Chojecki-Kowalski w polityce

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Samolub » 05 sie 2016, 00:53

Imperator nie zgadzam sie z Toba...
Braun urzeka stylem, ale to fanatyk Watykanski reprezentujacy agenture obcego wplywu, zajezdza Jezuitami na kilometr, jest tez Protestantofobem

Brauna mozna ogladac jak kabareciarza, ale nigdy na powaznie, ten czlowiek ma ambicje skoncentrowane na tym by zostac przyszlym krolem polski poblogoslawionym przez Watykan jako polski rycerz i wasal Papieza.

Nie mozna jego aktywnosci politycznej brac zbytnio serio, jest to pewnego typu teatrzyk


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Imperator » 05 sie 2016, 01:11

Samolub pisze:Imperator nie zgadzam sie z Toba...


Ja nic nie pisalem o panu Braunie. :eek: :eek: :eek:


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Samolub » 05 sie 2016, 01:42

Wybacz troche pozno i mi sie troszke nicki pomieszały x D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Michał » 05 sie 2016, 01:49

Ja na studiach organizowałem spotkania koła naukowego z Braunem, a teraz uważam że z nim stało się coś bardzo złego.
Owszem, on zawsze miał radykalne prawicowe poglądy, ale kiedyś kręcił świetne dokumenty i był generalnie inteligentnym człowiekiem na poziomie.
Kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi wysłuchałem długiego wywiadu z nim w jednym z radiów internetowych. Wszystko było ok. Poglądy miał z grubsza okołoupeerowskie, może z pewnym skrzywieniem kościółkowym.
A potem na debacie usłyszeliśmy "szczęść Boże, służby mafie loże" :eek:
I te pogadanki o "Gwiezdnych Wojnach"... Pierwszą jeszcze i ja uznałem za genialny trolling, ale oglądając drugą uświadomiłem sobie, że on mówi to co naprawdę uważa. :eek:
Chyba coś niedobrego porobiło się z psychiką pana Brauna.
No i jeszcze to skrzywienie, że największym wrogiem Polski jest Ameryka, a źródłem wszelkiego zła protestantyzm... (zauważcie że u części prawicy katolickiej to się łączy). U człowieka który ma rodzinę w Stanach, a po Smoleńsku współpracował z podprądowcami i nawet przemawiał u Chojeckiego w zborze.
Więc nie oburzajcie się tak na Kowalskiego i Chojeckiego, że tak dopatrują się rosyjskich agentów. Oczywiście Braun świadomym agentem nie jest, ale co do jakichś osób z jego otoczenia, mających na niego wpływ, to nie byłbym taki pewien.
Tak czy siak znacznie większe zaufania mam do Kowalskiego i Chojeckiego niż do "rudobrodego".


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Imperator » 05 sie 2016, 02:42

Michał pisze:No i jeszcze to skrzywienie, że największym wrogiem Polski jest Ameryka...


A to ciekawe. Nie sledze jego wypowiedzi. Czy mozesz mi przyblizyc - czy pan Braun mowi ze wrogiem Polski sa ogolnie amerykanie czy tez ma na mysli tych ktorzy faktycznie rzadza Ameryka?

Obrazek


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Michał » 05 sie 2016, 12:40

Strasznym się zrobiłeś judeosceptykiem, choć przed przerwą od forum też miewałeś takie ciągoty.
Nie, nie chodzi tym razem o Żydów. Braun nienawidzi świata anglosaskiego i protestantyzmu jako takiego. Ostatnio chwalił noc św. Bartłomieja, że "kontrrewolucja wykazała się refleksem".
To co mówi o geopolityce doskonale współgra z propagandą Kremla: Ameryka eskaluje, dąży do trzeciej wojny światowej itd. Nie wiem, czy to efekt jego własnych refleksji czy ktoś mu to sufluje.
W każdym bądź razie ja wystrzegam się narodowych katolików, dla których największe zło to protestantyzm i Anglosasi.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Imperator » 05 sie 2016, 13:25

Michał pisze:W każdym bądź razie ja wystrzegam się narodowych katolików, dla których największe zło to protestantyzm i Anglosasi.


Dobrze robisz. Ci ktorzy wywoluja podzialy przysluguja sie swiadomie badz nie tym ktorzy chca zaglady bialych ludzi.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Lord Vajler » 05 sie 2016, 19:42

Dziwi mnie, że w tym temacie nie poruszono świetnej rzeczy jaką robi Pastor Chojecki. W każdym odcinku rewelacyjnie promuje Nowy Testament i wysyła go tym, którzy o to poproszą. Ponoć wysyłają 500 sztuk miesięcznie.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Samolub » 06 sie 2016, 17:02

Braun to agent Watykanu oraz ukryty jezuita, jego motywacje to supremacja Rzymskiego Kosciola Katolickiego (swiat łaciński), za lojalne wasalstwo Papiezowi chcialby otrzymac korone polską i berlo jako dzielny rycerz walczacy o supremacje Papieza

Reszta to dodatek czyli cel uświęca środek. Jego radykalizacja postępuje, wkrótce pojawi się w zbroii krzyzowca. Ciekawe co powie o zakonie Krzyżackim...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Michał » 06 sie 2016, 17:59

Już go nie dowartościowujmy, czyniąc z niego postać rodem z paranoicznych komiksów Chicka. Po prostu zbizkował i/lub jest podatny na wpływy agentury (najpewniej rosyjskiej) w bliskim otoczeniu.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Riddick » 06 sie 2016, 20:34

Michał pisze:To co mówi o geopolityce doskonale współgra z propagandą Kremla: Ameryka eskaluje, dąży do trzeciej wojny światowej itd.

To akurat żadna propaganda Kremla, wystarczy zobaczyć co nato wyprawia, żeby się zorientować co i jak. Zaprzeczanie wybrykom paktu jest usańską propagandą...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Samolub » 06 sie 2016, 21:04

Prawda jest po środku nie ma sensu wierzyc w narrację jednego bloku, sfery medialnej w jakims kraju tylko trzeba używać mózgu ^^"


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Kamilzon » 06 sie 2016, 21:29

Michał pisze:Ta, z tym demonicznym (między wierszami dosłownie) Putinem, który odpowiada dosłownie za wszystko, to pastor czasem przegina.
Tym niemniej promowana przez nich Jagiellonia pod parasolem amerykańskim to dobra opcja.
Mi się podoba, jak demaskują np. Brauna, z którym faktycznie się coś niedobrego porobiło.
A partii Zmiana to trudno nie uznać za rosyjską agenturę wpływu. Zupełnie jawną i przez to stosunkowo nieszkodliwą, więc trochę bez sensu tak spektakularna akcja przeciw niej. Lepiej byłoby po prostu mieć ją na oku.


Czyli na to wygląda że ja też jestem "ruskim agentem". Bo też nie chcę aby w Polsce rządziły tak naprawdę obce wojska. Nie wiem czy kolega wie ale przez tych obciągaczy z pisu została zmieniona ustawa na temat przebywania obcych wojsk na terytorium RP http://xportal.pl/?p=24893

Takich uprawnień nie miała nawet Armia Radziecka, ostatnio to chyba jedynie Wermacht.

Teraz przez nienawiść pisowskich obciągaczy została zamnknięta granica z Obwodem Kalnigradzkim, Na dodatek ale to jeszcze zasługa pasożytów z peło zostanie zgwałcona Mierzeja Wiślana gdyż będą przekopywać kanał po stronie polskiej, cały ekosystem mierzeji pójdzie w piach.

Nie chcę tam żadnej "Jagieloni" pod żydowskim lub murzyńskim butem usa, Jedyne czego chce to teraz silnej unii słowiańskiej.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Michał » 06 sie 2016, 21:44

Powiązany z Falangą Xportal też jest bardzo podejrzanym ośrodkiem.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chojecki-Kowalski w polityce

Postautor: Kamilzon » 06 sie 2016, 23:09

Widzę że tabletki które kolega zażywa też są podejrzane. :P


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości