Chwała!

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 1837
Rejestracja: 04 lut 2010, 15:41
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dawid » 21 wrz 2012, 21:36

Chwała Panu, że pociągnął mnie do siebie w tak młodym wieku. Chwała Ci Panie, że prowadzisz mnie.
Chwała, że kiedy umrę będę z Tobą na wieki. Już chcę tego, ale wykorzystuj mnie do świadczenia o Tobie.
Chwała, że wybrałeś mnie.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 22 wrz 2012, 10:17

Dawid pisze:Chwała Panu, że pociągnął mnie do siebie w tak młodym wieku. Chwała Ci Panie, że prowadzisz mnie.
Chwała, że kiedy umrę będę z Tobą na wieki. Już chcę tego, ale wykorzystuj mnie do świadczenia o Tobie.
Chwała, że wybrałeś mnie.

Amen!


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 13 paź 2012, 12:38

Chwała Panu Bogu za to że zawsze jest przy nas, sprzyja nam i uzdrawia nas. Chwała!


Awatar użytkownika
Lacedemon
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2012, 15:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lacedemon » 13 paź 2012, 20:42

Chwała Panu, że zmazał grzech. Że usynowił nas. Dzięki Bogu za to, że moc, która wzbudziła Chrystusa z martwych jest wśród nas!


Jeśli chcesz być wiel­ki, zaczy­naj od rzeczy małych. Zakładaj głębo­ki fun­da­ment po­kory, sko­ro zamierzasz bu­dować wysoko. św. Augustyn z Hippony
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 22 gru 2012, 03:33

Niech będzie błogosławiony Pan nasz i Zbawiciel za wszystko, co uczynił w życiu moim oraz w życiach braci i sióstr w Chrystusie.

Chwała Mu za Jego niesamowitą łaskę, której często udziela w najbardziej niespodziewanych momentach.

Dziękuję Mu za Miłość i Pokój, które wlewa w moje serce wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebuję.

Dziękuję, iż jest ze mną zarówno wtedy, kiedy otwieram oczy, jak i wtedy, kiedy je zamykam lub jestem pogrążony we śnie.

Dziękuję, że jest!

:-)


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości