Cześć Kochani !!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 02 lut 2016, 20:25

:lmao:

Hah wreszcie się zarejestrowałam !
Forum czytam od kilku dni, polecił mi przyjaciel, ale kazał nie podawać swojego nicku tutaj i chciałam się zarejestrować, przepraszam za zgłoszenia i co pisałam dzisiejszej nocy do administracji bo byłam tak roztrzęsiona że chciałam wyrzucić ten laptop przez okno. Nie mam stale dostępu do internetu i chciałam się tylko spokojnie zarejestrować a tu takie problemy. Problemy z odczytywaniem tych hieroglifów (kody weryfikacyjne) ty było straszne bo nie da się ich prawie rozczytać, potem mnie uznano za bota... :O noi wczoraj tak 2 godziny aż się popłakałam prawie, wiem że to dziecinne... ale ja mam taki charakter, że jestem bardzo emocjonalna

Ale jestem dziś i się bardzo cieszę, a wy ?

Mam trochę próżnie w głowie, nie wiem od czego zacząć, a chciałam krótko, przede wszystkim jestem gadułą ; >
Wieku nie będę zdradzać, ale jestem przed 30-stką
Jestem osobą Nowo Narodzoną w Chrystusie i bardzo wierzącą, jestem bez-dominacyjną Protestantką
Mój pradziadek był tego samego wyznania więc mam jakieś korzenie w rodzinie :puppyeyes:
Mój tata jest wierzący ale nie jest ani Katolikiem ani Protestantom ani nie należy do żadnego Kościoła
Moja mama jest Katoliczką i to gorliwą, co mnie bardzo denerwuje ale akceptuje jej wiarę... choć bardzo mnie to irytuje, szczególnie bałwochwalstwo, pozatym ja także ją irytuje :wow:
Skończyłam studia, ale nie wiem co mam ze sobą zrobić, pracuje tu i uwdzie ale nie mam zacięcia, nic mnie nie kręci, a do tego się męczę wiec już parę razy zmieniałam pracę a ponad połowe czasu nie pracowałam

Oczywiście to nie jest ważne, źle mi się nie żyje i chciałabym pisać o czymś innym
Zawsze byłam wierząca lub uznawałam się za dobrą osobę, ale nigdy nie byłam gorliwą wyznawczynią a tym bardziej Katoliczką, to jest dla mnie obce strasznie, 2 lata temu postanowiłam że powinnam poznawać różne wyznania i religie bo w końcu nic nie wiem, a to jest bardzo ważna rzecz w moim życiu. Oczywiście już w podstawówce wiedziałam co to Reformacja, że są Kościoły Wschodnie etc. nawet szczerze byłam temu przychylna ale nigdy nie angażowałam się czy myślałam o tym na poważnie.

Wiele rzeczy w Protestantyzmie otworzyło mi oczy i poczułam się rozumiana ze swoją wiarą taką od dziecka rozumianą, dla mnie to było dziwne, zaczęłam czytać, modlić się, prosić i potem już mnie prowadził Duch Święty do poznawania wielu rzeczy w które od zawsze wierzyłam ale nie umiałam tego połączyć czy zweryfikować i oto Bóg mi się zaczął tak jakby pokazywać przez Pismo, przez ludzi, spotkałam też kilku ludzi tego wyznania i odrazu zaprzyjaźniłam się, czułam się rozumiana i spokojna ze wreszcie jestem na dobrej drodze, od pół roku chodzę też do kilku Zborów, choć większość jest bardzo niewielkich i mało tam ludzi w moim wieku to czuję się i tak bardzo dobrze bo widzę wielką wiare ludzi i jak Duch Święty działa

Poza tym dzięki Chrystusowi poznałam wielu wspaniałych ludzi i sama też zostałam uświęcona by starać się żyć lepiej, choć jestem lekko roztrzepana ; > teraz nie boję się niczego, a tym bardziej siebie oraz tego co myślę i czuje, bo Bóg mi błogosławi oraz mogę zawsze liczyć na Braci i Siostry, choć za wielu nie znam to mam przychylnych sobie ludzi. Mam teraz najlepszą przyjaciółkę i przyjaciela którzy też są w Chrystusie
Wcześniej miałam bardzo dziwnych znajomych i w ogóle dla mnie większość ludzi jest strasznie dziwna, aż mnie mózg na samą myśl się wyłacza :cry: chciałabym najpierw trochę zaaklimatyzować zanim jakąś głupotę palne... więc to by było chyba tyle jak narazie


Chwała Panu ! ; > wow jakiego mam ładnego kota w awatarze ! :O


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Zbyszekg4 » 02 lut 2016, 20:31

Kotek w avatarze jest "z przydziału" [ciesz się, że taki Ci się dostał na wychowanie... O innego to wojna tu była]

A, zatem witaj i miej się tu dobrze, a nawet lepiej, hej! :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Jaaqob » 02 lut 2016, 20:38

Witaj!


Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 02 lut 2016, 20:44

Super Kotek, adoptuje go ! Kocham koty


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Imperator » 02 lut 2016, 21:00

Witaj na forum. Moze znajdziesz tu meza. Ja znalazlem Zone. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Noemi » 02 lut 2016, 21:08

Witaj Nicole :-)


Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 02 lut 2016, 21:16

Imperator pisze:Witaj na forum. Moze znajdziesz tu meza. Ja znalazlem Zone. :-)


:O hah no właśnie !! Tylko jak ja mam za mąż iść jak mieszkam z rodzicami i nie chce mi się pracować :thumbup:
Ty znalazłeś żone czy Ona Ciebie znalazła :hypno:


Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 02 lut 2016, 21:17

Noemi pisze:Witaj Nicole :-)


Cześć Kocico Marynarzu ! =P


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: konto skasowane » 02 lut 2016, 22:50

Cześć Nicole, może jakiś Rumcajs się z chatą dla ciebie znajdzie to się tam przeprowadzisz i nauczysz wiewiórki ze skóry obdzierać :)


.
Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 02 lut 2016, 23:08

Nie patrze u faceta w ogóle na finanse i mnie to w ogóle nie interesuje =P
Co do przeprowadzki, to wiadomo że fajnie byłoby mieć własną norkę, ale jakie wiewiórki i z jakiej skóry... lubię wiewiórki, chyba że nawiązujesz do moich rudych włosów z tymi wiewiórkami, nie szukam sponsora, facet musi być po pierwsze mądry, po drugie zabawny, powinien być ładny :hihi: ja życia nie planuje 10 lat w przód tylko wieczór w przód... :O czyli wolę iść na miły spacerek niż zastanawiać się nad emeryturą

A tak w ogóle to czemu każdy mi sugeruje żebym się żeniła, albo szukała chłopaka? :O podejrzane...


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Oberyn. » 02 lut 2016, 23:55

Witaj na forum :)

Po wpisach widać, że jesteś pozytywną osobą. Tak trzymaj :D


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 02 lut 2016, 23:57

Dziękuję :puppyeyes:
Też tak uważam, że jestem pozytywna tak jak moje Brachy i Siory w Chrystusie =P
Dzisiaj mam dużo czasu więc poprzeglądam sobie forum, ale kiedy znów będę nie wiem :cry:


Adalbertus
Posty: 3947
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:06
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Adalbertus » 03 lut 2016, 00:26

Re: Cześć Kochani !!


Cześć.


_____________________________________________________________________________
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Chrystusem, z Boga się narodził... (1. List św. Jana 5.1)
http://www.katowice.kwch.pl
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Imperator » 03 lut 2016, 01:16

Ja Zone znalazlem oczywiscie. Poszukasz, to znajdziesz nasze wpisy tutaj. :-)

Nicole-88 pisze:A tak w ogóle to czemu każdy mi sugeruje żebym się żeniła, albo szukała chłopaka? :O podejrzane...


Wynika to z tego co napisalas o sobie. Wychodzi na to, ze zyjesz z dnia na dzien, czekajac az jakis mezczyzna powali ciebie z nog.

Do tego lubisz koty, a to juz oznaka staropanienstwa.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Nicole-88
Posty: 76
Rejestracja: 02 lut 2016, 19:48
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Cześć Kochani !!

Postautor: Nicole-88 » 03 lut 2016, 20:46

Bez przesady...
Futrzaki lubię od dziecięcych lat, co do facetów to ja się nie znam, sugerujesz że powali mnie ciosem z nóg ? ;D
Ale nie wiesz czy czekam, czy znalazłam, więc nie wiesz =P nie myślę o zamążpójściu na razie, jakoś mnie to nie kręci... ale kto wie, człowiek cały czas się zmienia lub zmienia zdanie

Owszem jestem wolna, ale nie wiesz nic więcej,
Nie chce mówić o swoich prywatnych sprawach, proszę mnie nie wpisywać w jakieś schematy i skojarzenia bo to chyba tak nie działa jak piszesz
Zależy od środowiska, doświadczeń oraz od Ciebie samego to z kim rozmawiałeś jakie masz schematy, ewentualnie są ludzie którzy potrafią być ponad to i poprawnie przeanalizować inną osobę. Myślę że jestem taką właśnie osobą :O z Twoją oceną się nie zgadzam, bez urazy =P



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości