ZIMOWY ZJAZD W GDAŃSKU

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 24 gru 2013, 11:31

Plan dobry :D
8:30 pobudka
9-10 sniadanie
10-11:30 - Spotkanie z Bogiem
11,30 - 13,00 Przerwa - najlepiej unikać religii tego świata = piłka nożna ;) i napojów tego świata kawa i herbata i Nigdy Coca Cola ;)
13-14 Obiad
1430-16 - Szkolenie ( raczej warsztaty albo cóś takiego - mniej intelektu ale ciągle w kontekście pisma i Kościoła np Warsztaty uwielbienia albo jak studiować Biblię, małżeństwo i jak się kochać )
16-19 - Gry i zabawy - unikać światowej religii nr 2 koszykówka
19-20 - Kolacja
20-22 Spotkanie z Bogiem 2.

Kluczowe jest tu spotkanie z Bogiem 1 i 2 gdy to działa dobrze to wszystko inne jest dodatkiem :)
Ostatnio zmieniony 24 gru 2013, 11:43 przez Lash, łącznie zmieniany 1 raz.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Mona Lisa
Posty: 329
Rejestracja: 16 paź 2012, 21:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Mona Lisa » 24 gru 2013, 11:40

doktorsky pisze:
Mona Lisa pisze:Moja prababcia robila perfekcyjny sernik. Wiem jak powinien smakowac, wiem, ze nie powinien opasc po upieczeniu. Nie potrafie takiego zrobic, nie jestem tak dobra w sztuce kuinarnej jak ona.


Więc swoją ocenę zawężasz tylko do jednego sernika. Nawet nie do wszystkich serników, ale wyłącznie do tego jednego. W dalszym ciągu zatem jesteś degustatorem, a nie znawcą. Bo co to za znawca, który zna smak tylko jednego ciasta?

Mona Lisa pisze:Dobra rzecz powinna się obronic


I dlatego prosiłem o alternetywny plan zajęć dla dzieci i młodzieży uzwględniając plan dnia od 8 do 22.
Jest okazja by się obraonić, ale krytycy z niej nie korzystają. To są zazwyczaj ci, co wiele mówią, a mało robią. Czekają tylko aż im się gotowe rozwiązania podsunie pod nos. Zupełnie jak goście. Ponieważ członek kościoła jest aktywny w działaniu, gość tylko przychodzi i ocenia lub krytykuje.


Błąd logiczny i to duzy. Podalam przyklad sernika mojej prababci i do niego zaweza się przyklad a nie moja znajomsc tematu :)

Co do reszty twojej wypowiedzii trudno mi się odniesc nawet bo jeśli zarzucasz mi, czy komukolwiek innemu krytykanctwo i biernosc to nijak ma się to do rzeczywistosci, ktorej ty ponadto nie znasz zupelnie.
Pozdrawiam swiatecznie!
Ps dobry plan podal tobie lash :)


Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, wywyższę go, bo zna imię moje. ps. 91
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 24 gru 2013, 11:54

Mona Lisa pisze:Błąd logiczny i to duzy. Podalam przyklad sernika mojej prababci...


To ty go podałaś, a nie ja :)
Mona Lisa pisze:Co do reszty twojej wypowiedzii trudno mi się odniesc nawet bo jeśli zarzucasz mi, czy komukolwiek innemu krytykanctwo i biernosc to nijak ma się to do rzeczywistosci, ktorej ty ponadto nie znasz zupelnie.


A czego się spodziewałaś po ... Krytyce? Poklasku?

Dlatego cały czas tłumaczę, "jest różnica miedzy krytyką, a krytyką konstruktywną" Tutaj niektórzy wybierają tą pierwszą i nawet nie wysilają się, aby uzasadnić swoje zdanie. Zresztą tu nie chodzi o kłócenie się o racje. Ale o to, krytyka niczego nie oferujecie w zamian.

Mona Lisa pisze:Ps dobry plan podal tobie lash


No i to jest jakaś tam alternetywa :) Problem pojawia się tylko w tym, że nie wszyscy lubią piłkę, kosza i coca cole. Więc program powinien być bardziej urozmaicony, aby przyciągnąć osoby z różnymi zainteresowaniami.
Prosta sprawa, nie?


.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 24 gru 2013, 12:33

doktorsky pisze: No i to jest jakaś tam alternetywa :) Problem pojawia się tylko w tym, że nie wszyscy lubią piłkę, kosza i coca cole. Więc program powinien być bardziej urozmaicony, aby przyciągnąć osoby z różnymi zainteresowaniami.
Prosta sprawa, nie?


Jak przeczytasz uważnie zobaczysz że Piłka i Cola to trzeba unikać bowiem to jest ŚWIAT. ;)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 24 gru 2013, 12:41

Lash pisze:Jak przeczytasz uważnie zobaczysz że Piłka i Cola to trzeba unikać bowiem to jest ŚWIAT.


Widzę, widzę :)

Z punktu widzenia krytyka plan zajęć powinien wyglądać mniej więcej tak:

8:30 pobudka
9-10 sniadanie
10-11:30 - Łamanie się w pokorze
11,30 - 13,00 Przerwa = nic nierobienie
13-13.30 Obiad
13.30-14 - Siesta
14-19 - Łamanie się w pokorze = 5 godzin studiowania Pisma Świętego
19-19.30 - Przerwa
19.30-22 - Łamanie się w pokorze = modlitwa ciągła

AMEN. Plan doskonały.
:lol:


.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 24 gru 2013, 13:35

doktorsky pisze:
Lash pisze:Jak przeczytasz uważnie zobaczysz że Piłka i Cola to trzeba unikać bowiem to jest ŚWIAT.


Widzę, widzę :)

Z punktu widzenia krytyka plan zajęć powinien wyglądać mniej więcej tak:

8:30 pobudka
9-10 sniadanie
10-11:30 - Łamanie się w pokorze
11,30 - 13,00 Przerwa = nic nierobienie
13-13.30 Obiad
13.30-14 - Siesta
14-19 - Łamanie się w pokorze = 5 godzin studiowania Pisma Świętego
19-19.30 - Przerwa
19.30-22 - Łamanie się w pokorze = modlitwa ciągła

AMEN. Plan doskonały.
:lol:


Nie wydaje mi się ;) doskonały ;)
nie ma co być złośliwym
Chodzi o to że obie strony chcą mieć REALNY i WYSOKIEJ JAKOŚCI czas z Bogiem.
Gdy to jest w moim przykładzie 4 godziny dziennie to jest to "aż nadto".

Zamiast się spierać starajcie się rozumieć że sednem jest BÓG
I wybaczcie mi ten ton mentora :P


sam go nie cierpię ;)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 24 gru 2013, 13:57

Lash pisze:Nie wydaje mi się ;) doskonały ;)
nie ma co być złośliwym
Chodzi o to że obie strony chcą mieć REALNY i WYSOKIEJ JAKOŚCI czas z Bogiem.
Gdy to jest w moim przykładzie 4 godziny dziennie to jest to "aż nadto".


No właśnie. Dlatego prosiłem o alternatywny plan zajęć albo konstruktywną krytykę. Co takiego wnosi opinia człowieka, który mówi "Nie, bo nie!" A jak przyjdzie wysyłać swoje własne dziecko na taki obóz, zjazd czy ferie chrześcijańskie, to tylko na takie, gdzie "łamanie się przed Chrystusem" trwało będzie przynajmniej 10 godzin dziennie. :-P


.

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości