Podkłady do pieśni

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Podkłady do pieśni

Postautor: polk » 17 paź 2017, 15:00

Witam, szukam podkładów do pieśni żeby wykonywać je w zborze. Chodzi o popularne pieśni, takie które zbór też będzie mógł śpiewać. Podkład najlepiej fortepianowy, lub taki który będzie brzmiał jak najmniej sztucznie.
Może być w mp3, chyba że są jakieś programy, które dodatkowo wyświetlają słowa (nie znam się na tym za bardzo). Jak nie to mogą być same pliki dźwiękowe.

Dziękuje za wszelką pomoc! :)


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Awatar użytkownika
Yoko
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2017, 18:52
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Podkłady do pieśni

Postautor: Yoko » 17 paź 2017, 17:39

Mam problem z określeniem "popularne pieśni", gdyż dla każdego takie mogą być skrajnie różne :) może dla przykładu podaj kilka tytułów a zobaczę czy mogę pomóc :)


Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Podkłady do pieśni

Postautor: polk » 17 paź 2017, 21:44

Ważne by były chrześcijańskie, jak nie będą znane to się nauczymy. Czy znasz może jakiegoś "chomika", albo stronę WWW?


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Awatar użytkownika
Yoko
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2017, 18:52
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Podkłady do pieśni

Postautor: Yoko » 18 paź 2017, 09:09

Nie znam chomika, mam zakupionych kilka podkładów na cele kościelne, aby ludzie mogli się spotykać i uwielbiać Pana Boga kiedy nie ma muzyków (choć wiadomo, że uwielbiać można i bez nich), podkłady są legalne i jeżeli ktoś potrzebuje to mogę podesłać aczkolwiek nie wiem czy przypadną do gustu :) napiszę więcej na priv.


Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości