KONFERENCJA MISJI KWASIZABANTU dla pastorów i kaznodziejów, kwiecień 2016 r.

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Anney S
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2013, 09:40
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

KONFERENCJA MISJI KWASIZABANTU dla pastorów i kaznodziejów, kwiecień 2016 r.

Postautor: Anney S » 15 lut 2016, 12:21

Obrazek

Misja Kwasizabantu serdecznie zaprasza na ósmą z kolei Europejską Konferencję dla Pastorów i Nauczycieli Słowa w malowniczym, górskim miasteczku Bilten w Szwajcarii.

Odbędzie się ona w dniach 11-13 kwietnia 2016 r. Mottem przewodnim konferencji będą słowa wypowiedziane do Jezusa przez uczniów w drodze do Emaus: "Panie, zostań z nami" (Łuk. 24:29).

Uczestnictwo w konferencji jest darmowe, zapewnione są także wyżywienie i nocleg na czas konferencji, oraz tłumaczenie na język polski (słuchawki).

Konferencja jest wyjątkowym wydarzeniem, gdyż zjadą się na nią pastorzy, ewangeliści i kaznodzieje z całej Europy i nie tylko. Organizowana jest zaś przez afrykańską misję Kwasizabantu, w której od 60 lat ma miejsce duchowe przebudzenie, opisane między innymi w książkach "Przebudzenie rozpoczyna się ode mnie" Ludmiły Plett czy "Bóg wśród Zulusów" Kurta Kocha.

Więcej informacji o temacie konferencji na stronie: http://kwasizabantu.blox.pl/2016/01/Kon ... torow.html

Zaproszenie na konferencję kierowane jest do: Pastorów, kaznodziejów, nauczających Słowa, starszych zborów, ewangelistów, misjonarzy - wraz z małżonkami.

Liczba miejsc ograniczona - prosimy o zgłoszenia mailowe do 20 marca 2016 r na email: pl.eng.translator[at]gmail.com


Awatar użytkownika
Anney S
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2013, 09:40
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: KONFERENCJA MISJI KWASIZABANTU dla pastorów i kaznodziejów - jak było?

Postautor: Anney S » 23 kwie 2016, 15:50

Obrazek

W dniach 11-13 kwietnia 2016 r. w Szwajcarii odbyła się VIII konferencja Misji Kwasizabantu dla pastorów, starszych i nauczycieli Słowa.

Przybyli na nią kaznodzieje z rozmaitych kościołów protestanckich z całego świata: Ze zborów Kościoła Chrześcijan Baptystów, Kościołów Ewangelicznych i Ewangelickich, Społeczności Chrześcijańskich, międzynarodowych misji chrześcijańskich i in. Na konferencji zjawili się pastorzy i misjonarze z Francji, Ukrainy, Rumunii, Transylwanii, Armenii, Rosji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Indii i Południowej Afryki. Byli także przedstawiciele z Polski.

Nie zabrakło niespodzianek - poza misjonarzami z Południowej Afryki zjawili się: budowniczy arki Noego, Johan Hubert, który opowiedział o swoim przedsięwzięciu, a także misjonarz działający w krajach arabskich: Syrii, Iraku i Jemenie, który mówił o prześladowanych chrześcijanach oraz nawracających się szyitach i sunnitach.

Jak było? Mówcy oraz poruszane tematy w linku poniżej:

http://kwasizabantu.blox.pl/2016/04/Kon ... a-jak.html

Dziękujemy uczestnikom konferencji za przybycie i zapraszamy ponownie.Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość