Coraz ciężej

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
poszukujęBoga
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2016, 12:39
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kielce
Gender: Female
Kontaktowanie:

Coraz ciężej

Postautor: poszukujęBoga » 06 mar 2016, 12:14

Witam.
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, bym mogła odnaleźć swoje miejsce na ziemi wśród ludzi wierzących, którzy trzymaliby mnie przy wierze i wspierali duchowo, a nie wśród rówieśników, którzy destrukcyjnie działają na moje myślenie oraz abym mogła być silniejsza, by nie przejmować się ziemskimi problemami.
Z góry wszystkim dziękuję, z Bogiem bracia i siostry :)


Wiara to nie wiedza, tylko ufność.
"Dla Boga bowiem, nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37]
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: Samolub » 07 mar 2016, 02:42

Nie chce twardo mowic, trudnosci tez sa zawsze
Piotr mowi ciekawie ze trudnosci nas ksztaltuja ucza i są dowodem Bożej drogi

Uwazam ze bedzie lepiej : ) a tak jesli chodzi o modlitwe dodam do intencjii grupy modlitewnej. Pozdrawiam, duzo sil !


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: MrSponge » 07 mar 2016, 07:41

Pomodlę się, a co... :-D
Niech Cię Bóg błogosławi.


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: Zbyszekg4 » 07 mar 2016, 09:09

Zapiszę sobie Ciebie na prywatnej liście modlitewnej...
Oby pragnienia Twego serca spełniły się, za łaską Bożą!
Wspólnie wierzmy w to!
:-)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości