Moje wyznanie

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Oliwka » 16 cze 2016, 18:48

kontousunięte1 jak nie ogladasz to i nie wiesz
jest to serial ale teraz nie wiem czy wstrzymany na euro czy raz w tyg bo go nie ma.
wyswietlany o 14 i rano powtarzany .

jj -daruj sobie


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Noemi » 16 cze 2016, 22:49

temat brzmi "Moje wyznanie "zalozony przez Arielę ,w tej chwili to juz groch z kapustą.ponawiam prosbe o zalozenie nowego tematu pt. co ogladac w Polskiej TV


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Oliwka » 17 cze 2016, 11:59

Noemi nie ma problemu przeciez moderator moze w odpowiednim miejscu ODCIAC czyli podzielic temat i dac nowy tytuł tematu
Po to sa moder i admini .nie tylko do karania


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Kasart
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2016, 08:21
wyznanie: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy
Lokalizacja: Bielsko — Biała
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Kasart » 17 cze 2016, 12:59

A ja ci się nie dziwię. Szkoda tylko, że sami Chrześcijanie nie widzą tego o czym piszesz i za miast słuchać grzmią na siebie. Niby religia pokoju... a Chrześcijanie swoje. Nie namawiam tylko życzę powodzenia ;) Trzym się.


Awatar użytkownika
pasQdo
Posty: 64
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:10
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: pasQdo » 18 cze 2016, 17:02

Kasart pisze:A ja ci się nie dziwię. Szkoda tylko, że sami Chrześcijanie nie widzą tego o czym piszesz i za miast słuchać grzmią na siebie. Niby religia pokoju... a Chrześcijanie swoje. Nie namawiam tylko życzę powodzenia ;) Trzym się.



Ja dokładnie rozumiem Ariele. To co sie przejawia przez Człowieka to Stary czlowiek Buntu wobec Bozego Porządku i wzorca jaki każdy po nowonarodzeniu powinien kazdy wzrastać w Chrystusie i Słowie kontrolowanym miłości w Duchu.

będąc poszukującą pokoju i szczerości trafia sie na cielesnych chrześcijan siedzących w Internetach niczym dzieci na komentarzach Youtube piszący duchowe prawdy w sposob Cielesny w świecie Cielesnym czyli np Internet.

Ludzie maja dosc wklejanych cytatów a swiat ma dosc teologii.

Arielo pamietaj ze Twoje emocje jak i wylewy żali to rowniez śmieci, choc bardzo Cie rozumiem.

Obejrzyj wszystkie filmiki Sergiej Niczytajlo. Zwykły prosty człowiek z Uzbekistanu. Tak wygląda umarły człowiek dla Świata.
Niech wyobrażenie zepsucia chrześcijan z internetow Ci minie. Caluje i pozdrawiam


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: jj » 18 cze 2016, 18:42

pasQdo , kolejny raz wyrzucasz innym to, co sam czynisz. Czy to nie jest cielesne? :)


Awatar użytkownika
pasQdo
Posty: 64
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:10
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: pasQdo » 18 cze 2016, 23:23

jj pisze:pasQdo , kolejny raz wyrzucasz innym to, co sam czynisz. Czy to nie jest cielesne? :)


Jako chrześcijanin ostrzeglem swoich w ich czynach po czym mnie uciszyli i usunęli post.

Nie odpisuje Ci z potrzeby dyskusji lecz dla Arieli którą rozumiem i współczuję.

To forum oprócz kilku ważnych kwestii TYLKO informacyjnych będących pomocą chwilową - jest jednym wielkim śmietniskiem i bałwochwalczym bożkiem który hamuje wzrost ku duchowości i pomocy ludziom.

Pozdrawiam


Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Janek » 19 cze 2016, 01:23

To umrzyj i odejdź :)


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: jj » 19 cze 2016, 07:01

pasQdo pisze:To forum oprócz kilku ważnych kwestii TYLKO informacyjnych będących pomocą chwilową - jest jednym wielkim śmietniskiem i bałwochwalczym bożkiem który hamuje wzrost ku duchowości i pomocy ludziom.

Pozdrawiam


To forum otwarte jest takze dla grzesznikow i celnikow, zeby uslyszeli prawde o zbawieniu w Panu Jezusie.


Awatar użytkownika
Kasart
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2016, 08:21
wyznanie: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy
Lokalizacja: Bielsko — Biała
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Kasart » 19 cze 2016, 09:10

jj pisze:To forum otwarte jest takze dla grzesznikow i celnikow, zeby uslyszeli prawde o zbawieniu w Panu Jezusie.


Zostawię to bez komentarza. :eek: Co!!!!!!??????

Zapraszam na temat: "Wasz pogląd na grzech", a sam się przekonasz co niektórzy sądzą o tzw. "grzesznikach". Nie wiem czy jakikolwiek tzw "grzesznik" wytrzymałby tu długo.


PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: PawełSz » 19 cze 2016, 10:08

Kasart pisze:
jj pisze:To forum otwarte jest takze dla grzesznikow i celnikow, zeby uslyszeli prawde o zbawieniu w Panu Jezusie.


Zostawię to bez komentarza. :eek: Co!!!!!!??????

Zapraszam na temat: "Wasz pogląd na grzech", a sam się przekonasz co niektórzy sądzą o tzw. "grzesznikach". Nie wiem czy jakikolwiek tzw "grzesznik" wytrzymałby tu długo.


To najwyższy czas aby grzesznicy odwrócili się od swoich grzechów i podaży li za dekalogiem jako podstawą wiary


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Kasart
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2016, 08:21
wyznanie: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy
Lokalizacja: Bielsko — Biała
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Kasart » 19 cze 2016, 10:17

PawełSz pisze:
Kasart pisze:
jj pisze:To forum otwarte jest takze dla grzesznikow i celnikow, zeby uslyszeli prawde o zbawieniu w Panu Jezusie.


Zostawię to bez komentarza. :eek: Co!!!!!!??????

Zapraszam na temat: "Wasz pogląd na grzech", a sam się przekonasz co niektórzy sądzą o tzw. "grzesznikach". Nie wiem czy jakikolwiek tzw "grzesznik" wytrzymałby tu długo.


To najwyższy czas aby grzesznicy odwrócili się od swoich grzechów i podaży li za dekalogiem jako podstawą wiary


Tak na pewno... yhymm.... Szczególnie jak usłyszą "ty dewiancie". I na pewno w ten czas na słowo "dewiant" otworzą swoje oczka.

Po za tym, to forum to istna wolna amerykanka, przyczym za miast pałek, kastetów i krzeseł używa się wersetów z Pisma. Zresztą co tu biadolić. Biorę Pismo i idę się z kimś ponaparzać. :evil:


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Oliwka » 19 cze 2016, 12:25

Podstawa wiay nie jest deka log ,ale Jeszua Mesjasz jak On sam powiedział
Jeśli nie uwierzycie ze Ja On - umrzecie w grzechach swoich
czyli umra jako grzesznicy a z drugiej strony płacz i zgrzytanie zębów.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Kasart
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2016, 08:21
wyznanie: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy
Lokalizacja: Bielsko — Biała
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Kasart » 19 cze 2016, 12:32

Rz 2, 24: Z waszej to bowiem przyczyny - zgodnie z tym, jest napisane - poganie bluźnią imieniu Boga.

Nie mam pojęcia dlaczego, ale większość Chrześcijan ma taką bezczelną pewność swojego zbawienia, że nie liczą się z niczym ani nikim. Żeby się nie zdziwili.


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Oliwka » 19 cze 2016, 12:41

O ile wiedza czym jest Zbawienie bo to ze mówia to jedno, ale wiekszosc nie wie co to znaczy
.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości