trójmiejska obłudu, hipokryzja - pan Adamowicz i rzymski kościół

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 334
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

trójmiejska obłudu, hipokryzja - pan Adamowicz i rzymski kościół

Postautor: MieczDucha » 19 sty 2019, 06:58

Wyrazy współczucia dla rodziny pana Pawła Adamowicza. Nikt z nas nie chciałby aby jego bliski został zamordowany. Mord pana Adamowicza to obrzydliwy grzech.

Jednak czy ktoś płacze razem z rodzinami których dzieci, bliscy poszli w grzeszne związki LGBT, grzeszny seks LGBT ??
Czy ktoś współczuje ojcom, matkom, rodzeństwu osób LGBT - które to osoby może poszły za np seksem LGBT przez np trójmiejskie marsze równości, broszurki "zdrowe love" propagowane przez gdański urząd miasta ??

Pan Adamowicz popierał marsze równości, popierał aborcję i broszurkę "zdrowe love". Nie wydaje oczywiście wiecznego śądu nad nim, bo nie znam jego serca - motywów, ale pokazuje tylko skutki grzesznych działań - http://mieczducha888.blogspot.com/2019/ ... -jest.html
Ta broszurka np mówi : " W oparciu o współczesną wiedzę, bycie osobą heteroseksualną, homoseksualną czy biseksualną to naturalny, uprawniony i zdrowy sposób wyrażania się seksualności "
Trójmiejski marsze równości, demoralizacja seksualna nastolatków w gdańskich szkołach - czy nad tym ktoś dzisiaj będzie płakał w bazylice Mariackiej ??
Czy ktoś dzisiaj w bazylice Mariackiej pocieszy rodziny osób które wpadły w sidła grzechów LGBT i powie im że JEZUS ŻYWY BÓG może uwolnić ich dzieci z grzechów LGBT, że ON może zmienić ich serca ??
Czy ktoś dzisiaj w bazylice Mariackiej nazwie marsze równości i "zdrowe love" po imieniu i napomni ich propagatorów że wyrządzają np dzieciom i ich bliskim wielką krzywdę ?? ... "I ja ciebie nie potępiam. Idź i już więcej nie grzesz. " - Ew Jana 8:11b

oby pan Adamowicz nie stał się "świętym LGBT" i "patronem ruchów proaborcyjnych, seksualnego demoralizowania nastolatków".

Czy PAN BÓG JEZUS zmienił zdanie na temat grzesznych związków LGBT, grzesznego seksu LGBT, aborcyjnego mordowania lub demoralizowania uczniów w szkołach -- czy może po prostu kościół rzymskokatolicki jest duchową prostytutką, duchową nierządnicą i chce podobać się wszystkim do około zamiast samemu CHRYSTUSOWI - i tak na prawdę dla tej rzymskiej duchowej prostytutki, duchowej nierządnicy BOŻA Świętość, przykazania JEZUSOWE nie mają znaczenia. Robi ona tylko pobożne miny, zakłada pobożny kamuflaż a tak na prawdę to żyje w grzechu, propaguje go i zachęca do grzechu. Jak więc jest ?? Czy to BÓG JEZUS się zmienił w swej świętej woli, czy może rzymski katolicyzm nie jest Oblubienicą Chrystusa ale duchową prostytutką, duchową nierządnica ?? Dla mnie odpowiedź jest jasna - http://mieczducha888.blogspot.com/2019/ ... ymski.html
Więc kościół rzymskokatolicki nie uznaje już że np związki, seks LGBT to grzechy ?? Czy może przymyka oko bo jest duchową prostytutką, duchową nierządnicą - liczy się dla niego nie chwała JEZUSA i BOŻA Świętość, ale różne przyziemne interesy, różne profity i stąd nie napominał prezydenta Adamowicza, nie ekskomunikował go gdyby się upierał i teraz chowają go w bazylice Mariackiej. Teatr, obłuda, hipokryzja ... msza to bluźnierstwo przeciwko Zbawicielowi i jego ofierze, i jak wiemy BÓG PRAWDZIWY nie mieszka w budynkach - w tym żadnych bazylikach
Nie osądzam, nie potępiam nie tylko pana Adamowicza, ale i nie osądzam, nie potępiam żadnych kapłanów rzymskokatolickich. Wskazuje tylko na złe, grzeszne zachowania które są wbrew woli JEZUSA ale nie potępiam, nie osądzam ludzkich serc - nie osądzam ich motywów.

pozdrawiam Dominik


ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: trójmiejska obłudu, hipokryzja - pan Adamowicz i rzymski kościół

Postautor: ZbiMacz » 20 sty 2019, 00:46

A mimo to KK daje wiernym złudną nadzieję, że kapłan go rozgrzeszy, mszę odprawi i jakoś go dobry i miłosierny Bóg przyjmie. W końcu ma wszystkie sakramenty i inne czary mary katolickie.
Napisałem niedawno: viewtopic.php?p=557618#p557618


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: trójmiejska obłudu, hipokryzja - pan Adamowicz i rzymski kościół

Postautor: He.Lena » 20 sty 2019, 13:55

O co wam tak naprawdę chodzi? O zamordowanego włodarza miasta, o nauki KK czy o co?
Nikt grzechu nie popiera, ale administrator tak wielkiej aglomeracji miejskiej nie może być stronniczy. Miasto składa się z różnych ludzi i każdy ma prawo do życia w nim. Prywatne przekonania to jedno, a działalność publiczna to drugie.
Mnie niesłychanie oburza ten mord.


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 334
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: trójmiejska obłudu, hipokryzja - pan Adamowicz i rzymski kościół

Postautor: MieczDucha » 02 cze 2019, 20:27

mord yo zło, ale i popierania grzechów LGBT to zło. Pan Adamowicz został cichym "patronem" marszu z Gdańska - https://dziennikbaltycki.pl/trojmiejski ... 1-14161095
, to co BÓG nazywa grzechem, to nie powinno być popierane, wspierane, akceptowane przez władze. W bezbożnym świecie jest inaczej. Trwa czas łaski, ale gdy grzech kiedyś dopełni miary to nadejdzie Boży gniew ...Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości