Wybory parlamentarne 2015

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Którą partię/komitet poprzesz w wyborach do parlamentu?

PiS
9
28%
PO
0
Brak głosów
.Nowoczesna
4
13%
Zjednoczona Lewica
1
3%
KORWiN
10
31%
Kukiz'15
7
22%
KNP
0
Brak głosów
KWW Zbigniewa Stonogi
0
Brak głosów
KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
1
3%
PSL
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 32
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 23:10

A dla ciebie telewizja to zgromadzenie Pana? :D


Czy ja coś takiego napisałem? Skąd takie wnioski? :roll:

Zresztą nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie.


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: josta » 19 paź 2015, 23:17

A no stad, ze zacytowalam fragment wypowiedzi vanity z cytatem Korwina: , "w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety. "
I napisalam ze jestem w szoku, natomiast ty dla porownania rzuciles tekst o tym kto nie wejdzie do zgromadzenia Pana. Wiec pytam co ma zgromadznie Pana do telewizji :D


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 19 paź 2015, 23:18

Rethel pisze:
Samolub pisze:To Twój program? ; )


Nie, w większości Jahwego Sabaotha.

głosy Świadków Jehowy, (...) gwarantowane, idea słuszna


:laie:

Świadków Jehowy jest 120-130 tys.


Aktywnych głosicieli.
Ludzi o świdkistycznych poglądach (w tym świadków nieaktywnych
oraz osób utożsamiających się) może być nawet dwa razy więcej.

Oczywiście to logo partia Protestancka =P


Chyba partia protestu dla samego protestu.
Głównie przeciwko Biblii... ;P

No ale niestety Twój program raczej nie jest dobrym programem.


Ja tylko podałem przykładowy program sola scripturowy.
No chyba, że protestanty popadły w apostazję i z tej zasady zrezygnowały?
No i czemu czarownic palić nie chcecie? Przecież doszliście do perfekcji?
Nie dość że całkiem biblijne, to jeszcze nawet Inkwizycji do was daleko... ;P
Policji też... bo u was to była 99% wykrywalność, jeśli nie 100% :dance:


Hmmm, wiem słyszałem o tych wydarzeniach i ludzie po prostu jeszcze nie wychodząc całkowicie z Krk bardzo wiele zachowań odziedziczyli po Rzymskim Kościele. Jakich czarownic, nie ma czarownic :lmao: chyba że mówisz o katoliczkach któe się parały magią bo takie znam i rzeczywiście widać tam już demon się dobrze do skóry dobiera xD ale to są ludziaki potrzebujące...
Rzucasz tematami jak Mag =P

Ty Biblią operujesz jak dobry zwodziciel, Jeremi Ci ładnie wtóróje... ho ho, oj smyku Rathaelu, kiedy Ty wydoroślejesz? =D
A na co Ty głosujesz dziś bo nie przeglądałem wątku tak dobrze.
I nie wymyślaj urojonych programów... Ty i sola scriptura? ; ) mhm Twój program naprawdę to pełna sola... normalnie powinneś solić nią rosół =P
No za to Ty niewykrywalny jakiś takiś jak U-bot :lmao: Raz głosisz radyklane poglądy, innym razem znowu te same poglądy wymyślasz u innych i się naśmiewasz. No nie łądnie Rathaelku mały =D Groźnego Wikinga sobie wstawił i z toporkiem lata, urwis :lmao: tylko kobieta może Cię już zewangelizować, ja to się poddaje :O

Człowieku ja nie mówie o tym ilu jest głosicieli opieram się na faktach z 2011 roku gdzie każdy człowiek w Polsce deklarował przynależność do jakiegoś wyznania, i do ŚJ zadeklarowało się 120 tys osób, a w wszystkich Kościołach Protestanckich właczając Adwentystów ponad 150 tys osób w tym 70-pare do Luteranów. Duży odsetek ponad 10% nie podał przynależności do żadnego wyznania, tam są osoby które zapewne są chrześcijanami ale nie deklarują przynależności, zapewne są tam też Protestanci którzy nie łączą się z jednym zborem, poszukujacy, agostycy etc. bo odpowiedz że jest się bezwyznaniowcem była, a ponad 85% zadeklarowało Katolickie wyznanie czyli wśród osób które podały wyznanie to było około 95% którzy podawali konkretny Kościół. Więc proszę Cie abyś czytał ze zrozumieniem a nie z kapelusza
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 23:27 przez Samolub, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 23:22

josta pisze:A no stad, ze zacytowalam fragment wypowiedzi vanity z cytatem Korwina: , "w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety. "
I napisalam ze jestem w szoku, natomiast ty dla porownania rzuciles tekst o tym kto nie wejdzie do zgromadzenia Pana. Wiec pytam co ma zgromadznie Pana do telewizji :D


Ale ja nic o telewizji nie pisałem!

Zadałem ci proste pytanie, na które w dalszym ciągu nie otrzymałem nic prócz wymijających odpowiedzi.
Czy to naprawdę takie trudne? :roll:


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: josta » 19 paź 2015, 23:26

Jaremi, ok czyli moj komentarz do wypowiedzi Korwina jest powodem dla ktorego wypytujesz sie mnie czy nie szokuje mnie jedn werset z Biblii? :S tak o, po prostu? :D
Nie czuje sie zobowiazana do udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi dopoki nie dowiem sie czemu to ma sluzyc.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 23:27 przez josta, łącznie zmieniany 1 raz.


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 19 paź 2015, 23:27

Samolub pisze:tylko kobieta może Cię już zewangelizować,


Biblia się zaczyna od tego, że Ewa zaczęła głosić ewangelię Adamowi.
Wszyscy wiemy jak to się skończyło, gdy dał się zewangelizować... :dance: :dziadek:

ja to się poddaje :O


Kapitulacja została przyjęta. :-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 19 paź 2015, 23:32

No tak Rathael Ty jesteś Adamem a dziewczyna która przyniesie Biblie to Ewa... a potem pewnie jak się ożenicie posłucha węża... to jest to Twoje sola scriptura... tak mniej wiecej analizujesz wszystko. Uważam że nie rozumiesz Biblii, ani Ewangelii. I nie wykładaj mi czy innym w co wierzą i co uważają, uwierz... ja wiem najlepiej w co wierze.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 23:35

josta pisze:Nie czuje sie zobowiazana do udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi dopoki nie dowiem sie czemu to ma sluzyc.


To po co odpisywałaś na mój post? Zadałem ci konkretne pytanie i czekam na odpowiedź.
Bez tego nie ma sensu dalej prowadzić z tobą dyskusji.
No chyba, że sekta ogranicza ci myślenie i masz trudności z oceną prostego tekstu z PŚ bez pomocy
pastora czy tam innego ślepego przewodnika.
Żeby nie było, że ja mam uprzedzenia do pastorów czy coś. Po prostu podałem go jako przykład.
Niektórzy naprawdę mówią do rzeczy i biblijnie. Np. taki pastor Anderson i jego wykłady o pederastii. :-D


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: josta » 19 paź 2015, 23:43

Jaremi pisze:
josta pisze:Nie czuje sie zobowiazana do udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi dopoki nie dowiem sie czemu to ma sluzyc.


To po co odpisywałaś na mój post? Zadałem ci konkretne pytanie i czekam na odpowiedź.
Bez tego nie ma sensu dalej prowadzić z tobą dyskusji.
No chyba, że sekta ogranicza ci myślenie i masz trudności z oceną prostego tekstu z PŚ bez pomocy
pastora czy tam innego ślepego przewodnika.


Oj Jaremi..a po co ty do mnie pierwszy pisales?:) gdybys mnie zaczepil na ulicy z podobnym pytaniem ni z gruchy niz pietruchy to bym Ci odpowiedziala to samo co pani telemarketerce, ktora czeka az jej podam swoj pesel i adres zamieszkania przez telefon bo zadala mi konkretne pytanie.
Zrozum, ze ja nic nie musze wobec Ciebie, jesli nie chce.


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 19 paź 2015, 23:46

Jaremi
Posty: 40
Rejestracja: wt sie 18, 2015 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie: Skontaktuj się z Jaremi


No jakoś nie zauważyem, to czemu je wybrałeś... człowieku jesteś tu dzień, mówisz jakbyś wszystkich znał... multi?
Dajesz ankiete, rzucasz obrazami, każdy ma prawo tu zaznaczyć partię jaką zechce. Jak nie umiesz robic ankiet społęcznych to po co je robisz, dla jajec? Teraz jak hiena rzuciłeś się na Protestantyzm, czemu nie chcesz podać swojego wyznania? Skoro tak głośno mówisz o Piśmie, to chyba ta prosta rzecz będzie dla Ciebie jasna i logiczna. Jakie wyznanie reprezentujesz?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 19 paź 2015, 23:52

josta pisze:
Oj Jaremi..a po co ty do mnie pierwszy pisales?:) gdybys mnie zaczepil na ulicy z podobnym pytaniem ni z gruchy niz pietruchy to bym Ci odpowiedziala to samo co pani telemarketerce, ktora czeka az jej podam swoj pesel i adres zamieszkania przez telefon bo zadala mi konkretne pytanie.
Zrozum, ze ja nic nie musze wobec Ciebie, jesli nie chce.


Czyli rozumiem, że odpowiedzi nie uzyskam? Podziękował.

Jakie wyznanie reprezentujesz?


Czy ja rozmawiam z poważnymi osobami? :rotfl:
Chłopie, nie tylko zacytowałeś, ale i pogrubiłeś sobie to co w wyznaniu
wpisałem.


Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 19 paź 2015, 23:54

Alo, alo - każdy może zaznaczyć w ankiecie co chce, ale jak bierze udział w wątku - to już jest
dyskusja, a nie ankieta. zatem ankietą proszę się nie wykręcać, jak bierze się udział w dyskusji.


Obrazek
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 20 paź 2015, 00:03

No wiec jaki jest numer telefonu do Ciebie Rathael oraz Jeremi, nie odpowiadanie na to pytanie uznaje za brak znajomosci Pisma ; )
Tak mniej więcej wygląda ta logika dyskusji, człowieku jak robisz ankiete i pytasz ludzi o zdanie powinneś zachować chociaż odrobine czy złudzenie optyczne podstaw profesjonalizmu.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 20 paź 2015, 00:11

Jaremi pisze:
josta pisze:
Oj Jaremi..a po co ty do mnie pierwszy pisales?:) gdybys mnie zaczepil na ulicy z podobnym pytaniem ni z gruchy niz pietruchy to bym Ci odpowiedziala to samo co pani telemarketerce, ktora czeka az jej podam swoj pesel i adres zamieszkania przez telefon bo zadala mi konkretne pytanie.
Zrozum, ze ja nic nie musze wobec Ciebie, jesli nie chce.


Czyli rozumiem, że odpowiedzi nie uzyskam? Podziękował.

Jakie wyznanie reprezentujesz?


Czy ja rozmawiam z poważnymi osobami? :rotfl:
Chłopie, nie tylko zacytowałeś, ale i pogrubiłeś sobie to co w wyznaniu
wpisałem.


Noi gdzie to przywiązanie do Pisma, dosyć że krętacz to jeszcze kłamie i zbija się z Katolików. Zanim to do Ciebie napisałem przejrzałem Twoje posty... "poważna" osobo Jaremi

W temacie o Potopie tak wyrażałeś się do Rembova który jest Katolikiem:

Jaremi pisze:Rembov po prostu ślepo ufa wszystkiemu co Matka Kościół powie. :-)
Jak Franciszek każe zaakceptować pedalstwo, to Rembov bezkrytycznie zaakceptuje.
Niestety, to już nie będzie zabawne, ale tragiczne. :roll:


A teraz bezczelnie kłamiesz i =D No a niedawno przeciez uczyłeś Pisma i byłeś tu tym niezłomnym stojącym na czele wszystkich praw jakie ma przestrzegać chrześcijanin, ale nie potrafisz nawet powiedzieć prawdy. Rozumiem pośmiać się i dać sobie dla zrzutu takie wyznanie... ale robić tym Katolikom złą opinie, a w innych wątkach ich atakować... no nie wiem gdzie Ty się wychowałeś wśród ludzi którzy nie umią połączyć dwóch niedawnych wypowiedzi w jedną niespójną osobowość. Dobrze... czekam na odpowiedz dalej... jakiego jestes wyznania. I czemu to ukrywasz, czemu podajesz się za Katolika oraz czemu kłamiesz że jesteś katolikiem...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 20 paź 2015, 00:34

A teraz bezczelnie kłamiesz i =D No a niedawno przeciez uczyłeś Pisma i byłeś tu tym niezłomnym stojącym na czele wszystkich praw jakie ma przestrzegać chrześcijanin, ale nie potrafisz nawet powiedzieć prawdy. Rozumiem pośmiać się i dać sobie dla zrzutu takie wyznanie... ale robić tym Katolikom złą opinie, a w innych wątkach ich atakować... no nie wiem gdzie Ty się wychowałeś wśród ludzi którzy nie umią połączyć dwóch niedawnych wypowiedzi w jedną niespójną osobowość. Dobrze... czekam na odpowiedz dalej... jakiego jestes wyznania. I czemu to ukrywasz, czemu podajesz się za Katolika oraz czemu kłamiesz że jesteś katolikiem...


I po co te wszystkie insynuacje i kalumnie? :roll:
Wyznania jestem takiego jak wpisałem. Ochrzczono mnie Kościele Katolickim i do takiego też przynależę obecnie.
Nie rozumiem co w tym dziwnego? Nie jestem zobligowany do bezkrytycznego przyjmowania wszystkiego co papież
powie. Powiem więcej, jak głosi nauki sprzeczne z PŚ, to mam prawo nie traktować go poważnie. Proste.



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości