Zamach terrorystyczny w Ełku

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 04 sty 2017, 15:01

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=3 ... &source=48

Inny przykład manipulacjii, pijany Ukrainiec zabił nieumyślnie choć w stanie nietrzeźwym oraz przekraczając prędkość dwie nastolatki. 12 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci to wysoka kara. Muzłumanin zabił umyślnie bez powodu

Jednak lewicowa propaganda podejmuje obronę zabójcy tanią manipulacją. Nie trudno zobaczyć i dostrzec że wspolczesne lewactwo nie ma zwiazku z jakąś solidarnoscia ekonomiczną jest to agresywna ideologia wpajana w umysł dzieci, nastolatkow i dorosłych, nie jest to forma sprzeciwu, anarchii ideowej, to zwykly trolling oraz nasmiewanie się z nieszczęść ludzkich.

I to jest ten postep, moralność religjii Ateistyczno-Agnostyckiej ? Gdzie zdrowy rozsądek, gdzie kierunek ku lepszemu, czysta destrukcja narodu, rodziny, komunikacjii, religjii z przyczyn wampiryzmu energetycznego (trolling)

Dziś zablokowano moje wydarzenie które już było popularne, pokojowe i zabawne, mialo jakiś wazny cel i przeslanie. Za to strony z falą hejtu są jak mur, a administracja grozi karami dla nacjonalistow jak mówią... czy oni czytają dyskusję? Fala nienawiści lewakow, fake konta, atak symbolami jest wręcz niewspolmierny.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: nadrozd » 04 sty 2017, 20:47

Samolub pisze:
Noi co zablokowali akcję pokojową by nie jeść kebabow aż przedstawiciele muzłumanow w Polsce nie wyraża ubolewan z powodu incydentu w Ełku, zero obrażania, niedozwolonych treści


fejsbook takie akcje zamyka nie od dzis ;)
kiedyś dałem filmik kompromitujący KOD z komentarzem to po 30 minutach i 10 udostepnieniach skasowali post ;)
znajomi maja to samo. To jest ewidentnie stronnicze medium wykorzystywane politycznie....

Wydaje mi sie że sprawa w Ełku mogła byc prosto zalatwiona, poprostu oredzie abasadora że przeprasza i że odcina sie od takiej agresji i mu wstyd, + oświadczenie policji że sprawca jest w areszcie. Myśle ze takieredzie ambasady też by dało odetchnąć tym co prowadza kebaby od lat i zyja w pokoju, bo tacy też są co sie wiele lat u nas adoptowali .....i sie udało. to z nowymi sa problemy.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: n.ellie » 04 sty 2017, 20:59

A polskie ambasady przepraszają, jak jakiś Polak np. w UK kogoś zabije? Pytam z ciekawości. :)


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 04 sty 2017, 21:43

Tak, społeczność lokalna też, Anglicy też są zawsze fair, UKIP np chwali często Polaków, ale też jasno mówią co myślą. Nikt nie ma z tym problemu

Jednak jak zobaczysz np dzielnice Luton to Arabowie są ideologicznie agresywni, np teraz modne jest to że Anglia/Wielka Brytania jest panstwem muzłumańskim. Jak nazwiesz UK krajem Chrzescijanskim.zlatują się i oceniają czy zaatakować taką osobą. Normą tam jest ze białe kobiety są uderzane np przez Muzłumanki albo Muzłuman, ale Anglicy przymykają na to oko, bo jak zaczną ich łapać nawet policjanci w nocy spala polowe samochodow w dzielnicy.

Po prostu Anglicy ich się nie boją, bardziej są poprawni lub nie wiedzą co zrobić czysto technicznie, tak poza tym raczej przywykli... noi pamiętaj że jest to państwo o dużej projekcjii medialnej, ekonomiczne globalnie i oplacalo im się takie "ubogacenie" żeby tu i tam wpływać, ściągać zdolnych ludzi, ale to obecnie wygląda innaczej.

Brytyjczycy jak już atakują Polakow to naprawdę takich którzy rozrabiają lub robią zamęt. W przypadku rozrob Polaków niektórzy się zachowują podobnie jak muzlumanie tylko że to jest odsetek, a u Arabow to schemat, po prostu nie znają innych kultur, języka żadnego, nie są zbyt rozgarnieci noi uważają że są u siebie, każda ziemia jest od Mahometa dla nich, lubią się narzucać i jeszcze robią to infantylnie, jak ich przycisniesz czy widzą że nie dajesz sb glupot wmawiac są wyuczeni przez Immamow znanych odzywek typu Islam jest Pokojem, Islam to ład i porządek, ogólnie szerzą też propagandę np ukazują Islam jako jakieś piekne krainy tak jak Swiadkowie Jehowy w broszurach.

Ogólnie podważają po otrzymaniu obywatelstwa poddanie Królowej brytyjskiej, wymyślają nowe dziwne rzeczy tylko by rozwalić UK, np mówią że Anglicy to nie Brytyjczycy, że Szkoci i Pakistanczycy to Brytyjczycy, niektórzy mają obywatelstwo ! =D nie da się ocenic czy wszyscy robią to specjalnie czy to Immamowie im wpajaja różne rzeczy. Oni nic o Europie nie wiedzą, więc można im prać mózg, oni uczą ich różnych rzeczy, np wyobraź sobie ze ktoś nic o Twoim panstwie nie wie, a Ty masz go wszystkiego nauczyć, więc uczą ich różnych rzeczy np ze UK oglosila się panstwem islamskime czy Niemcy, dlatego jadą... no częścią mozna manipulowac, czescia nie. Ogolnie są w stanie wojny ideologicznej z kulturą europejska, oni są instrulowani co i jak mają robić. Jesli rozumiesz o czym mówię, co z tego ze sluzby o tym wiedzialy, wiedza skoro jest poprawnosc. Technicznie Anglicy maja problem bo buduje się u nich panstwo islamskie
Ostatnio zmieniony 04 sty 2017, 21:52 przez Samolub, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: nadrozd » 04 sty 2017, 21:43

n.ellie pisze:A polskie ambasady przepraszają, jak jakiś Polak np. w UK kogoś zabije? Pytam z ciekawości. :)

W sumie nie wiem....jak to jest w UK
Wiesz co w UK też palą polskie flagi.......czasem i sa dziwni ci anglicy.

A jak To co pisze naoczny świadek to prawda..... to tez nie dziwie sie że tak to sie skończyło
http://natemat.pl/198313,dawaj-ku-wo-te ... e-jak-bylo
Oby takich bójek jak najmniej.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: n.ellie » 04 sty 2017, 22:33

Co do muzułmanów to trudno tak na prawdę określić jacy są. Ostatnio trafiłam na fejsie na bloga prowadzonego przez Polkę muzułmankę. No istny spokój - i uważam, że w ten sposób pozyska więcej wiernych Allachowi niż przez zamachy. Inne kobiety interesują się jej życiem, sama opowiada jaki znalazła pokój w sercu, że Bóg jest dobry itp. Ludzie zawiedzeni KRK, ale szukający czegoś duchowego są idealnymi kandydatami. Inność jest atrakcyjna.
Minie kilkadziesiąt lat i muzułmanie pokojowo ogarną Europę poprzez rodzenie dzieci.

Mojej znajomej siostra wyszła za Turka i przyjęła islam. Mieszkają w Turcji i też się boją zamachów. Więc jacy są muzułmanie?

A co na to polscy Tatarzy?

Samolubie, w Bydgoszczy ostatnio pobili Turka. Wcześniej była sprawa, nie pamiętam w którym mieście, że dresy pobiły jakieś profesora w autobusie za to, że mówił po niemiecku do znajomego.

Znowu czytając Open Doors można wywnioskować, że muzułmanie są wrogo nastawieni na inne religie, choć niektórzy sami doświadczają prześladowań ze strony ISIS.

Niestety świat nie jest czarno-biały.
Patrząc na polityczną lewicę i prawicę ma się dosyć, bo człowiek chciałby po prostu żyć spokojnie, po bożemu.

Trzeba się modlić. Za wszystkich.

Ps. Luknęłam na chwilę do Frondy... I to nie na moje nerwy.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 04 sty 2017, 23:07

Są różni, ale powiedzmy sobie szczerze narody też się roznią skoro jak mowisz ludzie to nie monolityczna masa.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Kamilzon » 06 lut 2017, 09:13

Samolub bo się zachowujesz jak jakiś gimbus!

Nie było mnie tam, więc nie wiem jak tam nacprawdę było. Ale domyślam się.
Prawdopodobnie było tak.
Przyszedł jakiś Sebix do tego kebaba (narodowy-patus) no a że musiał rochę poczekać to się odezwały w nim "husarskie skrzydła" więc zaczął kozaczyć i wyzywać Arabusów. Ci prawdopodobnie chcieli to na początku załagodzic sprawę lub nie reagować, no ale patola jak to patola nie da sie z nią negocjować! Pnunktem kulminacyjnym była kradzierz napoju. Araby sie w**wiły więc pociachali Sebixa. wiem mogli rozwiązać inaczej tą sytuację, mogli zadzwonić po dopowiednie służby typu Straż Miejska czy Policja.
A po drugie sama ofiara miała bardzo ciekawą kartotekę. http://www.newsweek.pl/polska/nowa-wers ... 937,1.html

I jeszcze coś! Wyobraźmy sobie analogiczną sytuację. Jest pierogarnia w jakimś mieście np. Tarnów prowadzona przez polaka, i do tej pierogarni przychodi patus zamawia pierogi, musi chwilę poczekać więc Sebix zaczyna wyzywać kelnerki, kucharza i właściciela, potem sebix kradnie napój właściciel wybiega za nim na ulice i jednym ciosem noża go zabija!
Prawdopodobnie większość opini społecznej była by po stronie właściciela, że dobrze zrobił i że patologie trzeba tępić. Ba! Pewna część społeczeństwa chciała by uniewinnienia właściciela. Tutaj oczywiście opinia społeczna współczuję "biednemu" Sebixowi no bo go zabili ludzie z ciemniejszym odcieniem skóry.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 06 lut 2017, 19:40

Sam te historyjki wymyślasz? Nie rozumiem po co mi takie hipotetyczne dywagacje potrzebne?

Jeśli tyle wiesz jak się to toczyło to powinnienneś niezwłocznie zgłosić się na posterunek policjii z wyjaśnieniami oraz zeznaniami w tej sprawie. Marnujesz swój talent detektywa oraz jasnowidza =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Kamilzon » 06 lut 2017, 21:54

No raczej tobie kolego coś z twoich dywagacji z zamachem terrorystycznym w Ełku nie wyszło :D
Słuchaj (raczej czytaj. hehehe) sam znam życie i wiem jak to jest. Takie Sebixy do prowokowania pierwsi a do bójki to tylko z kolegami. Patologia to patologia, wszędzie taka sama nie ważne w Ełku czy w Tarnowie albo jakimkolwiek innym mieście.

I tak jak pisałem wcześniej. Zdanie opini społecznej byłoby całkiem inne od tego co teraz jest gdyby sprawcy mieli jaśniejszy odcień skóry.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 06 lut 2017, 22:56

Zostałem wywołany do pulpitu, więc muszę odpowiedzieć. A skąd wiesz jakie poglądy "patologia" reprezentuje ?

Kamilzon pisze:sam znam życie i wiem jak to jest. Takie Sebixy do prowokowania pierwsi a do bójki to tylko z kolegami.


Nie wątpię, że znasz, ja również znam te rejony, moja kolezanka pochodzi z Tarnowa. Ale nie wiem skąd takie wnioski wyciagnales jakie środowiska reprezentują "szkodniki społeczne"


Wersja zdarzeń oparta na przypuszczeniach bazujących na czyjś przypuszczeniach bazujących na.... itd itd mnie w ogóle jakoś nie przekonuje. Jeszcze jakieś głupkowate wyzwiska od "gimbusów" stosujesz, a sam zmyślasz wersję zdarzeń :lmao: mógłbyś się ogarnąć.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości