Książka - "Kobieta jadąca na bestii"

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Aolsza
Posty: 70
Rejestracja: 01 cze 2010, 18:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: DG
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Książka - "Kobieta jadąca na bestii"

Postautor: Aolsza » 04 lip 2019, 10:01

"Kobieta jadąca na bestii"

W 2014 roku w Kanadzie została podjęta udana próba przetłumaczenia i wydania książki Dave Hunta "Kobieta jadąca na bestii" Książka składa się z dwóch tomów. Ilość stron około 700. Koszt za komplet jest dość wysoki, ponieważ po pierwsze w Polsce nikt nie chciał wydać ani rozprowadzać tej książki ze względów ideologicznych, a po drugie to jest wydanie niskonakładowe. To jest książka dla tych którzy uważają, że obecnie siła polityczna Watykanu jest słaba, a on sam nakierowany jest na przyjazną, braterska i ekumeniczną współpracę z protestantami. Jednak tak naprawdę, jeszcze nigdy w historii Watykan nie był tak silny i przebiegły w swoich działaniach jak obecnie, a jego siła i znaczenie w świecie się wzmaga.

Zainteresowani kupnem kolejnego polskiego przekładu książki Dave Hunt - Kobieta jadąca na bestii. Cena za egzemplarz 140 zl + koszt przesyłki 15 zł proszeni są o wysłanie zamówienia na podany niżej adres e-mail.

Liczba egzemplarzy na sprzedaż limitowana. Wszystkie niezbędne do realizacji zamówienia informacje będą udzielane w odpowiedzi na zgłoszenie na adres e-mail;

veretpneumaministries@poczta.fm

W treści zgłoszenia wystarczy wpisać chętny,chętna oraz ilość egzemplarzy i oczekiwać na odpowiedź.

"W dniu 29 marca 1994 roku faktem dokonanym stało się wydarzenie, które okazało się najważniejszym wydarzeniem w 500 - letniej historii Kościoła. Tego dnia czołowi amerykańscy ewangelicy oraz katolicy podpisali wspólna deklarację zatytułowaną Ewangelicy i katolicy razem - Misja chrześcijan w trzecim tysiącleciu" W rezultacie dokument ten obalił reformację i niezaprzeczalnie będzie miał daleko idące reperkusje w całym świecie chrześcijańskim jeszcze przez wiele przyszłych lat. Ten zaskakujący zwrot wydarzeń był punktem kulminacyjnym szczegółowego planowania i negocjacji prowadzonych przez wcześniejsze dwa lata. Każdy krok był bezustannie monitorowany i zatwierdzany przez Watykan. Wydanie gazety New York Times zawierające obwieszczenie, które opublikowano w gazetach na terenie całego państwa 30 marca, częściowo informowało, że: "deklaracja jest "momentem triumfu" amerykańskiego życia religijnego, który nastąpił po stuleciach braku zaufania..."


"Jan XXII opublikował listę przewinień i grzechów ciężkich razem z indywidualną ceną, za którą on jako wikariusz Chrystusa i głowa jedynego prawdziwego Kościoła udzieliłby grzesznikom odpuszczenia tych grzechów. Lista ta nie pominęła niczego, od morderstwa i piractwa, po wszeteczeństwo, cudzołóstwo i sodomię. Im więcej katolicy grzszeszyli, tym bogatszy stawał się Kościół."


fragment z książki Dave Hunta "Kobieta jadąca na bestii" z bardzo wymownego rozdziału "Obalenie Reformacji"


„Rzeczy okropne i ohydne dzieją się w tym kraju. Prorocy prorokują fałszywie, a kapłani nauczają według własnego widzimisię; mój zaś lud kocha się w tym. Lecz co poczniecie, gdy to się skończy?” Jer. 5:30-31
Awatar użytkownika
Aolsza
Posty: 70
Rejestracja: 01 cze 2010, 18:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: DG
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Książka - "Kobieta jadąca na bestii"

Postautor: Aolsza » 12 lut 2020, 10:05

Polecam nowy, [już przetłumaczony] wartościowy film video na podstawie książki Dave Hunta "Kobieta jadąca na Bestii" udostępniony ze strony i za zgodą The Berean Call.
https://www.youtube.com/watch?v=quOdrHA4V0Q&t=59s
https://zwiedzionechrzescijanstwo.blogspot.com


„Rzeczy okropne i ohydne dzieją się w tym kraju. Prorocy prorokują fałszywie, a kapłani nauczają według własnego widzimisię; mój zaś lud kocha się w tym. Lecz co poczniecie, gdy to się skończy?” Jer. 5:30-31

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości