Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Na kogo oddajesz głos

Czas głosowania minął 06 lis 2016, 22:08

Donald Trump
9
90%
Hilary Clinton
1
10%
 
Liczba głosów: 10
Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Marcel777 » 08 lis 2016, 17:26

Efendi pisze:Skąd wsród chrześcijan, zwłasza ewangelicznych tylu zwolenników teorii spiskowych? Przerażające...

No bo ewangelicy szczególnie zastanawiają się nad końcem


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Marcel777 » 08 lis 2016, 17:41

A tak w ogóle kiedy są wyniki wyborów w USA?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: n.ellie » 08 lis 2016, 18:02

Ciekawe te karty. Podobno w serialu The Simpsons też jest trochę takich przepowiedni.

A jak było z takimi teoriami w poprzednich stuleciach? Iluminaci istnieją przecież nie od dziś.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 08 lis 2016, 18:28

Efendi Twoja obecna wiedza w dużej mierze to byłe niedawne teorie spiskowe, które zostały ujawnione i są już społeczną normą.
Oczywiście te teorię składają się z prawd, pół-prawd i kłamstw jak wszystko

wracając do wyborów w USA, pełne wyniki powinny być rano czasu polskiego, nie chce narazie wypowiadać się o szansach kandydatów, w sumie sondaże i stosunek głosów ogólny nie jest taki ważny, raczej ważne jest czy dany kandydat uzyska przewagę w jakimś stanie zaliczanym do "swing state" Trump w większości tych stanów musiałby uzyskać przewagę,

wyniki głosowania też mogą nie wyłonić odrazu zwycięscy, są też Stany gdzie delegaci głosują według proporcjii oddanych głosów


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Michał » 08 lis 2016, 18:57

Samolub pisze:Zauwaz że Clinton wygrywa tam gdzie najwiekszym kosciolem jest KRK =D


Bo Demokraci to tradycyjna partia amerykańskich katolików. To oni na przełomie XIX/XX zagospodarowali elektorat imigrantów z krajów katolickich - Włochów, Irlandczyków, Polaków. Oni mogą dziś niemal w ogóle nie chodzić do kościoła, prowadzić się nie po katolicku, ale być kulturowymi katolikami i głosować na demokratów
Dopiero od stosunkowo niedawna co bardziej konserwatywni katolicy popierają republikanów, zresztą różnicowanie się obydwu partii po linii światopoglądowej i to stopniowe to też kwestia ostatnich kilkudziesięciu lat.

Marcel777 pisze:A teraz taka ciekawostka. Jest w talii kart illuminati cards (te kart powstały jakby co w 1995) karta o nazwie "Charismatic leader". Polecam zobaczyć ją w google grafice i zastanów się kogo przestawia.


Jakiegoś blondyna. Dla mnie z postury on nie jest nawet szczególnie podobny do Trumpa. To wmawianie sobie czegoś.

Efendi pisze:Skąd wsród chrześcijan, zwłasza ewangelicznych tylu zwolenników teorii spiskowych? Przerażające...


Tak, też to widzę, może nie generalnie wśród ewangelikalnych, ale wśród internetowych ewangelikalnych. NWO, antyszepionkizm, Illuminati, dobrze że chociaż reptilian nie ma. Podprądowe interpretacje Objawienia to przy tym lajcik ;)


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 08 lis 2016, 19:17

Michał masz rację, emigracja, podsycanie strachu to jeden z elementów tej gry. Obama też mial za zadanie wyrwać głosy konserwatywnych afroamerykanów, tak samo konserwatywni latynosi nawet katolicy nie są skorzy głosować na demokratów gdyż uważają ich za zepsutych, ale podsycanie strachu że lepsza zepsuta Ameryka która obroni przed Trumpem który wyrzuci Meksykanów. Ogólnie kampania demokratów polega na psychomanipulacji i oszustwie. Wystarczy zobaczyć jak Baptysci Afroamerykanie traktują Obame, dla nich to degenerat i oszust.

Ja się nie przejmuje i wiem że elektorzy mogą zrobić psikusa jedni drugim =D np taki Teksas czy California będą głosować pod koniec i se zagłosują nie większościowo a proporcjonalnie i te kilka ostatnich stanów nawet jak się kapnie że te szminkują to nic nie zrobią =P USA i demokracja hehe


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: 2tm31617 » 08 lis 2016, 20:37

Trump jest skorumpowany, Clinton jest skorumpowana.
Jeden i druga nic nie zmieni. Jedynie on będzie sie opierał lewicowej propagandzie, ale co będzie miał zaklepać to zaklepie.

Ale Clinton wygra, niestety.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 08 lis 2016, 21:58

Trump sie szybko uczy


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 01:25

Trump miażdży Clintonową puki co!!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 02:16

Wyprzedzam media ha

Trump wygrywa w Florydzie i Wirgini

nie wiadomo co z Karolina Północną


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 02:53

Trump jest o włos =D sondaże wogole bez sensu, np w Wirgini Trump grubo prowadzi, na Florydzie jest 98% szans że wygra, ma przewagę a zostały głosy do zliczenia z miejsc gdzie Trump ma przewagę, w Ohio i Północnej Karolinie minimalnie przegrywa ale spływają wyniki i odrabia straty, jak w tych dwóch Stanach wygra to już pozamiatane, nie zapomnimajmy że ma szansę w Pensylwani, Colorado i Nevadzie jeszcze urwac głosy Clinton

także naprawde ciekawie!!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 03:40

Już nie mówię że w Georgi Trump mial prawie 80% głosów ale też bardzo dobrze wypada w Stanach niby demokratów... Ma spore szansę na zwycięstwo w Michigan czy Wisconsin które Demokraci sobie odkreslili jako ich a tam 26 głosów aż...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 04:08

A w Utah może Mormon wygrać jednego stana bo się zbuntowali przeciwko Republikanom =D ale nie wiadomo

jeśli chodzi o inne stany to ważne bedzie też utrzymanie Arizony przez Trumpa, ale tam głosowanie się jeszcze nie skończyło

Trump ma wysokie poparcie w Wisconsin to jest spora niespodzianka i ma szansę na zwycięstwo, New Hampshire remis narazie...

Każdy z kandydatów ma szansę! Na Florydzie Donald T. Utrzymuje okolo procentowa przewagę (95% głosów już spłynęło)

wiadomo że Teksas jak zawsze Republikanów (38 elektorów)

Północna Karolina i Wirginia lekka przewaga Trumpa (15 i 13 głosów elektorskich)


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 04:17

Oczywiście ja jestem pewny zwycięstwa Trumpa, ale jeśli miałbym na podstawie tych informacjii które śledzę ocenić szansę na jego zwycięstwo to obecnie daje 90% ponieważ jego przewaga w NC i VA rośnie

a na Florydzie utrzymuje przewagę (96% głosów przeliczonych) oczywiście ta przewaga nie jest dużą jak to w FL


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie Usa, prawybory w Polsce

Postautor: Samolub » 09 lis 2016, 04:30

Ohio 78% głosów 18 elektorskich
Trump 53.3%
Clinton 42.3%

widzimy że Trump ma dużą przewagę, czyli sondaże kłamały =D
nawet media nie zaliczyły jeszcze tego stanu jako punkty dla Trumpa... A przewaga miażdżącą w stanie niby Demokratów...

Trump coraz bliżej białego domu


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości