Chrześcijańska Konferencja Międzynarodowa w Cieszynie

Na tym forum mozna zmieszaczac inne wartosciowe WWW jednak nie moga one podwazac wiary w Chrystusa ani negowac protestantyzmu.
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ararat » 05 paź 2012, 16:27

Polecam artykuł pod tytułem: PRZESZKADZANIE W ZWIASTOWANIU EWANGELII


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 05 paź 2012, 16:57

Lash pisze:
Ararat pisze: ja poinformowałem pewne osoby w tym włącznie Stanisława S. którego tutaj oczerniliście publicznie pisząc nieprawdę i siejecie kłamstwo i już zdążył obejrzeć wasze wpisy i sprawa ta jednak nie pozostanie bez echa bo piszecie tutaj kłamstwa i szargacie dobre imię człowieka, którego nie znacie i nie macie zielonego pojęcia o nim,


Pokaż mi gdzie oczerniłem Stanisława S.
Kto to jest?
Zacytuj czym go obraziłem?
a nie przypisuje mi kłamstwo choć wogóle o nim nie mówiłem!

a ja tylko zapytałem się czy jest z KZ czy nie i tyle... więc Ararat pisze nieprawdę na nasz temat...

ale przy okazji mam pytanie: czy pastor zboru KZ w Haźlach wie, że ktoś z członków tego zboru jest usługującym na konferencji nietrynitariańskiej? czy rada KZ też o tym wie?

Ararat pisze:sprawa ta jednak nie pozostanie bez echa

oczywiście, że nie zostanie bez echa, bo ja będę w tej sprawie rozmawiać z moim pastorem z PL, który jest zastępca prezbitera naczelnego, niech wie w co wchodzą niektórzy z KZ w Haźlach, niech wie, że wchodzą w duchowe relacje z nie-trynitarianami i człowiekiem wykluczonym z KZ za głoszenie herezji

Ararat pisze:Polecam artykuł pod tytułem: PRZESZKADZANIE W ZWIASTOWANIU EWANGELII

A wy głosicie ewangelię czy raczej staracie się wyciągać ludzi z innych zborów i przyciągać ich do siebie :?: Co to za głoszenie ewangelii gdy łowi się ryby w cudzym stawie :?: No i jeszcze co to za ewangelia :?:


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 05 paź 2012, 18:43

Hardi, super. Pogadaj. Dzieki.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ararat » 05 paź 2012, 19:55

Hardi pisze:
Lash pisze:
Ararat pisze: ja poinformowałem pewne osoby w tym włącznie Stanisława S. którego tutaj oczerniliście publicznie pisząc nieprawdę i siejecie kłamstwo i już zdążył obejrzeć wasze wpisy i sprawa ta jednak nie pozostanie bez echa bo piszecie tutaj kłamstwa i szargacie dobre imię człowieka, którego nie znacie i nie macie zielonego pojęcia o nim,


Pokaż mi gdzie oczerniłem Stanisława S.
Kto to jest?
Zacytuj czym go obraziłem?
a nie przypisuje mi kłamstwo choć wogóle o nim nie mówiłem!

a ja tylko zapytałem się czy jest z KZ czy nie i tyle... więc Ararat pisze nieprawdę na nasz temat...

ale przy okazji mam pytanie: czy pastor zboru KZ w Haźlach wie, że ktoś z członków tego zboru jest usługującym na konferencji nietrynitariańskiej? czy rada KZ też o tym wie?

Ararat pisze:sprawa ta jednak nie pozostanie bez echa

oczywiście, że nie zostanie bez echa, bo ja będę w tej sprawie rozmawiać z moim pastorem z PL, który jest zastępca prezbitera naczelnego, niech wie w co wchodzą niektórzy z KZ w Haźlach, niech wie, że wchodzą w duchowe relacje z nie-trynitarianami i człowiekiem wykluczonym z KZ za głoszenie herezji

Ararat pisze:Polecam artykuł pod tytułem: PRZESZKADZANIE W ZWIASTOWANIU EWANGELII

A wy głosicie ewangelię czy raczej staracie się wyciągać ludzi z innych zborów i przyciągać ich do siebie :?: Co to za głoszenie ewangelii gdy łowi się ryby w cudzym stawie :?: No i jeszcze co to za ewangelia :?:


Co jesteś donosicielem na Brata w Chrystusie niczym SB? To poczytaj sobie 1 list do Koryntian 6:1-8 i nie mów "On nie jest moim bratem", bo zapewne Ci ludzie tam opisani powyższym tekście Pisma Świętego też o sobie się tak wyrażali a jednak Pan Bóg potępia taką postawę i takie postępowanie.
Pastor z Hażlacha wie wszystko i zna prawdę w przeciwieństwie do Ciebie. Oskarżasz misję, która nie działa w cudzym stawie a we własnym i w twoim sercu jest tylko sama nienawiść a społeczność ta jest wolna a nie żadna "jednościowa" czy "trynitarna" a Biblijna i współpracuje z każdym wierzącym według nauk Biblijnych mimo pewnych kwestii inaczej określających na zasadzie głównie Ewangelizacyjno-Misyjnym. Początkowo nazwę "Ararat" nosił tylko zespół wokalno-instrumentalny i stąd zaczęto tak nazywać wspólnotę, ale to sprawa drugorzędna.


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 05 paź 2012, 22:31

Dla ciebie to może donosicielstwo, ale co się dziwić skoro tobie biblijna nauka jest obca i nie wiesz o tym, że sam Jezus nakazał informować zbór gdy ktoś nie chce się opamiętać... Czaicie się jak wilk i atakujecie owce, zwodzicie ludzi, robicie zamęt, boicie się prawdy, nie lubicie być demaskowani, lubicie tajemnice i wmawiać innym, że jesteście otwarcie na wszystkich, a tym czasem, chcecie trynitarian tylko po to, aby ich zwieźć i sprowadzić na złą drogę... Będę was demaskować i to dopiero początek... Napiszę w tej sprawie również oficjalny list do NRK KZ i będę przestrzegać przed wami wszystkie zbory.

"Należymy do tego nurtu ruchu zielonoświątkowego który określa się mianem jednościowców. Współpracujemy z organizacjami; AWCF. Wysoko cenimy tradycję polskich protestantów a w szczególności Braci Polskich, naszych poprzedników antytrynitarian. Wszystkich uznających wagę chrztu w imię Mesjasza, oraz prowadzenia przez Ducha Świętego. Zapraszamy do współpracy." www.awcf.republika.pl


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 05 paź 2012, 23:06

21-23 września 2012 r. w Cieszynie odbyła się Wschodnio – Europejska Konferencja AWCF

Obrazek

Wschodnio – Europejska Konferencja a tam pięć osób na krzyż ;) nie jesteście jakimś wielkim zagrożeniem, ale ostrzegać przed wami i tak trzeba.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 05 paź 2012, 23:28

Hardi pisze:Napiszę w tej sprawie również oficjalny list do NRK KZ i będę przestrzegać przed wami wszystkie zbory.


Bardzo dobrze. Dzieki! :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ararat » 08 paź 2012, 12:24

Hardi ostrzegać sobie możesz :) Piszesz cały czas kłamstwo, bo grupa nie podlega pod jakich kolwiek jednościowców czy innych wierzących a pod CHRYSTUSA jako jedyny Boski Autorytet a współpracuje z każdym biblijnie wierzącym człowiekiem nie zawsze mające te same poglądy na dany temat, bo nie ma na świecie jednakowych tych samych ludzi wśród wierzącychw w Chrystusa i to jednej społeczności w jednym zborze, kościele są różne zdania i tutaj nie chodzi o różnice nie zgadzające się z Biblią a raczej kwestia poglądów i interpretacji, bo jedno Słowo w Biblii może odnosić się do wielu tematów. Przypominam Tobie byś sobie poczytał Dzieje Apostolskie 5:35-39 i pamiętaj, że Boskiemu planowi, ani Boskiej woli sprzeciwić się nie możesz i twoje zabiegi spełzną na niczym a bramy piekielne nie przemogą Kościoła - Ew.Mat.16:18. Wypowiadasz się o czymś i na temat o którym nie masz nawet pojęcia w 5 Mojż.17:4 są użyte takie słowa: "należycie zbadasz czy jest to prawdą dowiedzioną' ale Ty wolisz słuchać plotek i sam je tworzyć oraz rozpowszechniać, nie umiesz przyjść do źródła by poznać jaka jest prawda, porozmawiać oraz posłuchać. Jest coś takiego jak "umiejętność słuchania" - (list Jakuba 1:19) i nie zdziałasz nic przeciwko BOGU a może się nawet okazać, że walczysz z BOGIEM a to już z góry jest zdane na porażkę i totalną klęskę. Tam, gdzie jest ochrona przenajświętszej i drogocennej Krwi Pana Jezusa Chrystusa tam szatan nic nie może zdziałać - przykład z drugiej księgi Mojżezowej 12:13.22-23) Baranek jako symbol Chrystusa a nawet więcej, przez Krew niewinna i nieskalanego Baranka - JEZUSA CHRYSTUSA jest zwycięstwo nad szatanem i on jest przegrany i pokonany- (Objawienie Jana 12:11). Bóg nie wysłuchuje tzw. "modlitw" szkodliwych - (Ps.66:18) i każdy kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada - (Przyp.Salomona 26:27). (Psalm 7:16-17). (Kazn.10:8) Ludzie praktykujący coś takiego stają się narzędziami w rekach diabla i z tym nie ma nic wspólnego Bóg i te tak zwane "modlitwy" to nie są żadne modlitwy a uprawianie okultyzmu czyli czarów pod pozorem modlitwy.


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 08 paź 2012, 13:56

Przeczytałem
http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/PRZE ... 15718569,n


Oprócz tego że strona jest przeciwna zrowemu wzrokowi ( jasność żółtego kolru i niebieskie litery nie sa przyjazne ) to znalałem tam taki pic na wodę

Również i my w naszej służbie głosimy Ewangelię Bożą i nie głosimy żadnej doktryny jakiegokolwiek kościoła, ale tylko Słowo Boże, Ewangelię Pana Jezusa Chrystusa i kto się nam sprzeciwia czy komukolwiek kto głosi tę dobrą wieść zbawienia w Jezusie Chrystusie to tak naprawdę nie nam się sprzeciwia a Słowu Bożemu zapisanemu w Biblii, a więc samemu Bogu.
Niech dla każdego z nas będzie ostrzeżeniem


jest to typowe seksciarskie straszenie i manipulacja!

Każdy kto zna słowo Doktryna wie, że jest to jakies podstwowe załeożenia albo twierdzenie.
Doktryna w tym przypadku jest więc NIE GŁOSZENIE doktryn!
Głosi sie więc doktrynę nie głośmy doktryn tylko głosmy co anm sie zywnie podoba.

A tym że to "conam sie zywnie podoba" nie moze być w żaden sposób powiazane z dokrytna innego kościoła wiem Jest to tak naprawdę głoszenie - głośmy to co nie jestw innych kosciołach głoszone.
Oczywiście wiadomo tu że chodzi tu głównie o TRÓJĆE bowiem doktynę AWCF można głosić!


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 08 paź 2012, 14:06

Ararat pisze:Piszesz cały czas kłamstwo, bo grupa nie podlega pod jakich kolwiek jednościowców


Ararat, możesz sobie tutaj pisać co chcesz, nawet sobie możesz manipulować fotkami z waszej strony i wstawić zamiast nich ten tekst o prawach autorskich... po moim wstawieniu fotki nagle zrobiłeś zakaz kopiowania mimo, że wcześniej go nie było... to szczyt manipulacji... ale możesz sobie robić i pisać co chcesz to jednak nie zmieni faktu, że jesteście antytrynitarianami

to tekst z waszej strony:

"21-23 września 2012 r. w Cieszynie odbyła się Wschodnio - Europejska Konferencja AWCF"

a teraz tekst ze strony AWCF:

"Należymy do tego nurtu ruchu zielonoświątkowego który określa się mianem jednościowców. Współpracujemy z organizacjami; AWCF. Wysoko cenimy tradycję polskich protestantów a w szczególności Braci Polskich, naszych poprzedników antytrynitarian. Wszystkich uznających wagę chrztu w imię Mesjasza, oraz prowadzenia przez Ducha Świętego. Zapraszamy do współpracy."


to są dowody na to, że to ty kłamiesz i chcesz zatajać przed ludźmi kim jesteście

ps. gdybyś chciał manipulować teraz przy stronie tak jak przy fotkach, to chcę ci powiedzieć, że mam zrzuty całej strony jako dowód, który idzie do NRK KZ


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 08 paź 2012, 14:15

Ararat pisze:Piszesz cały czas kłamstwo, bo grupa nie podlega pod jakich kolwiek jednościowców


Moze i wasza grupa nie podlega, ale sie z heretykami z Apostolic World Christian Fellowship (AWCF is an alliance of Oneness Pentecostal) sie brata. A moze tez ma nadzieje na funding z USA by glosic wasze heretyckie doktryny.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 08 paź 2012, 14:20

Ararat pisze:Hardi ostrzegać sobie możesz :) Piszesz cały czas kłamstwo, bo grupa nie podlega pod jakich kolwiek jednościowców czy innych wierzących a pod CHRYSTUSA jako jedyny Boski Autorytet a współpracuje z każdym biblijnie wierzącym człowiekiem nie zawsze mające te same poglądy na dany temat, bo nie ma na świecie jednakowych tych samych ludzi wśród wierzącychw w Chrystusa i to jednej społeczności w jednym zborze, kościele są różne zdania i tutaj nie chodzi o różnice nie zgadzające się z Biblią a raczej kwestia poglądów i interpretacji, bo jedno Słowo w Biblii może odnosić się do wielu tematów.


Albo jest to BIBLIJNIE wierzący albo mający rózne poglądy!
jesli ktos uznaje inną Ewangelię albo głosi innego JEZUSA to nie ma Biblijnych poglądów
PROSTE


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
InChrist
Posty: 1780
Rejestracja: 02 cze 2012, 10:12
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: InChrist » 09 paź 2012, 08:58

Hardi pisze:Ararat, możesz sobie tutaj pisać co chcesz, nawet sobie możesz manipulować fotkami z waszej strony i wstawić zamiast nich ten tekst o prawach autorskich... po moim wstawieniu fotki nagle zrobiłeś zakaz kopiowania mimo, że wcześniej go nie było...

Hardi po pierwsze to żadna manipulacja, ale zgodnie z polskim prawem każdy ma prawo sobie przypomnieć o zabezpieczeniu odpowiednim komunikatem swojej strony, a po drugie nie Ararat to uczynił ale ja jestem osobą upoważnioną przez niego do administrowania stroną dla Jego Wspólnoty.
Pozdrawiam i żegnam!


I am a happy man because I am in Christ!
Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo jestem w Chrystusie!
romanszewczuk3
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2012, 16:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: romanszewczuk3 » 01 gru 2012, 14:23

Hardi pisze:
InChrist pisze:wśród wymienionych wyżej mówców byli również z Kościoła Zielonoświątkowego ( kz.pl ) z Polski.

a który to niby z KZ :?: :eek: bo jeden sam opuścił KZ, a drugi został z niego wykluczony... nie wprowadzaj ludzi w błąd...

InChrist pisze:Z czym to tak się Bracie nie zgadzasz z wykładami konferencji? Czy nie wierzysz tak samo w oparciu o ten sam JEDYNY fundament Jezusa Chrystusa, Bożego Syna, Zbawiciela i Boga? Można prosić o jakieś konkrety?

konferencja organizowana przez ruch jednościowców, a Biblijny Bóg jest Trójjedyny




Wykluczony z KZ ???? Dlaczego tak twierdzisz??? Ja osobiście Ryśka znam i wiem, że NIGDY NIE ZOSTAŁ WYKLUCZONY!!!! TYLKO SAM ZŁOŻYŁ REZYGNACJE!!!! z całkiem słusznych powodów. "Pastorzy" nie bardzo lubią jak ludzie ich opuszczają więc próbują zmieniać fakty i imputują, że to oni kogoś wykluczyli. Sam tego doznałem, złożyłem rezygnację z pewnego zboru, widząc tam mnóstwo zła, później pastor w pewnych kręgach a raz nawet pod przysięgą!!! mówił, że zostałem skreślony z listy członków. Jak się znim spotkałem to zapytałem dlaczego składa fałszywe zeznania? Odpowiedział, że to wszystko jedno. TO NIE JEST WSZYSTKO JEDNO, bo jaK JA SKŁADAM REZYGNACJĘ TO ZNACZY, ŻE COŚ MI TAM NIE PASUJE A JAK MNIE SKREŚLAJĄ TO ZNACZY , ŻE JA IM NIE PASUJĘ, A TO DIAMETRALNA RÓŻNICA. tAK SAMO I rYSZARD SAM ZŁOŻYŁ REZYGNACJĘ A NIE ZOSTAŁ SKREŚLONY jak to insynuuje Przemek Owczarski " hardi".n W tym czasie miał on 14 lat a więc nie mógł uczestniczyć lub być świadkiem tego zdarzenia. Powtarza więc nie sprawdzone pogłoski, czyli prościej i jaśniej mówiąc plotki i oszczerstwa. A Słowo Boże mówi, że: " Tych sześć rzeczy nienawidzi Pan, a tych siedem jest dla niego obrzydliwością: (17) Butne oczy, kłamliwy język, ręce, które przelewają krew niewinną, (18) serce, które knuje złe myśli, nogi, które śpieszą do złego, (19) składanie fałszywego świadectwa, i sianie niezgody między braćmi.> Ile z tych rzeczy wypełnił Owczarski swoim atakiem ad persona w kierunku Ryszarda?.... Czytając tę dyskusję pełną uczonych słów tak sobie myślę ile to czasu poświęca się atakom na braci w wierze tylko dlatego, że nie myślą tak samo jak my???? Znam osobiście jednego wielkiego męża Bożego, który tak zajadle atakuje innych za muzykę lub klaskanie, że lepiej byłoby być mordercą , potraktowałby takiego przyjaźniej niż brata w Chrystusie, podobny ton i tutaj widzę. A ktoś tam kiedyś powiedział, że po miłości ich poznacie.... Kiedyś kilku studentów wracało z seminarium w Ustroniu pociągiem, w przedziale siedziała też zakonnica. Jeden z nich , który wspaniale znał zagadnienia doktrynalne wsiadł na tę zakonnicę, miał duchowe wsparcie studentów, pozostali pasażerowie przysłuchiwali się a on brylował skutecznymi cytatami bibilijnymi wprost niszczył biedną zakonnicę, która w niczym nie mogła mu dorównać. Był taki dumny ze swojej mądrości i z tego jak to wspaniale ewangelizuje tę zakonnicę i współpasażerów. A ona prawie płkała. Gdy wysiadała na swojej stacji cichutko i nieśmiało powiedziała do niego; to było bardzo mądre co pan mówił, TYLKO W TYM NIE BYŁO ANI TROCHĘ MIŁOŚCI!!!! Tak samo i ja odbieram cały ten atak na Ryszarda, może to mądre co mówicie ale brak tam miłości... Wklejam tekst z pewnego utworu Budki Suflera ku rozaważeniu dyskutantom
Kolory dnia
Zieleń i róż
Noc jak ciemny staw
Burza i świt
Tęczowy błysk
Przenikanie barw
Wszystkie one łączą się
Na błękitnej arce tej

Kolory flag
Kolory skór
Licytacja trwa
Czyj gorszy gen
Czyj lepszy Bóg
Kto tu rację ma?
Wojna wciąż na czerń i biel
Na błękitnej arce tej

REF:
Tak niewiele i tak wiele dzieli nas
Tak nam blisko, a daleko jak do gwiazd
Wciąż fałszywy śpiewa chór
Coraz większy rośnie mur
Gdy z rozumem nasze serca wiodą spór
Nawet gdy ktoś przy swej prawdzie zostać chce
Czemu pięknie nie umiemy różnić się
Słowa ranią raz po raz
Myśli ciążą niby głaz
Tak niewiele i tak wiele dzieli nas...

Jednaki los
W płucach ten sam życiodajny tlen
Gdzie tutaj sens
Gdzie powód tu by zabijać się
Tyle przecież miejsca jest
Na błękitnej arce tej...

Tak niewiele i tak wiele dzieli nas..


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 23 gru 2012, 17:29

romanszewczuk3 pisze:Wykluczony z KZ ???? Dlaczego tak twierdzisz??? Ja osobiście Ryśka znam i wiem, że NIGDY NIE ZOSTAŁ WYKLUCZONY!!!!

sam tak twierdził, pisał o tym np. na forum biblijnym



Wróć do „Inne wartosciowe WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości