Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunięte1 » 22 gru 2017, 17:42

Może i dają. Ruch konserwatywny to taka konserwa, puszka blaszana podobna do blaszanego statku kosmicznego. O.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 23 gru 2017, 13:45

Może y ktoś ten wątek kosmiczny wywalił do innego działu o dał tytuł dawni kosmici.

Co do woertarek to pewnie były metalowe i skorodowały i zniknęły. A te statki kosmiczne czy to co widział Ezachel to moga być jakieś pojazdy aniołów i tych dobrych i złych na pewno są niematerialne , ja w dzieciństwie widzialam UFO u mojej babci , był księżyc i onok niego dysk 2/3 jego wielkosci duży pomarańczowy Babcie powiedziała ze to wygląda jak Choinki co rzucali niemcy zapalone zeby oświetlic zaciemnione miasta tak jej się wygląd skojarzył ono odleciało strasznie szybko ale bezdźwiecznie z tego wniosek ze jest niematerialne bo przy szybkości nawet 1 macha jest juz huk a to leciało szybciej, to dziwne zjawisko i pewnie takie widywano ale to nie żadni kosmici kosmitów nie ma. Za to są demony złe duchy źli aniołowie i mogą takie fenomeny generować, Ja jak to widziałam nie chodziłam jeszcze do szkoły wiec miałam moze 5 lat ale zrobiło na mnie duze wrażenie że do dzis pamietam a co dopiero jeśli człowiek dorosły zobaczy takie cos stojące na ziemi i jakieś podobne do ludzi dziwne jednak istoty do niego zagadają. Ja na 100% miałabym pełniutkie gacie .. Ezachiel to twardziel ze z nimi gadał i tak dokładnie to opisał. Hindusi maja opisy pewnie tych aniołów z przed potopu co to tu zeszli na ziemię wbrew woli Bożej i do dzis hindusi czczą demony .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 27 gru 2017, 09:57

Chrześcijaństwo zabija zdolności logicznego myślenia i postrzegania świata.
Przykład powyżej. To, co widzieli starożytni to demony lub anioły. Sprawa wyjaśniona.
Gratulacje.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: KAAN » 27 gru 2017, 10:05

nesto pisze:Chrześcijaństwo zabija zdolności logicznego myślenia i postrzegania świata..
Skąd ty możesz to wiedzieć, skoro nie napisałeś już dawno logicznych argumentów i nie wykazałeś się jakąś konkretną wiedzą? Ateizm, agnostycyzm ustawia człowieka na z góry przegranej pozycji, to brak podstawowych logicznych podstaw wnioskowania, dlatego piszesz tak wiele nielogicznych i pustych twierdzeń.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunięte1 » 27 gru 2017, 10:11

KAAN pisze:
nesto pisze:Chrześcijaństwo zabija zdolności logicznego myślenia i postrzegania świata..
Skąd ty możesz to wiedzieć, skoro nie napisałeś już dawno logicznych argumentów i nie wykazałeś się jakąś konkretną wiedzą? Ateizm, agnostycyzm ustawia człowieka na z góry przegranej pozycji, to brak podstawowych logicznych podstaw wnioskowania, dlatego piszesz tak wiele nielogicznych i pustych twierdzeń.

Może i tak, a może i nie. Ale każdy trudny do wyjaśnienia fakt, każdą zagadkę kwitowac jako demony to rzeczywiście jest problem. Jakoś tylko ludzie wierzący mają takie odloty i nie potrafią przyjąć innego tłumaczenia, jak przez pryzmat diabła, demona itp.
A jednak jest wiele niewyjaśnionych zjawisk, są różne dokumenty, po prostu są. I skwitować wszystko demonami to jest po prostu.... :roll:


Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 27 gru 2017, 12:53

KAAN pisze:
nesto pisze:Chrześcijaństwo zabija zdolności logicznego myślenia i postrzegania świata..
Skąd ty możesz to wiedzieć, skoro nie napisałeś już dawno logicznych argumentów i nie wykazałeś się jakąś konkretną wiedzą? Ateizm, agnostycyzm ustawia człowieka na z góry przegranej pozycji, to brak podstawowych logicznych podstaw wnioskowania, dlatego piszesz tak wiele nielogicznych i pustych twierdzeń.


magda pisze:Co do woertarek to pewnie były metalowe i skorodowały i zniknęły.


magda pisze:A te statki kosmiczne czy to co widział Ezachel to moga być jakieś pojazdy aniołów i tych dobrych i złych na pewno są niematerialne....


magda pisze:Hindusi maja opisy pewnie tych aniołów z przed potopu co to tu zeszli na ziemię wbrew woli Bożej i do dzis hindusi czczą demony .


Ja wiem, że dla chrześcijan takie tłumaczenia (jak Magdy) są częste.
Sam zresztą tłumaczysz innym, że ziemia ma 6000 lat.
Tymczasem świat jest miliardy razy bardziej skomplikowany niż się wydaje chrześcijanom i miliardy razy bardziej rozległy niż byłaby potrzeba, aby przeprowadzić całkowicie nielogiczny program Boży dotyczący "zbawiania ludzi".

@Wuko
Niestety dla Polski, większość ludzi mieszkającym w naszym kraju, to chrześcijanie.
Katolicy w swojej dziwności nie kwestionują chociaż nauki i tego, że człowiek może współistnieć z kosmitami.
Ostatnio nawet wyczytałem, że gdyby taki kosmita chciał się ochrzcić, to nie należy odmawiać.
Jest to oczywiście głupie, ale podejście fundamentalistów jest jeszcze głupsze...


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 27 gru 2017, 13:26

Ziarenko pisaku trzymane w naszych palcach w odległości wysuniętego ramienia zakryje przed naszym postrzeganiem ponad 5 miliardów gwiazd z zakresie świata, który jest dla nas obserwowalny.
Taki powód do myślenia dla chrześcijan. Ach ten Bóg-Jezus. Prawdziwy człowiek i prawdziwy Bóg Stworzyciel. Cóż za rozmach.
Podobnie można stworzyć sosny na Alasce dla rybek w akwarium w Warszawie.
A porównanie to jest jedynie pyłkiem kosmicznej "rozrzutności"...

https://www.youtube.com/watch?v=bZLbwsC_pEQ


https://www.youtube.com/watch?v=5zoTYKylUIY


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: KAAN » 27 gru 2017, 14:19

nesto pisze:Tymczasem świat jest miliardy razy bardziej skomplikowany niż się wydaje chrześcijanom...
Tymczasem świat jest bardziej skomplikowany i większy niż wydaje się ateistom i agnostykom którzy nie znają połowu rzeczywistości opierając się tylko o materialistyczne absurdalne hipotezy.
nesto pisze:.. ale podejście fundamentalistów jest jeszcze głupsze...
Jeszcze głupsze jest podejście ateistów i agnostyków, sięga dna głupoty.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 27 gru 2017, 17:01

KAAN pisze:Tymczasem świat jest bardziej skomplikowany i większy niż wydaje się ateistom i agnostykom którzy nie znają połowu rzeczywistości opierając się tylko o materialistyczne absurdalne hipotezy.

Dla chrześcijan świat jest prosty. Stworzył go prawdziwy człowiek i jednocześnie prawdziwy Bóg Wszechmogący - Jezus.
Powiedział "niech się stanie" i stworzył biliardy gwiazd, aby na odrobinie pyłu (ziemi) przeprowadzić swój plan zbawienia pyłu z tego pyłu powstałego - człowieka.
To takie proste. A wszystko człowiekowi jest podporządkowane. Co jest śmiesznostką i to w stylu szokującym swoją niskością.

Ateiści natomiast nie wierzą w niedorzeczne średniowieczne wyobrażenia prymitywnych społeczności i doszukują się sensu i celu.
Nie piszą wierszyków o tym, że ziemia ma 6000 lat.
Świat natomiast dla nich jest nieogarniętym i potężnym tworem i wiedzą, że nie stworzył go człowiek-Bóg.
To bezsens pozostawiany religiom.

KAAN pisze:Jeszcze głupsze jest podejście ateistów i agnostyków, sięga dna głupoty.

Ktoś, kto twierdzi tak jak ty, że ziemia ma 6000 lat, nie powinien się wypowiadać co i czego sięga.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 27 gru 2017, 21:00

nesto mój drogi wy ateiści to po prostu jesteście śmieszni wasza religia wierząca w takie brednie że przylatuja kosmici i tu sobie na ziemi wojują między sobą bronia nuklearna to już głupszej wiary nie wdziałam , wierzycie też naukowcon bezgranicznie i bezkrytycznie i to na pierwszy rzut ika widocznym bajkom . Jestescie bardzo smieszni . Żebyś conieco oprzytomniał z tych ateistycznych bredni to ci powiem że podróze międzygwiezdne są nie do zrealizowania , dla przykładu do Proksimy Centauri lecielibyśmy nawet z tym ulepszonym napędem około 50 000 lat w jedną stronę, szybciej sie nie da bo żeby rozpędzić igłę do szybkości podświetlnej trzeba 160 milionów ton paliwa i ta igła musiałaby tyle paliwa zabrac do startu drugie tyle do hamowania bo to też tak energetyczna czynność trzecie tyle do startu spowrotem i czwarte tyle do hamowania po powrocie , musiałby to być statek nie igła warzący dobrych kilkaset milionów ton co znów musiałobu zwiekszyć ilość paliwa , gdyby im się udało mieć antymaterie to też ny jej musiałoby być na prawde sporo na taka drogę a jak wiesz utrzymanie antymaterii w zbiorniku to jest znów bardzo energetyczny proces bo antymateria nie może dotykac scianek zbiornika materialnego więc utrzymalie jej zdala od ścienek to bardzo kosztowny i potrzebujący ogromnej energii proces a ta energie tez trzeba skądś brac, Druga rzecz to próżnia , nigdy zaden kosmonauta nie był w prózni bo nawet komora próżni dużo mniejszej niż w koskmosie ma stalowe ściany grubości 3 m z pełnej stali a to co pokazują ze stacja kosmiczna lata ze ściankami 10 cm grubosci to tylko d.a takich nieprzytomnych ludzi jak ateiści zobacz sobie co to jest próżnia i pomyśl ze jestes robiony w bambuko przez NASA aż miło . Kosmici jeśli są materialni powstali w wyniku ewolucji jak mówisz to maja te same problemy co i my a bajki w stylu zaginania przestrzeni to sobie wybij z głowy , nikt nie wie co to jest ta przestrzeń i z czego jest zbudowana jakie ma właściwości ale wiemy jedno jest ona mocno sztywna tak sztywna ze żeby ugiąć ją odrobinę to potrzeba mast całej galaktyki z jej niewidoczna i pewnie nieistniejącą ciemna materią i soczewkowanie nawet przy takiej masie jest niewielkie dlatego żeby tak jak pokazują dla idiotów zaginanie przestrzeni potrzebaby tysiaca galaktyk składajacych się chyba z samych czarnych supermasywnych dziór żeby trochę zagiąc przestrzeń oj nesto nie chcę cie martwic ale wierzysz w bardzo głupie bajeczki takie jak ewolucja , wielki wybuch, kosmitów przylatujacych w materialnych maszynach , no ja też lubię S<F ale nie na aż tak powaznie to biorę jak ty i nie robię z tego religii. nuruchom wyobraźnię z za tysiece lat ktos odkopije mojego laptopa i znajduje moje ulubione filmy s.f , Gwiezdne wojny, Avatara iyp i co taki gościu sobie pomyśli a moze park Jurajski znajdzie chyba wymyśli coś takiego jak ci co teraz czytają Mahabharatę , pomyśla ze ludzie latali do innych galaktyk tak jak teraz osołomy myślą ze przylecieli kosmici w wimanach i walczyli bronią ręczną rzucajacą bąby atomowe . Oj człowieku jacy wy ateisci jesteście jak te dzieci zeby w takie brednie wierzyć. ja wychodzę z założenie że skoro nic nie wiem i nauka niczego konkretnego nie wie a do tego jest skorumpowana to wolę uwierzyc komuś kto za moje zbawienie oddał zycie niż spekulować bo na obecnym poziomie wiedzy ludzkiej to nawet spekulowanie nie wyjdzie, tak mało wiemy.

PS udowodnij że ziemia nie ma 6000 lat i ze nie stworzył jej Bóg ;P


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 27 gru 2017, 21:37

Magdo! Umiesz rozbawić człowieka przed snem :lol:
Kilka tekstów jest niesamowitych i opowiem je "u cioci na imieninach" ;-)

Dyskutować z twoimi "argumentami" nie będę. Bóg z Tobą i bądź błogosławiona :angel:
Pozdrawiam.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: KAAN » 27 gru 2017, 22:03

nesto pisze:
KAAN pisze:Tymczasem świat jest bardziej skomplikowany i większy niż wydaje się ateistom i agnostykom którzy nie znają połowu rzeczywistości opierając się tylko o materialistyczne absurdalne hipotezy.
Dla chrześcijan świat jest prosty. Stworzył go prawdziwy człowiek i jednocześnie prawdziwy Bóg Wszechmogący - Jezus
Jak coś piszesz to pisz zgodnie z rzeczywistością, ciągle popełniasz szkolne błędy; Pan Jezus zanim urodził się jako człowiek był wiecznym Bogiem stworzycielem.
Ateiści natomiast nie wierzą w niedorzeczne średniowieczne wyobrażenia prymitywnych społeczności
Przeciwnie, wierzą np. w samorództwo, albo wierzą w hipotezy sprzeczne z naukową wiedzą z dziedziny cybernetyki i teorii informacji.
świat natomiast dla nich jest nieogarniętym i potężnym tworem i wiedzą, że nie stworzył go człowiek-Bóg.
Dlatego błądzą i wymyślają bezsensowne nikomu niepotrzebne teorie.
KAAN pisze:Jeszcze głupsze jest podejście ateistów i agnostyków, sięga dna głupoty.
Ktoś, kto twierdzi tak jak ty, że ziemia ma 6000 lat, nie powinien się wypowiadać co i czego sięga.
Ty nie decydujesz co jest prawdą a co nie, bo nie masz kwalifkacji do tego, skoro twierdzisz że samo się porobiło dawno, dawno temu, za górami za lasami :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 27 gru 2017, 22:09

A czy obejrzałes film o próżni pewnie nie bo boisz sie zburzyć swój ateistyczny swiat, nie lubicie myśleć ze naukowcy aż tak robia was w bambuko. ja tam wolę źródła wiarygodne gdzie jest prawda za która oddali życie , prawda jedyna , nie lubie bajek na poważnie ja tam SF tylko dla rozrywki a ty na poważnie jak dziecko wierzy w krasnoludki tak ty wierzysz w WW i latających kosmitów.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 27 gru 2017, 22:30

KAAN pisze:Jak coś piszesz to pisz zgodnie z rzeczywistością, ciągle popełniasz szkolne błędy; Pan Jezus zanim urodził się jako człowiek był wiecznym Bogiem stworzycielem.

To w takim razie nie mógł być "prawdziwym człowiekiem" bo inaczej ty również musiałbyś być wcześniej wiecznym Bogiem stworzycielem.
To musiałaby być cecha wszystkich "prawdziwych ludzi".
A ogólnie Bóg umarł, to kto żył?

KAAN pisze:Przeciwnie, wierzą np. w samorództwo, albo wierzą w hipotezy sprzeczne z naukową wiedzą z dziedziny cybernetyki i teorii informacji.

To chyba ateiści, którzy przeszli z protestantyzmu do świata i mylą waszą religię z realiami.

KAAN pisze:Dlatego błądzą i wymyślają bezsensowne nikomu niepotrzebne teorie.

Tzn o wieku ziemi, co to ma 6000 lat? To wasza domena.

KAAN pisze:Ty nie decydujesz co jest prawdą a co nie, bo nie masz kwalifkacji do tego, skoro twierdzisz że samo się porobiło dawno, dawno temu, za górami za lasami :)

Lasy i góry to twoja bajka. Człowiek stwarzający świat - również. Niech się stanie i stał się Adam, a z jego żebra stworzył Ewę :lol:

magda pisze:A czy obejrzałes film o próżni pewnie nie bo boisz sie zburzyć swój ateistyczny swiat, nie lubicie myśleć ze naukowcy aż tak robia was w bambuko. ja tam wolę źródła wiarygodne gdzie jest prawda za która oddali życie , prawda jedyna , nie lubie bajek na poważnie ja tam SF tylko dla rozrywki a ty na poważnie jak dziecko wierzy w krasnoludki tak ty wierzysz w WW i latających kosmitów.

No no Magdo :lol: Dajesz koncert :lol:


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 27 gru 2017, 23:37

Chcę koniecznie cie zboaczyc jak ci szczęka opadnie jak przyjdzie P Jezus, ale będziesz miał ze strachu pełniuteńkie galoty, a stanie sie to bardzo juz niedługo bo proroctwa sie spełniaja w zastraszającym tępie . Bezcenny widok takich jak ty trzęsących sie ze strachu i robiących w galoty,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości