Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Na kogo oddajesz głos

Czas głosowania minął 06 lis 2016, 22:08

Donald Trump
9
90%
Hilary Clinton
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 06:53

Ja wam robię relacje żebyście mogli przeanalizować...

Trump jeszcze nie wygrał, ale w wielu stanach niby demokratów rozjechał Hilary =D

no Hilary musiałaby się obronić we wszystkich ważnych stanach gdzie obecnie Trump lekko prowadzi i jeszcze wyrwać niektóre tak naprawde zaklepane

na 97% Trump jest prezydentem może szykować szampana

ha ha chce zobaczyć Hilary, Billa i Obame =P i tak ich kocham ale musze to zobaczyć


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 07:11

W Utah Trump wyraźnie wygrywa, a Mormon minął Hilary
no masakra =D

Michigen można na 90% stwierdzić że wygra Trump, Pensylwania przewaga Trumpa rośnie, według mnie może już otwierać szampana i dzwonić z kondolencjami do Hilary


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 07:21

Dobra Trumpa można obwołać prezydentem

Pensylwania 97% zebranych głosów prowadzi jednym procentem! To duzo
a stan ma 20 głosów

Wisconsin (10) Arizona (10)
tu pewnie prowadzi

same te stany już dają mu 284 głosy, jeszcze Alaska (3), New Hampshire (4) Michigen (16)

Trump może spokojnie zbierać do 300

sondaże mocno kłamały, skoro Pensylwania, Wirginia czy Michigen tak dobrze poszło Trumpowi a nikt nawet nie myślał że Trump się zbliży do 10% różnicy to pokazuje jak sztab Clinton manipulował ludźmi aby nie szli do wyborów


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 08:04

Wstyd i hańba na konferencjii demokratów, nie przyznali Trumpowi zwycięstwa i kazali ludziom iść spać =D HAH

Clinton się skryła i nie uznała wyborów =P


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 08:42

Clinton zadzwoniła do Trumpa z gratulacjami


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Marcel777 » 09 lis 2016, 17:12

Dzięki Panu za wygraną Trumpa! Gdyby Clinton wygrała. .. https://youtu.be/verM7flEs-0


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: 2tm31617 » 09 lis 2016, 19:41

Amerykanie głosujący na Hilary mówią: to koniec Ameryki, to apokalipsa.

A może to racja :) Oby!


Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: n.ellie » 09 lis 2016, 20:06

Sama nie wiem, co lepsze. Wielka niewiadoma.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 22:07

2tm31617 pisze:Amerykanie głosujący na Hilary mówią: to koniec Ameryki, to apokalipsa.


A jeśli nawet? To raczej "miękką apokalipse"

Wspaniała wiadomość, thank u America, God bless u! Hallelujah

Widać że Ameryka nadal ma power'a a ten dzielny naród potrafi pokazać na co ich stać. Kowboje dziś i wczoraj dali nieźle popalić.

Prezydent świetny, anty estabilishmentowy, potrafiący przeciwstawić się mediom, uspokajający sytuację międzynarodową, luzujący niezdrową globalizację. Idealny człowiek w idealnym czasie, świat może złapać oddech

Może porozmawiajmy o sylwetkach wyborców Donalda, tu jest całe spektrum różnych grup, środowisk, ludzi którzy poparli Trumpa od prawdziwych kowbojów z Teksasu, poprzez kobiety z biznes class, aż do antysystemowców

od zwykłych "zjadaczy chleba" którzy nie odróżniają rzeczywistości od projekcjii telewizyjnej po secret service


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Michał » 10 lis 2016, 01:44

Wchodzę rano na fejsa i widzę wpis pewnej postaci znanej w naszym ewangelikalnym światku.
Butthurt z powodu wygranej Trumpa. Argumenty rodem z Wyborczej czy TVN24.
Uwagi, że Trumpa popiera np. rodzina Grahamów, która żyjąc w Ameryce lepiej zna tamtejsze realia traktowane przez fanów rzeczonej postaci traktowane jako nietakt.
Ech, jednak pastor Chojecki miał rację, kiedy mówił o chrześcijańskich "kubusiach puchatkach".


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Norbi » 10 lis 2016, 04:11

Cieszę się, że wygrał Trump, a w linku poniżej ciekawostka :)
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5227891922


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 10 lis 2016, 06:12

Chwała Bogu za Braci i Siostry Nowo Narodzone ze Stanów Zjednoczonych ! =D

a nie za papke informacjii zmieloną w mediach dla optymalizacjii zysku czy też uciskowców jawiących się za medium =P

chwała Bogu za Braci i Siostry! Kto kogo słucha i dlaczego to widać...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Michał » 11 lis 2016, 22:52

Grahamowie modlili się o zwycięstwo Trumpa. Dziś (w USA mają Dzień Weterana) Cissie zamieściła na fejsiku zdjęcie z bratem w mundurze.
A u nas znajdą się w zborach tacy, co to perorują że chrześcijanin nie może interesować się polityką, nie może służyć w wojsku. I ja Wam powiem, że jak takich słyszę, to dziękuję Bogu za pastora Chojeckiego, choć nie podoba mi się jego robienie "łaski" PiSowi.
God bless America! ;)


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 12 lis 2016, 00:13

Dzis świętuje się u aliantów zachodnich również zakończenie I wojny światowej, a wiele krajów ma dzis dzień niepodległości.

To tylko Zbór i Pastor nie powinien wchodzic w politykę... Ale że czasem jest odwrotnie i niby "po bożemu" =P

em sory, co Polacy wiedzą o tym jak żyją Protestanci Biblijni w USA jakie mają problemy, kto rozumie problem Pis Po w Niemczech?

Każdy Chrześcijanin Biblijny w Usa zdaje sobie sprawę, że ich kraj jest kontrolowany przez różne "dziwne" grupy, że jest korupcja, że są zrzeszenia oglupiajace młodzież i propagujące sodomie, że media głównego nurtu mają odchyłke... TRUMP o tym wie! To ostra hardcorowa gra z całym systemem, estabilishmentem, oszustwami wojennymi, mld dolarów krążących tu i tam. Bla bla bla teorie spiskowe =D

no sory chyba tylko broń na użytku własnym i prawo do niej którego się broni powoduje respekt wladzy

taka prawda, jak trzeba bedzie stanąć do walki to Chrześcijanie w Ameryce staną do walki =P lepiej się modlcię za Trumpa


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 12 lis 2016, 00:23

Trump o tym wszystkim już podczas kampani mówił. Mówił jakie były rozgrywki w Syrii =D Ja mu wierzę bo to samo widzę od dawna! Są jakies elity rozgrywające wiele rzeczy, media na zachodzie też nie mają zbyt dobrze w glowie...

Chiński wywiad i Rosjanie to nie są debile którzy będą się dawali okradać, mają swój tok rozumowania. Hilary to totalna idiotka, jak Bush czy Obama albo marionetki innych ludzi... tego jestem pewny

wierzycie ludziom typu Katy Perry? =D ja się zastanawiam co media, estabilishment tajne grupy kabinują i czytam miedzy wierszami. To tak gładko nie przejdzie, może i Trump mial bujne życie (niechrześcijańskie) ale dał nadzieję ludziom, lepiej się modlcię o tego człowieka żeby Duch Święty go ochronił bo to nie jest zabawa co się dzieje na świecie. Patrzcie na wojny, również tą medialna i ekonomiczną, nie pamiętacie Kennedego? To nie jest zabawa powtarzam


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości