UFO - czym są latające talerze

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Soul Winner
Posty: 171
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

UFO - czym są latające talerze

Postautor: Soul Winner » 15 lut 2008, 12:39

Na całym świecie pojawiają się niezidentyfikowane obiekty latające. Wielu ludzi twierdzi, że zostało porwanych przez kosmitów, którzy po zbadaniu wypuścili na wolność tych ludzi. Duży procent społeczeństwa wierzy w inteligentne istoty żyjące na innych planetach. Przedstawię swój pogląd na ten temat.

Jest tyle nagrań UFO na świecie, że niemożliwym jest, że wszystkie zdjęcia i filmy były fotomontażami. Latające talerze ISTNIEJĄ. Pytanie brzmi czym one są. Są dwie możliwości: albo są to statki pozaziemskich cywilizacji, albo są to wytwory ludzi. Osobiście nie mam wątpliwości, że statki latające są maszynami wyprodukowanym przez ludzi. Niewątpliwie ludzie którzy robią statki mają w tym jakiś cel.

Niektórzy ludzie wierzą w Boga, inni w siebie, a jeszcze inni we wróżby i UFO. Szatan zwodzi ludzi, aby nie wierzyli w prawdziwego Boga i do tego celu używa między innymi wymyślonych przez swoje dzieci, kosmitów. Jak wiadomo najzdolniejszymi dziećmi Szata są masoni. Wniosek nasuwa się prosty: UFO jest to efekt pracy loży, która planuje przejąć kontrolę nad światem po pochwyceniu do nieba dzieci Bożych. Gdy zdezorientowani niezbawieni ludzie będą się zastanawiać gdzie podziali się ich pochwyceni sąsiedzi, media kontrolowane przez masonów ogłoszą, że nastąpił atak najeźdźców z obcej planety, i niemądrzy ludzie uwierzą w to łgarstwo (zobaczmy, że jest teraz mnóstwo filmów o najeźdźcach z kosmosu, które przygotowują ludzi na uwierzenie kłamstwu). Ludzie zamiast szukać nawrócenia do Boga, będą zastanawiać się jak odeprzeć kolejny atak wyimaginowanych ufoludków.Obrazek


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 15 lut 2008, 12:41

To
Niezidentyfikowane Obiejty Latajace. Czyli nie udalo sie ich zidentyfikowac. Ale niektorzy je "identyfikuja".
Dla mnie to nic. wiecej w tym sensacji niz prawdy.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 15 lut 2008, 12:48

spoko, autoboty nas obronią :-P

a tak serio: to jest opcja, że to po prostu są jakieś takie dziwne samoloty, które w pewnych warunkach wyglądają jak spodki, a że nie każdy się zna na samolotach, więc robi się wielkie halo wokół tego, co to może być.

ps. napiszę kiedyś książkę o apokalipsie.


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 15 lut 2008, 14:18

ufo to zdaje się bardzo twórczy temat, ale tak mi się zdaje, że chrześcijanie nie powinni się tym interesować. chociażby dlatego, że 1. nie wiadomo nic pewnego na ufo-temat 2. chrześcijanie mają lepsze rzeczy do roboty :)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 15 lut 2008, 15:47

Blaith ma rację -- jest tylu ludzi łaknących Ewangelii, którym mamy ją głosić, że nie ma sensu wymyślać sobie jeszcze iluśtam tysięcy czy milionów kolejnych zielonych zainteresowanych :mrgreen: Zanim się nawróciłem, przez bardzo krótki czas się tym interesowałem, ale zbyt dużo było w tym wszystkim sprzeczności abym zechciał się w to zagłębiać. (inna sprawa, że świadectwo Hae, chyba mówi coś w tym temacie z tego co pamiętam)


Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 15 lut 2008, 15:52

fantomik pisze:Blaith ma rację -- jest tylu ludzi łaknących Ewangelii, którym mamy ją głosić, że nie ma sensu wymyślać sobie jeszcze iluśtam tysięcy czy milionów kolejnych zielonych zainteresowanych :mrgreen: Zanim się nawróciłem, przez bardzo krótki czas się tym interesowałem, ale zbyt dużo było w tym wszystkim sprzeczności abym zechciał się w to zagłębiać. (inna sprawa, że świadectwo Hae, chyba mówi coś w tym temacie z tego co pamiętam) Pozdrawiam, f.

Zalecam poprostu BARDZO umiarkowane zainteresowanie. Tzn. troche wiedzy nie zaszkodzi, ale tylko troche :).


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 16 lut 2008, 16:21

Ja jedno takie widziałam, duża świecąca kula, ale nie przejmuję się tym, przecież to mogło być cokolwiek. Na pewno nie kosmici :lol:
Teraz już prawie nie pamiętam, bo to było dawno.


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 18 lut 2008, 08:57

Cynthia pisze:Ja jedno takie widziałam, duża świecąca kula, ale nie przejmuję się tym, przecież to mogło być cokolwiek. Na pewno nie kosmici :lol:
Teraz już prawie nie pamiętam, bo to było dawno.
Ja tez widzilem UFO :) i co ?


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 18 lut 2008, 09:29

I nic ;-), coś tam lata. Stąd ta wiara w ufo. Fakty można różnie zinterpretować. My mamy biblię, ale inni nie i wymyślają kosmitów. Albo raczej ktoś im to podpowiada.
A co to jest trudno mi zgadywać. Słyszałam, że historie o ufo są na rękę rządowi amerykańskiemu, bo to są jakieś tajne doświadczenia.


Obrazek

Nasz Pan jest wszechmogący.

http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 18 lut 2008, 09:31

Cynthia pisze:I nic ;-), coś tam lata. Stąd ta wiara w ufo. Fakty można różnie zinterpretować. My mamy biblię, ale inni nie i wymyślają kosmitów. Albo raczej ktoś im to podpowiada.
A co to jest trudno mi zgadywać. Słyszałam, że historie o ufo są na rękę rządowi amerykańskiemu, bo to są jakieś tajne doświadczenia.
Tez slyszalem rozne historie. Ale jestem raczej sceptyczny.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
astyczek
Posty: 28
Rejestracja: 11 sty 2008, 18:42
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: astyczek » 21 lut 2008, 18:11

Ja ostatnio miałem okazję widzieć latający talerz... co więcej to był prawdziwy niezidentyfikowany obiekt. Idę ulicą, nagle słyszę świst po prawej stronie... patrzę a to wprost na mnie leci talerz... na szczęście mnie nie trafił, jedynie rozbił się na ziemi. Przez chwilę rozglądałem się żeby dowiedzieć się, kto go rzucił. Nie udało się jednak tego ustalić, więc był niezidentyfikowany. Nigdy nie wiadomo kiedy się spotka niezidentyfikowany obiekt latający.

Pozdrawiam!


justyce
Posty: 65
Rejestracja: 20 lut 2008, 15:00
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: justyce » 21 lut 2008, 18:21

Najzabawniejsze jest to, że przybyszów z innych układów planetarnych przedstawia się jako istoty humanoidalne. Jestem przekonana, że poza Ziemią istnieje masa innych form życia, ale jakoś mało prawdopodobne mi się wydaje, że te formy będą miały korpus, nogi, ręce, głowę... że w ogóle będą miały ciało.
Dlatego te wszystkie cudaki z Roswell czy jak tam traktuję jako jeden wielki szwindel - a czyj - mało mnie obchodzi ;) .


Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 22 lut 2008, 10:14

A skad to przekonanie o wielosci zycia?


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
justyce
Posty: 65
Rejestracja: 20 lut 2008, 15:00
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: justyce » 22 lut 2008, 15:45

W świetle obecnej nauki - jeżeli co chwilę są odkrywane układy planetarne podobne do naszego, to prawdopodobieństwo, że na którejś z takich 'siostrzanych' względem naszej Ziemi planet jest życie, coraz bardziej wzrasta. Ponadto biorąc pod uwagę fakt, jak wielki jest wszechświat, biorąc pod uwagę najnowsze teorie fizyki mówiące o wszechświatach równoległych - to pojawienie się życia w innych światach jest nawet nie tyle prawdopodobne, co po prostu realne.


Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości