Czy powrót Jezusa jest możliwy

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 15:08

Żarty żartami , ale znaki przyjścia Pana mówią same za siebie - pastor Hage
http://www.cda.pl/video/489988af


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 15:14



Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 15:20

Rembov pisze:http://przyjdzpaniejezu.pl/zastrzezenia-wobec-teorii-krwawych-ksiezycow/


Czy wierzysz czy nie Rembov , Jezus powróci by zburzyć Rzym i katolicy sami będą mordować swoich księży i sami katolicy zabiją papieża za te wszystkie kłamstwa , ten dzień się zbliża ! Jezus powraca by wydać sąd na "zjednoczonych religiach" którymi przewodzić będzie [jakiś] papież . Bóg zniweczy to co złe i nastanie nowy świat "Nowe Niebo i Ziemia" i Jezus przybędzie by uratować ludzi którzy nie wiążą się z Rzymem ( są anty-ekumeniczni).


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 15:24

PawełSz pisze:
Rembov pisze:http://przyjdzpaniejezu.pl/zastrzezenia-wobec-teorii-krwawych-ksiezycow/

Czy wierzysz czy nie Rembov , Jezus powróci by zburzyć Rzym i katolicy sami będą mordować swoich księży i sami katolicy zabiją papieża za te wszystkie kłamstwa , ten dzień się zbliża !

Dlaczego miałbym wierzyć w to, co sobie wymyślili ludzie, którzy nienawidzą Kościoła katolickiego? Ja wierzę w Chrystusa i to, co przekazał nam przez Apostołów i swój Kościół, zaś w tych naukach niczego takiego nie zawarto.

Jezus powraca by wydać sąd na "zjednoczonych religiach" którymi przewodzić będzie [jakiś] papież. Bóg zniweczy to co złe i nastanie nowy świat "Nowe Niebo i Ziemia" i Jezus przybędzie by uratować ludzi którzy nie wiążą się z Rzymem ( są anty-ekumeniczni).

To także nie jest nauka, którą przekazali Apostołowie.



Jak widzę, nie doczekam się wskazania starożytnej greckiej kopii Ewangelii wg św. Jana, w której w J 1:1 mamy zapisane:
PawełSz pisze:Jana 1:1 "Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a ŚWIĘTE było Słowo."


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 15:27

Rembov pisze:
PawełSz pisze:
Rembov pisze:http://przyjdzpaniejezu.pl/zastrzezenia-wobec-teorii-krwawych-ksiezycow/

Czy wierzysz czy nie Rembov , Jezus powróci by zburzyć Rzym i katolicy sami będą mordować swoich księży i sami katolicy zabiją papieża za te wszystkie kłamstwa , ten dzień się zbliża !

Dlaczego miałbym wierzyć w to, co sobie wymyślili ludzie, którzy nienawidzą Kościoła katolickiego? Ja wierzę w Chrystusa i to, co przekazał nam przez Apostołów i swój Kościół, zaś w tych naukach niczego takiego nie zawarto.

Jezus powraca by wydać sąd na "zjednoczonych religiach" którymi przewodzić będzie [jakiś] papież. Bóg zniweczy to co złe i nastanie nowy świat "Nowe Niebo i Ziemia" i Jezus przybędzie by uratować ludzi którzy nie wiążą się z Rzymem ( są anty-ekumeniczni).

To także nie jest nauka, którą przekazali Apostołowie.


Jaki sens jest aby papież sam siebie poniżał ? Oni przecież to ukrywają , nie chcą , żebyś wiedział no chyba że ci tak wygodnie . Wcale nie nienawidzę katolików , mówię tylko jak będzie w przyszłości - wszystko jest w Objawieniu św. Jana tylko czytać ci się nie chce


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 15:32

PawełSz pisze:Jaki sens jest aby papież sam siebie poniżał ? Oni przecież to ukrywają , nie chcą , żebyś wiedział no chyba że ci tak wygodnie .

Ukrywają? Tekst Pisma Świętego, w którym NIE MA takiej nauki, jest również u protestantów, prawosławnych, koptów i innych denominacji chrześcijańskich. Oni też ukrywają nauki, które głosisz?


Wcale nie nienawidzę katolików , mówię tylko jak będzie w przyszłości - wszystko jest w Objawieniu św. Jana tylko czytać ci się nie chce

Czytałem Apokalipsę i nie znalazłem w niej takich nauk, jak te, które przedstawiłeś. Tak samo zresztą jak nie znalazłem starożytnego manuskryptu greckiego, który w J 1:1 podawał by wersję "ŚWIĘTE było Słowo".


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 15:36

Rembov pisze:
PawełSz pisze:Jaki sens jest aby papież sam siebie poniżał ? Oni przecież to ukrywają , nie chcą , żebyś wiedział no chyba że ci tak wygodnie .

Ukrywają? Tekst Pisma Świętego, w którym NIE MA takiej nauki, jest również u protestantów, prawosławnych, koptów i innych denominacji chrześcijańskich. Oni też ukrywają nauki, które głosisz?


Wcale nie nienawidzę katolików , mówię tylko jak będzie w przyszłości - wszystko jest w Objawieniu św. Jana tylko czytać ci się nie chce

Czytałem Apokalipsę i nie znalazłem w niej takich nauk, jak te, które przedstawiłeś. Tak samo zresztą jak nie znalazłem starożytnego manuskryptu greckiego, który w J 1:1 podawał by wersję "ŚWIĘTE było Słowo".


Czego się tak czepiasz ? Co , mówię to co wiem i jest wyraźnie napisane w Apokalipsie św. Jana. Jeśli nie znalazłeś to znajdź ten werset gdzie pisze wyraźnie - kapłani będą mordowani przez swoich wiernych , doucz się to będziemy kontynuować.


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 15:39

PawełSz pisze:Czego się tak czepiasz ? Co , mówię to co wiem i jest wyraźnie napisane w Apokalipsie św. Jana.

Czepiam się? Nie. Wskazuję na to, że to, co piszesz, nie jest zawarte w księdze, na którą się powołujesz.

jeśli nie znalazłeś to znajdź ten werset gdzie pisze wyraźnie - kapłani będą mordowani przez swoich wiernych , doucz się to będziemy kontynuować.

Skoro twierdzisz, że tam jest taki wers, to poproszę o jego wskazanie. Możesz zacytować, a możesz podać samą sygnaturę.



Rozumiem, że wycofujesz się "przekładu" J 1:1, który nieopatrznie zacytowałeś w pierwszym postcie w tym temacie?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 15:52

Rembov pisze:
PawełSz pisze:Czego się tak czepiasz ? Co , mówię to co wiem i jest wyraźnie napisane w Apokalipsie św. Jana.

Czepiam się? Nie. Wskazuję na to, że to, co piszesz, nie jest zawarte w księdze, na którą się powołujesz.

jeśli nie znalazłeś to znajdź ten werset gdzie pisze wyraźnie - kapłani będą mordowani przez swoich wiernych , doucz się to będziemy kontynuować.

Skoro twierdzisz, że tam jest taki wers, to poproszę o jego wskazanie. Możesz zacytować, a możesz podać samą sygnaturę.



Rozumiem, że wycofujesz się "przekładu" J 1:1, który nieopatrznie zacytowałeś w pierwszym postcie w tym temacie?



Nie będę podawać , bo to co piszę i tak masz gdzieś , a po co ty wogóle tu siedzisz ? może na przeszpiegi ?


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 15:53

PawełSz pisze:Nie będę podawać , bo to co piszę i tak masz gdzieś

Właśnie potwierdziłeś, że nie jesteś w stanie wskazać tego, o co cię proszę, a co by potwierdziło głoszone przez ciebie nauki.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 15:57

Rembov pisze:
PawełSz pisze:Nie będę podawać , bo to co piszę i tak masz gdzieś

Właśnie potwierdziłeś, że nie jesteś w stanie wskazać tego, o co cię proszę, a co by potwierdziło głoszone przez ciebie nauki.


Zwisa mi i powiewa wykazanie , potwierdziło się to co wcześniej pisałem - nie czytasz Biblii , jej nie znasz i nie rozumiesz , sam zaś pokazać tego wersetu nie potrafisz podać ! KONIEC TEMATU zgrywusie :harmonia:

A to ty Rembov w roli głównej :klotnia: :kaplan:


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 16:01

PawełSz pisze:
Rembov pisze:
PawełSz pisze:Nie będę podawać , bo to co piszę i tak masz gdzieś

Właśnie potwierdziłeś, że nie jesteś w stanie wskazać tego, o co cię proszę, a co by potwierdziło głoszone przez ciebie nauki.


Zwisa mi i powiewa wykazanie , potwierdziło się to co wcześniej pisałem - nie czytasz Biblii , jej nie znasz i nie rozumiesz , sam zaś pokazać tego wersetu nie potrafisz podać !

Po pierwsze, to ty powinieneś potwierdzić swoje tezy cytatami, a nie ja. Po drugie, jak pisałem, czytam Pismo Święte i nie znalazłem w nim tego, co tutaj nam opowiadałeś. Po trzecie zaś, jest to kolejny przypadek gdzie w rozmowach ze mną odsyłasz mnie do źródeł, a które nie potwierdzają twoich tez, co wskazuje, że głosisz nam SWOJE pomysły.
I nie zmienią tego żadne pokazy obrażania się przez ciebie czy personalne wycieczki pod moim adresem. Nie mówiąc już o tym, że księdzem nie jestem.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: PawełSz » 17 maja 2016, 16:09

Rembov pisze:
PawełSz pisze:
Rembov pisze:Właśnie potwierdziłeś, że nie jesteś w stanie wskazać tego, o co cię proszę, a co by potwierdziło głoszone przez ciebie nauki.


Zwisa mi i powiewa wykazanie , potwierdziło się to co wcześniej pisałem - nie czytasz Biblii , jej nie znasz i nie rozumiesz , sam zaś pokazać tego wersetu nie potrafisz podać !

Po pierwsze, to ty powinieneś potwierdzić swoje tezy cytatami, a nie ja. Po drugie, jak pisałem, czytam Pismo Święte i nie znalazłem w nim tego, co tutaj nam opowiadałeś. Po trzecie zaś, jest to kolejny przypadek gdzie w rozmowach ze mną odsyłasz mnie do źródeł, a które nie potwierdzają twoich tez, co wskazuje, że głosisz nam SWOJE pomysły.
I nie zmienią tego żadne pokazy obrażania się przez ciebie czy personalne wycieczki pod moim adresem. Nie mówiąc już o tym, że księdzem nie jestem.


Jezus powiedział w Mateusza 7:7-8 "7Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
8 Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą"


Nie napisałem tego posta by dyskutować , sam znajdź jeśli wierzysz w Jezusa.


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: Rembov » 17 maja 2016, 16:10

PawełSz pisze:Nie napisałem tego posta by dyskutować , sam znajdź jeśli wierzysz w Jezusa.

Znalazłem potwierdzenie, że głosisz własne pomysły, a nie to, co przekazali nam Apostołowie. :)


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Czy powrót Jezusa jest możliwy

Postautor: nesto » 17 maja 2016, 21:26

Rembov ma rację, tj. czyta Biblię :lol:
A Papież jest zastępcą Jezusa na ziemi, tak więc bój się!


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości