"przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: kontousunięte1 » 13 kwie 2018, 11:59

Oliwka pisze:kontousunięte1 czy ty chcesz poznac Prawde czy szukasz haka na YHVH jaki to okrutnik
czytasz szukasz znowu czytasz ale z tego co o YHVH piszesz to weszłas na bezdroza .
Kim sa ci wy ?
a gdzie ja pisze posty ?
wy to wy .

YHWH stwórca dał mi taki, a nie inny rozum i charakter. Dociekliwość, szukanie, poznawanie, zadawanie pytań... zawsze chciałam poznać PRAWDĘ. To, że komuś się wydaje iż ją poznał, to że ma objawienia, wcale nie świadczy o tym, że nie dał się wkręcić.
Ale wiadomo, że najlepiej przytakiwać każdemu i wtedy da się żyć. Czy na bezdroża? Na pewno? A jeśli to ja mam rację? Też pytałam Boga i tak mnie nakierowuje. Ale pewnie to nie YHWH. Trudno.


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 12:26

kontousunięte1 tez zadaje pytania i nie poprzestaje na pierwszej odpowiedzi a kiedy zadawalam pytania Panu Jezusowi
to zaawałam z róznej strony a co jesli tak a co jesli tak .
Chciałm miec mozliwie wszystkie odpowiedzi bo sama wiesz ,ze na jedna sprawe pytan i odpowiedzi moze byc wiele
ale musza byc spójne.
Prawde chciałam poznac a Prawda to Jeszua to nie jest ze ktos Go zna jako Syna człowieczego ,bo nie wie co zna.
Nie masz przytakiwac nikomu masz prosic o OSOBISTE Objawienie o potwierdzenie .
Kłamstwa sie powielaja bo ludzie zaczytali sie w ksiazkach w cudzych teoriach filozofiach zamiast pytac Jezusa .
jak ten Bóg ma na imie którego pytasz ?


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 12:41

A co jeśli to co słyszę jest inne zasadniczo od tego co słyszysz Ty?


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 12:53

Musi dazyc do jednosci Poznania .
Nie wiem co masz na mysli o jakie róznice chodzi .
Wiesz czy masz uszy Obrzezane czy sa głuche na Prawde .?


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 13:15

Wiem. Muszę dążyć do jedności poznania z Tobą?

Kto Ci dał monopol? Nie potrafisz argumentować swoich stanowisk ani na gruncie filozofii, biblistyki, ani zwykłej logiki. I mam dążyć do jedności poznania z Tobą?

Nie raz przewalałem swój sposób myślenia, zbudowane przeze mnie koncepcje teologiczne, mapy, które określały duchową rzeczywistość i do tej pory za każdym razem dochodzę do miejsca, w którym muszę jeszcze raz skorygować swoje myślenie. Nie boję się utraty teologicznego spokoju, bo biegnę za Chrystusem i to On mnie interesuje.

Wiem o tym, że mam uszy bardzo często głuche na prawdę, jak tylko mi się odtykają, to przyjmuję Boże poruszenie z dziękczynieniem. Czy możesz powiedzieć o sobie to samo? Czy dla Ciebie odetkanie uszu, czy obrzezanie uszu znaczy zatkanie ich i wsłuchiwanie się w samą siebie? Tak wygląda na podstawie Twoich postów.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: magda » 13 kwie 2018, 13:29

Sanjuanito pisze:A co jeśli to co słyszę jest inne zasadniczo od tego co słyszysz Ty?


Tak się dzieje jeśli słuchamy jakis podejrzanych objawień własnych i nie sprawdzamy ich ze Słowem Bozym czy przypadkiem nie jest z nim sprzeczne , Był tu przykład dziewczyny Zielonoświątkowej która miała objawienie zupełnie sprzeczne ze słowami Jezusa jednak tego objawienia nie odrzuciła bo jej się podobało, chociaż sprzeczne ze słowami Jezusa to wiadomo ze na 100% fałsz i pochodzi od ojca kłamastwa. Dlatego człowiek musi sobie postawić jakis prioritet taki ze słowa Jezusa to prawda niepodważalna czy słowa Ducha Bozego w Piśmie świętym i sprawdzać to za każdym razem właśnie z tym , Bo nie mając prawdy niepodważalnej jaką jest Słowo Boga nie mają nic zupełnie , jeśli ktoś już zaczyna podważać prawdę Bożego Słowa i to co mówił Jezus czy Duch Boży nie jest dla niego autorytetem to zaczyna wierzyć fałszywej nauce , czy starym przekazom nie wiadomo przez kogo tłumaczonym tendencyjnie i w końcu nie ma żadnej prawdy a mętlik który stara się sobie uporządkować dochodząc do wniosku ze jednak te starsze teksty są prawdą a Biblia pisana pod natchnieniem nie jest, mimo że i Jezus i Duch Boży mówiacy przez apostołów potwierdził prawdziwosć pisma, dla takich ludzi juz nawet Jezus nie jest autorytetem mimo ze umarł za nich , dał sie w tak bestialski sposób zabic za ta prawdę , apostołowie też za prawdę oddali zycie i to dla takich ludzi jest nieważne, ważne jest za to że w jakiś tam tekstach sumeryjskich ( sami ich nie czytają a wierzą na słowo nieznanym ludziom )pisali o tym co w Biblii i ze to było wcześniej , Taki kruchy marny rozumek nawet nie bierze pod uwagę tego, że ludzie przekazywali sobie wiele ustnie i jedno spisali wcześniej inni później takie same rzeczy np potop . Wszyscy ludzie którzy zyja i Żydzi i Sumerowie pochodzili od Noego i Noe przekazał prawde o potopie wszystkim potomkom tylko Sumerowie spisali wcześniej niż Mojżesz i w formie mitu a Mojżesz pózniej , moze nawet pod wpływem Ducha Bozego , niestety taki jeden z drugim bezmyślny człowiek juz neguje to czego nie rozumie i polega na swoim jak widać marnym rozumku , tacy to niestety giną bo bez Boga i jego prawdy absolutnej nie ma zbawienia . Poleganie na własnym rozumie, na nauce która sie bardzo zmienia i niewiele wiedzac myli często, na tekstach pisanych przez ludzi nie mających Boga w sercu, na podejrzanych objawieniach prywatnych i własnych odczuciach prowadzi do utraty wiary i to utraty całkowitej, są to ludzie niby wierzący tak sie deklaruja a tak na prawdę ateisci pełna gębą.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 13:42

magda pisze:
Sanjuanito pisze:A co jeśli to co słyszę jest inne zasadniczo od tego co słyszysz Ty?


Tak się dzieje jeśli słuchamy jakis podejrzanych objawień własnych i nie sprawdzamy ich ze Słowem Bozym czy przypadkiem nie jest z nim sprzeczne , Był tu przykład dziewczyny Zielonoświątkowej która miała objawienie zupełnie sprzeczne ze słowami Jezusa jednak tego objawienia nie odrzuciła bo jej się podobało, chociaż sprzeczne ze słowami Jezusa to wiadomo ze na 100% fałsz i pochodzi od ojca kłamastwa. Dlatego człowiek musi sobie postawić jakis prioritet taki ze słowa Jezusa to prawda niepodważalna czy słowa Ducha Bozego w Piśmie świętym i sprawdzać to za każdym razem właśnie z tym , Bo nie mając prawdy niepodważalnej jaką jest Słowo Boga nie mają nic zupełnie , jeśli ktoś już zaczyna podważać prawdę Bożego Słowa i to co mówił Jezus czy Duch Boży nie jest dla niego autorytetem to zaczyna wierzyć fałszywej nauce , czy starym przekazom nie wiadomo przez kogo tłumaczonym tendencyjnie i w końcu nie ma żadnej prawdy a mętlik który stara się sobie uporządkować dochodząc do wniosku ze jednak te starsze teksty są prawdą a Biblia pisana pod natchnieniem nie jest, mimo że i Jezus i Duch Boży mówiacy przez apostołów potwierdził prawdziwosć pisma, dla takich ludzi juz nawet Jezus nie jest autorytetem mimo ze umarł za nich , dał sie w tak bestialski sposób zabic za ta prawdę , apostołowie też za prawdę oddali zycie i to dla takich ludzi jest nieważne, ważne jest za to że w jakiś tam tekstach sumeryjskich ( sami ich nie czytają a wierzą na słowo nieznanym ludziom )pisali o tym co w Biblii i ze to było wcześniej , Taki kruchy marny rozumek nawet nie bierze pod uwagę tego, że ludzie przekazywali sobie wiele ustnie i jedno spisali wcześniej inni później takie same rzeczy np potop . Wszyscy ludzie którzy zyja i Żydzi i Sumerowie pochodzili od Noego i Noe przekazał prawde o potopie wszystkim potomkom tylko Sumerowie spisali wcześniej niż Mojżesz i w formie mitu a Mojżesz pózniej , moze nawet pod wpływem Ducha Bozego , niestety taki jeden z drugim bezmyślny człowiek juz neguje to czego nie rozumie i polega na swoim jak widać marnym rozumku , tacy to niestety giną bo bez Boga i jego prawdy absolutnej nie ma zbawienia . Poleganie na własnym rozumie, na nauce która sie bardzo zmienia i niewiele wiedzac myli często, na tekstach pisanych przez ludzi nie mających Boga w sercu, na podejrzanych objawieniach prywatnych i własnych odczuciach prowadzi do utraty wiary i to utraty całkowitej, są to ludzie niby wierzący tak sie deklaruja a tak na prawdę ateisci pełna gębą.


Tak jak mówisz, kwestia priorytetów. Wszystko trzeba sprawdzać z Pismem Świętym, ono jest naszym ostatecznym autorytetem. Natomiast jeżeli Bóg mówił do ludzi kiedykolwiek, to dalej to robi. A jak rozpoznać, czy to co aktualnie słyszę jest od Boga, czy nie? Podobno osoby, które zajmują się rozpoznawaniem fałszywek podczas nauki w ogóle ich nie oglądają, tylko dokładnie studiują to jak wygląda prawdziwy pieniądz. Kiedy dobrze znają ten prawdziwy wystarczy chwila z fałszywką przed oczami, żeby znaleźć różnicę.

Natomiast, tu bym chciał dotknąć czegoś, co napisałaś. Nie uważam, żeby zapisy z innych kultur dotyczące tych samych wydarzeń zasadniczo różniły się od Biblijnych, więc nie widzę potrzeby jakiegoś kontrastowania, czy wartościowania. Czuję się nieswojo, kiedy czytam, że "tacy to niestety giną bo bez Boga i jego prawdy absolutnej nie ma zbawienia". Co masz na myśli kiedy mówisz, że bez prawdy absolutnej nie ma zbawienia?


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: KAAN » 13 kwie 2018, 14:28

Sanjuanito pisze: Natomiast jeżeli Bóg mówił do ludzi kiedykolwiek, to dalej to robi.
Tylko przez swoje Słowo zapisane w Biblii. Nie ma dzisiaj nowego objawienia.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 14:43

A kiedy zauważasz, że Bóg chce mieć z Tobą relację nie jest do dla Ciebie objawienie? Jest, chociaż zależne od Pisma Świętego.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: magda » 13 kwie 2018, 17:51

Sanjuanito pisze: Czuję się nieswojo, kiedy czytam, że "tacy to niestety giną bo bez Boga i jego prawdy absolutnej nie ma zbawienia". Co masz na myśli kiedy mówisz, że bez prawdy absolutnej nie ma zbawienia?


Po prostu jesli odrzucisz słowo Boze jako niewiarygodne bo no Mahabharata mówi cos o kosmitach a Biblia nie czy tabliczki Sumeryjskie opisały potop wcześniej niż Biblia to odrzucasz wszystko i Jezusa też bo to Jezus powiedział ze "'pismo nie moze byc naruszone " nie mówił ze cos w ST nie klapuje uznawał całe pismo tak jak Duch Świety przez apostoła stwierdził ze całe pismo jest pozyteczne i też nie negował niczego i niczego nie odrzucał czy nie uznawał za mit, To bez Jezusa i Ducha Bozego jakie masz zbawienie , Czy czujesz się nieswojo bo nie uznaję zbawienia bez Jezusa czy co, Wolałbyś zeby odrzucać sobie z Biblii co się chce wedle własnego uznania co sie chce bo sobie coś tam przeczytałeś na boku , jakąś rewelacyjną ksiązeczkę Danikena czy innego cwaniaka której rewelacje ze starożytnosci ci do Biblii nie przypasowały . Proste odrzucasz Biblię to odrzucasz Jezusa i bez Jezusa nie ma zbawienia. Czy myślisz że gdyby w ST były jakieś mity czy inne farmazony to Jezus by milczał i nie powiedział by swoim ukochanym uczniom ze tam jest fałsz , na pewno by powiedział ,a skoro nic takiego nie mówił to mu uwierz ze nic takiego nie ma w ST i nie doszukuj sie w innych źródłach prawdy bo prawda jest jedynie w Biblii i to do Biblii trzeba wszystko przyrównywać a nie sprawdzać Biblię z tabliczkami sumeryjskimi czy innym badziewiem.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 18:05

Nie odpowiedziałaś na moje pytanie, a może nie zrozumiałem.

Co masz na myśli mówiąc, że bez prawdy absolutnej nie ma zbawienia - co to jest ta prawda absolutna?


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 18:11

Jezus nie milczał Jezus mówił o Nasieniu o Plemieniu wszystko mówił
To przd nimi UKRYWAŁ KIM JEST

aby Oni nie poznali nie zrozumieli i abym ICH NIE ZBAWIŁ
no i co z Jego SŁOWEM zrobicie ze bajki mówil
Co to za plemie ŻMIJOWE no chyba nie myslicie ze gady pełzajace .
Mówił o tych co maja wyglad ludzki ale ludzmi nie sa.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 18:24

Sanjuanito pisze:Wiem. Muszę dążyć do jedności poznania z Tobą?

Kto Ci dał monopol? Nie potrafisz argumentować swoich stanowisk ani na gruncie filozofii, biblistyki, ani zwykłej logiki. I mam dążyć do jedności poznania z Tobą?

Nie raz przewalałem swój sposób myślenia, zbudowane przeze mnie koncepcje teologiczne, mapy, które określały duchową rzeczywistość i do tej pory za każdym razem dochodzę do miejsca, w którym muszę jeszcze raz skorygować swoje myślenie. Nie boję się utraty teologicznego spokoju, bo biegnę za Chrystusem i to On mnie interesuje.

Wiem o tym, że mam uszy bardzo często głuche na prawdę, jak tylko mi się odtykają, to przyjmuję Boże poruszenie z dziękczynieniem. Czy możesz powiedzieć o sobie to samo? Czy dla Ciebie odetkanie uszu, czy obrzezanie uszu znaczy zatkanie ich i wsłuchiwanie się w samą siebie? Tak wygląda na podstawie Twoich postów.

Duch Prawdy JEST MONOPOLEM On Sam Objawia co chce na miare obrzezanego serca i na ile Obrzezane ucho przyjmie SŁOWO
Wiara jest ze słuchania - tak ?
A jak ma mówic do głuchego ucha kamiennego serca nieprzemionego umysłu ?
Czasem wystarczy chwila zeby ŚWIATŁO wlało sie do wnetrza i Objawi Siebie.
Jeszua mówi
Objawie mu Sam Siebie.
a co ma Objawic ze jest Synem człowieczym skoro sie urodził jak kazdy to jest wiec CO ma Objawic o SOBIE .
Dlaczego zakazywał uczniom by mówili co sie stało na Górze dlaczego mieli o tym milczec ?
Kazda koncepcja teologiczna i wszystko inne ap Paweł uznał za smiecie nawet rozprawianie nad rodowodem .
On chciał by mu przyniesli Pisma jakie Pisma ?
i na podstawie Pism otrzymał Objawienie którego nie miał mimo ze czytal owe Pisma .


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 18:31

Czyli mam pójść za tym co mówisz, ponieważ Duch Prawdy, który ma monopol na prawdę objawił Ci to co chciał.

Te objawienie nie jest racjonalne, nie wynika z lektury Pisma Świętego, używa filozofii, ale w sposób nie do zaakceptowania dla fliozofa oraz nie jest wewnętrznie spójne.

I mam za nim iść?

Wierzę w objawienie od Ducha Prawdy, które jest do pewnego stopnia racjonalne, wynika z lektury Pisma Świętego, opiera się na filozoficznych zasadach i co jest okrutnie istotne, jest wewnętrznie spójne.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: "przekazy" sumeryjskie kontra Biblia

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 18:42

Sanjuanito pisze:Czyli mam pójść za tym co mówisz, ponieważ Duch Prawdy, który ma monopol na prawdę objawił Ci to co chciał.

Te objawienie nie jest racjonalne, nie wynika z lektury Pisma Świętego, używa filozofii, ale w sposób nie do zaakceptowania dla fliozofa oraz nie jest wewnętrznie spójne.

I mam za nim iść?

Wierzę w objawienie od Ducha Prawdy, które jest do pewnego stopnia racjonalne, wynika z lektury Pisma Świętego, opiera się na filozoficznych zasadach i co jest okrutnie istotne, jest wewnętrznie spójne.

Ja mówie ze Duch Prawdy Objawia Prawde mowie ze zadawałam pytania i otrzymywalam odpowiedzi jak tez potwierdzenia.
Wszystko na podstawie ST i NT a nie nauk denominacyjnych filozofi ksiazek itp.
Pierwszy stopien to Wiara jesli jej nie ma Nic nie mozna przyjac głuchym uchem.
Pismo Swiete nie jest lektura tu popelniasz bład .


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości