petycja przeciw homozwiazkom

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 23 paź 2014, 20:42

Podobno ma ukazać się w telewizji spot o jednym dniu z życia lesbijek. Ligio, co z tym zrobisz? Bo jako użytkowniczka, przykładasz do tego rękę - z twoich podatków na TV ludzie będą ten spot oglądać.
Ja zrobiłam - pozbyłam się telewizora. :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 23 paź 2014, 21:03

Małgorzata pisze:kontousunięte1, gorąco cię pozdrawiam. Ja też to przeżyłam czynnie

;-) :ok: :kwiatek: To były czasy. Cud,miód i orzeszki. Buziaki,Małgorzato ślę :-D


Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 23 paź 2014, 23:35

Przepraszam, ze sie uniosłam.

Niemniej dalej uwazam, ze powinnismy dzialac- jak nie my, to kto? Biernosc jest straszna. Jezeli nie bedziemy nic robic, rzeczywistosc zmieni sie znacznie szybciej. Straszna jest wizja zadowolonego spoleczenstwa, ktore palcem nie kiwnie w bronieniu wspolnej sprawy i obudzi sie, jak juz wszystko zajdzie za daleko.

ps
precz z TV...


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 24 paź 2014, 05:40

Nick pisze:Generalnie popieram wszelkie inicjatywy, które uznam za pozytywne.

A to może poprzesz inicjatywę usunięcia ze strony forum baneru martwego chomika, a zastąpienie go banerem fundacji siepomaga?
Bo mnie w tej sprawie tu całkiem ignorują! Może Ciebie posłuchają?!!!... Spróbuj, jeśli są to pozytywne - w Twoich oczach - inicjatywy. Proszę.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości