Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: Kamilzon » 10 mar 2017, 20:07

jelonek pisze:
kruszynka pisze:Uwaga. Odbyło się spotkanie forumowe. Kto nie był, niech żałuje :-D
Obrazek

"potem wsiedliśmy w autobus na Korfantego i skontrolowaliśmy wszystkim bilety. Żniwo było wielkie ale robotników było mało"


A wiesz że kiedyś nawet zastanawiałem się nadtym czy aby nie wysłać CV do MPK w moim mieście. Praca ciekawa, nie raz widywałem akcje "kanarów" jeden obstawia dzrwi tylnie drugi środkowe. Ech te emocje :rotfl:

Już widzę siebie i mojego domniemanego partnera zawodowego w akcji ;)

Obrazek

Every body freze!


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: magda » 10 mar 2017, 20:22

Gdzie bylo to spotkanie w jakim mieście? i dlaczego robicie spotkanie w taka pogode , czy nie lepiej w lecie????


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: Kamilzon » 10 mar 2017, 20:33

magda pisze:Gdzie bylo to spotkanie w jakim mieście? i dlaczego robicie spotkanie w taka pogode , czy nie lepiej w lecie????


W jakim mieście to chyba widać na Zdjęciu :] A czemu w taką pogodę? Bo obu stronom tak pasowało. A w tym roku mam nadzieję że spotkanie odbędzie się w lecie na terenie wschodniej małopolski ;)


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: magda » 10 mar 2017, 21:25

Ne wiem w jakim mieście ze zdjęcia nigdy w tym miejscu nie byłam wiec jak mogę poznać


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: Kamilzon » 10 mar 2017, 21:47

Katowickiego Spodka nie poznajesz?!


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: magda » 10 mar 2017, 23:35

Nie poznaje nie byłam tam nigdy a tez nie ogladam TV nie mam TV wiec skad mam poznawać , sama w internecie nie szukam akurat tego spotka , tak się złożyło że nigdy go nie widziałam, Czy ty np poznałabyś że cos jest w Ełku??? każdy jakiegos tam miasta nie zna jeśli sie nim nie interesował, a kiedy w to lato będzie zjazd moze i ja przyjadę poznać ludzi w końcu spedziłam z wami od 2012 roku 5 bitych lat.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: Samolub » 14 mar 2017, 12:12

My robimy święto reformacji w tym roku koło Rakowa na zalewie Hańcza, jest przedstawiciel Arian (Jacoob) Ewangelików (Mateusz) i ja reprezentuje Ewangelicznych. Pierwsze spotkanie tylko w takim gronie bo to impreza startowa z Wieczerzą.
To dawne miasto to najważniejszy punkt na mapie Reformacji w Polsce, ale mniemam że w promieniu 20 km w ciągu roku nie będzie tam ani jednego Protestanty. Pogratulować tylko strukturom i przywódcą, robimy sami a co, młodzież musi przejąć los w swoje ręce. Być może powtórka na jesień w szerszym gronie.

Planujemy jakieś atrakcje, zwiedzanko, poszukiwania dawnych miejsc gdzie były Zbory, ogniska, zabawy, kąpiele. Jak się uda to co roku będziemy się zbierać w większym gronie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: magda » 14 mar 2017, 17:29

Cześc Samolubie ja bym myślę pojechała na cos takeoiego jakis taki zlot ale nie w tym ronku jakos mam ciągłe remonty i przeprowadzki , do tego mam 3 pieski wiec nie wiem jak z takim towarem by jeździć


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: breath » 14 mar 2017, 20:04

Samolub pisze:My robimy święto reformacji w tym roku koło Rakowa na zalewie Hańcza, jest przedstawiciel Arian (Jacoob) Ewangelików (Mateusz) i ja reprezentuje Ewangelicznych. Pierwsze spotkanie tylko w takim gronie bo to impreza startowa z Wieczerzą.
To dawne miasto to najważniejszy punkt na mapie Reformacji w Polsce, ale mniemam że w promieniu 20 km w ciągu roku nie będzie tam ani jednego Protestanty. Pogratulować tylko strukturom i przywódcą, robimy sami a co, młodzież musi przejąć los w swoje ręce. Być może powtórka na jesień w szerszym gronie.

Planujemy jakieś atrakcje, zwiedzanko, poszukiwania dawnych miejsc gdzie były Zbory, ogniska, zabawy, kąpiele. Jak się uda to co roku będziemy się zbierać w większym gronie.

nie bardzo rozumiem co masz na mysli czy ze w promieniu 20 km nie ma zadnego protestanty czy ze oni wszyscy powymieraja zanim zrobicie sobie te imprezke na hanczy


breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: breath » 14 mar 2017, 20:06

breath pisze:
Samolub pisze:My robimy święto reformacji w tym roku koło Rakowa na zalewie Hańcza, jest przedstawiciel Arian (Jacoob) Ewangelików (Mateusz) i ja reprezentuje Ewangelicznych. Pierwsze spotkanie tylko w takim gronie bo to impreza startowa z Wieczerzą.
To dawne miasto to najważniejszy punkt na mapie Reformacji w Polsce, ale mniemam że w promieniu 20 km w ciągu roku nie będzie tam ani jednego Protestanty. Pogratulować tylko strukturom i przywódcą, robimy sami a co, młodzież musi przejąć los w swoje ręce. Być może powtórka na jesień w szerszym gronie.

Planujemy jakieś atrakcje, zwiedzanko, poszukiwania dawnych miejsc gdzie były Zbory, ogniska, zabawy, kąpiele. Jak się uda to co roku będziemy się zbierać w większym gronie.

nie bardzo rozumiem co masz na mysli czy ze w promieniu 20 km nie ma zadnego protestanty czy ze oni wszyscy powymieraja zanim zrobicie sobie te imprezke na hanczy
atak swoja droga nie masz zielonego pojecia o czym piszesz jest nas tu duzo ponad 20 osob


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: Samolub » 16 mar 2017, 17:14

W Rakowie? A jakie są tam jeszcze Zbory i czy Arianie jacyś jeszcze są do dziś?
Breath czy chciałbyś może udzielić wywiadu ?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pokaż swoją twarz - czyli nasze fotki

Postautor: breath » 16 mar 2017, 18:22

Samolub pisze:W Rakowie? A jakie są tam jeszcze Zbory i czy Arianie jacyś jeszcze są do dziś?
Breath czy chciałbyś może udzielić wywiadu ?

Nie w Rakowie ale w promieniu 20 km od Rakowa sa ewangelicznie wierzacy chrzescijanie fakt jest nas malo wobec czlonkow KRK ale jestesmy.Zbory sa dosc daleko Kielce Pinczow Sandomierz Tarnobrzeg Stalowa Wola ale dla chcacego nic trudnego by dojechac na nabozenstwo do tego mamy kontakt ze soba na codzien.Pare denominacji biblijnie wierzacych chrzescijan
jest w mojej dosc bliskiej okolicy.Na tyle bliskiej ze da sie jednak byc w takiej spolecznosci.
Ty tez jestes ze swietokrzyskiego czy sie myle.
Nie wiem o jaki wywiad Ci chodzi.Pozdrawiam serdecznie.
.O arianach nic nie wiem bo mnie zwyczajnie nie interesuje herezja.



Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości