Zamach terrorystyczny w Ełku

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 16:28

Zamachowcy pochodzenia arabskiego dokonali ataku na nastolatka w Ełku w noc sylwestrową.

Policja odmawia ujawnienia pochodzenia napastników. Uzbrojeni w gumowe palki i plastikowe tarcze policjanci z Olsztyna mają pilnowac pożądku w mieście.



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... tykul.html


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 16:40

A to policja czy polityk musi Ci coś mowic zebys wlaczyl myslenie?

W Ełku byłem 10 lat temu, ale Ty napewno znasz ten lokal z widzenia =D

Gdyby Polacy, Anglicy, Amerykanie zabili obcokrajowca wiesz jaka by byla afera i kazdy sam z siebie by przepraszal za swoich rodakow.


Pomysl chwile... nie slyszales od miesiaca o seriach napasci na Polki i Polakow w Niemczech? Ja slyszalem, Ci z budki też i właśnie probują zastraszyc Polakow i sprawdzic czy mogą nagiąć nastepną granicę. Jak jesteś madrala idz do kebsa jest ich pelno i zapytaj czy nie jest im wstyd, :lol-above:

Sajgon dwa zero


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 17:06

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-e ... Id,2330812

RMF 24 pisze

Tragiczny finał sylwestrowej zabawy w Ełku. Nie żyje 21-latek, który wdał się w awanturę przed jednym z lokali. Policja zatrzymała w związku z tą sprawą 4 osoby.


Już zrzucaja wine na Polaka

Służby nie zdradzają na razie żadnych dodatkowych informacji o 4 zatrzymanych w tej sprawie osobach.


To ich obowiązek poinformować jakiego pochodzenia są sprawcy/podejrzani

Obowiazkiem wojska jest przeczesac całe miasto wszystkich osob powiazanych ze sprawcami w celu znalezienia broni jako srodki zapobiegawcze. A nie stać pod tym kebabem w zbitej kolumnie, przeciez slepy snajper by ich czterdziestu wytłukł, palkami beda w nich rzucać, tarcze plastikowe to nie jest dobry sposob na oslanianie sie od kuli czy odlamkow z bomby.

Narazac policjantow na taki stres i niebezpieczenstwo by chronic jakis lokal... kilka szyb wybija, ale najpierw sie zabezpiecza teren. To moze byc prowokacja by zgromadzic policje i ludzi kolo lokalu i zdetonowac ladunki =P jeszcze lewica sie tam zleci zaraz


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 17:15

Przez 15 godzin media milczały, nadal informacjii brak 17 godzin od zajscia ! w mediach rezimowych i lewackich

Przypominam policja zataja pochodzenie zabojcow !! Czy zlapano wszystkich sprawców ? Opinia publiczna rzada informacjii.

Czy policjanci są wyposażeni w ostrą amonicję? Ilu z nich, 5-10% ?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Torcik » 01 sty 2017, 17:53

Kilkanaście minut temu jakiś ważniak z uniwersytetu wypowiadał się i dał wyraźnie do zrozumienia, że chodzi o Arabów i jeszcze dodał, że niepotrzebnie media (na polecenie władz) nie podają oficjalnie tej informacji, a przecież ludzie widzieli i wiedzą kto to zrobił. Powiedział też, że tych aresztowanych już w Ełku nie ma i zostali dawno przewiezieni, ale policja niepotrzebnie milczy. Ludzie podobno sa tam zgromadzeni prze aresztem. Nieciekawie to wygląda.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 18:20

Czy wogole ukarają ich tego nie wiem, Turcja bedzie bronic swoich obywateli oraz honoru, mają swoich ludzi w Polsce, lapowki, może zatrzymaja Polakow w Turcjii albo rozwala jakis autokar, tira,, Niemcy beda patrzec czy nasza polska policja jakiejs procedury nie pominela. Pewne jest ze zatrzymali kilku protestujących, lewica bedzie chciala sie pokazac ze karamy po rowno, wiec pewnie tych co protestowali ukarają surowo i przykladnie

Wątpie by skazali Arabow, to mogloby zaszkodzic relacjom, lewica tez zrobi z nich meczennikow plus KOD, napewno sa bezpieczni i sterylni, byc moze innym sposobem ich Turcy wyciagna np powiedza ze to znane lobuzy, ekstradycja a potem ich rozkują.

Pamietajcie ze to byl atak kilku osob z nozem, rany kute, jakby ktos chcial kogos skaleczyc to uderzylby nozem w inne miejsca czy rane ciętą zrobil. Takze zabojstwo z premedytacja na tle narodowosciowym bycmoze tez religijnym.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Velure » 01 sty 2017, 18:29

A przestępcy nie zbiegli z miejsca mordu jak to mają w zwyczaju ci co zabijają na tle religijnym? Tylko oddali się pokornie w ręce policji?


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 18:41

Jak doszlo do zatrzymania tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Wydaje mi sie ze policja interweniowac musiala szybko, to byl sylwester pamiętajmy. Ludzie zapewne wezwali karetke i policję po zajsciu przed lokalem. Z tego co wiadome Arabom moglo nie spodobac sie swietowanie sylwestra przez jakaś grupe osob czy może tylko konkretnie wybrali tego chlopaka jako ofiare. Lewica napewno bedzie ubarwiac te historie by pokazac, ze to ofiara spowodowala zajscie. Byćmoże zyczyła zamachowcom wesołych swiat, szczesliwego nowego roku, a byćmoże sprowokowal ich petardą rzuconą dla żartu.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: n.ellie » 01 sty 2017, 18:46

Sprawa wyjątkowa, nie ma co wydawać osądów na wyrost.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 18:58

Czyli zagranica nie dowie sie co się stało naprawde? Więc jak wierzyc niemieckim dziennikom...

Tym razem Niemcy dowiedzą się o tym ataku na Polaka zapewne od znajomych z Polski czy komemtarzy. XXI wiek a pocztą pantoflową wszystko chodzi...

To kolejny dowod na to że lewicowym mediom o prawde nie chodzi i wszystko może być zamiecione, wystarczy poczytac niektore komentarze juz lewicowa machina poszla w ruch, zaraz beda przeprosiny oficjalne za zachowanie ofiary

Zakazmy prowokacyjnego sylwestra =D rok temu tez prowokował
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017, 19:05 przez Samolub, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: n.ellie » 01 sty 2017, 19:02

Yyy nie wiem, czy to do mnie, ale nie o to mi chodziło. :) Po prostu nie ma co spekulować za mocno.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 19:09

Wiem, ale ja sobie pospekuluje, wiadomo ze trzeba dac czas policjii etc. Ale mogli podac pochodzenie napastników (domniemanych, podejrzanych) Noi wiele osob slusznie pisze w komentarzach ze nalezy opublikowac ich zdjecia jesli postawione zostaną zarzuty.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 22:26

Kiedys pracowalem w wytworni kebabow u Turków, ale było spokojnie. Nie wiem jak wy, ale dziś nie mam ochoty na kebaba

Może zbojkotujmy lokale gdzie pracują Arabowie może sie zastanowią i przeproszą za swoich wspolwyznawców, w Polsce mieli istny raj i spokój


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: n.ellie » 01 sty 2017, 22:45

A takie są informacje, że właścicielem baru jest prawdopodobnie Ukrainiec i o taką narodowość zabójców chodzi.

Czytając komentarze chociażby na fejsie włos się jeży na głowie. Fala nienawiści, łącznie z chęcią odpalenia Oświęcimia na nowo.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 01 sty 2017, 22:58

Z tego co ja wiem sprawcy sa z Maroka, Tunezjii i Algierii

Ukrainiec pijany dzis samochodem zabił dwie nastolatki. Fatalny ten Nowy Rok =D
Ale pamietajcie ze w Niemczech nie ujawniano sprawcy z Berlina ze ten wpadl przypadkowo dopiero w Mediolanie, ale media obwolaly zamachowcem Polaka... Te same ktore bronily by pod zadnym pozorem nie ujawniac tozsamosci terrorystow muzłumanskich.

Ludzie rozne rzeczy pisza zeby sklocic narody czy grupy. Dlaczego do jasnej cholery nie zostala podana narodowosc sprawców, kto pracuje w prokuraturze/policjii przez takie rzeczy powstaja alternatywne historie, dezinformacja, rozne wersje, jezeli coś sie stanie to winę niech bierze osoba ktora nie wyjawiła oczywistych faktow.

Sprawcow ujeto na miejscu zdarzenia ! Mozna powiedziec chocby jakiej narodowosci sa ujeci, czy podejrzani.

Jakie to powody leza na przeszkodzie wyjawienia narodowosci zabojcow?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości