Wybory parlamentarne 2015

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Którą partię/komitet poprzesz w wyborach do parlamentu?

PiS
9
28%
PO
0
Brak głosów
.Nowoczesna
4
13%
Zjednoczona Lewica
1
3%
KORWiN
10
31%
Kukiz'15
7
22%
KNP
0
Brak głosów
KWW Zbigniewa Stonogi
0
Brak głosów
KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
1
3%
PSL
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 32
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: kontousunięte1 » 20 paź 2015, 09:15

Rethel pisze:
Samolub pisze:tylko kobieta może Cię już zewangelizować,


Retel pisze:Biblia się zaczyna od tego, że Ewa zaczęła głosić ewangelię Adamowi.
Wszyscy wiemy jak to się skończyło, gdy dał się zewangelizować... :dance: :dziadek:

Ewa raz a dobrze zewangelizowała :oops: facetów, a jak wy się wzięliście "do roboty" to co mamy? : wojny,łajdactwo w każdej dziedzinie życia...oj,dłuuuuuuuuuuuuuuugo by pisać :D :mrgreen: ;)


Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 20 paź 2015, 12:01

kontousunięte1 pisze:Ewa raz a dobrze zewangelizowała :oops: facetów, a jak wy się wzięliście "do roboty" to co mamy? : wojny,łajdactwo w każdej dziedzinie życia...oj,dłuuuuuuuuuuuuuuugo by pisać :D :mrgreen: ;)


I jakoś religia na tym nie straciła.
A jak kobiety stały się księżmi-samicami, to już mamy łamanie Pisma przez sam fakt.
Do tego doszło pedalstwo, homośluby, popieranie aborcji, wszelkiego lewactwa, a nawet
jak Ariela gdzieś wspomniała propagowanie Islamu i zastępowanie chrześcijańskich symboli
muzułmańskimi, modlitwy imamów, dowolne uprawianie rozpusty od 12 do 102 roku życia - a
wszystko to w chrześcijańskim KOŚCIELE - czyli głupota totalna, odstępstwo w rozmiarach nie
znanych nigdy wcześniej, w dodatku prowadzone za pomocą wykręcania lub unieważniania Pisma.


Obrazek
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: kontousunięte1 » 20 paź 2015, 12:09

Rethel pisze:
kontousunięte1 pisze:Ewa raz a dobrze zewangelizowała :oops: facetów, a jak wy się wzięliście "do roboty" to co mamy? : wojny,łajdactwo w każdej dziedzinie życia...oj,dłuuuuuuuuuuuuuuugo by pisać :D :mrgreen: ;)


I jakoś religia na tym nie straciła.
A jak kobiety stały się księżmi-samicami, to już mamy łamanie Pisma przez sam fakt.
Do tego doszło pedalstwo, homośluby, popieranie aborcji, wszelkiego lewactwa, a nawet
jak Ariela gdzieś wspomniała propagowanie Islamu i zastępowanie chrześcijańskich symboli
muzułmańskimi, modlitwy imamów, dowolne uprawianie rozpusty od 12 do 102 roku życia - a
wszystko to w chrześcijańskim KOŚCIELE - czyli głupota totalna, odstępstwo w rozmiarach nie
znanych nigdy wcześniej, w dodatku prowadzone za pomocą wykręcania lub unieważniania Pisma.

I to wszystko przez kobiety :?: :eek: :lmao:


Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: vanity » 20 paź 2015, 14:27

Jaremi pisze:
Jestem w szoku.


Dlaczego? Nic odkrywczego nie powiedział. :-)

Ten fragment Pisma Świętego też cię szokuje?

Pwt 23:2-5
Nikt, kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana. Nie wejdzie syn
nieprawego łoża do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu nie wejdzie do zgromadzenia
Pana. Nie wejdzie Ammonita i Moabita do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu; nie
wejdzie do zgromadzenia Pana na wieki, za to, że nie wyszli oni ku wam na drogę z chlebem i wodą,
gdyście szli z Egiptu i jeszcze opłacili przeciwko tobie Balaama, syna Beora, z Petor w Aram-
Naharaim, aby cię przeklinał.


No to Karolek Korwin Mikke nie wejdzie do zgromadzenia pana ? Wszak z nieprawego loza.
A Janusz Korwin Mikke wejdzie ? A jego poplecznicy w chciwosci, zdzierstwie i hipokryzji ?
8 Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. 9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.

Jaremi, co musisz miec w glowie by operowac na takim poziomie podwojnych standardow ? Odpowiesz ? Przeciez to jest kompromitacja na calego.
Wyciagnales werset o zgniecionych jądrach i odcietym czlonku by usprawiedliwic psychopatyczne sklonnosci Korwina do eugeniki ? Ten kabareciarz szydzi z kalek, chcialby, zeby inwalidzi nie wychodzili nawet z domu, to jest ponizej wszelkiej krytyki. Takich jak on i ty powinno sie izolowac.



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 20 paź 2015, 14:37

kontousunięte1 pisze:I to wszystko przez kobiety :?: :eek: :lmao:


Nie wiem czy przez, ale jakoś dziwnym trafem jest to ze sobą powiązane.
Podobnie kult Matki Boskiej wprowadziły powoli kobiety w pierwszym tysiącleciu...
Tak samo było przecież w Judzie... przeczytaj 44 Jeremiasza.
Oczywiście mężczyźni są winni że pozwolili, tak jak Adam był głównym winowajcą a nie Ewa.
Nie mniej jednak, gdy kobiety dochodzą do głosu to dzieją się dziwne rzeczy.
Jak mówi przysłowie: gdzie Diabeł nie może tam babę pośle... XP
Jeżeli masz inne wyjaśnienie to chętnie posłucham.
Np. jakiś przykład, gdzie kobiety dorwały się do władzy i zaprowadziły ład boży wg Biblii... :dance:

Czytałem taką książeczkę pt. "Dlaczego mężczyźni nienawidzą chodzić do kościoła" wyd. 2.
Autor tam słusznie zauważył, że najmniej problemów z frekwencją i pobożnością mężczyzn mają muzułmanie.
Natomiast kościoły protestanckie, im bardziej sfeminizowane, tym mniej w nich mężczyzn...
I zauważył regułę - gdy tylko kościół idzie w stronę zniewieścienia - mężczyźni natychmiast się ewakuują - a zaraz za nimi kobiety!
Natomiast w kościołach maskulinistycznych nie tylko jest dużo mężczyzn, ale kobiety walą tam drzwiami i oknami ewakuując się z feministycznych.
I wtedy proces zaczyna się od początku, bowiem pastorzy zaczynają niewieścieć z uwagi na coraz większy odsetek kobiet.
Efekt jest taki, że po przekroczeniu pewnej granicy, mężczyźni się ewakuują, zostają kobiety, które potem też się ewakuują.
To jest taki cykl śmierci protestanckiej wspólnoty. :-)

Najlepiej spośród wyznań chrześcijańskich wypadają prawosławni - no bo u nich nie ma pastorzyc ani zniewieściałych księży.
Obok prawosławnych i muzułmanów bardzo dobrze wypadły ortodoksyjne synagogi żydowskie. Rzecz ciekawa, w synagogach
liberalnych, istnieją dokładnie te same problemy i cykl, jak w postępowych wspólnotach protestanckich. Czemu? Bo zasada zła.

Zauważ, ze u muzułmanów nie ma imamic - nie ma też odpływu wiernych, nie ma homoślubów, nie ma ateizacji, no i nie ma
wobec tego problemu pt. dlaczego mężczyźni nie chodzą do meczetu - ale nie ma też jednocześnie problemu dlaczego kobiety
nie chodzą do meczetu. Wszyscy chodzą, zboczeń nie ma, pastorzyc nie ma, równouprawnienia nie ma i gitara gra... :)

Szkoda, że religia fałszywa umie się biblijnie
zachowywać i organizować, a prawdziwsza nie.
Dlatego efekty widać przecież gołym okiem:
puste kościoły, brak wiary i pedał na pedale.

A meczety puchną w szwach i konwertują chrześcijan.
A najwięcej nawraca się na Islam... KOBIET.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 14:50 przez Rethel, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 20 paź 2015, 14:43

vanity pisze:No to Karolek Korwin Mikke nie wejdzie do zgromadzenia pana ? Wszak z nieprawego loza.


Wejdzie, bowiem jesteśmy chrześcijanami a nie żydami.
Jeżeli Karolek urodziłby się w rodzinie żydowskiej, bo byłby mamzerem i kropka.
Chociaż i tu mam wątpliwość, bowiem dziecko jest uznane, a kobieta nieoddalona.
Może wg judaistycznej definicji byłby mamzerem, ale wg Biblii raczej nie.
Jednak żydowski Karolek, mógłby się ochrzcić zostając chrześcijaninem nieżydem.

A Janusz Korwin Mikke wejdzie ? A jego poplecznicy w chciwosci, zdzierstwie i hipokryzji ?


Jest ochrzczony, więc już wszedł - a za swoje grzechy odpowie przed Panem. Tak jak ty czy ja.

Jaremi, co musisz miec w glowie by operowac na takim poziomie podwojnych standardow ? Odpowiesz ? Przeciez to jest kompromitacja na calego. Wyciagnales werset o zgniecionych jądrach i odcietym czlonku by usprawiedliwic psychopatyczne sklonnosci Korwina do eugeniki ?


Jaremi ci tylko pokazał werset, gdzie pewne grupy (kalekiej) ludności są wyłączone od pewnych zdarzeń.
To, że pewne rzeczy sa urzędowo dla nich niedostępne nie znaczy, że Jehowa z nich szydził.

Ten kabareciarz szydzi z kalek, chcialby, zeby inwalidzi nie wychodzili nawet z domu, to jest ponizej wszelkiej krytyki. Takich jak on i ty powinno sie izolowac.


No właśnie nie masz pojęcia co on mówił na ten temat, a oceniasz.
Tak samo widocznie oceniasz Pana Boga, za to, że "dyskryminował" pewne grupy ludności.
Najpierw wysłuchaj co człowiek ma do powiedzenia, zrozum co powiedział a potem się wypowiadaj.


Obrazek
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: kontousunięte1 » 20 paź 2015, 16:24

Rethel
Poległam,poddaję się :chillout: :dobrarobota:
Tak w 50 %% przyznaję ci rację. ;) :bezradny:


Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 20 paź 2015, 17:06

A Janusz Korwin Mikke wejdzie ? A jego poplecznicy w chciwosci, zdzierstwie i hipokryzji ?


Mógłbyś nie rzucać ogólnikami?
Pisz konkretnie o co chodzi, bo tak
to nie wiadomo do czego się odnieść.


Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: vanity » 20 paź 2015, 22:20

Jaremi pisze:
A Janusz Korwin Mikke wejdzie ? A jego poplecznicy w chciwosci, zdzierstwie i hipokryzji ?


Mógłbyś nie rzucać ogólnikami?
Pisz konkretnie o co chodzi, bo tak
to nie wiadomo do czego się odnieść.


Popierasz kapitalizm czyli chciwosc, zdzierstwo, system legitymizujacy kradziez wartosci dodanej wytwarzanej przez pracownikow najemnych. Popierajac Mikke czyli zwolennika kapitalizmu, ktory zarzuca socjalizmowi, ze okrada innych za pomoca podatkow, stajesz sie wspoludzialowcem festiwalu hipokryzji pozornego antysystemowca. Popierasz Mikke, ktorego wczesniej wymienione przeze mnie wypowiedzi wyraznie stoja w opozycji do chrzescijanskich wartosci,a jednoczesnie zarzucasz lewicowym chrzescijanom, ze popieraja antychrzescijanska frakcje, czyli jestes hipokryta i to bezczelnym.
Teraz zrozumiales, czy powtorzyc ?

Rethel pisze:
Ten kabareciarz szydzi z kalek, chcialby, zeby inwalidzi nie wychodzili nawet z domu, to jest ponizej wszelkiej krytyki. Takich jak on i ty powinno sie izolowac.


No właśnie nie masz pojęcia co on mówił na ten temat, a oceniasz.
Tak samo widocznie oceniasz Pana Boga, za to, że "dyskryminował" pewne grupy ludności.
Najpierw wysłuchaj co człowiek ma do powiedzenia, zrozum co powiedział a potem się wypowiadaj.


Nie mam pojecia ? Ty sobie kolego jaja robisz, Korwin Mikke chlapnal tak wyraznie hanbiace go slowa, ze tu nie ma pola do dyskusji i interpretacji dla szczerych ludzi logicznie myslacych. Pompowanie sztucznej mgly rzekomego niezrozumienia, po to by przeslonic prawdziwy obraz Korwina, jest dowodem na to, ze traktujesz dyskutantow i obserwatorow jak idiotow.

Rethel pisze:Jaremi ci tylko pokazał werset, gdzie pewne grupy (kalekiej) ludności są wyłączone od pewnych zdarzeń.
To, że pewne rzeczy sa urzędowo dla nich niedostępne nie znaczy, że Jehowa z nich szydził.

Jaremi specjalnie chcial przykryc hanbe Korwina ewidentnie naduzywajac wersetu ze starego testamentu i ty doskonale o tym wiesz.
Pisalem, ze kabareciarz Korwin szydzi z kalek. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem ?



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 20 paź 2015, 22:25

Jak tam wrażenia po debacie? :-D

Jak dla mnie ze strony organizatorów to była farsa i amatorszczyzna,
ale czego spodziewać się po tak ściekowej stacji jak TVP. :-)

Janusz Mikke jak zwykle w formie, więc nie było zbytniego zaskoczenia.
Porównanie służby zdrowia i weterynarii - mistrzostwo!
Ministerstwo zdrowia psów i kotów. :lol:

Nawet Kukiz wypadł jakoś pozytywnie i mówił całkiem do rzeczy. Chyba
towarzystwo Pana Janusza tak mu służyło. :-D
No ale to niestety słowa, tylko słowa...

Reszta to jeden wielki socjalistycznty stek bzdur, w którym dominowała - a jakżeby inaczej -
marionetka Leszka Millera. Lepszy wcale nie był jej lewicowy kolega, ze Związku Wojujących Bezbożników -
jak niedawno trafnie kolega Rethel raczył określić ten twór.

Ta papka o empatii, współczuciu i mowie nienawiści w wypowiedziach dotyczących islamskich imigrantów
była tym bardziej idiotyczna i populistyczna, jako że chwilę wcześniej Mikke czy tam Kukiz zdążył powiedzieć, że
ci co tak naprawdę uciekają przed wojną w Syrii, idą do Turcji, bo tam mają najbliżej. :roll:
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 22:32 przez Jaremi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Jaremi
Posty: 54
Rejestracja: 18 sie 2015, 21:17
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Jaremi » 20 paź 2015, 22:31

Popierasz kapitalizm czyli chciwosc, zdzierstwo, system legitymizujacy kradziez wartosci dodanej wytwarzanej przez pracownikow najemnych. Popierajac Mikke czyli zwolennika kapitalizmu, ktory zarzuca socjalizmowi, ze okrada innych za pomoca podatkow, stajesz sie wspoludzialowcem festiwalu hipokryzji pozornego antysystemowca. Popierasz Mikke, ktorego wczesniej wymienione przeze mnie wypowiedzi wyraznie stoja w opozycji do chrzescijanskich wartosci,a jednoczesnie zarzucasz lewicowym chrzescijanom, ze popieraja antychrzescijanska frakcje, czyli jestes hipokryta i to bezczelnym.
Teraz zrozumiales, czy powtorzyc ?


Kapitalizm był tu już tyle razy poruszany, że mam dość opowiadania o tak
elementarnych sprawach.
Tak jak się spodziewałem, zarzuty wyssane z palce, a przede wszystkim
niemające poparcia Biblii. Nawet nie chce mi się tego komentować.

Może kolega Rethel zechce przejąć pałeczkę, choć nie wiem czy warto. :roll:


Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 20 paź 2015, 23:43

Jaremie, jeszczem nie widział.

Vanity, straszny bełkot napisałoś.

Co do szydzenia z kalek, to proszę cię abyś
podało dokładny cytat wraz z kontekstem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Rethel
Posty: 294
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:07
Ostrzeżenia: 2
wyznanie: Prawdziwy Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Rethel » 20 paź 2015, 23:50

vanity pisze:system legitymizujacy kradziez wartosci dodanej wytwarzanej przez pracownikow najemnych.


:O

To jest po prostu tak głupie stwierdzenie, że aż nie wiem co powiedzieć...


Obrazek
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Samolub » 21 paź 2015, 00:07

Jaremi pisze:
Popierasz kapitalizm czyli chciwosc, zdzierstwo, system legitymizujacy kradziez wartosci dodanej wytwarzanej przez pracownikow najemnych. Popierajac Mikke czyli zwolennika kapitalizmu, ktory zarzuca socjalizmowi, ze okrada innych za pomoca podatkow, stajesz sie wspoludzialowcem festiwalu hipokryzji pozornego antysystemowca. Popierasz Mikke, ktorego wczesniej wymienione przeze mnie wypowiedzi wyraznie stoja w opozycji do chrzescijanskich wartosci,a jednoczesnie zarzucasz lewicowym chrzescijanom, ze popieraja antychrzescijanska frakcje, czyli jestes hipokryta i to bezczelnym.
Teraz zrozumiales, czy powtorzyc ?


Kapitalizm był tu już tyle razy poruszany, że mam dość opowiadania o tak
elementarnych sprawach.
Tak jak się spodziewałem, zarzuty wyssane z palce, a przede wszystkim
niemające poparcia Biblii. Nawet nie chce mi się tego komentować.

Może kolega Rethel zechce przejąć pałeczkę, choć nie wiem czy warto. :roll:


Człowieku wiesz że kapitalizm jest przeciwieństwem przedsiębiorczoci oraz siły pracy, pomyśl najpierw o czym piszesz i czy dobrze swoje preferencje opiujesz. Kapitalizm to gromadzenie kapitału, dziś w Polsce jet hiper kapitalizm, nie mowiąc o tym że Polska jest zalezna kapitałowo od zachodu. Kapitalizm to tez zadłużanie gospodarki w skrócie.

Jeśli popierasz kapitalizm nie możesz popierać przedsiębiorczości bo te dwa pojęcia się kłócą.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wybory parlamentarne 2015

Postautor: navi31 » 21 paź 2015, 00:50

kapitalizm stymuluje rynek
a w szczegolności konkurencyjność
dzięki temu produkty są tańsze, tym samym nie tylko elity mają co jeść
a gdy panstwo sie nie dopierdziela z 1000cem podatków, to tym samym nie tylko elity mają gdzie pracowąć
i na chleb zarabiać.
W przypadku systemów socjalnych wszystko stoi na głowie .
Nioe dośc ze promuje sie nieróbstwo , to ci ktorzy chcą pracować nie mogą
a ci co mogą są karani podatkami za pracę
No gdzież tu logika panowie?

dziś w Polsce jet hiper kapitalizm

Good joke..
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapitalizm

a tu dla porównania:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Socjalizm


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości