Wygrać walkę z białaczką Łukasza

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Wygrać walkę z białaczką Łukasza

Postautor: Zbyszekg4 » 14 lut 2016, 11:59

Zwykle prosimy na forum o modlitwę we własnej intencji lub kogoś nam znanego...
Teraz będzie inaczej.
O Łukaszu, 22-latku z Dziadkowic na Podlasiu, wiem tyle, co tu napisano o nim: https://www.siepomaga.pl/glinko

W expresowym tempie dobrzy ludzie podarowali całą kwotę potrzebną na leczenie ostrej białaczki u Łukasza. W komentarzach wielu z nich zapewniło o swej modlitwie w jego sprawie...
Czy my, społeczność tego forum, także możemy się włączyć w nurt zanoszonych do nieba modlitw? Oczywiście! Więc zróbmy to koniecznie... :pray:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
szajla11
Posty: 85
Rejestracja: 27 gru 2015, 22:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wygrać walkę z białaczką Łukasza

Postautor: szajla11 » 19 lut 2016, 10:21

znam juz łukasza z siepomaga.pl - modlitwa :)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wygrać walkę z białaczką Łukasza

Postautor: Zbyszekg4 » 22 lut 2016, 19:27

Krótki filmik, w którym Łukasz dziękuje za pomoc... https://www.siepomaga.pl/glinko
Leczenie trwa; niech i nasze modlitwy też!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
szajla11
Posty: 85
Rejestracja: 27 gru 2015, 22:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wygrać walkę z białaczką Łukasza

Postautor: szajla11 » 28 lut 2016, 20:15

Łukasz , trzymaj się i pamiętaj o innych:)



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości