Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 06 sty 2016, 08:17

http://polskie-echo.com/szokcos-merkel- ... -dziennik/


Co te kobiety (nastolatki, studentki) robiły same w Sylwestra? Niemieckie media nie mówiły nic o tym skandalu. Mówi się teraz - mimo zgłoszeń - że policja nie może potwierdzić że napastnicy mają pochodzenie arabskie.
Jeżeli do takich sytuacji dochodzi zaraz po tym, gdy do kraju wpuszcza się uciekinierów, to znaczy że muszą mieć oni z tym coś wspólnego, bo zdarzenia nakładają się na siebie logicznie.
Barak Obama ustanowił islam religią pokoju w USA i panuje zakaz rozmowy o islamie na wszystkich uczelniach oraz w urzędach.


.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: nadrozd » 06 sty 2016, 08:47

Dr, ale do taj pory bylo bezpiecznie idac w tłum myslały ze nie musza sie bac.
Nie kazda kobieta musi miec chłopaka i rodzine w kazdym miescie (zwlaszcza jak pojedzie na studia albo do nowej roboty) moze z koleżankami gdzies poszły na chwile sie rodzieliły. teraz ludzie czesto sa troche samotni i przyklejeni do znajomych z komórki ;)

A dlaczego nic nie mówią ? ;) jak juz sie niemcy pochwalili w TV zaraz po sylwestrze jak to swietnie ochraniali jak to atak terrorystyczny zniwelowali jak to obserwowali to glupio byloby teraz sie przyznac ze te ich pilnowanie nie było i nie mogło byc skuteczne.
Jak sie wpusci takich ludzi do systemu to zadna nawet najlepsza policja nic nie zrobi wobec partyzantki.

Islamisci zas nie wiadomo zas jak u siebie kobiety traktuja i czy te 80 zgwałconych to i tak nie jest lepiej niz to co u nich sie dzieje.
Podejrzewam ze w krajach islamskich taka koboeta by nie mogla zgloscic takiego stanu rzeczy na policje.... tak jak w europie.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 06 sty 2016, 09:00

Ci islamiści mają taktykę działania, która czyni państwa europejskie bezbronnymi. Oni po prostu działają grupowo. Kto będzie teraz szukał 1000 mężczyzn? Złapią może 5 i to pewnie tylko pod publikę. W ten sposób można rozwalić system. Kiedy napadnie się sklep grupą 20 osób ile z nich pójdzie do więzienia? A jeszcze są prawnicy którzy mogą ich bronić.


.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 06 sty 2016, 09:34

http://m.niezalezna.pl/74589-w-hamburgu ... -milczenia


Mieszkałem w Kolonii 8 miesięcy i wiem, że za miesiąc odbędzie się tam największy w Niemczech bal karnawałowy trwający 5 dni. Zjedzie się tam kilka milionów osób, tak jak co roku. Tam dopiero będą gwałty.


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 06 sty 2016, 10:43

Doktorku problem w tym, że musiałby ochroniarz za taką osobą chodzić, lekarz, urzędnik etc. żeby ich opłacić dziesięciu ludzi musi pracować i oddawać połowę pensjii. Kiedy zmęczona kobieta po 10 godzinach pracy w zgiełku wraca samotnie do domu czeka na nią wypoczęty, wykarmiony i z pełnym socjalem gwałciciel z kraju arabskiego. Jego doświadczenia seksualne pochodzą od kontaktu np z zwierzętami domowymi czy gospodarczymi.

Jak to jest w krajach arabskich, każde małżeństwo w takich krajach jest to system religijny oraz towarowo wymienny. Islam jest tu tylko pośrednikiem który daje możliwości związków tymczasowych, pól małżeństw czy małżeństw. system polityczny jest stworzony tak, że aby mieć określone mieszkanie w Bagdadzie, Teheranie, Mekce trzeba mieć jakiś wymóg formalny żon. Tak więc aby pracować w stolicy czy coś osiągnąć trzeba popierać Islam i istniejacy system. To jest taka piramida która ciemięży całe narody od góry do dołu. Dlatego przecietna kobieta nie powinna chodzić do pracy, jej celem jest zarabianie pieniędzy własnie przez zawieranie małżeństw tymczasowych, czyli tak w skrócie dawanie dupy za pieniądze, poparte przez islam. Mężczyzna ma pracować, kupować, a kasta kapłańska rządzić krajem, systemem politycznym i zapewniać sobie wpływy.

Jest czymś normalnym w krajach arabskich że partnerka czyjaś formalnie jest żoną bogatszych Saudyjczyków (etc) bo śluby kosztują, poza tym trzeba mieć dobre stosunki z ich duchownymi noi trzeba zarabiać. Także nie wiem czy to taki zły system np dla Polek czy Polaków, ponieważ w naszym kraju wiele dziewczyn w swoim życiu stosuje zasadę sprzedawania się w związki za pieniądze, tak jak wielu facetów kupuje sobie tym partnerki. Jest to tylko bardziej ukryte i wyrafinowane zachowanie. Dlatego Islam jest bardzo łakomą religją dla Amerykanów, Europejczyków którzy w jakiś sposób mają dość tego systemu, problemy jako dłużnicy bądź z władzą, z drugiej własnie jest atrakcyjny dla osób które wolą egzystować w gospodarce rodzinno-burdelowo-religijnej bo taki rodzaj życia i gospodarki mniej więcej propagują islamscy duchowni.

Ewentualnie w krajach świeckich jak Syria czy Turcja Duchowni nie mają żadnej władzy, a islam można określić jako religia w społeczeństwie a nie społeczeństwo w islamie. Ponieważ radykalny islam skupia się głównie na odizolowaniu oraz zyskach to bardzo chętnie Amerykanie ładowali pieniądze w takie państwa. A rozbijali każde swieckie państwo w regionie. Dlaczego ? Ponieważ Wachabisci podporządkowują się globalnie Ameryce, a lokalnie mają ich wsparcie, włącznie z propagandą oraz poparciem obecnego systemu społeczno-ekonomicznego. Tak wiec Isis nie jest tworem syryjskim, jest to opozycja ekstremistyczna fundowana do niedawna przez usa w celu obalenia kolejnego swieciego państwa.

Czy przeciętny muzumanin jest zły ? Wręcz odwrotnie przeciętni ludzie na prowincjach gdzie władza religijna nie sięga tak mocno kierują się określonymi zasadami moralnymi, gościnnymi etc. problemem jest raczej emigracja z państw dotychczas świeckich, skąd emigrują przeważnie radykalni islamiści, Europa jest dla nich idealnym miejscem do zamieszkania. Tworzą wtedy takie getta w zachodniej Europie, w takich gettach panują podobne prawa co w państwach islamskich, a jeśli są nie zgodne z prawami kraju w którym przebywają to ukrywają się z tego typu praktykami czy działalnością. są to srodowiska radykalne, więc panstwa muzumanskie czy swieckie to przy tym są wręcz neutralne religijnie i swiatopogladowo. Co gorsza takie rzeczy dzieją się w Europie, nie w Syrii, nikt nie zwraca na to uwagi, ponieważ w mediach panuje zmowa milczenia. Wiekszosc białych Brytyjczyków przenosi się na obrzeża Londynu czy do malowniczych miasteczek, więcej białych Anglików przenosi się do Australii, Kanady, N. Zelandii czy RPA niż przyjeżdza emigrantów. Ponieważ ludzie nie chcą tracić czasu i energii by zmieniać politykę państwa... bo po co skoro można wyjechać. Możliwe że media oraz ważni przywódcy zachodni prowadzą takie działania w ramie w ramie z radykalnymi islamistami bo jest to opłacalne. W drugą stronę niszczy się wszelką starożytną wiedzę i kulture Bliskiego Wschodu, zabija się dawne elity w krajach swieckich, usuwa każdy wojskowy rząd i wprowadza teokracje islamską, oczywiscie robią to głownie stany zjednoczone.

Prezydent syrii Assad często mówi o tym że Amerykanie wraz z radykalnymi islamistami mają pakt
Jak widzimy dzięki takim zamachom... kto wie czy nie koordynowanym również przez zachodnich biznesmenów można wprowadzać całkowitą inwigilację w sieci, wyprowadzać wojsko na ulice, kontrolowac sektory finansowe i prywatne.

Moje osobiste zdanie na ten temat jest takie że chodzi jak zawsze o pieniądze.
Mówienie o tym że muzułmanie z Europy zgwałcili iles tam kobiet jest politycznie nie wygodne. Zaprzecza też islamowi, własciwie można spodziewać się demonstracjii radykalnych ortodoksyjnych islamitów u ktorych za cudzołustwo trzeba kamienować bo to godzi w interesy islamu. Wcześniej trzeba zapłacić etc. gwałt raczej jest traktowany dużo łagodniej. Bo wina leży tu po stronie kobiety według islamu

Także sprawa zostanie zamieciona pod dywan bo wywołuje niechęć i niepokój u każdej z grup, której dotknęła. A wiadomo że spokój gwarantuje wzrosty na rynku. Raczej media będą polecać jakieś skrajne przypadki wymiany uprzejmości na fb typu: biali Europejczycy apeluja o spokój i poszanowanie, a Muzumanie odcinają się od zajscia... że to nie byli prawdziwi muzumanie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: nadrozd » 06 sty 2016, 11:15

nie koniecznie musiał by lazic ochroniaż, policja.... ja jestem za rozwiazaniami systemowymi.
wszczpiłny, pod skore chipa wszystkim obcym co sie chca zalokalizowac w UE ;) ale wiem ze to brzydki pomysl...

swpja droga to bym tak zrobuił z kazdym gwałcicielem, pedofilem, morderca. chodzi o to ze bez sledzenia gdzie sa i co robia czyli takiego wbudowanego GPS to oni czują sie bezkarnie. A nas nie stać by za nimi chodzic......


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: konto skasowane » 06 sty 2016, 11:21

Policja w niemczech w tej chwili już nie reaguje na zgłaszanie drobnych przestępstw jak kradzieże, bójki etc Sami policjanci mówią, że jest ich za mało i sobie nie dają rady. W taki sposób można rozwalić właśnie system. Wystarczy zgadać się w kilkunastu miejscach w mieście, utworzyć grupki 100 osobowe i można robić wszystko. Z tej całej bandy kilka osób zostanie zatrzymanych, ale tylko po to, żeby później ich wypuścić. W taki sposób powinny być organizowane demonstracje w Polsce. Nie jedna wielka grupa, ale setki małych grup w wielu częściach regionu. Ludzi zabraknie żeby to opanować.


.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Imperator » 06 sty 2016, 11:26

To biali gwalciciele z klubu sportowego, tzw lad culture. Prosze sie rozejsc, nie ma tu nic do ogladania.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 06 sty 2016, 11:42

dr.sky pisze:Policja w niemczech w tej chwili już nie reaguje na zgłaszanie drobnych przestępstw jak kradzieże, bójki etc Sami policjanci mówią, że jest ich za mało i sobie nie dają rady. W taki sposób można rozwalić właśnie system. Wystarczy zgadać się w kilkunastu miejscach w mieście, utworzyć grupki 100 osobowe i można robić wszystko. Z tej całej bandy kilka osób zostanie zatrzymanych, ale tylko po to, żeby później ich wypuścić. W taki sposób powinny być organizowane demonstracje w Polsce. Nie jedna wielka grupa, ale setki małych grup w wielu częściach regionu. Ludzi zabraknie żeby to opanować.


Doświadczenia przydatne na światowe dni młodzieży w Krakowie w roku 2016


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: kontousunięte1 » 06 sty 2016, 12:41

Na polskich portalach nawet nie mówili o gwałtach,tylko o dotykaniu! To się w głowie nie mieści,że takie lewactwo nawet nie potrafi wybełkotać prawidłowo problemu,a gwałt zastępuje słówkiem dotyk.
Jeszcze trochę,a się okaże,że to kobiety sprowokowały tych zboków.


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Oberyn. » 06 sty 2016, 23:04

Chcieli uchodźców, to mają uchodźców. Teraz poprawność polityczna nie pozwoli mówić o gwałtach i pewnie nic im nie zrobią. Lewacy mają problem, szkoda tylko, że cierpią niewinne kobiety.

[img]
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/09/ ... 354570.jpg[/img]


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: magda » 07 sty 2016, 00:09

Czy wy nie widzicie ze to wszystko jest sterowane z Unii, Była wojna w ukrainie ale ukrainiec zbeby tu przyjechać musi mieć zaproszenie , do unii też a oni wpuścili grupy samych chłopów bez żadnego oporu jakis nie interweniujących paru policjantów się gdzieś przewija i tyle . Jak by nie mieli wojska z nato czy innych zeby to zatrzymać . Jak chcieli to wysyłali wojska do arabskich krajów bombardowali iumieli zajac taki kraj w oare dni a teraz udaja bezradnych . To wszystko kit unia chce żeby tu się krew polała zeby odwrócić uwagę od jakis ich niecnych posunieć które chca nam zafundować . Nie wygląda to normalnie ze uchodźcy ja byłam w obozie dla uchodźców i nie są tam sami młodzi mężczyźni agresywni , ja mieszkałam też w kraju muzułmanskim 3 lata i chodziłam normalnie ubrana , i byłam młoda wtedy i nikt mnie nie gwałcił to jest sterowane specjalnie , Nawet nie wiadomo czy im za rozrabianie nie płacą. Raczej spodziewajmy sie z unii gromu z jasnego nieba za który mozna obwinić uchodźców lub przynajmniej widzieć wiekszego wroga niz wróg wewnętrzny, którego nawet dobrze nie widać a daje popalić.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: Samolub » 07 sty 2016, 00:28

A co wy myślicie o to by gwałcicielom np wsadzać w odbyt pokaźnego kalibru sylwestrowe petardy czy dynamit? :lmao:
Niech poczują się wystrzałowo, chciałbym to zobaczyć i minę takich osób, najlepiej gdyby proces odbywał się publicznie ażeby ludzie mogli obserwować mine takich osób. To przecież tylko doznania analne =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prawie 80 zgwałconych kobiet w Sylwestra w Niemczech

Postautor: magda » 07 sty 2016, 00:44

W Polsce tez jest bardzo dużogwałtów i nawet na dzieciach ateż zbrodni na tle seksualnym i zupełnie nie w sylwestra.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości