Zielonotuskowcy, czyli Donald Tusk wybrany przez Boga

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 20 paź 2011, 15:39

Orion2 pisze:
Bea pisze:Tylko,że wybór nie jest jedynie między PO a PiS jak usiłują (skutecznie niestety) media wcisnąć obywatelom.
PO dało popis ustawowy podczas ostatnich 4 lat taki, że poparcie dla tej partii to jak dla mnie akt samobójczy.
Ustawy podatkowe- jakie mamy już podatki wysokie wiadomo a jeszcze chcą dołożyć katastralny.
Chcą do strefy euro gdy to dla nas skończy się gorzej niż dla Grecji.
To partia o programie moralnie liberalnym spod tęczowej flagi i wyraźnie w tym kierunku idzie od lat.

PIS wcale nie byłby lepszy - to ludzie którzy zyją przeszłoscią i swoimi urojeniami. Wystarczy spojrzeć na ich sympatyków spod znaku wiadomej rozgłośni czy też tzw "Solidarnych 2010"-ruchu powstałego na bazie "obrońców krzyża". PIS moim zdaniem jeszcze bardziej pogrążyłby gospodarkę.....
Pożyjemy, zobaczymy - jeśli PO pójdzie w tym kierunku to na następne parlamentarne wybory nie zamierzam iść bo na pewno nie zaufam tym których popiera Rydzyk....

Ty głosowałeś nie na PO bo ich popierasz tylko głosowałeś na PO by być przeciw PiS, tak jakby tylko te dwie partie istniały :O
Media robią jednak z ludzmi co chcą.
Wmówiły im, że wybór jest między PO a PiS i ci to łyknęli


Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 20 paź 2011, 16:13

Orion2 pisze:Tak samo moim zadaniem oddanie głosu na kanapowe partyjki typu PJN czy NP byłoby bezsensowne - szanse ich są nikłe.

Tak własnie sterowały media ludzmi - głosuj na PO lub PiS, ewentualnie Palikot ( w sumie to PO pod maska pana P.), SLD bo reszta nie ma szans.
Nie głosuj na program tylko na tego kto ma jakieś szanse.
....i zadziałało
:zalamany:


Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 20 paź 2011, 16:39

Orion2 pisze:Nie tylko to co mówisz - dla mnie głosowanie w wyborach to udzielenie kredytu zaufania danemu ugrupowaniu czy osobie. Nie potrafiłbym na tyle zmienić swego nastawienia by zagłosować na pełny obsesji PIS czy zakręcone pomysły Korwina (niezależnie od tego czy Korwin miałby szanse czy nie - dla mnie to odlotowiec i fantasta)....
Może uznasz że to że zagłosowałem na PO to był wybór "mniejszego zła", ale alternatywą było dla mnie w ogóle nie pójść na te wybory (tak jak zrobiła połowa Polaków)..


Pomysły PO i ustawy o rodzinie, stanie wojennym, oddanie dzieci homoseksualnym parom do rodzin zastępczych i inne pomysły spod tęczowej flagi nie mówiąc o zadłużaniu państwa uważasz za mniejsze zło niż oddanie głosu na partie która np. jest za legalizacja miękkich narkotyków i oddaniu obywatelowi we własne ręce i rozum decyzji czy wypali skręta czy nie?


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 26 sty 2012, 14:31

Orion2 pisze:W każdym razie co do mnie jedno jest pewne - p.Tusk i PO nie mogą liczyć na nic z mojej strony - nic mnie już nie przekona żeby na nich zagłosować, bezpowrotnie stracili moje zaufanie.....


Witaj po tej dobrej stronie. :-) Przekonaj tez rodzine i znajomych.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 sty 2012, 16:45

Imperator pisze:Witaj po tej dobrej stronie. :-)

To znaczy po której? Kto według ciebie jest OK? Pis,Palikot,Sld,Pjn?....


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 26 sty 2012, 17:05

kontousunięte1 pisze:Pis,Palikot,Sld,Pjn?....


Wąski wybór, nie ma żadnych partii prawicowych.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 sty 2012, 17:40

Alkhilion pisze:Wąski wybór, nie ma żadnych partii prawicowych.

A jakie np.? Ja nie widzę żadnej ani po lewej ani po prawej na którą mogłabym głosować.


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 26 sty 2012, 18:07

kontousunięte1 pisze:A jakie np.? Ja nie widzę żadnej ani po lewej ani po prawej na którą mogłabym głosować.


KNP oczywiście.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 26 sty 2012, 18:10

Idee popularyzowane przez Janusza Korwina-Mikke.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 26 sty 2012, 18:41

Orion2 pisze:No i jestem ciekaw jak teraz na tą całą sytuację patrzy p.Olechnowicz i inni z "ruchu wstawienników" którzy uważali p. Tuska za "pomazańca Pańskiego" w kontekście tego co się dzieje (ACTA, ustawa refundacyjna itd....). W tej chwili coraz więcej ludzi obraca się przeciwko p.Tuskowi i PO (także i ja - srodze się na nich zawiodłem i mam teraz moralnego kaca z tego powodu - wstyd mi że byłem taki naiwny i ich bezkrytycznie popierałem :-( ). No ale też nie byłem świadom socjotechniki i psychomanipulacji jaką stosowała PO w kampanii wyborczej. W każdym razie co do mnie jedno jest pewne - p.Tusk i PO nie mogą liczyć na nic z mojej strony - nic mnie już nie przekona żeby na nich zagłosować, bezpowrotnie stracili moje zaufanie.....

Dobrze, ze choć przyznajesz się do tego.
Trzeba by teraz spojrzeć, kto jeszcze tu na forum przyklaskiwał Tuskowi i nie dał się przekonać ;)


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości