Zamach terrorystyczny w Ełku

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: kruszynka » 02 sty 2017, 17:52

Samolub pisze:Jeśli pojawią się przeprosiny i potępienie przestępstwa wówczas możliwe że odwołamy protest "embargo na kebsa"

Nie no, patrząc na konsekwencje - owo embargo - niewątpliwie przeproszą :P

Nie oglądam TV i wiadomości, ale w pracy oglądają i powiedzieli, że podsumowując wszystkie przecieki, to owi arabowie zostali zaczepieni. Jakieś klimaty pt "precz z arabami" "won" itp....... no i zrobiła się bójka......

Pracuję w reklamie i mamy klientów - właścicieli kebabów, którym robimy szyldy, cenniki itp. Jednemu koleżanka zaprojektowała plakat ze zdjęciem Stambułu, taka panorama z meczetami. Ale się wystraszył!!!! :D Poprosił o skasowanie zdjęcia. A ze strachem w oczach chodzi.

Drugi, niezwykle miły, prowadzący kebaba u nas z 10 lat (ożenił sie z Polką) mówi jakieś 2 tygodnie temu: Bo bez śnieg święta nie jest święta. Chrześcijanin. Bardzo sympatyczny. Ale jakby pojechał do Katowic, gdzie nikt go nie zna, nooooo, nie radziłabym. Jakby ktoś go zaatakował, to lepiej nawet by się nie bronił.....


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 18:17

derko pisze:No własnie, omijać, czy nie omijać kebaby?
To już polityczne ma znaczenie


Jak darmo dają to bierz :lol-above:

derko pisze:Tez się trochę gubię, bo nie wiem czy jak nie chadzam do np. McDonald's-a, czy w ten sposób nie wyrażam zbyt chłodnego stosunku do Trumpa.


Myslisz ze tfu for u raz na rok coś zmieni? ^^" Prezydentem jest jeszcze Obama, jesteś więc rasistą :O :lmao:

derko pisze:Znowu kupując w sklepie osiedlowym, czy na straganie powinienem zapytać czy właściciel nie jest z KOD-u, żeby nie wspierać Georga Sorosa, a co za tym idzie "lewackość" bezideową


Chodzilo mi o to, że Ty widzisz to co chcesz zobaczyc i dopasowujesz do wygodnych znanych schematów myślowych. Zaś rzeczywistosc jest trochę bardziej skomplikowana, nie myl szarej bezideowej masy bo skad wiesz czy oni nie popierają lewicy, centrum czy KOD ? Wyjdz na ulice i przeprowadz otwarcie wywiad/ankiete...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 19:06

kruszynka pisze:Nie no, patrząc na konsekwencje - owo embargo - niewątpliwie przeproszą


Jak zachowaliby sie Polacy? Bierz przyklad z lewaków czy prawicy akurat oni potrafią sie wstydzic i ubolewać, jak Polak coś zrobi wszyscy przepraszają i wielki wstyd :lmao: :O

kruszynka pisze:Nie oglądam TV i wiadomości, ale w pracy oglądają i powiedzieli, że podsumowując wszystkie przecieki, to owi arabowie zostali zaczepieni. Jakieś klimaty pt "precz z arabami" "won" itp....... no i zrobiła się bójka......


A ja slyszalem ze kiedys wrzucili petarde do kebabu i dali klijentowi ^^" juz lewica zwalila na czatach wine na Ukrainca (banderowca) potem mowiono o prowokacjii, okazalo sie ze ukradl kilka napoi i zaczal uciekac. Takich prowokacjii zdarza sie w roku milion, policja lapie przestepcow, jest monitoring, to nie powod wybiegac z lokalu z nozami na ulice, rownie dobrze to dopiero prowokacja, zastanow sie chwile jak mogli odebrac to ludzie, uzasadnionym byloby nawet postrzelic czy potracic kogos biegnacego z nozem czy siekierą w centrum miasta.

Kradziez napojow to zwykle zgloszenie na policje, ewentualnie poscig za zlodziejem. No ale zabójstwo? :O i Ty to jako Chrzescijanka takie glupoty wypisujesz to wole do takiego Zboru nie chodzic w takim razie.

kruszynka pisze:Pracuję w reklamie i mamy klientów - właścicieli kebabów, którym robimy szyldy, cenniki itp. Jednemu koleżanka zaprojektowała plakat ze zdjęciem Stambułu, taka panorama z meczetami. Ale się wystraszył!!!! Poprosił o skasowanie zdjęcia. A ze strachem w oczach chodzi.


Widzisz, niektorzy stamtad uciekają jak z piekła, tam panuje wieksza prostutucja spoleczna niz w Polsce, a ciemnogrod jaki, energie tez smoliste, tego nie poczujesz jako bogaty turysta oddzielony bariera finansowa bezpieczenstwa od szarej rzeczywistosci.

kruszynka pisze:Nie oglądam TV i wiadomości, ale w pracy oglądają


To dobrze

kruszynka pisze:Drugi, niezwykle miły, prowadzący kebaba u nas z 10 lat (ożenił sie z Polką) mówi jakieś 2 tygodnie temu: Bo bez śnieg święta nie jest święta. Chrześcijanin. Bardzo sympatyczny. Ale jakby pojechał do Katowic, gdzie nikt go nie zna, nooooo, nie radziłabym. Jakby ktoś go zaatakował, to lepiej nawet by się nie bronił.....


No ale co to ma wspolnego z Ełkiem? W Arabii Saudyjskiej byl snieg w te świeta =D kilka glow scieli za lepienie bałwanow i wielbladow...

A ja w Krakowie po koncercie spotkalem Muzłumanina na dworcu wygladajacego jak typowy łysol z Polski, wlasnie do Katowic jechal z ogromna torba wielkosci wielbłada w ktorej cos tikało, zapach na 100m unosil sie nieprzyjemny az ludzie pouciekali, nie przyjechal mu autobus wiec sie mnie trochę konsultowal, jezyk angielski na poziomie drastycznym =D

To samo bylo w Warszawie gdzie w sklepie Arab mnie odebral za nie Polaka i zamiast 16 zl mowil 60 zaczalem sie smiac i przybiegl kierownik z jakąś kobietą. Dla mnie to porazka, ze ktoś bedac w Polsce nie zna nawet jezyka angielskiego a polski minimalnie i zostaje zatrudniony na stanowiska takie jak studentki prawa z Uniwersytetu Jagielonskiego =D

I nie uważam ich za gorszych bo czesto zaczepiaja Polacy, rowniez mnie, a wiele razy spotykalem ich noca i potrafili za pomoc z ogniem poczestowac papierosem. Oczywiscie Polacy zaczepiają często, Arabowie zadziej, ale jesli chodzi o terroryzm, psychopatow maja ich wiecej. Polak zaczepia ale zeby zwrocic na sb uwagę, wyladowac sie po pracy. Polacy nie tworza groznych zachowan w takiej mierze jak Arabowie. Ale jest to tez odsetek Polakow tyowi buracy, szukajacy zaczepki, uwagi... mowienie ze za tym stoi jakas idea to predzej mozna nazwac takiego kolesia lewakiem niz narodowcą.

Jak Arabowie czy Tatarzy chcą miec dobrze w Polsce to niech sami siebie pilnują. Jak Polak atakuje obcokrajowce znajdzie sie kilku ktorzy go powstrzymają, nie doprowadzą do tragedii.
A tu chodzilo o zwykle napoje, ktore ktoś zabral z pierwszego lepszego lokalu. Wystarczylo wezwac policję czy nawet ujac taką osobe, tutaj widzimy jednak ze to byl pretekst do ataku z niebezpiecznym narzedziem.

A to może spotegowac strach, nastepnym razem ktoś moze biegac z maczetą po mieście i takiego czlowieka nalezy odrazu wyeliminowac badz unieruchomic a nie czekac jak zanurzy maczete w glowie czy gardle jakiejs nastolatki. Jak widzicie cos takiego potraccie takiego czlowieka, zastrzelcie bądz nawet zacznijcie rzucac w niego kamieniami, bron boze nie uciekac, tak niektorzy powiedza ze jestescie rasistkami, rasistami, ale musicie zareagowac. Policja i wojsko pojawi sie najszybciej w ciagu 5 minut w tym czasie napastnik może biegac po mieście atakujac nozem przypadkowych przechodniow.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: kruszynka » 02 sty 2017, 19:55

Samolub pisze:No ale zabójstwo? i Ty to jako Chrzescijanka takie glupoty wypisujesz to wole do takiego Zboru nie chodzic w takim razie.

W którym miejscu w moich wypowiedziach znalazłeś coś, co mogło być zaczynem do takiego zdania? Nie wiem, ale machnę ręką.
Chociaż.....może spróbuję pokazać Ci, że medal miewa 2 strony:

Zniszczono także kebab w Lubinie
W noc sylwestrową dwóch mężczyzn zniszczyło też budkę z kebabem i kuchnią indyjską w Lubinie. Oprócz wykrzykiwania przekleństw po polsku i angielsku pomazali sprejem cały lokal, dopisując: "jeb** ISIS, fuck islam". Właścicielami i pracownikami są hindusi z Bangladeszu. Nie są muzułmanami i nie rozumieją, dlaczego łączeni są z organizacją terrorystyczną ISIS.
To już drugi atak na ten punkt gastronomiczny, który prowadzony jest dopiero od miesiąca. Wcześniejszy stało się to jakieś trzy tygodnie temu. Wówczas nieznani sprawcy napisali na elewacji m.in.: "Fuck islam". Z kolei tydzień temu dwóch mężczyzn obrażało obsługę, wykrzykując przekleństwa. Jeden z agresorów obsikał także ścianę lokalu. Niestety, sprawcom - zarówno w sylwestra, jak i tydzień temu - udało się uciec.

http://wyborcza.pl/7,75398,21191693,elk ... latka.html
Bo o takich rzeczach się nie mówi, że polacy sami doprowadzają do stanów zapalnych.
Czytaj więc, a nie kombinuj. Gościu z Ełku wrzucił petardę do lokalu. Rozumiem, że to pochwalasz skoro skandujesz. Myślisz, że jakby wrzucił do polskiego, to właściciele wyszliby i powiedzieli: nie no, weź ej. Wiesz, że nie wywiązałaby się bójka?


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 20:46

kruszynka pisze:W którym miejscu w moich wypowiedziach znalazłeś coś, co mogło być zaczynem do takiego zdania? Nie wiem, ale machnę ręką.
Chociaż.....może spróbuję pokazać Ci, że medal miewa 2 strony:


Jeszcze jest kant monety :oops:
kruszynka pisze:Bo o takich rzeczach się nie mówi, że polacy sami doprowadzają do stanów zapalnych.
Czytaj więc, a nie kombinuj. Gościu z Ełku wrzucił petardę do lokalu. Rozumiem, że to pochwalasz skoro skandujesz. Myślisz, że jakby wrzucił do polskiego, to właściciele wyszliby i powiedzieli: nie no, weź ej. Wiesz, że nie wywiązałaby się bójka?


Wlasnie nie wrzucil, to lewacy wymyslali rozne teorie w komentarzach by wskazac winę Polaka, afekt u zabojcy, dopiero jak padla teoria ze byl to Ukrainski banderowiec zaczela sie krytyka slowian. Trudno sie dziwic Ełczanom skoro media powtarzają rozne teorie wedlug poprawnosci politycznej. Ludzie tracą zaufanie do mediów lewackich I glownego nurtu... mnie to cieszy, są lepsi ktorzy potrafią relacjonować rzeczywistość

Poczytaj moje komentarze tam i uwdzie, od poczatku pisalem ze wersja z petardą to linia obrony zabojcow. Okazalo sie to klamstwem, możliwe ze chlopak byl biedny i chcial coś miec na sylwestra, ukradl kilka napojow w pierwszym lepszym lokalu

Podobno petarde rzucila jakas kobieta po tym zabojstwie kiedy wrocili do lokalu i zebrali sie ludzie. W sumie policja po tym wydarzeniach to tez trochę prowokacja. Czerwona lampka mi by sie zapalila kiedy ktos wybiega z nozem, to jest napasc, to ze chlopak zabral im napoj z lodowki to nie czynna napasc. W tym momencie gdy ktos uzywa ostrego narzedzia w miejscu publicznym kazda osoba ma prawo reagowac lub uzyc nawet broni by ratowace zycie swoje lub innych.

Ty chyba nadal nie rozumiesz ze narodowosc osoby z nozem nie ma znaczenia. Znaczenie ma tylko w glowie zabojcy czy nie byl to atak na tle religijnym lub narodowosciowym. Tego raczej nie było w tym wypadku, jest to po prostu zabójstwo, jak ktos Cię stuknie samochodem wyciagniesz siekiere z bagaznika lub gdy ktoś rzuci Cie papierkiem rzucisz go zelazkiem?

Rozumiem podobną reakcję, ale zabojstwo za kradziez napoju bo chlopak nie mial kasy i chcial sie napic w sylwka to jest zabojstwo. Mozesz tak cala noc glupoty opowiadac, ale sytuacjii nie zmienisz, Arabowie napadli i zabili nastolatka bo zabral im napoj. Jeszcze nie wiadomo czy to nie byl zart sylwestrowy, puki co juz petarde wykluczono, petarde wrzucil ktos po zajsciu do baru.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: n.ellie » 02 sty 2017, 21:25

No właśnie Samolubie, to było zabójstwo. Czy na tle religijnym, narodowym, patologicznym czy z innego powodu - taka sama tragedia.
Ilu Polaków się dźga nawzajem, ilu na Zachodzie wyrabia nam "dobrą" renomę. Czy zatem Anglicy powinni omijać szerokim łukiem polskie knajpy?

A skąd masz sprawdzone info, że chłopak nie wrzucił petardy do baru?


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 21:51

Powinni omijac Anglicy polskie knajpy jesli Polacy nie szanuja ich kultury, historii, i prawa.

Sprawdzone info mam i na Trojce juz zdementowali tą wersję. Podobno to już po tym zajściu ktoś wrzucił petarde


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: kruszynka » 02 sty 2017, 22:03

http://www.newsweek.pl/polska/nowa-wers ... 937,1.html
Nie ma co się emocjonować. Czas pokaże


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 22:46

Bogdan Koza
Nie zdradzają pochodzenia ja w Niemczech powinni podawać od razu
Lubię to! · Odpowiedz · 31 · 1 styczeń 2017 09:40

Anna Arsuffi ·
Pracuje w firmie: La Bella Italia
Powinni podać kraj pochodzenia i zdjęcia !!
Nie lubię tego · Odpowiedz · 46 · 1 styczeń 2017 10:17

Krzysiek Dogo
Wrzucanie petardy do lokalu. Czy umiemy sobie wyobrazić jaki to jest szok taki hałas w pomieszczeniu ze ścianami gdzie hałas jest potęgowany.Widzialem wczoraj rozerwaną puszkę po piwie nie aluminiową ale stalową po włożeniu do środka małej petardy. Esplozja takiej petardy w pobliżu człowieka to ogromny szok i stres dla ofiary takiego wybuchu włącznie z nieodwracalnymi uszkodzeniami słuchu i układu nerwowego w tym mózgu. To dlatego antyterorysci stosują granaty hukowe bo taki duży nagły hałas jest gigantycznym stresem.Jakby mi ktoś tak strzelił koło mnie to jakbym mógł bym wpierniczył takiemu sprawcy ile się da bo strzelanie petardami rzucanie je pod nogi ludziom na ulicach jest poprostu aktem bandytyzmu.Kazdego życia żal. Ale uważam że ten który rzucił petarde to nie był normalny człowiek bo tak nie postępują normalni ludzie.Bo jak napisałem wybuch petardy blisko człowieka to gigantyczny stres dla ofiary takiego wybuchu nie mówiąc że można i zostać fizycznie ranny.Uwazam że gowniarz sprowokował i dostał za swoje i chociaż nie jestem za przyjmowaniem islamistów w ogóle to uważam że Ci sprawcy powinni mieć nadzwyczajne okoliczności łagodzące brane pod uwage za swój czyn.Uwazam że sprzedaż petard powinna być całkowicie zakazana w Polsce szczególnie tych hukowych które strasza ludzi psy i ptaki zwierzeta.
Lubię to! · Odpowiedz · 84 · 1 styczeń 2017 17:12

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Krzysiek Dogo - Daniel, 21 lat, na pewno " pod wpływem " , zachował się bardzo źle wrzucając petardę do lokalu, ale czy to powód, żeby zadźgać go nożem na śmierć? Uważasz, że "gówniarz dostał za swoje " ? W Polsce nawet dla najgorszych zbrodniarzy nie ma kary śmierci, a ty uważasz, że Daniel zasłużył na śmierć z powodu głupiego występku ? I dalej uważasz, że mordercom należy się jakieś nadzwyczajne złagodzenie kary ? Powiedziałbyś to matce tego chłopaka ? "Dostał za swoje", czyli mieli rację ci obcy, że go w charakterystyczny dla ich nacji/religii zadźgali ? I choć zgadzam się z ostatnim zdaniem twojego wywodu, to powiem ci- lepiej zamilknąć niż w obliczu tragedii tak pluć publicznie.
Lubię to! · Odpowiedz · 68 · 1 styczeń 2017 18:46

Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Krzysiek Dogo A Ty widze juz znasz wersje wydarzen ... juz falszujecie zajscie? Juz lewica zmysla bajeczki? Btw nawet gdyby ktos wrzucil petarde to nie wybiegasz na niego z nozami, zreszta rany kute, nie ciete, nie w reke tylko atakujacy chcieli zabic, nikt nie zabija o perarde
Lubię to! · Odpowiedz · 9 · 1 styczeń 2017 18:49

Mateusz Azi Majewski ·
Functional Game Tester w firmie Lionbridge Poland
Samolub Samolubny A więc sąd zostawmy sądom, bo widać że nikt nie jest do końca czysty. Będzie to mam nadzieję nauczką, że głupota wbrew obiegowej opinii boli.
Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 1 styczeń 2017 19:57

Krzysiek Dogo
Maciej Ka Ja nie pochwalam że młody został zabity.Napisałem wcześniej że każdego życia szkoda.Nie jestem też za sprowadzaniem imigrantów. Bezpośredni wybuch petardy przy człowieku jest tak silnym stresorem i traumą dla ofiary takiego bezpośredniego wybuchu że nie dziwie się że doszło do tej tragedii.Jestem :oops: prawie pewny że po wrzuceniu petardy ten sprawca jeżeli był pijany to był dodatkowo agresywny jeżeli tamci wyszli z lokalui mu zwrócili uwagę. Myślę że doszło do obrażania dodatkowo na tle rasistowskim co dodatkoeo sprowokowało tych obcokrajowców. Jestem przekonany że po takim wybuchu petard człowiek ma zawyżone postrzeganie rzeczywistości gdyż tak silnym stresorem jest wybuch petardy o mocy grubo ponad 100 decybeli.Przypomne że dźwięk w granicach 110 db powoduje silny fizyczny ból. Dlatego napisałem że tych sprawców zabójstwa powinno się potraktować jako osoby które działały pod wpływem silnego wzburzenia i stesu oraz znacznie zawezonej możliwości kontrolowania swoich czynów. Tu obowiazkowo w procesie powinni być powołani biegli psychiatrzy psycholodzy i behawiorysci aby wykazać czy był zabójstwo w zawezonej świadomości sprawców pod wpływem silnego czynnika traumatycznego jakim jest bez wątpienia bezposredni wybuch petardy blisko człowieka.
Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 1 styczeń 2017 20:37

Iwo Czerniawski ·
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Maciej Ka Ciężko oceniać czy dostał za swoje czy nie - fakt jest jeden - to on zaczął - on rozpętal agresję - i wiem jedno - nigdy w życiu nie spotkałem się z agresywnym zachowaniem tak zwanych obcych - o ile oczywiście sam tego nie sprowokowałem.
Lubię to! · Odpowiedz · 6 · 1 styczeń 2017 20:54

Monika Ziarno ·
Warszawa
Krzysiek Dogo Sorry wg polskiego prawa karnego obrona konieczna nie obejmuje pościgu za agresorem i dźganie go nożem.
Lubię to! · Odpowiedz · 8 · 1 styczeń 2017 21:40

Krzysiek Dogo
Monika Ziarno Tu.masz zapewnie rację ale polskie prawo i nie tylko polskie bierze pod uwagę zabojstwo w silnym wzburzeniu czy w afekcie i w zawezonej świadomości pod wpływem np tak jak tu było bo dodatkowo wcześniej chłopak wyszedł z lokalu nie zapłaciwszy za posiłek potem była za chwile petarda w lokalu wrzucona.
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 1 styczeń 2017 21:50

Monika Ziarno ·
Warszawa
Krzysiek Dogo Taka zapewne będzie linia obrony, ale wątpię, aby sąd odstąpił od wymierzenia kary (może co najwyżej zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary), zwłaszcza jeśli ofiara otrzymała ciosy w plecy, uciekała z lokalu.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 styczeń 2017 22:01

Jolanta Bienias ·
Uniwersytet Jagielloński
Iwo Czerniawski Ale za petarde nie zabija sie czlowieka
Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 1 styczeń 2017 22:07

Tomasz Grzegorz Krol ·
Warszawa
Krzysiek Dogo czemu swinio islamska nie zabiles?zabijaj !
Lubię to! · Odpowiedz · 23 godz.

Krzysiek Dogo
Jolanta Bienias ale wybuch petardy blisko jakiejkolwiek osoby jest tak silnym stresorem że może wywołać niekontrolowane zachowania agresywne u podatnych ludzi lub takich którzy przez dłuższy czas są w destrukcyjnej sytuacji stresowej np.na codzień zaczepki poniżenie mobbing lęk o przetrwanie egzystencjonalne czy te czynniki na tle szykan na tle pogardy do drugiego człowieka np z powodu jego koloru skóry i biorąc pod uwagę trudne warunki w jakich dorastał jako dziecko. Jeżeli oni prowadzili biznes w Polsce to był to dla nich prawdopodobnie ogromny sukces ekonomiczny w porównaniu z tym co mieli w swoim kraju biedy.Jak taki wychodzi nie płacąc a potem wrzuca petarde to niezle ktoś ich sprowokował.
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 23 godz.

Monika Ziarno ·
Warszawa
Krzysiek Dogo Hahaha niezapłacenie ma być traumą. Przecież kradzieże i niepłacenie w sklepach lokalach to dosyć częste sytuacje. Co do pedardy to się zgodzę, ale żeby w Polsce bezkarnie zabić człowieka trzeba albo sobie załatwić papiery na niepoczytalność, czyli psychiatryk, albo być myśliwym i pomylić z dzikiem. Odmienne przypadki są rzadkie. Ktoś pójdzie za to siedzieć, na krócej albo dłużej, ale pójdzie.
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 23 godz.

Krzysiek Dogo
Tomasz Grzegorz Krol Ja nie jestem islamistą.Ale powiem ci że jeżeli tak wyzywano tych w Ełku i do tego nie płacono a potem wrzucano petarde to każdy ma swoją granicę wytrzymałości..Słyszałem czy czytałem kiedyś z parę razy komentarze kobiet na temat pedofilówi nie tylko chyba kobiet że zabiliby takiego gdyby skrzywdził ich dziecko.Ten przykładem pokazuje że kazdy ma swoją granicę której przekroczenie rodzi nieobliczalne skutki gdy zostsnie sprowokowany.Ci islamisci zostali sprowokowani.Jakbys tak jak.mi powiedział jakiemuś islamiscie z jakiegokolwiek powodu to myślę że udało by ci się któregoś sprowokować.
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 23 godz.

Hanna Hazal
Krzysiek Dogo , panie Dogo nie osmieszaj sie pan,ci muzulmanie ich 4,a jeden nasz brat nieuzbrojony,a oni nozem go zadzgali,jakby bez noza nie mogli go pogonic?Tych czterech to niebezpieczni bandyci,zabija kazdego Polaka za glupstwo.Ich taka kultura,zabic czlowieka,to fraszka,nie mozna ryzykowac na wspolne zycie z nimi. Dzisiaj zabili za petarde,a jutro za krzywy usmiech w ich kierunku. Jestem przeciw mieszaniu kulturowym,w szczegolnosci muzulmanskim,oni nigdy do nas sie nie dopasuja.
Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 23 godz. · Edytowany

Krzysiek Dogo
Monika Ziarno Smiech to zdrowie śmiej się jak chcesz to nie zaplacenie i wrzucenie petardy było łącznie w czasie tego zajścia .Czyli nie zaplacenie oprócz petardy było jednym z elementów tego co sprowokowało .Tak wyraznie piszą inne media.
Lubię to! · Odpowiedz · 23 godz.

Krzysiek Dogo
Hanna Hazal Ja też jestem przeciw multikulti.Nie wiadomo czy tam był jeden ten chłopak ofiara . Podobno wg świadka ci wolali ze pobijają wszystkich czyli niezle ich sprowokowano i tych drugich mogło być więcej niż jeden.Albo jeżeli był sam to musiałbyć niezły kozak z niego że widząc ile osób pracuje w tym lokalu sam potrafił tak postąpić.Byl podobno pijany a wiadomo jak agresywnie się zachowują pijani są skłonni bić się czy grozić śmiercią innym.
Lubię to! · Odpowiedz · 22 godz.

Joanna Ślubowska ·
Kujawsko- Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
Zgadzam się za debilizm trzeba zapłacić dlaczego wrzucił petardę do lokalu obcokrajowców? Chciał sprowokować to mu się udało.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 22 godz.

Krzysztof Kotulski ·
Chmielów, Tarnobrzeg, Poland
Maciej Ka Może i ten gnój sobie nie zasłużył na śmierć ale na porządny wpierdol i kilkutygodniowy pobyt w szpitalu tak.To że dostał nożem powinno być przestroga dla innych jakich głupot nie robić i że prawicowe wychowanie jest szkodliwe dla ludzi.Dlaczego kebaby polaków nie są niszczone tylko obcokrajowców ?? bo tak uczy prawica,jebanego nacjonalizmu,rasizmu,faszyzmu,homofobii itp.To że on nie żyje to nie tylko jego wina i obcokrajowców ale także prawica ma tą krew na rękach bo uczy ludzi nienawiści.Ile było takich przypadków że niewinny obcokrajowiec został zaatakowany w Polsce w 2016 roku.Może poza granicami Polski wiedzą juże że polacy rozumieją tylko siłowe rozwiazania i nie będą sie z nami pierdolić w bójki tylko pójdą w ruch noże,maczety itp.PRAWICA JEST TEMU WINNA.
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 22 godz.

Krzysiek Dogo
Krzysztof Kotulski Ja uwazam że to zdarzenie nie miało nic wspólnego z prawicą.Tak jak napisałeś ten chłopak zachowywał sie po bandycku bo to był jego model zachowania prawdopodobnie Dobrze by było zrobić wywiad jaki ten chłopak był na codzień czy nie postępował podobnie na codzień. Po co 21 latkowi petardy? Jeżeli używa ich do agresji jako formę ataku na innych bo tak bym to nazwał.
Lubię to! · Odpowiedz · 21 godz.

Joanna Brysiak ·
Warszawa
Maciej Ka , wrzucenie petardy do lokalu, gdzie przypuszczalnie było wiele ludzi, nazywasz występkiem? A gdyby tak do chałupy pełnej gości ktoś Ci petardę wrzucił? Występek to jak dzieciak lizaka zwędzi w sklepie.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 21 godz.

Hanna Hazal
Krzysiek Dogo ,ale czy ten 21 latek zrobil komus krzywde,oprocz huku? Zabili go nie w obronie wlasnej,tylko wlasnie z nienawisci. A poza tym zabilbys go tez?
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 21 godz.

Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Mateusz Azi Majewski jiz sie prokuratura popisala nie ujawnila pochodzenia ujętych spod samego miejsca zdarzenia, to nawet nie podejrzani. Na co to, zeby teorie spiskowe krazyly, a moze nawet manipulacje by np obarczyc tyn imny narod?
Lubię to! · Odpowiedz · 20 godz.

Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Krzysiek Dogo A jesli nie bylo petardy to przezuc sie na to ze sie zle ubral, albo sylwesterem ich sprowokowano :oops:
Lubię to! · Odpowiedz · 20 godz.

Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Monika Ziarno Krzysiel sugeruje ze w zabojstwo z powodu zabrania coca coli to nauczka x D jeszcze nic poza pomowieniami o petardzie sie nie dowiedzielismy. Caly czas powstaja plotki by usprawiedlieic atak, to syndrom sztokholmski
Lubię to! · Odpowiedz · 20 godz.

Maciej Szczepan Chałubiński
Hanna Hazal Jak na razie to polscy patrioci nawołują do nienawiści na tle rasowym, nie cudzoziemcy xD
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 20 godz.

Krzysiek Dogo
Hanna Hazal Co to za pytania czy zabilbym? Ciekawy jestem czy byś twierdziła że rzucenie petardy to nic jakby kolo Ciebie ktoś blisko rzucił petarde. Uwazam że taki czyn wielu potraktuje jako czynną napaść bo skala destrukcji jaką niesie huk petardy jest tak duża.
Lubię to! · Odpowiedz · 20 godz.

Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Krzysztof Kotulski każdy to wtedy potepial, dziś bronisz zabojcy bo coś Ci sie wydaje. Zle Ci sie wydaje, chcesz za bardzo dogodzic wszystkim i nie oceniasz faktow ani realnie sytuacjii. Puki co wymyslacie historie rozne o tym jak Nastolatek sprowokowal Atak nozem. No wiesz chyba ze po mordzie jakby sie polali to inna sprawa. Nie wiem czy udajesz glupiego czy jakiego, ale nie wiem jak mozna sprowokowac kogos do uzycia noza uzasadnionego bez zagrozenia zycia czy zdrowia. Na dodatek zmyslacie te historie, ludzie je powielaja, hejtujecie I juz winnego macie, martwego zabitego. Sprawcow nie potepiacie odwolujecie sie do sadu, a ofiarze wymyslacie rozne role prowokatora x D troche pomyslunku
Lubię to! · Odpowiedz · 20 godz.


Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Maciej Szczepan Chałubiński przecież Arabowie i Europejczycy to jedna rasa biała debilu biały x D
Lubię to! · Odpowiedz · 20 godz.

Krzysiek Dogo
Czyli ja nie moglem napisac ze ktoś jest gowniarzem ty za to mozesz wyzywać mnie od bydlakow.Na Twoim przykladzie widać twoją moralność i twoje zdrowie.Napisalem kazdego życia żal czytać nie umiesz więc nie imputuj mi tu swoich insynuacji.I sprawdz czy na pewno ty jestes zdrowy.I dla wszystkich pozostałych jeszcze raz napisze nie pochwalam żadnego zabijania kogokolwiek.Ale rozumie co to znaczy sprowokować kogoś postępując jak bydlak że użyje określenia poprzednika i że potem do takich tragedi może dojść bo każdy ma swoją wytrzymałość psychiczną po której przekroczeniu przestaje się kontrolować .A tobie poprzedniku życzę abys miał doczynienia na codzien z takimi pijakami aby cie zaczepiali aby ci petardami rzucali i abys ich dalej bronil bo widzę że chyba podobają ci się tego typu ludzie .Pozdrawiam ale z Tobą nie chcę juz mieć msciwy czlowieku nic doczynienia.
Lubię to! · Odpowiedz · 19 godz.

Krzysiek Dogo
Samolub Samolubny Nie wiesz.jak można kogoś sprowokować do użycia noża? Tu powyżej masz przykład z zycia jak można sprowokować petardą która w tym momencie była granatem hukowym czyli formą bardzo dużej agresji ku tym imigrantom.Chuligan natknął sie na sobie podobnych.
Lubię to! · Odpowiedz · 19 godz.

ArmDynamic Hat
Krzysiek Dogo Przyjacielu, Twój pierszy wpis zawierał wszystko co powinien, ani słowa mniej, ani więcej. Wszystko jest jasne, podzielam Twoje zdanie, nie wiem tylko dlaczego wdajesz się w dyskusję z ludźmi, którzy nie chcą przyjąć do wiadomości, że kto sieje wiatr zbiera burzę, że ludzie potrafią odpłacać z nawiązką. Czas zadbać o zdrową psychikę i nie wdawać się w dyskusję.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 18 godz.

Nikki Kin
Krzysiek Dogo Koło mnie, tylko z tą różnicą, że na zewnątrz, wybuchła w zeszłym roku petarda. Wrażenia nie były przyjemne, a wręcz podłe, jednak incydent nie wzbudziłby we mnie intencji, by kogoś chcieć zabić.. Jak i brak zapłaty za użyty towar/usługę.
Lubię to! · Odpowiedz · 15 godz.

Napolleon Bonaparte
Poprawność polityczna... Taa..
Lubię to! · Odpowiedz · 13 godz.

Wio Tetka ·
Fighter Pilot w firmie Nieważne gdzie, ważne z kim.
Maciej Ka matce chłopaka możnaby powiedzieć, że źle wychowała swoje dziecko. I zadać jej pytanie jakie wartości wpoiła swojemu synowi, skoro takie zachowanie miało miejsce?!? Wczoraj około godziny 16-tej jakiś gówniarz, maks. 12 lat wrzucił petardę do mojej klatki schodowej!!!!I Chcesz mi powiedzieć, że to normalne? Gdzie są rodzice i dlaczego na to pozawalają?!?! Na szczęście moja córka zna z widzenia tego małego bandytę i tylko kwestia czasu jak odpowie za swoje. Trzeba w zarodku niszczyć akty takich zachowań, by w życiu dorosłym ten właśnie gnojek nie zrobił czegoś gorszego. A swoją drogą pan Krzysiek Dogo wyraził swoją opinię, do której ma prawo, zarówno tak samo jak Ty czy Ja i nie zgodzę się by ów Pan miał zamilknąć! Pozdrawiam ;)
Lubię to! · Odpowiedz · 12 godz.

ArmDynamic Hat
Nikki Kin ...Bo petarda po prostu padła koło ciebie a nie rzucono w ciebie z itencją ataku...
Lubię to! · Odpowiedz · 12 godz.

ArmDynamic Hat
Jarek Wojna Widzę, że słowami można wyprowadzić ciebie z równowagi a co dopiero petardą. Myślę że byłbyś wstanie zabić nawet za wytkany tobie język.
Lubię to! · Odpowiedz · 11 godz.

Husarz Polski
Samolub Samolubny rany kute to chyba od Kowala??
Lubię to! · Odpowiedz · 10 godz.

Klaudia Rownicka ·
Syn Ambasadora Dobrej Zabawy Kuba Gromek
Krzysiek Dogo nic nie usprawiedliwia tego, ze go zabili
Lubię to! · Odpowiedz · 10 godz.

Samolub Samolubny ·
Wyższa szkoła tworzenia szkół wyższych w celach wyżej nie wyrażonych
Husarz Polski nie wiem, wiadomo co się stało I nie wiem po co lewica wymyslila bajki ze Ukrainiec, albo ze chlopak rzucil petardą, jeszcze inne klamstwa... kiedy lewica oficjalnie sie bedzie za swoich wstydzic i przeprosi, a Tunezyjczycy l/Arabowie przeprosza? A biegajac z nozem po chodniku nie prprowokowal? Kto tu zagrazal komu zyciem i prowokowal. Zabral kilka napojow... podobno, a mozliwe ze w zartach, sa kamery, policja... ciagle wybielacie przestepstwa i macie syndrom sztokholmski. Od poczatku szulaliscie winy Ukrainca. Zmyslonego, petardy, ataku Polaka, no gratulacje pora na przeprosiny
Lubię to! · Odpowiedz · 7 godz.

Michał Kozłowski
PO 1 to drugi Polak wrzucił petardę, jak kuchasz i szef wrócili już do lokalu (czyli tamten pewnie już konał pod barem)
Po 2 Kłopoty są przez patologie tzn dresiarstwo, faszystów (czyli tak zwanych narodowców) tępych PiZdowców i inne chamskie ścierwa które atakują ludzi za religię, pochodzenie, orientacje czy Bóg jeden wie co jeszcze.
Jak sobie obcokrajowiec przyjedzie i zacznie pracowac i płacić podatki jest dużo bardziej przydatny dla kraju niż jakiś patol z tych co wymieniłem powyżej.
Jednak, nawet wtedy należy przestrzegać prawa i przepisów. Nie ważne czy zabójcą jest Tunezyjczyk, Polak, Francuz czy ktokolwiek inny - kara powinna być taka sama.
A tutaj, jeśli kucharz wyleciał na niego z nożem z baru, uważam, że było to celowe zabójstwo. Dożywocie się należy. (i tutaj mam ból za to, że dożywociem nie karają gorszych zbrodni jak np mordowanie swoich dzieci przez popierdzielone patologie z patologicznego programu 500+ etc).
Lubię to! · Odpowiedz · 5 godz. · Edytowany

Kacper Ubik ·
Racibórz
Krzysztof Kotulski toś pojechał xD
Lubię to! · Odpowiedz · 4 godz.

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Iwo Czerniawski - na pewno nie zasłużył na śmierć za pyskówkę i kradzież 2 butelek napoju ! O czym tu pisać, kogo bronisz ? Nie piszę, ze wszyscy "obcy" to bandyci, a Polacy to same anioły. Ale używanie noża w takich sytuacjach jest charakterystyczne dla tego kręgu kulturowego/religijnego, to jest ich praktyka. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale wielu. Gratuluję, że nigdy niczym nie sprowokowałeś muzułmanina i nie miałeś dzięki temu kłopotów. Ja też znam kilku i nie wszyscy są niebezpieczni. Jednak kiedy jeden z nich zaczął mówić o najwyzszym pięknie jego religi, a ja uciąłem temat mówiąc, ze ten sam Bóg jest dla wszystkich bez względu na religię, ten "obcy " zerwał się na równe nogi, pięści mu zbielały, usta zsiiniały, a oczy podbiegły krwiąi bluznął mi coś po arabsku. Na szczęście byliśmy w Polsce, bo w ich muzułmańskim kraju może bym już nie żył. Taki to ze mnie "prowokator".
Lubię to! · Odpowiedz · 3 godz.

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Krzysiek Dogo - skończ już z tą obroną mordercy i uparcie powtarzać wersję o petardzie. Kiedy ta petarda wybuchła, Daniel umierał, nie on ją rzucił.
Lubię to! · Odpowiedz · 3 godz.

Gośka Udzińska ·
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Krzysiek Dogo wrzucono petardę po zabójstwie, czytaj ze zrozumieniem
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 3 godz.

Maiz Ania
Maciej Ka Ale nie wiadomo ilu było kolegów z Danielem , bo na pewno nie był sam i też bym zabrała nóż nie myśląc o zabiciu tylko zastraszayć , a potem poszlo
Lubię to! · Odpowiedz · 2 godz.

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Krzysztof Kotulski - twój tekst nie zasługuje nawet na krótki komentarz, ale niech tam .. Mam głęboko w d... ich prawą stronę i twoją lewą, nawet nie wiem, czy jestem w środku, bo środka nie ma. Polityką gardzę i tyle w temacie. Ale wykorzystywanie tej polityki w obliczu tragedii, to głupia prowokacja.Pomijam styl i słownictwo jakiego użyłeś.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz.

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Joanna Brysiak - dzieci występków nie popełniają , a za zwędzenie lizaka może się tłumaczyć co najwyżej opiekun. Jeśli "występek" to dla ciebie za słabe słowo, to ok nazwij to jak chcesz, mocniej. Ale w dalszym ciągu nie należała mu się kara śmierci. I jak już wszyscy wiemy, śmiertelnie ranny człowiek nie mógł rzucić petardy. Rzucił ją jego kolega " w kierunku lokalu ". Może chciał odstraszyć agresywną "bandę czworga".
Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz.

Adam Ciszewski ·
New York University School of Medicine
Krzysiek Dogo Petarda została użyta po morderstwie cepie, a nawet jeśli, uważasz że to normalna reakcja na wybuch petardy? Takich jak ty powinno się natychmiast izolować, chore zjeby. Typ zabił człowieka, to co za problem rozjebać mu własność prywatną (jego lokal)? Podobnie nie widzę problemu w zniszczeniu samochodu osobie która by uciekła z miejsca wypadku (czyli również mordercy), NARODOWOŚĆ NIE MA NIC DO RZECZY
Lubię to! · Odpowiedz · 36 min

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Wio Tetka - no właśnie Wiolu, "gówniarz" wrzucił ci petardę i masz namiar na niego dzięki córce. I co ? pójdziesz teraz do niego z nożem ? Śmierć małemu bandycie ? Na pewno nie. Miałem podobną sytuację, złapałem gnojka, który rzucał nam petardy w chatę. Złapany wyzywał mnie strasznie. "Darowałem mu życie", dostał kilka kopów w tyłek i poleciał do domu. Ale ... jak już wiesz - zabity chłopak z Ełku nie rzucił zadnej petardy. A pisać kazdy może, jak to w necie ... tłumaczyć morderców też. Ja nie jestem matką, nawet ojcem jeszcze nie. Ty wiesz najlepiej co można powiedzieć matce, której zarżnięto dziecko :( Bo dla matki, to było jej dziecko.
Lubię to! · Odpowiedz · 33 min

Maciej Ka ·
Fordon, Bydgoszcz, Poland
Maiz Ania ... Aniu , daj spokój, co za argumentacja.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 23:18

Nawet w GW pisza

Dopiero później drugi z Polaków rzucił petardą. Prawdopodobnie nie wrzucił jej do środka, ale "w okolice drzwi".

Wojciech Piktel poinformował także, że Tunezyjczyk i Algierczyk nie udzielili pomocy 21-latkowi. Istnieje też podejrzenie, że po całym fakcie udawali, że nic nie wiedzą, i sami dopytywali przechodniów, co się stało.


Kłamliwe wersje wymyślone przez lewice, juz obalone

- Polaka napadli Ukraińcy spod znaku bandery- obalone
- Polak wrzucił petarde do lokalu- klamstwo
- Polak wykrzykiwał rasistowskie hasła- obalone

Wersje nie obalone, nie sprawdzone przyjete za oficjalne

- Polak nie zapłacił (jesli nie to czemu, może jakiś z Arabow byl mu winny pieniadze)
- zabili go przypadkowo podczas szamotaniny (3 rany klote w okolicach serca)
- oddali sie w rece policjii i przyznali do ataku... czyżby?

Ktos oprocz Arabow potwierdzil ze Polak nie zaplacil lub ukradl napoje? Byćmoże Polak zaplacil za nie wczesniej, ktos byl mu winny pieniadze nie chcial ich oddac i Polak zdecydowal sie je wyniesc.

Fakty są takie, dokonano ataku i zabojstwa przez conajmniej dwoch napastników (w tym jeden czynnie pchnal Polaka trzykrotnie nozem) w centrum 80-tysiecznego miasta Ełk

napastnicy to na dodatek obsługa baru
Lewicowe media nie tylko falszuja przebieg zajscia, ale stawiają dziwne tezy nie potwierdzone przez policje ani innych swiadkow jako fakty, zaden z tych dziennikarzy nie stawia hipotez, akcentuje tresci prawdopodobne, fakty, poszlaki, Ci ludzie 5 lat studiowali? Niby co dziennikarstwo?

Klamstwa w mediach


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 02 sty 2017, 23:59

Mogą miec wplyw na to czy ktos powstrzyma innym razem terroryste, ludzie boją sie ze zostana naszmirowani przez lewackie media, bo kazdy bierze strone Arabow, nie wiem po co na sile szukac pozytywnych elementow. Tylko ulamek z nich dostal sie do krajow zachodu co chwila ataki terrorystyczne, rozboje, gwalty, kobiety boja sie wyjsc z domu, ktos podbiega oblewa kobiety kwasem, zrzuca ze schodow, policja nie ma czasu nawet przyjmowac zgloszenia. Na dodatek jest wojsko, ludzie sie pilnuja, to co by bylo gdyby bylo to co chcieli zrobic lewacy?

Zachod zamienia sie w panstwa policyjne, coraz wieksza inwigilacja, turystyka pada. Polska taki biedny kraj po 2 wojnach swiatowych, komunizmie, nadal jako pol kolonia, korupcja, uklady ma naprawde niesamowity ped do sadyzmu ekonomicznego i spolecznego. Na zachodzie juz od dawna ludzie widza problemy ale prowincja w Polsce murzyna nie widziala czy Araba. Kto wie, moze zachod opanuje sytuacje i odsprzeda Polsce jakis ludzi za spore sumy, umowy, stanowiska a Polacy z roześmiana geba wreszcie dostana cos troche zachodniego

To trochę pokazuje zakompleksiony zasciankowy charakter niektorych lewakow. Niestety pokazuje to tylko ze lewica spycha nas w kierunku sredniowiecza a dzis lapia sie sukna Papieza jak diabel za kiece. Tzw Lewacyzm Ateistyczny może zaprowadzic nas do piekla, sredniowiecza, niewoli, biedy, ciemnogrodu.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Crussing
Gender: None specified

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Crussing » 03 sty 2017, 07:46

To nie był żaden zamach, więc nie podniecajcie się. Tamten 21latek był złodziejaszkiem i w trakcie szamotaniny po prostu wyszło tak, a nie inaczej. Oczywiście nie powinien umrzeć, a jedynie dostać porządną grzywnę.


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: nadrozd » 03 sty 2017, 17:50

Pytanie tylko kto tu jest szkodnikiem.
Turek co prowadzi kebaba, ma firme i płaci podatki w Polsce i zależy mu na dobrej renomie ?

czy te 21 letnie ludzia, co do nich albo dopłacaja rodzice, albo państwo, albo pracodawca by wogle nadawali sie do czegokolwiek ;), a renomy jescze nie mają..... ?

oto jest pytanie... ?
a odpowiedzi brak :muted: dlatego nie wyrokuje w sprawie.... bo coś mi w niej brzydko pachnie. za wiele znaków :?:


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 04 sty 2017, 12:44

Jaki ma to związek z przestępstwem?
Skoro już dzielisz narody w jakims kraju ze względu na przestępczość, pracowitość to osoby arabskiego pochodzenia pobierają najwięcej świadczeń, najmniej wplacają i do pracy się nie garną.

Rozumiem że wyciagasz konkretne osoby i zestawiasz np kogoś kto pracuje w gastronomi z kimś kto ma 16-25-tki lat i troche rozrabia, musi się wyszalec. Z tego co mówisz wynika że można biednych bić, mordować bo są niepotrzebni.

Po prostu tak duże zaangażowanie w obronę zabojcy musisz gdzieś odegrac jak Krzysiek Dogo, czyli na osoby do których jesteś nastawiony wrogo politycznie, ekonomicznie lub które łatwiej jest zaatakować. Pokazuje to zdegenerowanie eurogradu spowodowane medialnym praniem mózgu, nie bojmy się używać tego typu słów.

Skąd np w lewicowych mediach czy komentatorów założenia i skojarzenia tego typu że ofiara byla wychowana po prawicowemu, narodowiec, etc.

Przecież to jakiś 21-latek w tym wieku przypada u wiekszosci osob apogeum powiedzmy szaleństwa. Równie dobrze mógł być to lewak, skąd obraz narodowcow jako prowokatorow i ciuli, przecież właśnie wsrod tej pierwszej grupy bezideowej masy znajdzie się więcej ludzi o pogladach lewicowych, centrowych, braku zainteresowania polityką

To po prostu zwykle wykorzystanie tragedii jak i spraw zapalnych do destabilizacjii kraju, własnych celów politycznych. Lewica stawia ludziom wybor zero jedynkowy, albo my albo oni wiec taka osoba jest zubezwlasnowolniona i wiele rzeczy robi wbrew sobie. Np wielu ludzi czuje niechęć lub sympatię do czegoś, kogoś lecz albo nie może okazywać emocjii albo zostaje programowany/programowana by okazywać odmienne postawy do swoich potrzeb, emocjii i rozumienia.

Jest to bardzo agresywna ideologia


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zamach terrorystyczny w Ełku

Postautor: Samolub » 04 sty 2017, 14:31

https://m.facebook.com/events/1522352331126197

Noi co zablokowali akcję pokojową by nie jeść kebabow aż przedstawiciele muzłumanow w Polsce nie wyraża ubolewan z powodu incydentu w Ełku, zero obrażania, niedozwolonych treści

A teraz przejrzyjcie co lewacy wyrawiają

https://m.facebook.com/events/207561636375644/

Ciągle obrazanie, groźby, namawianie do przestepstw, manipulacje, prowokacje, fake konta, podszywanie się pod żydow, arabow, azjatow, falszywki, prowokacje, obrazliwe memy... strona działa a glupi 15 latkowie zapisuja się na marsz, lewactwo jeszcze zalatwi marsz muzłuman, sprowokuje ich kozami, tęcza itd.

Powodzenia, cenzurujcie dalej


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości