Książka - "Inwazja okultyzmu"

Muzyka chrześcijańska, książka, film
Awatar użytkownika
Aolsza
Posty: 72
Rejestracja: 01 cze 2010, 18:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: DG
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Książka - "Inwazja okultyzmu"

Postautor: Aolsza » 07 wrz 2021, 10:48

D.Hunt i zespół TBC w wielu miejscach powołuje się na książkę "Inwazja okultyzmu" "Occult Invasion".
Po przejrzeniu książki, wydaje mi się, że jest to ważna i potrzebna książka, warta przetłumaczenia na język polski i wydania choćby jako PDF. Aby zrealizować to przedsięwzięcie, potrzeba zaangażowania kilku osób.

Dlatego ta książka? Po książce "Ameryka nowy uczeń czarnoksiężnika" jest to druga pozycja która pokazuje proces niszczenia duchowego środowiska Ameryki poprzez okultyzm. Dewastacja chrześcijaństwa rozlewa się z Ameryki na cały zachodni świat. Polska nie jest tutaj wyjątkiem. Polskie chrześcijaństwo ewangeliczne jest bowiem mocno zamerykanizowane i uzależnione, w tym finansowo od Ameryki. Inwazja okultyzmu jest potrzebną książką, która daje wiele do myślenia i pokazuje tendencje, które niczym rzeka zalewają polskie kościoły i wspólnoty ewangeliczne.

Kończą się wakacje, kończy się lato, i to dosłownie. U nas poza miastem wczoraj był przymrozek, szron, pierwsze skrobanie szyb. Dłuższe wieczory sprzyjają pracy za biurkiem. Wracamy do kontynuacji tłumaczenia książki Dave Hunta "Inwazja okultyzmu" Pozostało kilka bardzo ważnych rozdziałów.

W najbliższym czasie Ola przetłumaczy drugą cześć rozdziału - [8] Native, Indigenous, and Naturę Religion, Adamowi posłałem do tłumaczenia rozdział - [15] Twelve Steps with "God As You Conceive Him". Chciałbym w tym sezonie 2021/2022 przetłumaczyć i "wydać" kolejne następujące rozdziały:

[7] Naturalism or Supernaturalism?
[10] Drugs, Imagination, and the Occult
[11] Ecology, Shamanism, Science, and Christianity
[18] UFOs, ETIs, and Near-Death Experiences
[20] Occultism and the Roman Catholic Church
[21] Psychology and the Occult

Zachęcam Was do podjęcia się współpracy, by dzieło tłumaczenia było kontynuowane.
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę dobrego dnia z Panem Bogiem

https://zwiedzionechrzescijanstwo.blogs ... asion.html


„Rzeczy okropne i ohydne dzieją się w tym kraju. Prorocy prorokują fałszywie, a kapłani nauczają według własnego widzimisię; mój zaś lud kocha się w tym. Lecz co poczniecie, gdy to się skończy?” Jer. 5:30-31
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Książka - "Inwazja okultyzmu"

Postautor: diedmaroz » 07 wrz 2021, 11:57

Potrzebujecie eksperta i tłumacza z prawdziwego zdarzenia czy wystarczy osoba na poziomie upper-intermediate?


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
Aolsza
Posty: 72
Rejestracja: 01 cze 2010, 18:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: DG
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Książka - "Inwazja okultyzmu"

Postautor: Aolsza » 08 wrz 2021, 13:23

Nie musi być ekspert. Ważne, żeby tekst i myśl w nim zawarta była zrozumiała dla czytelnika.
Mój e-mail - aolsza1963(@)gmail.com


„Rzeczy okropne i ohydne dzieją się w tym kraju. Prorocy prorokują fałszywie, a kapłani nauczają według własnego widzimisię; mój zaś lud kocha się w tym. Lecz co poczniecie, gdy to się skończy?” Jer. 5:30-31

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości