Upadek Zachodu

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Upadek Zachodu

Postautor: Samolub » 29 mar 2016, 03:18

No wiesz, gdyby nie media na zachodzie dawno już kwestia muzumanska bylaby rozwiazana czy problemu by nie było nigdy. To byla propaganda ktora smiercia naturalna już umarla z 5 lat temu, od niedawna panuje powszechna niechec do muzumanow, a tymi zamachami to już sprawa szerzej stala się jednoznaczna. Szczegolnie ze "normalni" muzumanie okazuje się zamachy popieraja lub sa neutralni, zadnej mowy o tym ze to coś nie halo nie ma, tylko dywagacja czy milczenie. Zreszta jaki muzumanin to zaneguje skoro mu obetna glowe, a conajmniej nie jest w swojej grupie etnicznej już mile widziany. No tacy są, ale nie pisną.

Nie sledze tego co mowią media, już zaczeli mówić o tym ze terrorysci chca zeby źle patrzec na islam i zeby sklocic kochajacy islam z reszta i reszte z innymi? Na facebooku kiedys pokazywali ze sa muzumanie przeciwko zamachom w Paryżu, raczej to nie byli muzumanie wedlug mnie to byli Arabowie czy Arabki ale nie muzumanie, to to napewno nie

Sa jakies skrajne grupy co glosza przyjazn z zachodem x D ale nawet Amerykanscy Chrzescijanie tego nie gloszą. To jakies grupy fundowane przez Bruksele i dotowane

Tym bardziej zabawne ze takimi dzialaniami UE robi z siebie atrape nie tylko dla obywateli Europy ale też pokazuje muzumanom ze zachod jest zepsuty i wrogi. Pogratulowac tylko politykom, po co media i politycy wszedzie swoj nos wciskają, a co jeśli źle się to skonczy, po co oni się wychylają, zmieni sie rzad czy upadnie UE to trzeba będzie kogos przykladowo ukarac bo inni dojda do wladzy... kogo ukarają, obecne media i politykow.Ja tam gdybym byl dziennikarzem to bym nie czytal wszystkiego z kartki czy wedlug propagandy tylko relacjonowal niezaleznie. Niestety dziennikarstwo dziś stało się uzaleznieniem od wplywow i pieniadza.

Przecież w BBC wariatow nawet zatrudniaja. Jest tam nawet czlowiek niezrownowazony psychicznie ktory drze się w tym studiu na oczach kamer <facepalm> to są gadajace glowy jak mowi kontousunięte1, w Polsce podobnie. Komunizm to przy tym mleko i miod przecież.

Dlatego nie ogladam już wogole TV, może trudne sprawy mam ogladac?

Może Ci rezimowcy z dziennikow Europejskich i nie tylko trochę dadza sobie na wszczymanie. Bo przeciez jeszcze kilka lat a ludzie przestana ogladac ich smieci i przerzuca się calkiem w internety. Tam jest wolny rynek informacjii i każdy coś może przekazac czy stworzyc reportaz


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Upadek Zachodu

Postautor: Puritan » 08 kwie 2016, 09:48

Kolejny incydent potwierdzający jak zachodnia cywilizacja stoczyła się na dno.

Jestem heteroseksualnym mężczyzną, który został zgwałcony przez somalijskiego azylanta. Moje życie zmieniło się w ruinę, jednak teraz czuję się winny, że deportowano go z Norwegii. Początkowo poczułem ulgę i radość, że zniknie on z mojego życia na zawsze, a państwo norweskie spełniło swój obowiązek. Mam jednak silne poczucie winy i odpowiedzialności. To ja byłem powodem, dla którego nie będzie on już mógł przebywać w Norwegii, lecz został wysłany w mroczną, niepewną przyszłość w Somalii.
- Karsten Nordal Hauken, norweski polityk
http://niezalezna.pl/78732-gdzie-granic ... deportowan


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 511
Rejestracja: 02 cze 2014, 15:19
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Lokalizacja: Inowrocław
O mnie: na co dzień żyję zchrystusem.pl
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Upadek Zachodu

Postautor: Dezerter » 08 kwie 2016, 23:17

Słyszałem dzisiaj o tym - poprawność polityczna zrypała im mózgi


Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Upadek Zachodu

Postautor: Puritan » 18 kwie 2016, 10:30

Tak wyglądają walki plemienne na ulicach dzisiejszej Francji: https://www.youtube.com/watch?v=a0Hsqe6g_4U
Francja, która niegdyś podbiła połowę Afryki i Ameryki, teraz nie może zapanować nad dzikusami we własnym kraju.
Ciekaw jestem kto teraz pojedzie na wakacje do Francji. Turystyka zapewne skurczy się o 1000% albo i więcej.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości