Antoni i rekonstrukcja

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
berecik
Posty: 178
Rejestracja: 12 maja 2015, 13:17
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: strefa anglosaska, w tym Netherlands
Gender: Male
Kontaktowanie:

Antoni i rekonstrukcja

Postautor: berecik » 11 sty 2018, 09:40

Andrzej Nowak:
„Dokładnie 13 miesięcy temu miałem zaszczy wygłaszać laudację na uroczystości wręczenia nagrody „Patrioty Roku” w Krakowie dla pana ministra Antoniego Macierewicza. Skupiłem tę laudację wokół jednej cechy, choć oczywiście więcej można i należałoby wymieniać, jednej z cnót, a mianowicie – odwagi. Myślę, że to jest ta najważniejsza cecha charakteryzująca działalność, postawę publiczną pana ministra. Ta odwaga będzie nam dalej potrzebna i nie mam wątpliwości, że pan Antoni Macierewicz, już nie jako Minister Obrony, nadal będzie mógł tą odwagą służyć Polsce, wyjaśnieniu prawdy o tragedii smoleńskiej i na innych polach, na których od pięćdziesięciu już lat swoją odwagą Polsce służy.”


Daj mądrość wodzom w ich wojowaniach,
Błogosław Antka w nowych zadaniach,
Stół tych co Ciebie, miłosci szukają,
Daj pokój prawym,
Sąd... co zdradzają.

"Pan nierychły do gniewu i bardzo łaskawy przebacza winę i występek, choć nie pozostawia bez kary, lecz za winę ojców nawiedza synów do trzeciego i do czwartego pokolenia."
(4 Moj. 14:18) ... (Ps. 86:15) ...
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Antoni i rekonstrukcja

Postautor: Lord Vajler » 12 sty 2018, 22:20

On oraz Korwin Mikke byli i są największym zagrożeniem dla systemu dlatego media ich tak opluwają.


saracen
Posty: 720
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Antoni i rekonstrukcja

Postautor: saracen » 13 sty 2018, 00:48

Czyżby ewolucja dotykała też politykę i w swoim czasie odrzucała skrajności?



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości