Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?

Bronisław Komorowski (PO).
3
13%
Andrzej Duda (PiS).
13
57%
Jeszcze nie wiem.
2
9%
Nie zamierzam pójść na wybory.
5
22%
 
Liczba głosów: 23
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 24 kwie 2015, 23:23

Girion23 pisze:Co to za poszkodowany kraj, który zabija 3000 swoich obywateli w "ataku terrorystycznym",

Rozumiem, że cała Al-Kaida otrzymała obywatelstwo USA, a następnie wstąpiła do rządu? :P Najpierw należałoby udowodnić, że to Stany Zjednoczone uknuły spisek. Tymczasem Osama bin Laden wziął odpowiedzialność za zamach.

Girion23 pisze:]a także zabija 3000 obywateli DZIENNIE w klinikach aborcyjnych (statystyka)?

To jest fakt. Jednak przytoczenie jednej zbrodni danego kraju nie zmienia faktu, że jest on poszkodowany, gdy chodzi o inną sytuację oraz o inne przestępstwo.

Girion23 pisze:]Na najlepiej broniony kraj na świecie, do największego miasta wlatuje sobie samolot i rozbija wieże...

Islamscy terroryści to nie niedomyci analfabeci rzucający kozami w niewiernych... :roll: Do obecnego IS należą ludzie z wyższym wykształceniem. Islam i dżihad to ich całe życie - gdy grupa osób ma fioła na punkcie mordowania kafirów, poświęca na to cały swój czas i pieniądze, to nie ma w tym niewiarygodnego, że udało im się nawet nadszarpnąć USA.

Girion23 pisze:]co więcej, samolot trafia w jedno miejsce, a pięć metrów niżej, w tym samym momencie, w którym uderza samolot, następuje wybuch i powoduje niszczenie wieży...

Co, gdzie i jak? Czy mogę to zobaczyć?

Girion23 pisze:]co więcej, jakoś dziwnym przypadkiem w dniu zamachu nie przyszło do roboty w WTC ok. 2 tysiące żydów (tych poszkodowanych), a zginęli tam tylko goje, tj. hołota jak np. portorykańczycy...

Bo ja wiem... Tutaj czytam coś zupełnie innego: LINK.

Girion23 pisze:]co więcej wcześniej, przed zamachem w różnych filmach, gazetach i bajkach pojawiały się aluzje do zamachu, np. 9/11, zburzone 2 wieże... itd., tego było pełno.

W których? Gdzie?

Girion23 pisze:Dragonar, przeczytaj sobie Protokoły Mędrców Syjonu.

Stare i sfałszowane. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 25 kwie 2015, 02:45

Girion23 pisze:WTC


Nie zapominajmy o WTC Building 7. https://www.youtube.com/watch?v=6mxFRigYD3s

Dragonar pisze:Tymczasem Osama bin Laden wziął odpowiedzialność za zamach.


Osama bin Laden nie jest czlowiekiem znikad. Tutaj artykul o nim z 1993r.

Obrazek


Girion23 pisze:Dragonar, przeczytaj sobie Protokoły Mędrców Syjonu.
Dragonar pisze:Stare i sfałszowane.



To chocby przeczytaj ze Slowa Bozego: 1Tes 2:15 bt5 "Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i są wrodzy wszystkim ludziom."

Polecam krotka ksiazeczke ks dr Marcina Lutra "O Zydach i klamstwach".

Obrazek


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
jon
Posty: 330
Rejestracja: 31 sty 2011, 12:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jon » 25 kwie 2015, 08:57

"Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i są wrodzy wszystkim ludziom."

co do ewangeli są przeciwnikami lecz co do przodków umiłowanymi Boga.
Odnośnie Lutra, to wiadomo że szerzył skrajne poglądy antyjudaistyczne których ucieleśnieniem był holocaust jaki zatem ma cel promocja jego książki?


Aby wszyscy czcili Syna jak czczą Ojca.
Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 25 kwie 2015, 09:00

Dragonar pisze: Najpierw należałoby udowodnić, że to Stany Zjednoczone uknuły spisek.


Ty tak na poważnie? To już zostało udowodnione. Obejrzyj chociażby cały ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=INJZ0syCewE


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 25 kwie 2015, 13:54

Lee pisze:Tymczasem Osama bin Laden wziął odpowiedzialność za zamach.


Gdzie i kiedy?


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 25 kwie 2015, 14:35

Oberyn. popraw nick w powyższym cytacie - to nie są moje słowa.

Tymczasem Osama bin Laden wziął odpowiedzialność za zamach.


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 25 kwie 2015, 16:08

Imperator -
Imperator pisze:Osama bin Laden nie jest czlowiekiem znikad. Tutaj artykul o nim z 1993r.

Okej. Jednak czy mógłbyś ująć meritum artykułu w kilku zdaniach?

Imperator pisze:To chocby przeczytaj ze Slowa Bozego: 1Tes 2:15 bt5 "Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i są wrodzy wszystkim ludziom."

I uważasz, że Apostoł Paweł mówi tutaj, że Żydzi nie podobają się Bogu tylko dlatego, że są Żydami? Bogu nie podoba się każdy człowiek odrzucający Ewangelię, zbuntowany przestępca i niesprawiedliwy - Pan nie nienawidzi ludzi za rasę, przynależność narodową czy płeć.

Imperator pisze:Polecam krotka ksiazeczke ks dr Marcina Lutra "O Zydach i klamstwach".

Szczerze ją polecasz? Jeżeli taka rzeczywiście jest jej treść, a Ty się z nią zgadzasz, to powinieneś się opamiętać i nawrócić z nienawiści: LINK. Ponadto, poglądy Lutra na temat Żydów ewoluowały w identyczny sposób, jak poglądy Mahometa: "Początkowo Marcin Luter darzył Żydów sympatią. Gdy jednak zauważył, że nie są oni skłonni przejść na protestantyzm, zaczął ich poddawać ostrej krytyce, noszącej niejednokrotnie wyraźne znamiona antysemityzmu.". Właściwie można stworzyć równie prawdziwą informację, zamieniając kilka słów: "Początkowo Mahomet darzył Żydów sympatią. Gdy jednak zauważył, że nie są oni skłonni przejść na islam, zaczął ich poddawać ostrej krytyce, noszącej niejednokrotnie wyraźne znamiona antysemityzmu.".

Oberyn -
Oberyn pisze:Gdzie i kiedy?

29 października 2003 roku w arabskiej telewizji: LINK.

Lee -
Lee pisze:Ty tak na poważnie? To już zostało udowodnione. Obejrzyj chociażby cały ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=INJZ0syCewE

Postaram się zobaczyć. Mam nadzieję, że zaprezentuję porządne dowody, a nie glupie domniemania nasiąknięte antysemityzmem i proislamizmem. Nie masz jakiejś książki po polsku? Średnio przekonują mnie filmy z YouTube. Natomiast książki ze źródłami to co innego.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 25 kwie 2015, 18:38

Dragonar pisze:Średnio przekonują mnie filmy z YouTube.


Zobacz ten film, trwa zaledwie 6 minut:

https://www.youtube.com/watch?v=QDRRQKCE_T0

Masz tutaj autorytet - Richard Gage(AIA - The American Institute of Architects)

Pomyśl i wyciągnij wnioski. Film jest krótki, więc możesz na szybko podzielić się swoim spostrzeżeniem.

Dragonar pisze:Mam nadzieję, że zaprezentuję porządne dowody, a nie glupie domniemania nasiąknięte antysemityzmem i proislamizmem.


No to się przekonaj na własnym rozumie.

Nie masz jakiejś książki po polsku?

Najpierw obejrzyj.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2015, 18:39 przez Lee, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 25 kwie 2015, 19:18

Lee pisze:Zobacz ten film, trwa zaledwie 6 minut:

https://www.youtube.com/watch?v=QDRRQKCE_T0

Masz tutaj autorytet - Richard Gage(AIA - The American Institute of Architects)

Autorytety zwykle nie są dla mnie ważne, ale jakość argumentów wypowiadanych przez osoby wyrażające poglądy na dany temat. Jestem zwolennikiem samodzielnych badań i formułowania własnego zdania. Problem w tym, że badanie kwestii współczesnych jest trudniejsze, niż badanie starych religii, filozofii, teologii, ponieważ w przypadku tych drugich wystarczy zgromadzić wszystkie źródła, zinterpretować je w kontekście i zgodnie z logiką, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Z zamachem 9/11 jest znacznie trudniej i wątpię, abyśmy doszli tutaj do pewnej prawdy i oczywistych wniosków. W dodatku trudno jest mi badać tę kwestię, gdyż nie znam się na fizyce i chemii. :/

Lee pisze:Pomyśl i wyciągnij wnioski. Film jest krótki, więc możesz na szybko podzielić się swoim spostrzeżeniem.

Obejrzałem. Spotkałem się już z tymi tezami na temat WTC7 - trudno mi je obalić albo potwierdzić z wyżej wymienionego powodu. Znalazłem jeszcze ciekawy filmik, w którym pewien facet stara się obalić argumenty zwolenników spisku na temat WTC7: LINK. On również brzmi bardzo wiarygodnie. Jeżeli postawię się na miejscu rządu USA, to ile byłby sens w zniszczeniu tzw. dwóch wież, to nie widzę racjonalnego powodu, by mieli się zajmować również WTC7.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 25 kwie 2015, 23:49

Dragonar pisze:Autorytety zwykle nie są dla mnie ważne, ale jakość argumentów wypowiadanych przez osoby wyrażające poglądy na dany temat. Jestem zwolennikiem samodzielnych badań i formułowania własnego zdania. Problem w tym, że badanie kwestii współczesnych jest trudniejsze, niż badanie starych religii, filozofii, teologii, ponieważ w przypadku tych drugich wystarczy zgromadzić wszystkie źródła, zinterpretować je w kontekście i zgodnie z logiką, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Z zamachem 9/11 jest znacznie trudniej i wątpię, abyśmy doszli tutaj do pewnej prawdy i oczywistych wniosków. W dodatku trudno jest mi badać tę kwestię, gdyż nie znam się na fizyce i chemii. :/


Jak sam przyznałeś, twoja weryfikacja dowodów może być błędna, ponieważ nie posiadasz wystarczającej (albo wcale) wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Więc należałoby się zwrócić do osób które zjadły na tym zęby.

Również zdaniem P. Dwain Deets b. szefa NASA, 11 września 2001 r. budynki World Trade Center runęły przez kontrolowane wyburzenie, którego dokonano przy użyciu materiałów wybuchowych.
P. Dwain Deets przez blisko 40 lat był szefem zespołu inżynierów badań lotów kosmicznych NASA. Obecnie należy do grupy ponad 1000 profesjonalistów, m.in. inżynierów budownictwa, architektów, strażaków, sejsmologów i fizyków, którzy wykazują nieścisłości i kłamstwa oficjalnej wersji wydarzeń.
Czy to dla Ciebie za mało?

Podczas konferencji na Uniwersytecie w San Diego, która odbyła się w dniu 21 października br., z prelekcją wystąpił m.in. były dyrektor projektów aeronautycznych NASA, Dwain Deets.
Dwain Deets wygłosił swoje przemówienie jako reprezentant prawie jednego tysiąca architektów i inżynierów, wykazując że runięcie budynków World Trade Center w Nowym Jorku 11 września 2001 roku, było wynikiem kontrolowanego wyburzenia, dokonanego przy użyciu materiałów wybuchowych.
Dwain Deets był przez 37 lat szefem zespołu inżynierów centrum badań lotów kosmiczych ośrodka NASA Dryden Flight Research Center. Podczas swojej kariery otrzymał liczne wyróżnienia i odznaczenia. W 1988 roku otrzymał wysokie odznaczenie Prezydenta USA Presidential Meritorious Rank Award za osiągnięcia w dziedzienie inżynierii lotów kosmicznych.
Deets należy do, nieustannie powiększającej się, grupy profesjonalistów – architektów, inżynierów budownictwa, inżynierów straży pożarnej, sejsmologów, fizyków i wielu, wielu innych dziedzin – którzy w sposób merytoryczny, pozbawiony politycznych naleciałości i sympatii, wykazują liczne nieścisłości i kłamstwa, lansowane w oficjalnej wersji wydarzeń.
Rzeczowe, profesjonalne raporty niezgodne z oficjalną wersją wydarzeń, pomijane są w mediach, a osoby próbujące je upowszechnić, są systematycznie ośmieszane.

http://www.bibula.com/?p=15876

Ale pomijając to wszystko, wystarczy tylko zdrowy rozsądek żeby zauważyć, że całe budynki nie zwalają się same ze swobodnym spadaniem.

Tutaj masz książkę po polsku:

Ludobójstwo WTC (część 2)
www.książka.Ludobujstwo_WTC2.doc

Fragment:

Spis treści
Kontrolowane wyburzenie. 1
Eksplozje. 8
Wystrzałowe wyburzenie. 13
Albo złamano prawa fizyki, albo… 21
Piętro po piętrze. 24
Zmielone górne piętra powinny przetrwać. 29
Rdzeń przetrwał i… obrócił się w proch. 42

Copyright by Wojciech Mann 2009

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia książki w Internecie nie oznacza, że prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie książki bez zgody autora jest zabronione, jednakże autor chętnie udzieli zgody na zamieszczenie jej obszernych fragmentów na stronach internetowych.


Kontrolowane wyburzenie.
„Powodem, przez który zawaliły się dwie wieże w Nowym Yorku i upadły do gruntu było kontrolowane wyburzenie, a nie tylko uderzenie dwoma samolotami.”
William Christison, były oficer wywiadu i dyrektor wydziału CIA zajmującego się analizą wywiadowczą poszczególnych państwa, gdzie służył przez 29 lat.

„Zniszczenie WTC zakończono świetnie zaplanowanym i zaprojektowanym ‘kontrolowanym wyburzeniem’”.
Inżynier Bruce F. Haas.

„Dowody materialne na kontrolowane wyburzenie wież WTC i budynku 7 są niezaprzeczalne.”
Kanadyjski inżynier Mike S. Bondi.

Ludobójstwo WTC (część 3)
www.książka.Ludobujstwo_WTC3.doc

Fragment:

Spis treści
Wulkan Manhattanu. 1
Eksplozje wewnątrz budynku. 3
Zeznania strażaków: Błyski i eksplozje chwilę przed kontrolowanym wyburzeniem. 7
Lawa w strefie zero: Termit. 12
Dymiący pistolet – ślady nanotermatu znalezione w pyle WTC! 28
Zdrada Ameryki. 34

Copyright by Wojciech Mann 2009

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia książki w Internecie nie oznacza, że prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie książki bez zgody autora jest zabronione, jednakże autor chętnie udzieli zgody na zamieszczenie jej obszernych fragmentów na stronach internetowych.


Wulkan Manhattanu.
„Nawet jeśli nie wydaje się to proste na pierwszy moment, staje się to całkiem oczywiste, że powiedziana mediom wersja oficjalna na temat natury upadków to kłamstwo, jeśli patrzysz za zasłonę raportów głównych mediów. AE911Truth zrozumiale reasumuje sporo naukowych aspektów prawdy, wiec ja chce się skupić tylko na kilku specyficznych cechach upadków. Mamy główne wskazówki dla czego 3 budynki - 2 trade centers i budynek 7 - nie upadły tak, jak powiedziały źródła oficjalne:
- Upadek bez oporu z prędkością swobodnego spadku w przypadku wszystkich trzech budynków.
- Symetryczna natura wszystkich upadków.
- Sproszkowanie prawie całego budynku z całkowitą dezintegracją struktury wewnętrznego stalowego rdzenia.”

Niemiecki inżynier Werner Busenius.

Ludobójstwo WTC (część 1)
www.książka.Ludobujstwo_WTC1.doc

Fragment:

Spis treści
Atak. 1
Oficjalne kłamstwo. 6
Pożar? 9

Copyright by Wojciech Mann 2009

Autor zaznacza, że fakt udostępnienia książki w Internecie nie oznacza, że prawo autorskie przestało obowiązywać. Rozpowszechnianie i powielanie książki bez zgody autora jest zabronione, jednakże autor chętnie udzieli zgody na zamieszczenie jej obszernych fragmentów na stronach internetowych.

Atak.
Pentagon i WTC 7 opłynęły w rządowym kłamstwie. Były operacjami fałszywej flagi. Analogicznie zatem można pomyśleć, że z bliźniaczymi wieżami było podobnie. Skoro tamtego dnia dokonano samookaleczenia się w Pentagonie, dokonano wysadzenia WTC7, to twierdzenie, że za zamachem na bliźniacze wieże WTC stoją jacyś dziadkowie z jaskini, jest zwyczajnie idiotyczne.
Przyjrzyjmy się temu.


http://nwonews.pl/

*kolor czerwony używane jest przez moderatorów. patrz netykieta
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015, 13:00 przez Lee, łącznie zmieniany 1 raz.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 kwie 2015, 12:22

Lee,
Też oglądałam długi film o tej sprawie, chyba właśnie ten,który podałeś. I kilka krótszych. Dla obu wersji i tej o której mówisz i tej oficjalnej. Cóż,bardziej przekonuje mnie ta nieoficjalna, tym bardziej,że ludzie mówiący głośno zaczęli mieć nagle wypadki,nagłe zgony :oops: Lepiej się zamknę,bo ORMO czuwa. :mrgreen:


Lee
Posty: 1010
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Lee » 26 kwie 2015, 23:06

kontousunięte1,
Podobnie zwalniano ekspertów ze stanowisk, którzy podważali oficjalną wersję.
---
Jeżeli ktoś wierzy w oficjalną wersję, to nasuwa mi się jedna myśl - został urobiony przez media.
A doskonałym przykładem mentalnego programowania jest telewizja, przykładem tego jak kontroluje się ludzki umysł.
Jak to powiedział Józef Goebbels - faszystowski Minister Propagandy:
„Jeśli wypowiesz kłamstwo i będziesz często je powtarzał, ludzie w końcu w to kłamstwo uwierzą”

Zasłyszana ciekawa myśl, innego autora:
Ludzki umysł jest jak komputer, bez względu na to jak efektywny by był, można na nim polegać tylko tyle, na ile można polegać na informacji, którą mu się serwuje. Możliwym jest także zaprogramować głos wewnętrzny umysłu, i nieważne jak inteligentny jest jego posiadacz. Jest całkowicie możliwe zaprogramować twoje myśli i jest nawet możliwe zaprogramować ludzi, by śmiali się słysząc brzmienie słowa - SPISEK.


derko
Posty: 1942
Rejestracja: 23 cze 2008, 20:57
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: derko » 27 kwie 2015, 10:00

Lee pisze:
Zasłyszana ciekawa myśl, innego autora:
Ludzki umysł jest jak komputer, bez względu na to jak efektywny by był, można na nim polegać tylko tyle, na ile można polegać na informacji, którą mu się serwuje. Możliwym jest także zaprogramować głos wewnętrzny umysłu, i nieważne jak inteligentny jest jego posiadacz. Jest całkowicie możliwe zaprogramować twoje myśli i jest nawet możliwe zaprogramować ludzi, by śmiali się słysząc brzmienie słowa - SPISEK.


Skoro człowiek ma taką tendencje, ze wielokrotnie powtarzane "prawdy, czy kłamstwa", mogą go zaprogramować, to w zależności co słuchasz i w co wierzysz (czy komu)tak będziesz tez reagował na chociażby słowo "spisek".
jest np. w Polsce cześć osób która wierzy w spisek i zamach smoleński, że wybory były sfałszowane, ze światem rządzą żydzi, itp teorie spiskowe.

Prawdą jest, zależy co czytasz, to ma wpływ na nasze przekonania.;)

:roll: :)


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 27 kwie 2015, 11:36

derko pisze:jest np. w Polsce cześć osób która wierzy w spisek i zamach smoleński, że wybory były sfałszowane, ze światem rządzą żydzi, itp teorie spiskowe.


Nie trzeba mieszkac w Polsce zeby takie rzeczy uwazac. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
derko
Posty: 1942
Rejestracja: 23 cze 2008, 20:57
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: derko » 27 kwie 2015, 12:14

Imperator pisze:
derko pisze:jest np. w Polsce cześć osób która wierzy w spisek i zamach smoleński, że wybory były sfałszowane, ze światem rządzą żydzi, itp teorie spiskowe.


Nie trzeba mieszkac w Polsce zeby takie rzeczy uwazac. :-)


No fakt, często spotykam się z opiniami dotyczącymi spraw jakie są w Polsce od osób żyjących od wielu lat z dala od kraju. Szczególne opinia tych za "wielkiej wody" jest dość ciekawa ;)

:roll: :)



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości