Moje wyznanie

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Lovemyworld
Posty: 200
Rejestracja: 04 maja 2016, 14:59
wyznanie: Agnostyk
Lokalizacja: Sevilla, Andalucia
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Lovemyworld » 20 maja 2016, 12:42

nesto pisze:No niesamowite rzeczy wypisujecie. Katastrofa.
Nic dziwnego, że Ariela chce uciec z tego forum...

Tez rozważań taka decyzje, głownie dlatego za to towarzystwo wzajemnej adoracji jest. Dostaje ostrzeżenia za nic (np. nazwanie Jahwego sadystą) albo za to, że jeszcze jako poszukujący umieściłem temat w dziale "dla poszukujących".
Masakra :eeh:


El qué lee mucho y anda mucho, ve mucho y sabe mucho.
Amistades qué son ciertas, nadie las puede turbar.
-citas de Miguel de Cervantes.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: konto skasowane » 20 maja 2016, 12:44

To nie oznacza że przestaliśmy w nią wierzyć. Przyjdzie czas, że wspomni wszystkie słowa i ze łzami w oczach przyzna że była w błędzie. Ja już czuję w ustach słonawy posmak jej łez..


.
Lovemyworld
Posty: 200
Rejestracja: 04 maja 2016, 14:59
wyznanie: Agnostyk
Lokalizacja: Sevilla, Andalucia
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Lovemyworld » 20 maja 2016, 12:46

Dr.sky, nie fantazjuj! :) To wy kiedyś zobaczycie ze chrześcijaństwo nie miało sensu i będziecie żałować ze zmarnowaliście (być może jedyne) życie.


El qué lee mucho y anda mucho, ve mucho y sabe mucho.
Amistades qué son ciertas, nadie las puede turbar.
-citas de Miguel de Cervantes.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: konto skasowane » 20 maja 2016, 12:50

Chrześcijanin nie ma nic do stracenia w odróżnieniu do innowierców lub ateistów. Chrześcijanin nigdy nie zmarnuje swojego życia ponieważ wiara w Boga czyni go lepszym człowiekiem z zasadami i wysoko rozwiniętą moralnością. Dlatego kiedy przyjdzie odpowiedni czas, jak mówi pismo, chrześcijanin będzie Panem nad wszystkimi niewierzącymi z żelazną rózgą w ręku.


.
Lovemyworld
Posty: 200
Rejestracja: 04 maja 2016, 14:59
wyznanie: Agnostyk
Lokalizacja: Sevilla, Andalucia
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Lovemyworld » 20 maja 2016, 13:10

dr.sky pisze:Chrześcijanin nie ma nic do stracenia w odróżnieniu do innowierców lub ateistów. Chrześcijanin nigdy nie zmarnuje swojego życia ponieważ wiara w Boga czyni go lepszym człowiekiem z zasadami i wysoko rozwiniętą moralnością. Dlatego kiedy przyjdzie odpowiedni czas, jak mówi pismo, chrześcijanin będzie Panem nad wszystkimi niewierzącymi z żelazną rózgą w ręku.

No sorry, ale po występach KAANa mam pewne wątpliwości.


El qué lee mucho y anda mucho, ve mucho y sabe mucho.
Amistades qué son ciertas, nadie las puede turbar.
-citas de Miguel de Cervantes.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: konto skasowane » 20 maja 2016, 13:13

W czymś Jeszcze tobie pomóc?


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: kontousunięte1 » 20 maja 2016, 13:15

Lovemyworld pisze:
nesto pisze:No niesamowite rzeczy wypisujecie. Katastrofa.
Nic dziwnego, że Ariela chce uciec z tego forum...

Tez rozważań taka decyzje, głownie dlatego za to towarzystwo wzajemnej adoracji jest. Dostaje ostrzeżenia za nic (np. nazwanie Jahwego sadystą) albo za to, że jeszcze jako poszukujący umieściłem temat w dziale "dla poszukujących".
Masakra :eeh:

Nie rozumiem,co cię oburza w sprawie ostrzeżenia? Gdyby twojego ziemskiego ojca ktoś nazwał sadystą,czy w żaden sposób byś nie zareagował?
Czy naszego Ojca w niebie można bezkarnie obrażać tylko dlatego,że nie przyjdzie i natychmiast nie da ci w pysk?
Lepiej się trochę zastanów, coraz bardziej przykre są twoje słowa,ale pamiętaj,że największą szkodę robisz sobie.


Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: nesto » 20 maja 2016, 13:46

dr.sky pisze:Chrześcijanin nigdy nie zmarnuje swojego życia ponieważ wiara w Boga czyni go lepszym człowiekiem z zasadami i wysoko rozwiniętą moralnością. Dlatego kiedy przyjdzie odpowiedni czas, jak mówi pismo, chrześcijanin będzie Panem nad wszystkimi niewierzącymi z żelazną rózgą w ręku.


Wydaje się, że jest przeciwnie. Wiara w Boga wbija jedynie, jak widać w pychę.
Uważam, że tacy chrześcijanie już teraz nadają się do katolickiego czyśćca na wiele lat :lol:


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: kontousunięte1 » 20 maja 2016, 15:46

Wiara w Boga wbija jedynie, jak widać w pychę.


:?: :?: Zdumiewasz mnie tym stwierdzeniem.Chyba całkiem różnie rozumiemy słówko "pycha"...


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Samolub » 20 maja 2016, 16:27

Dobrze, że Ariela nie słucha już ludzi pokroju Nesto, a przynajmniej iluzjonista nie ma już fanów. Będzie tupać nóżkami, zobaczymy co Nestuś wymyślisz w najbliższych dniach żeby oczerniać Chrystusa


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Ariela » 20 maja 2016, 18:32

Opadaja mi rece. Ostatni raz do was pisze i mozecie mnie pozniej zbanowac bo mi sie nie chce tu produkowac bez sensu. Pisze to tylko ze wzgledu na tych wszystkich stlumionych gejow ukrywajacych sie na tym forum i udajacych hetero ze strachu przed basniowym miejscem zwanym "pieklem" do ktorego, wedlug standardow biblijnych trafi okolo 99% zarejestrowanych tutaj chrzescijan.

Odpisze po koleji.
Nadrozd. Co ty porownujesz? Ty masz juz towarzyszke swojego zycia i twoje zagladanie na inne jest tylko wyrazem twojego, uzyjmy tutaj obrazowego jeyzka, "milosnego obzarstwa". Ty nie borykasz sie z glodem milosci jak religijni geje i lesbijki tylko z milosnym nienazarciem. Ze tak powiem "nazarles sie" w milosci a jeszcze ci malo. Nie porownuj seksualnej chciwosci do checi zaspokojenia glodu kochania i bycia kochanym. To tak jakbym siedziala wychudzona przy stole z czlowiekiem wazacym sto kilo i bym mu tlumaczyla ze zjadlabym obiad ktory lezy na stole a on by mi wmawial: "Nie, moja droga, zrob sobie post. To wcale nie jest takie trudne! Zobacz, ja zzarlem caly talerz obiadu i patrze na ten i tez bym zjadl ale mam silna wole i go nie rusze" No, tak cymbale bo zjadles juz talerz wiec tobie powstrzymac sie od tego drugiego jest latwo. Rozumiesz co mam na mysli z ta analogia? Masz kogos kto cie kocha, kogo ty kochasz, kto cie wspiera, kogos do kogo mozesz sie odezwac i nie potrzebujesz tych lasek wokolo ciebie bo i tak jest ktos kto czeka na ciebie z cieplym obiadkiem i sie o ciebie troszczy i mysli o tobie. I mowisz mi jakie to latwe zyc bez milosci, kiedy ty juz sie w niej spelniles. No prosze cie.

Czlowiek to istota socjalna. Nie jest jak waz ktory przeslizguje sie samotnie przez zycie i nie potrzebuje zadnego towarzysza. Czy ty wiesz co to celibat? Celibat to nie tylko powstrzymywanie sie od aktywnosci seksualnej ale od calej tej intymnej relacji z drugim czlowiekiem, powstrzymywanie sie od bycia kochanym, od rozmawiania z kims, od wypicia z nim czy z nia kawy rano przed praca, od codziennych czynnosci ktore robi sie wylacznie z ta osoba, jak chocby przytulenie sie do niej w lozku. Zobacz na ksiezy katolickich. Posluchaj wywiad z ksiezami ktorzy zrzucili sutanne co oni na ten temat maja do powiedzenia. Czemu pedofilia i rozpusta jest tak powszechna w KRK? No bo im odwala od tej samotnosci. To tyle.

Dr.Sky
Od wylewu twojej hipokryzji zrobilo mi sie niedobrze. Porzuciles swoja zone po tym jak romansowales z inna, a mi mowisz o noszeniu krzyza. Sam sobie nos krzyz i albo wroc do swojej bylej albo zyj w celibacie do konca zycia, a nie szukasz kolejnych romansow i piszesz ty "wielki siwety" o tym jak to spotkales "aniola" na wycieczce w Poznaniu. Pozwol ze zacytuje twojego Jezusa: Lekarzu ulecz samego siebie. Ty ulecz sie najpierw z babiarstwa i hipokryzji a potem lecz nas gejow i lesbijki . Jesli ty masz ochote romansowac na prawo i lewo, to nagle twoj Zyd nie ma nic przeciwko. Nie, on ma plan dla ciebie. Ty kazesz komus sie stosowac do ksiazeczki ktorej ty sam nie bierzesz na powaznie, co tylko ukazuje ilu socjopatow chrzescijanstwo zrzesza, ktorzy udaja ludzi duchowych, powoluja sie na Boga a robia to tylko zeby ktos robil pod ich dyktando. Jestes typowym chrzescijanskim obludnikiem, ktory zaklada koscioly, pisze poetycko o Jezusie, o zbawieniu i mocy Ducha Swietego, nawraca lesbijki a wieczorem zapewne bawi sie swoim pitem do filmow xxx. Prosze cie.... Kogo ty chcesz oszukac?

Moralnosc... chrzescijanie i ich "moralnosc". Gdy pisalam niemalze traktaty rasitowskie na tym forum, nie dostalam nawet ANI jednego ostrzezenia. Sama poprosilam o skadowanie tych postow, ale chrzescijanie? Czy sie oburyzli? Przeciez nie ma juz gReka ni Zyda, a tu zonk. Ruch bialej sily kwitnie na forum, ale "naczynia chwaly" dadza ci bana za to ze nazywasz jakis nieistniejacy byt sadysta czy psychopata. Czemu nie dostalam bana za rasizm? Ale jesli napisze ze bog chrzescijan ma albo narcystyczne zaburzenie osobowosci albo borderline to ban poleci od razu :D Nie no beka...

Samolub,
W ogole nie rozumiem tego o czym piszesz. Jak zauwarzyles mezczyzni i kobiety sa zupelnie inni. No chyba ze jestes dzenderysta i twierdzisz ze nie ma roznicy, a jesli te roznice widzisz to nie dziw sie ze kobiecie moze akurat spodobac sie inna kobieta jako ze kobiety wygladaja, mysla, zachowuja sie inaczej niz mezczyzni i to wlasnie moze zauroczyc druga kobiete; wyglad, osobowosc, sposob myslenia, ruchy i zachowanie drugiej kobiety. Jesli lubisz czlowieka o cechach charakteru i wygladzie ktory maja tylko kobiety to nawet najfajnieszy facet nie zmieni tych preferncji. Koniec, kropka. A co do Nesto, to oczywiscie ze czytam wszytskie jego posty. Sa blyskotliwe i zabawne, wiec nie wiem o co ci chodzilo.

Dobra, nie traccie juz mojego czasu. Zbanujcie mnie. I tak mi sie nie chce tu wypalac.

PS: Gdzie sie podzial w ogole Impactor? Juz tez zostal wyelimonowany? Dopiero teraz widze jak wazna jest jego walka z chrzescijanstwem nawet w czasach islamkiego dzihadu.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: konto skasowane » 20 maja 2016, 19:00

@Porzuciles swoja zone po tym jak romansowales z inna,

Nie wiem o czym mówisz. Proszę podać mi namiary na osobę, z którą niby romansowałem. Chętnie się dowiem co to za osoba :D


@Jestes typowym chrzescijanskim obludnikiem, ktory zaklada koscioly, pisze poetycko o Jezusie, o zbawieniu i mocy Ducha Swietego, nawraca lesbijki a wieczorem zapewne bawi sie swoim pitem do filmow xxx. Prosze cie.... Kogo ty chcesz oszukac?

Dziękuję za szczerość. Jest trochę nieścisłości w tym co twierdzisz i pewna różnica której nie dostrzegasz. Chodzi mianowicie o to, że ty pragniesz życia w grzechu i trwania w nim. Dowodem jest twoje wycofanie się z chrześcijaństwa. Ja natomiast nie jestem dumny z powodu swoich grzechów i słabości, żałuję że nie potrafię naśladować Boga, w sposób który by się jemu podobał i tak jak On tego oczekuje. Od wielu lat, a właściwie od dziecka, nie potrafię zrozumieć dlaczego Bóg pozwala abym żył, ponieważ mój grzech jest wielki i się go wstydzę. Nie myślę jednak o wyrzeczeniu się Chrystusa i porzuceniu Go, ponieważ miłość która przez Niego się wylewa na mnie nie pozwala mi na podjęcie tak absurdalnej decyzji, szczególnie że potwierdził to słowami "ty zapomniałeś o Mnie, ale Ja o tobie Nigdy nie zapomniałem".
Dlatego wiem to i jestem pewny, że dla ciebie jest nadal miejsce w Królestwie Bożym. Bóg w odpowiednim momencie życia głośno odezwie się a ty Go usłyszysz. Dlatego nie zatwardzaj się, ale bądź czujna i się nawróć. Tutaj nie ma twoich wrogów. Ja nie jestem twoim wrogiem. Dla ciebie jest nadzieja póki żyjesz.


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Samolub » 20 maja 2016, 19:07

Skąd te nerwy? ^^"
Weź może odpocznij, zacznij biegać, a nie sluchasz Nesta który niby zdaje się Tobie zabawny a chce zochydzic Ci życie. On się takimi jak Ty karmi i tyle, jak będziesz potrzebować cokolwiek Nesto się rozplynie. Dziś Nesto będzie łazil i klaslal za Tobą żebyś tylko go poparła i dołączyła do jego widzów.

Spojrz lepiej co się z Toba dzieje i porównaj to sobie z okresem sprzed 5 lat. Chcesz zgnuśnieć całkiem bo kilka przeszkód się pojawilo ktore zaburza Twoją wizję rzeczywistości?

Ataki personalne i wyciaganie prywatnych spraw uzytkownikow wedlug Twojej ograniczonej percepcjii to nie jest dobre rozwiazanie na wyladowanie emocjii oraz flustracjii.

Niby znasz dobrze kobiety? Powiedz serio czy byłaś w jakimś zwiazku kiedyś z kobietą, albo czy znasz sporą liczbę osób na tyle prywatnie żeby mieć jakiś przekroj osobowości. Wymień cechy typowo kobiece


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: Ariela » 20 maja 2016, 19:24

Dr.Sky Nie, no facepalm. Zazenowales mnie, wypierajac sie wszystkiego i starajac sie zmanipulowac mnie jak jakis socjopata skoro cale forum wie o czym pisze.

Znam twoja historie. Sam o tym pisales. Pamietam nawet sytuacje kiedy ktos kto cie zna odpisal na twoje wypociny na forum i wyciagnal to wszytsko po czym wykorzystales swoja pozycje moderatora zeby skasowac te posty, za co zostales potepiony przez wszystkich na forum, szczegolnie kobieca czesc forum.

Ty trwasz w grzechu i nic sobie z tego nie robisz, bo Biblia ci potrzebna jest tylko po to zeby kobiety tanczyly przy tobie jak im zagrasz, powolujac sie na autorytet Boga. Ty wez sobie nos swoj krzyz, zyj w celibacie albo zmus sie do swojej bylej, bo mi gadasz o zyciu w celibacie, a sam zyjesz pelnia zycia mimo ze twoj bozek kaze ci meczyc sie ze swoja byla zona. Ty siebie najpierw nawroc.

Co do milosci Jezusa wzgledem ciebie, to faktycznie jego milosc jest nadzwyczajna. Dla ciebie nagina wlasne prawo :D Nagle rozwod i babiarstwo stalo sie rowniez jego planem.Co do tego Krolestwa Bozego. Dla ciebie tez jest miejsce w "Jannah" bo Allah o tobie nie zapomnial, wiec nawroc sie. Jeszcze dzis mozesz wysadzic sie w powietrze w jego imie :) Tylko nie zatwardzaj swojego serca :puppyeyes: Badz czujny, przyjdzie czas ze nalykasz sie dragow i Jupiter sie do ciebie odezwie a ty go uslyszysz :) Nadal jest dla ciebie nadzieja, nadzieja ze Afrodyta pomoze ci w twoich romansach.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje wyznanie

Postautor: konto skasowane » 20 maja 2016, 19:31

To jest właśnie to o czym wspomniałem wcześniej - pomijam oszczerstwa na mój temat, nie będę schodził do tego samego poziomu dyskusji z tobą. Kiedy przyszła próba, odwróciłaś się od Boga, i źle o Nim mówisz, chociaż nic złego tobie nie uczynił. Nawet to Bóg może tobie odpuścić gdy zaczniesz pokutować. Chciałbym aby i tobie powiedział coś czego nigdy nie zapomnisz i co zmieni twoje serce. Ty jesteś tego warta.


.

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości