Co teraz odwala Kościół katolicki

Bieżące aspekty życia w kościołach nieprotestanckich
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 29 sty 2016, 10:13

Obrazek
Takie coś wtracanie si w wolnosć obywatela to zerwanie konkordatu
http://img.wiocha.pl/images/2/5/2506a33 ... 1ef73f.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=MMAPNYZg2ug
https://www.youtube.com/watch?v=uzOknuZ1d5w
Czy to wszystko co jest ostatnio w KRK , te rzeczy które oficjalnie mówi papież wskazują na to ze juz sie antychryst przestaje kamuflować i sie ujawni. Ja z resztą widze ze ostatnio tak jak by wierni byli testowani ile kłamstw, złego słowa o Bogu zniosą dla przynajeżności do Watykanu , i jak widać znoszą no bo jak wytłumaczyć to ze papież neguje wszechmoc Bożą i propaguje ewolucję a ludzie nic na to.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: niebieska777 » 29 sty 2016, 10:21

tralalala... a co niby mieliby powiedzieć o tym? owieczki im uciekają...


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 29 sty 2016, 10:27

Niedługo im ludzi zabraknie,bo wszystkich do piekła powysyłają i nałożą klątwy. Niech się bujają.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 29 sty 2016, 10:49

Stare pokolenie wymiera a nowe kicha na KRK, Ja oficjalnie jestem też katoliczka bo każdy jest katolikiem nawet jeśli sie od nich wypisze, no jeśli mu sie to uda to i tak zostaje katolikiem na zawsze. Mnie tylko dziwi że papież takie rzeczy opowiada publicznie, do tej pory papieże wywijali rózne numerki ale zeby oficjalnie podawać w wątpliwosść wszechmoc Boga i prawdziwość Biblii . No nie było tego . Ten moze być antychrystem , taki wesolutki jowialny struszek a pod skórą ścierwo co opluwa Boga poplecznik ewolucji jakoś się ujawniają cechy antychrysta.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
madelinka
Posty: 476
Rejestracja: 05 paź 2015, 17:27
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: madelinka » 29 sty 2016, 16:21

Efendi pisze:W Polsce kiedyś było 91% katolików, a teraz 87% - Czyżby już te 4% ekskomunikowali? :lol:


Ekskomunikują każdego, kto złoży akt aspostazji. Byłam kilka dni temu w parafii chrztu, żeby dowiedzieć się czy wreszcie (po 6 miesiącach) kuria potwierdziła mój akt. Aż mi łzy pociekły z radości, jak zobaczyłam list od biskupa :-D


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 29 sty 2016, 22:33

Madelinko jednak jestes dalej katoliczką bo z KRK nie da sie odejsć jeśli byłaś u nich ochrzczona to i tak mimo tego aktu jestej jao katoliczka .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Samolub » 30 sty 2016, 00:13

madelinka pisze:
Efendi pisze:W Polsce kiedyś było 91% katolików, a teraz 87% - Czyżby już te 4% ekskomunikowali? :lol:


Ekskomunikują każdego, kto złoży akt aspostazji. Byłam kilka dni temu w parafii chrztu, żeby dowiedzieć się czy wreszcie (po 6 miesiącach) kuria potwierdziła mój akt. Aż mi łzy pociekły z radości, jak zobaczyłam list od biskupa :-D



To trzeba targać na planty djabła 2 świadkow ? =D

Magda... ale to jest nic o czym mowisz, robili gorsze rzeczy, robią a Protestantom to i tak pojazuja najlepszą twarz ;P oni naprawdę uwazaja ludzi za takich szarakow do manipulowania... tylko albo trzeba byc idiotą albo upaprać się juz tak samemu

Ale ja mowię nawet cegła nie moze z tego zostac. Gwarantuje =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: niebieska777 » 30 sty 2016, 00:48

heh masakra, teraz nawwet jakieś transfery pieniędzy dla rydzyka chcą robić, zabierają teatrom. Po co nam sztuka, lepiej radia, co ma ryja posłuchać


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: Samolub » 30 sty 2016, 02:45

Albo Tusk albo Rydzyk


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 30 sty 2016, 09:31

No wiadomo będzie gorzej , ja to się zastanawiam kiedy tak oficjalnie wyrugują Jezusa z Ewangelii bo do tego zmierza . Jezeli ktoś mówi ze Jezus jest grzesznikiem i ze błagał Marie o przebacznie to to już jest inna nowa ewangelia antychrysta bo to przecież oznacz to że Jezus nas nie zbawia. Co jeszcze powie Watykan aż mnie przeraza ze katolicy to łykają.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 30 sty 2016, 09:35

niebieska777 pisze:heh masakra, teraz nawwet jakieś transfery pieniędzy dla rydzyka chcą robić, zabierają teatrom. Po co nam sztuka, lepiej radia, co ma ryja posłuchać

Powiem ci,że mnie ta wiadomość kompletnie powaliła. Tym bardziej,że czytałam reportaże na temat tego radia i tej uczelni. Napisane przez pracowników i przez absolwentów. Włosy dęba stają.
Czasami mam wrażenie,że ten rydzyk jest nietykalny.

Jezeli ktoś mówi ze Jezus jest grzesznikiem i ze błagał Marie o przebacznie to to już jest inna nowa ewangelia antychrysta bo to przecież oznacz to że Jezus nas nie zbawia. Co jeszcze powie Watykan aż mnie przeraza ze katolicy to łykają.

Kto,kiedy,gdzie? :eek: To mnie "zastrzeliłaś".


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 30 sty 2016, 10:14

No wiadomo że Babilon upadnie tylko że ja śledzę to wszystko bo chciałabym zobaczyć ten upadek , czy ja dozyję mogę nie dożyć, ty Samolubie to dozyjesz a ja nie wiadomo , ale juz symptomów upadku jest duzo zwłaszcze takie wypowiedzi o Jezusie czy Biblii i bratanie się z pogańswem i protestantami letnimi. Wielu protestantów chyba sie przyłaczy bo w USA sa tak nawiedzone kościoły pełne ducha kundelini , tu za to wiele bardzo letnich więc myśle ze musi to sie jednak wszystko najpierw połączyć a idzie to coraz szbciej .
kontousunięte1 tu gada ze Jezus grzeszył
https://www.youtube.com/watch?v=zeMhwxQ2CRM


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 30 sty 2016, 10:27

No to kicha,po angielsku. Ale dzięki.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: magda » 30 sty 2016, 10:36

Nie ma po polsku. Jeszcze poszukam


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co teraz odwala Kościół katolicki

Postautor: kontousunięte1 » 30 sty 2016, 10:38

magda pisze:Nie ma po polsku. Jeszcze poszukam

Nie rób sobie kłopotu. Wiem,że znasz język,więc wiesz o czym mowa.
:-D



Wróć do „Życie kościelne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości