Joyce Meyer - dlaczego nie

Miejsce w którym możemy postawić nasze pytanie, dotyczące życia, wiary, moralności, chrześcijańskich postaw, itd.
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Joyce Meyer - dlaczego nie

Postautor: sibela » 21 lut 2012, 18:27

Jakos wewnetrznie czuje niechec do tej osoby ale nigdy nie slyszalam jej kazania mowy czy jak to nazwac. Wiem tylko, ze sa jakies programy ale nie mam ochoty ich ogladac. W moim zborze sa osoby, ktore ta osoba fascynuje. Niedawno rozmawialam z jedna siostra ale nie potrafilam jej ani jednego argumentu podac, bo nie znam tematu.
Prosze o argumenty przeciw


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 21 lut 2012, 18:31

A argumenty za też mogą być? (ja żadnych nie znam ale pytam się tak formalnie ;-))

Całe 13 stron postów: http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=3138

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Joyce Meyer - dlaczego nie

Postautor: Hardi » 21 lut 2012, 20:09

sibela pisze:nigdy nie slyszalam jej kazania mowy czy jak to nazwac.

(...)

Prosze o argumenty przeciw

ręce opadają

:dobani:

do kosza z takim tematem...


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 21 lut 2012, 20:58

Hardi dlaczego??
za tez moga byc fantomiku, ide czytac

ale 13 stron to wcale nie prawda, doczytalam do 3 i Joyce bylo tylko na pierwszej. Jak to na tym forum bywa ;)
no nic zmykam jutro poczytam dalej


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 22 lut 2012, 06:21

sibela pisze:ale 13 stron to wcale nie prawda, doczytalam do 3 i Joyce bylo tylko na pierwszej.

Trzeba było czytać dalej, bo dalej też jest aż do ostatniej strony ;-)

Tylko i tak nieco mało informacji, zwłaszcza, że w sumie nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie :(


sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 22 lut 2012, 13:52

no wlasnie tak jest na tym forum, ze nie dostaje sie odpowiedzi albo umyka ona on pod natlokiem postow nie na temat. Zmykam czytac dalej


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 22 lut 2012, 14:43

Doczytalam do 10 strony i jak narazie z konkretow znalazlam:
http://kzgdynia.pl/artykuly/artykuly_JoyceMeyer.html

i kilka linkow po angielsku, niestety nie wladam tym jezykiem na tyle by czytac ze zrozumieniem dlugie wypowiedzi.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 22 lut 2012, 15:31

sibela pisze:Doczytalam do 10 strony i jak narazie z konkretow znalazlam:
http://kzgdynia.pl/artykuly/artykuly_JoyceMeyer.html

i kilka linkow po angielsku, niestety nie wladam tym jezykiem na tyle by czytac ze zrozumieniem dlugie wypowiedzi.

Ten artykuł chyba wystarcza i tak, moim zdaniem.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 22 lut 2012, 15:48

fantomik pisze:Ten artykuł chyba wystarcza i tak, moim zdaniem.

Jako argument "przeciw" nie wystarcza, bo jest sprzed 12 lat :-/
Dlatego pytałam, czy jest coś nowszego lub czy coś się zmieniło od tamtego czasu, ale to pozostało bez odpowiedzi...


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 22 lut 2012, 15:54

inside pisze:
fantomik pisze:Ten artykuł chyba wystarcza i tak, moim zdaniem.

Jako argument "przeciw" nie wystarcza, bo jest sprzed 12 lat :-/
Dlatego pytałam, czy jest coś nowszego lub czy coś się zmieniło od tamtego czasu, ale to pozostało bez odpowiedzi...

Na pewno ma więcej pieniędzy więc wątpię aby się coś zmieniło na lepsze (wiem, wiem, nie powinno się tak uogólniać :/)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 22 lut 2012, 16:05

fantomik pisze:Na pewno ma więcej pieniędzy więc wątpię aby się coś zmieniło na lepsze

A oprócz pieniędzy i popularności, to w jej nauczaniu się coś zmieniło?
Mógłby ktoś napisać w języku polskim coś bardziej świeżego....

No wiesz, jakby ktoś krytykował kogoś kogo bardzo cenisz, artykułem sprzed 12 lat, jako "na czasie" - opisującym obecny problem, to wątpię, abyś się przy tym nie uśmiał ;)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 22 lut 2012, 17:02

inside pisze:
fantomik pisze:Na pewno ma więcej pieniędzy więc wątpię aby się coś zmieniło na lepsze

A oprócz pieniędzy i popularności, to w jej nauczaniu się coś zmieniło?
Mógłby ktoś napisać w języku polskim coś bardziej świeżego....

No wiesz, jakby ktoś krytykował kogoś kogo bardzo cenisz, artykułem sprzed 12 lat, jako "na czasie" - opisującym obecny problem, to wątpię, abyś się przy tym nie uśmiał ;)

To zależy czy krytyka była by nadal aktualna czy nie :) Ale rzeczywiście może się znajdzie ktoś kto przetłumaczy jakiś nowszy artykuł.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 22 lut 2012, 20:11

A ja podam jeden argument przeciw tej miłej pani.
Kobieta naucza i mówi kazania a apostoł Paweł kobietom nauczać zakazał.


Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 23 lut 2012, 04:23

sibela pisze:Hardi dlaczego??

Jest taka osoba na tym forum o nicku sibela, nie znam jej i nie wiem nic na jej temat, osoby które ją znają proszę o napisanie czegoś przeciwko niej

teraz już kapujesz dlaczego :?:


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 23 lut 2012, 04:41

fantomik pisze:
inside pisze:
fantomik pisze:Ten artykuł chyba wystarcza i tak, moim zdaniem.

Jako argument "przeciw" nie wystarcza, bo jest sprzed 12 lat :-/
Dlatego pytałam, czy jest coś nowszego lub czy coś się zmieniło od tamtego czasu, ale to pozostało bez odpowiedzi...

Na pewno ma więcej pieniędzy więc wątpię aby się coś zmieniło na lepsze (wiem, wiem, nie powinno się tak uogólniać :/)

jest w czytelni taki artykul p.t. uwaga plotka! ( chyba nalezaloby tu polecic !?)

jedna pani drugiej pani..., ze ta to uhuhu, .....no i ......
chyba sie poczulismy lepsi, nieprawdaz?

pytacie z troski, by sie o nia modlic, czy tak z ciekawosci ?
tez z ciekawosci pytam.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)

Wróć do „Pytania o chrześcijańskie życie w Chrystusie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości