V Konferencja Kreacjonistyczna w Poznaniu.

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 26 kwie 2009, 18:34

Marcus pisze:Delikatnie mówiąc, wyśmialiście chrześcijanina...
Tylko nie ...ście , kto wyśmiał to wyśmiał, ja podchodzę do tych spraw z najwyższą uwagą i ostrożnością, bo rzeczywiście, jak napisałeś, świat duchowy jest jak najbardziej realny i nie należy go (tego złego świata) lekcewazyć. Z drugiej strony nie powinno się mu poświęcać zbyt wiele uwagi i specjalnie się go bać, ponieważ człowiek odrodzony z Ducha Świętego jest poza bezpośrednim zasięgiem złego.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 26 kwie 2009, 18:41

KAAN pisze:Tylko nie ...ście , kto wyśmiał to wyśmiał

no może wyraziłem się mało precyzyjnie.... Miałem na myśli wypowiedzi dwóch osób, które to są obecnie w koszu. Nikt poza nimi nie pisał :)


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 26 kwie 2009, 18:43

ann_in_grace pisze:KAAN, ale glosolalii nie uprawiasz, wiec z tym Duchem to koledzy charyzmatyczni by sie zbytnio nie zgodzili z toba... ;)

Nabijaj się dalej. Tylko pamiętaj, że bluźnisz tym Bogu, nie mi.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 26 kwie 2009, 23:07

ann_in_grace pisze:KAAN, ale glosolalii nie uprawiasz, wiec z tym Duchem to koledzy charyzmatyczni by sie zbytnio nie zgodzili z toba... ;)
Ja wiem ??... może i nie :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości