Święto Reformacji w TVP2

Muzyka chrześcijańska, książka, film
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 30 paź 2015, 18:57

Ja chętnie. Nie wiem tylko czy dwójka będzie działać. Coś jest nie tak z moją anteną albo z czymś. Mam na zmianę,np.Tv1,2,info albo polsat,tvplus czy puls,7 i takie tam któych nie oglądam. A,jak mam jedynkę i dwójkę to i stopklatka /ulubiony,jak już/. Ale najczęściej nie mam. ot,co
Czy jakoś w internecie można by to nabożeństwo zobaczyć?


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: Samolub » 30 paź 2015, 19:24

Hah, to ładny gest Prezydenta Polski, który przecież jest związany z partią pro katolicką, brawo, zapraszamy !


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: Samolub » 30 paź 2015, 19:37

No to trzeba nawrócić Prezydenta na Protestantyzm! ; D zobaczycie spodoba mu się, heh
Bo za 5 lat do sejmu startować będzie partia Protestanci ; > liczymy na głosy strajkójących!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 31 paź 2015, 16:49

Ja czekam,ale mam beznadziejny odbiór i nie wiem czy uda mi się zobaczyć :-(


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 31 paź 2015, 16:59

Jesteś WIELKI.Dzięki,bracie.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 31 paź 2015, 18:23

No i muszę świadectwo napisać. :-D Telewizor miałam przed transmisją od dłuższego czasu na dwójce /z wyciszeniem głosu/ i byłam załamana,bo ciągle się psuło. :-/
Kiedy podałeś mi ten link do internetowej transmisji zaczęłam się logować,ale były polecenia żebym blokadę reklam zdjęła i szczęka mi opadła,czas leci,a ja nie mogłam znaleźć co i gdzie ....
I już chciałam odpuścić,ale... w telewizorze obraz się uspokoił i spokojnie zobaczyłam i wysłuchałam w całości. :D
Ładny krzyż dał w prezencie a i kamienna głowa orła to pomysłowy i wymowny dar.
Wiesz co mi się nie podobało...pieśni. Ale to dlatego,że w ogóle słów nie rozumiałam,a i melodie takie nieciekawe dla mojego ucha. ;-)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 31 paź 2015, 18:43

Ja z Malinki czasami słucham,ale na ekranie mam słowa wyświetlane. Wtedy jest OK


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 31 paź 2015, 18:59

Nie , z Krakowa nie słyszałam. Nie mam namiarów. On-line mają?


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: kontousunięte1 » 31 paź 2015, 19:10

Dziękuję. Jutro wysłucham z tego Kościoła.


Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Święto Reformacji w TVP2

Postautor: Michał » 02 lis 2015, 12:23

Efendi pisze:Prezydent chcac nie chcac musi sie pojawiac przynajmniej raz na ruski na uroczystosciach roznych wyznan. Czy to na swiecie reformacji czy na prawoslawnych obchodach przemienienai panskiego na gorze grabarce czy wreszcie na swiecie hannuki w synagodze ;) wszak prezydent jest prezydentem Polski i wszystkich (w teorii) Polakow. Wiec po prostu wypelnia swoje obowiazki. Podobnie Komorowski czy Kaczynski bywali w innych kosciolach


Nic nie musi. Nie ma takiego formalnego obowiązku, wynika to jedynie z jego dobrej woli. Choć rzecz jasna również uważam, że powinien.

W żadnym z protestanckich kościołów nie gościł podczas sprawowania funkcji prezydenta agnostyk (więc teoretycznie najbardziej "otwarty") Kwaśniewski, gorliwy katolik Wałęsa również nie (nie wiem jak z prawosławnymi). Jako pierwszy luteran odwiedził jako prezydent Lech Kaczyński (choć on podobno miał złe stosunki z prawosławnymi), potem często bywał u nich Bronisław Komorowski - obydwaj wierzący katolicy, choć dość nieostentacyjni.

Natomiast to, że prezydent Duda, mający - raczej niebezpodstawnie - wizerunek polityka cokolwiek "kościółkowego" - brał udział w nabożeństwie na Święto Reformacji (a przecież wcześniej był i na Grabarce) stanowi bardzo miłe zaskoczenie i przyznam, że u mnie nowa głowa państwa mocno zapunktowała.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości