Zbory baptystyczne (KCh-B) - fajne strony!

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
astyczek
Posty: 28
Rejestracja: 11 sty 2008, 18:42
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: astyczek » 09 lut 2008, 13:35

www.drzewopana.pl - VI zbór w Piasecznie


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 13 lut 2008, 22:36

to ja też podam stronki zborów, które lubię i które znam ;)

www.baptysci.com.pl - Siedlce
www.kosciolbaptystyczny.pl - Warszawa - Anin


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 14 lut 2008, 11:57

sorry, czasami nie czytam nawiasów :P


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Olsztyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pablo » 13 cze 2008, 23:09



Cała chwała Jezusowi !!!!!!!!!!!!!
Kocham was bracia i siostry :)
cycler
Posty: 384
Rejestracja: 29 cze 2008, 12:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: cycler » 10 lip 2008, 22:10

KChB w Głogowie - www.kchb.org.pl


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 25 sty 2010, 09:46

maranta pisze:http://www.maranatha.swinoujscie.com.pl/index2.php
Szczególnie lubię Piotra Cz.....


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 25 sty 2010, 22:08

maranta, chwała Bogu. Niech Cię Duch Boży prowadzi. Cieszę się wraz z Tobą. Baptyści są najodpowiedniejszym kościołem ewangelicznych chrześcijan mówię to ja mimo że jestem zielonoświątkowiec. Gdyby był zbór baptystyczny w moim mieście byłbym również członkiem takiego zboru.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 26 sty 2010, 09:57

maranta pisze:Lash, w tą środę wybieram się tam pierwszy raz na nabożeństwo :-D
Fajnie.
Pamiętaj jednek Idziesz tam spotkać Jezusa A ludzie i Kośiciól mają ci w tym pomóc .... i mam nadzieję że nie będą przeszkadzać :D


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 26 sty 2010, 10:08

Lash proszę nie zakładaj tego z góry . Więcej optymizmu proszę, chrześcijanie w realu to nie chrześcijanie w internecie na forum. :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010, 10:19 przez __ngr_, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 26 sty 2010, 10:17

hungry pisze:Lash proszę nie zakładaj tego z góry . Więcej optymizmu proszę, chrześcijanie w realu to nie chrześcijanie w internecie na forum jak np. norbi :)
Prosze ciebie nie zaczepiaj Norbiego.
Nie ma to sensu a wywołuje niepotrzebne sprzeczki.
Podejrzewam że 98% z forumowiczów spotkanych w realu byłoby miłych i przyjacielskich.
Co do ludzi.
Ludzie w koscile sa jacy sa. Sa zbawienie a nie idelani i wiem to sam po sobie. często przy całej mojej dobrej woli potrafiłem kogoś zranic :-/
Dlatego mamy patrzeć na Chrystusa a na ludzi mniej. I tylko tyle.
z tematego zoboru szczególnie dobrze pamiętam Piora Cz.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 26 sty 2010, 10:21

Lash ja go nie zaczepiam podałem jedynie przykład, ale oki posłucham rady modema ;)
Również jestem przekonany jak Ty, że w realu większość chrześcijan z tego forum byłaby przyjacielsko nastawionych do siebie.



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości