego moc jest zależna od frekwencji tzn. im niższa tym lepiej.


Są ludzie i moderatorzy...
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: He.Lena » 12 sty 2019, 23:21

marioosh666 pisze:
He.Lena pisze:Moje wybory to bojkot, od lat. To srodkowy palec oszustom, klamcom, zlodziejom i calej rzadowej patologii (mowie o rzadach w tzw. 3RP.

Czyli wspierasz najsilniejszego. W przypadku najbliższych wyborów i tych ostatnich prawdopodobnie będzie to PiS. Dzięki 500+ i obietnicom emerytalnym stworzyli sobie duży elektorat, którego moc jest zależna od frekwencji tzn. im niższa tym lepiej.

Nieprawda. Nie wspieram nikogo, nie przykladam reki i nie utozsamiam sie z zadna wladza. Nie obchodzi mnie jak rzadza, bo i tak kazda wladza sklada obietnice, ktorych nie realizuje. Zadna dotychczasowa wladza nie dala mnie, ani mojej rodzinie nic. Zadne 500 plus mnie nie dotyczy, nie wiem co obiecuja emerytom, ale emeryci w moim srodowisku nie znosza pisowcow. Takie gadanie, ze jest demokracja i ze mamy wplyw na wszystko juz sie nie sprawdza. Prawda jest taka, ze to tak samo oszukanczy system, jak kazdy inny. Wyborcy nie maja wplywu na nic i sa potrzebni tylko przy urnach.


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Korwin, narodowcy, Braun

Postautor: marioosh666 » 13 sty 2019, 10:37

He.Lena pisze:Nieprawda. Nie wspieram nikogo, nie przykladam reki i nie utozsamiam sie z zadna wladza.

Swoją bezczynnością wspierasz i przykładasz rękę, a oni nie potrzebują Twojego utożsamiania się, bo w obecnym systemie po wyborach nie muszą się zbyt mocno liczyć z suwerenem.
He.Lena pisze:Nie obchodzi mnie jak rzadza, bo i tak kazda wladza sklada obietnice, ktorych nie realizuje.

Nie realizuje, bo im na to pozwalamy. W USA to działa inaczej, w Rosji działa inaczej, w Polsce działa inaczej. To nie jest tak, że władza tak musi działać. Wszystko zależy od kondycji moralnej narodu, a właściwie społeczeństwa. Dla przykładu oczekujemy, że oni będą pracować za darmo przez co ideowi fachowcy nie idą do polityki, ale nie przeszkadza nam, że będą traktować państwo jak dojną krowę, więc traktują. Nie ma tu głębszej filozofii. Bardziej niż politykami brzydzę się debilowatym społeczeństwem.
He.Lena pisze:Zadna dotychczasowa wladza nie dala mnie, ani mojej rodzinie nic.

Mi też nie dała i szczerze mówiąc nie chcę, żeby mi dawała. Mogę oddać te ochłapy, które gdzieś i kiedyś spadły. Pod warunkiem, że przestają zabierać na potęgę.
He.Lena pisze:Zadne 500 plus mnie nie dotyczy, nie wiem co obiecuja emerytom, ale emeryci w moim srodowisku nie znosza pisowcow.

Jak ktoś całe życie przepracował w UB, a później SB to może nie znosić PiSowców ;) Emeryci są różni. Niektórzy w PRLu byli za partią i to rozdawnictwo bardzo im się spodobało.
He.Lena pisze:Takie gadanie, ze jest demokracja i ze mamy wplyw na wszystko juz sie nie sprawdza. Prawda jest taka, ze to tak samo oszukanczy system, jak kazdy inny. Wyborcy nie maja wplywu na nic i sa potrzebni tylko przy urnach.

U nas nie ma prawdziwej demokracji, ale jej atrapa. Przede wszystkim powinniśmy głosować na jednego posła w kręgu i móc go w każdej chwili odwołać. Żadnych dotacji na partie albo szczątkowe, a na to konto ludzie w ramach rocznego limitu sami wspierają swoich przedstawicieli. W kilku państwach na Świecie udało się dokonać prawdziwej zmiany.


Są ludzie i moderatorzy...

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości