Agapa na GG

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Agapa na GG

Postautor: Samolub » 21 kwie 2016, 01:46

Hey, prawdopodobnie w tą sobote, odbedzie sie "Agapa" zapoznawczo-rozrywkowa w formie konferencjii na gadu gadu. Chodzi oczywiscie o lepsze poznanie sie w sieci. Odciagniecie sie od FB itp. GG jest naprawde fajnym komunikatorem gdzie mozna miec staly kontakt, szczegolnie jesli mamy je na smartphonie. Noi nie jest serwisem spolecznosciowym, stad taka forma naszej agapy.

Towarzystwo jest pierwsza klasa, wiekszosc to osoby z forum czy Protestanci, ale nie tylko. Chodzi o zawiazanie nowych znajomosci czy utrwalenie juz tych wczesniejszych.

Oczywiscie beda ciasteczka, kawusia oraz jakas muzyczka. Nie rozmawiamy o teologii czy religjii. Krotko przedstawiamy sie w kilku zdaniach, a nastepnie prowadzimy luźne rozmowy.

Dokladne informacje podam na bierzaco. Chetnych zapraszam do przekazania numerow na moje PW : )


Pozdrawiam

Btw. Ateista bedzie, Agnostyczka, nie Protestanci beda, byla Swiadek, bezdenominacyjni, Protestanki/Protestanci

Zapraszam tez Adwentystow czy Katolikow : )


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Agapa na GG

Postautor: kontousunięte1 » 21 kwie 2016, 10:33

A ja nie mam gg :mrgreen:


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Agapa na GG

Postautor: Samolub » 23 kwie 2016, 20:16

Oficjalnie oglaszam że agapa będzie dopiero w sobotę, za tydzień. Chetnych zachecam do podawania gg na priv.

Sobota, 30 Kwiecien godz. 21.00 więcej informacjii po podaniu numeru GG


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Agapa na GG

Postautor: Velure » 24 kwie 2016, 00:21

A co się będzie robić na tej agapie? :roll:
Będą wirtualne łakocie i słodkie napoje? ;-)



Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości