Witam

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Jowi
Posty: 252
Rejestracja: 11 sty 2008, 23:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jowi » 13 sty 2008, 02:51

witaj witaj...


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Lash » 13 sty 2008, 11:27

Kapitan Nemo pisze:Występuję w sieci pod tym nickiem albo na innym forum też jako Orion.Witam wszystkich!Cześć!
Hmmm a to jakies zamilowania do astronomii ??


Salinger
Gender: None specified

Postautor: Salinger » 13 sty 2008, 13:35

Kapitan Nemo, witaj !

Kojarzę użytkownika Orion z chatu na stronie www.chrześcijanin.pl - to Ty?


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 13 sty 2008, 18:04

Pozdrawiam serdecznie :-)


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 13 sty 2008, 19:56

Kapitan Nemo pisze:
Kapitan Nemo napisał/a:
Występuję w sieci pod tym nickiem albo na innym forum też jako Orion.Witam wszystkich!Cześć!
Hmmm a to jakies zamilowania do astronomii ??

Szkoda:) bo lubie astronomie i Juliusza Verne i rymowanie .... myslalem ze bratnia tez w czym innym dusza ...


Awatar użytkownika
armagedon
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2008, 22:37
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Wrocław
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: armagedon » 31 sty 2008, 22:54

Witam forumowiczów. Jestem Arni. Określam siebie jako protestant. Aktualnie nie należę do żadnego kościoła. Jednak mam takie 3 które darzę sympatią i są bliskie memu sercu. Jako wolny chrześcijanin chcę trwać w wierzę w mego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Może się czegoś od Was nauczę.


Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 31 sty 2008, 23:30

Witaj Armagedon :) Cieszę się, że jesteś na Forum :-D


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 01 lut 2008, 11:08

armagedon pisze:Witam forumowiczów. Jestem Arni. Określam siebie jako protestant. Aktualnie nie należę do żadnego kościoła. Jednak mam takie 3 które darzę sympatią i są bliskie memu sercu. Jako wolny chrześcijanin chcę trwać w wierzę w mego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Może się czegoś od Was nauczę.
Mamy tu definicje w Regulaminie. Troche nie paujesz ale zapraszamy do syskusji :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
armagedon
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2008, 22:37
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Wrocław
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: armagedon » 01 lut 2008, 12:26

Lash pisze:Mamy tu definicje w Regulaminie. Troche nie paujesz ale zapraszamy do syskusji :)


Dzięki za dziwne powitanie. Przeczytałem regulamin i co jest nie tak w moim 1-szym poście. :-|
Nie rozumie ostatniego zdania.


kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kania » 01 lut 2008, 12:43

armagedon pisze:Dzięki za dziwne powitanie. Przeczytałem regulamin i co jest nie tak w moim 1-szym poście.
Nie rozumie ostatniego zdania.

He, he...
z Tobą jest wszystko ok :)
witam Cię gorąco, chodzi o deklarację swojego wyznania, że nie podpinasz się pod protestantyzm, ale to nie przeszkadza w niczym, więc jesteś zaproszony do dyskusji :)
Mam rację Lash?


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 01 lut 2008, 12:58

armagedon pisze:
Lash pisze:Mamy tu definicje w Regulaminie. Troche nie paujesz ale zapraszamy do syskusji :)


Dzięki za dziwne powitanie. Przeczytałem regulamin i co jest nie tak w moim 1-szym poście. :-|
Nie rozumie ostatniego zdania.

Witaj i gratuluje nicka, bardziej biblijny bylby tylko Babilon. :mrgreen:
(TSNO!)



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości