Konferencja Biznesowa

Penelopa
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2011, 09:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Konferencja Biznesowa

Postautor: Penelopa » 09 mar 2011, 10:02

Serdecznie zapraszamy na konferencję

Czas Królów
Przebudzenie na rynku gospodarczym

1-4 kwietnia 2011

Wstęp Wolny!

Czas szybkich zmian, w którym obecnie żyjemy to dla większości niepewność i zagrożenie. Jednak dla nas powinien stanowić okres możliwości i szans. Ważne jest, aby nie dać się sparaliżować strachem i złapać nowy wiatr w żagle. Podczas konferencji „Czas Królów. Przebudzenie na rynku gospodarczym” wykładowcy podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat zmieniającej się sytuacji rynkowej. Połączą fakty ze swoim wyczuciem i intuicją. Będzie możliwość zadawania pytań i dyskusji.

Program Konferencji

Piątek 1 kwietnia:
8.00 - 11.00 Śniadanie biznesowe

Sobota 2 kwietnia:
10.00 - 14.00 Seminarium wykładowe i warsztaty
14.00 - 16.30 Przerwa obiadowa
16.30 - 20.00 Seminarium wykładowe i warsztaty

Niedziela 3 kwietnia:
10.30 - 13.00 Nabożeństwo połączone z sesją wykładową

Poniedziałek 4 kwietnia:
18.00 - 21.00 Seminarium wykładowe połączone z dyskusją oraz indywidualne konsultacje

Istnieje możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje przez cały czas trwania konferencji.

Miejsce konferencji:
KChWE w Gdańsku, ul. Podwale Grodzkie 2G
(obok Dworca Głównego i przychodni Invicta)


Szczegółowe informacje na stronie: www.seminariabiznesu.pl lub www.chfb.pl
Załączniki
Konferencja Biznesowa.jpg


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 09 mar 2011, 14:44

Penelopo, dlaczego Ty, jako katoliczka, reklamujesz konferencję ewangeliczną?
Czy jesteś sympatyczka protestantyzmu?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 16:02

Małgorzata pisze:Penelopo, dlaczego Ty, jako katoliczka, reklamujesz konferencję ewangeliczną?
Czy jesteś sympatyczka protestantyzmu?

To nie jest konferencja ewangeliczna, tylko akurat w takim miejscu organizowana raczej :)

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 09 mar 2011, 18:13

Co to takiego śniadanie biznesowe?
Dają tam jakieś specjalne kanapki? :mrgreen:


Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 19:07

W ogóle nie dają kanapek ;) Przy samej kawie masz rozmawiać nt. kwestii biznesowych :P a jakie oszczędności z takiej organizacji śniadania płyną, ha! :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Konferencja Biznesowa

Postautor: Quster » 09 mar 2011, 19:23

Miejsce konferencji:
KChWE


Myślę tak, kaplica to nie świątynia, ale mi jakoś i tak przypomina się to co zrobił Pan Jezus jak zobaczył sprzedających w świątyni... i to dwu krotnie

KChWE Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej < eee to mnie nie dziwi, oni lubią ewangelie sukcesu, więc to jest konferencja "ewangeliczna" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spichlerzowaty twór


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 09 mar 2011, 19:35

Quster pisze:KChWE Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej < eee to mnie nie dziwi, oni lubią ewangelie sukcesu, więc to jest konferencja "ewangeliczna" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spichlerzowaty twór


Byłeś? Jezeli nie, to jak możesz tak autorytatywnie stwierdzać?
Mój mąż był już dwa razy. Odbywała się ona w różnych miejscach. Nawet w sali konferencyjnej hotelu.

fantomik pisze:To nie jest konferencja ewangeliczna, tylko akurat w takim miejscu organizowana raczej :)


Organizowana przez ewangelicznych chrześcijan.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 09 mar 2011, 19:55

fantomik pisze: To nie jest konferencja ewangeliczna, tylko akurat w takim miejscu organizowana raczej :)


Niekoniecznie. Kosciol Redeemer w NYC gdzie Tim Keller jest pastorem ma duza misje biznesowa i wieksze rzeczy robia. Moze to jest taka polska wersja mini.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Konferencja Biznesowa

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 19:59

Quster pisze:[...]KChWE Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej < eee to mnie nie dziwi, oni lubią ewangelie sukcesu, więc to jest konferencja "ewangeliczna" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spichlerzowaty twór

Mi osobiście też w pierwszym momencie to przyszło do głowy -- bo niestety jeszcze nie zdarzyło mi się słuchać chociażby nagrań z konferencji poświęconej biznesowi organizowanej przez dowolny zbór, która by nie była nacechowana tą herezją (prosperity gospel) jednak daleki jestem od takiego osądzenia tej konkretnej (chociaż uważam, że własne doświadczenie mi na to pozwala) konferencji bo nie widziałem szczegółowej agendy jak i googlowanie za niektórymi z mówiących nic konkretnego o ich teologii nie powiedziało. Osobiście uważam, że świadomość związana z finansami jak i dobrym ich zarządzaniem/szafowaniem w polskim ewangelicznym chrześcijaństwie (i w ogóle w polsce) jest raczej niska i konferencje o np. biznesie na Bożą Chwałę (ale ugruntowane w Słowie, a nie powyrywanych wersach tylko aby usprawiedliwić wyznawanie prosperity gospelu) by się jak najbardziej przydały, choć jeszcze nie było mi dane takiej spotkać. Dlatego pozostając sceptyczny pozostaję równocześnie optymistyczny, że może akurat to ta pierwsza, która nie będzie przesiąknięta tą powszechną herezją? A może gorączka i przeziębienie wpływa negatywnie na moje umiejętności osądu? ;)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 mar 2011, 20:02

Imperator pisze:
fantomik pisze: To nie jest konferencja ewangeliczna, tylko akurat w takim miejscu organizowana raczej :)


Niekoniecznie. Kosciol Redeemer w NYC gdzie Tim Keller jest pastorem ma duza misje biznesowa i wieksze rzeczy robia. Moze to jest taka polska wersja mini.

Village Church TX również prowadzi cykliczne zajęcia z dobrego zarządzania finansami, podobnie Marshill z Seattle czy Bethleyem z Minneapolis (chociaż może nie jest to tak 'sformalizowane' w struktury kościelne jak w Redeemer? przyznam, że zbór Kellera nie jest mi aż tak dobrze znany). Nawet Willow Creek z tego co pamiętam prowadziło kursy z Davem Ramseyem, chociaż nie wiem czy czynią to cyklicznie. Niemniej jestem ogromnie sceptyczny odnośnie naszych polskich zborów w tej kwestii, tak jakoś doświadczenie jakie zdobyłem w tym temacie nakazuje mi wątpić :(

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 09 mar 2011, 20:06

fantomik pisze:Village Church TX również prowadzi cykliczne zajęcia z dobrego zarządzania finansami, podobnie Marshill z Seattle czy Bethleyem z Minneapolis (chociaż może nie jest to tak 'sformalizowane' w struktury kościelne jak w Redeemer? przyznam, że zbór Kellera nie jest mi aż tak dobrze znany).


Ja poznalem dopiero dzisiaj - jedzac lunch i przegladajac Internet:

Zobacz sobie jaki pelny program: http://www.faithandwork.org/

PS) Kindle + Instapaper + kalwinskie blogi = :-) :-) :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 10 mar 2011, 01:59

Małgorzata pisze:Byłeś? Jezeli nie, to jak możesz tak autorytatywnie stwierdzać?

Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, nie samą mamoną człowiek żyje, a kościół jest ku chwale Boga, a nie na konferencje biznesowe... dobra a teraz na serio... jestem przeciw temu aby miejsce nabożeństw było mieszane z tym czym nie powinny, to nawet katolicy mają więcej szacunku do takich miejsc. Wolisz inaczej, nie zgadzasz się ? twoja wola, ja uważam, że należy postąpić tak jak Chrystus, skręcić bata i powyganiać.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 10 mar 2011, 14:07

Quster pisze: ja uważam, że należy postąpić tak jak Chrystus, skręcić bata i powyganiać.


Aaaaaaaa...już wiem! Masz kłopoty ze zrozumieniem tego fragmentu Pisma. :-(


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 10 mar 2011, 17:45

Małgorzata pisze:
Quster pisze: ja uważam, że należy postąpić tak jak Chrystus, skręcić bata i powyganiać.

Aaaaaaaa...już wiem! Masz kłopoty ze zrozumieniem tego fragmentu Pisma.

Nie, w tym momencie mam "problem" z beznadziejnymi odpowiedziami na moje posty.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 10 mar 2011, 19:13

Quster pisze: dobra a teraz na serio... jestem przeciw temu aby miejsce nabożeństw było mieszane z tym czym nie powinny, to nawet katolicy mają więcej szacunku do takich miejsc.


KChWE w Gdańsku ma w swojej siedzibie bodajże dwie sale, może nie będzie na tej samej co nabożeństwa - tak dla pocieszenia ;-)


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)

Wróć do „Pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość