Co pięć minut ginie chrześcijanin, ale diecezje łożą pieniądze na… odbudowywanie meczetów

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
derko
Posty: 1942
Rejestracja: 23 cze 2008, 20:57
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co pięć minut ginie chrześcijanin, ale diecezje łożą pieniądze na… odbudowywanie meczetów

Postautor: derko » 28 kwie 2016, 13:27

Bez przesady. Islam nie jest problemem nie do rozwiązania. Islam nie zagraża europie. Islam jest tylko jednym z elementów, który ma służyć przygotowywaniu takiej sytuacji w której obywatele bez żadnego sprzeciwu poddadzą się totalnej inwigilacji. Zagrożenie właśnie dotyczy tego, ze będziemy pod pełną kontrolę. W zrozumieniu wielu ludzi będzie to dobrowolne i chętne poddanie się systemowi, który ma dać poczucie bezpieczeństwa,ale zarazem jest furtką do działania antychrysta.
Już mówi się o centralnym systemie rejestracji każdego obywatela europy, wprowadzeniu nowych dowodów z czipami, które będą zawierały wszystkie dane i mają też służyć jako karty płatnicze.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co pięć minut ginie chrześcijanin, ale diecezje łożą pieniądze na… odbudowywanie meczetów

Postautor: magda » 30 kwie 2016, 20:22

W Polsce rodzi sie faszyzm nakręcany przez KRK i to dranie robią w imię Jezusa.
https://www.youtube.com/watch?v=Hakb6S0 ... e=youtu.be


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co pięć minut ginie chrześcijanin, ale diecezje łożą pieniądze na… odbudowywanie meczetów

Postautor: Samolub » 01 maja 2016, 02:30

derko pisze:Bez przesady. Islam nie jest problemem nie do rozwiązania. Islam nie zagraża europie. Islam jest tylko jednym z elementów, który ma służyć przygotowywaniu takiej sytuacji w której obywatele bez żadnego sprzeciwu poddadzą się totalnej inwigilacji. Zagrożenie właśnie dotyczy tego, ze będziemy pod pełną kontrolę. W zrozumieniu wielu ludzi będzie to dobrowolne i chętne poddanie się systemowi, który ma dać poczucie bezpieczeństwa,ale zarazem jest furtką do działania antychrysta.
Już mówi się o centralnym systemie rejestracji każdego obywatela europy, wprowadzeniu nowych dowodów z czipami, które będą zawierały wszystkie dane i mają też służyć jako karty płatnicze.



W Buenos Aires (Argentyna-miejsce urodzenia Franciszka) dobrowolnie juz się czipują ludzie bo mozna miec wbite karnety na caly sezon na bramkach stadionowych.

O czipach mowi sie juz w UE. Wiecie ze dowod tozsamisci jest obowiazkowy? Czego sobie wladza zarzyczy, na ile ludzie sie "zgodza" tyle wprowadzą. Oczywiscie to ulatwi kontrole, demonstracja zczytanie czipow, srodki przymusu np zabranie pieniedzy automatycznie z kont. Troche wyobrazni potrzeba tylko, wyobraznia daje odpowiedz na wszelkie pytania. W prostych zyciowych sprawach tez tak jest, ktos nie bedzie musial wyplacic pieniedzy choc powinien nie wyplaci.

Niestety wiekszosc ludzi jest nieuczciwa, trudno uwierzyc by wybierani czy Ci ktorzy sie najwiecej dorobili byli wyselekcjonowanymi moralnymi autorytetami. Wrecz odwrotnie, trzeba ich ostro trzymac za pysk i byc czujnym... bo zlodziej w Polsce glosuje na zlodzieja a psychopata na psychopate. Trzeba trzymac za pysk wladze (nie mowie o obecnej lecz kazdej)

Czipowanie to naturalna kolej rzeczy, bardzo wygodna dla ekonomistow, firm, kapitalu i panstw kontrolujacych obywatela.

Panstwa zachodnie to bomby spekulacyjne, gadajace glowy i skaczace indeksy w telewizjii.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co pięć minut ginie chrześcijanin, ale diecezje łożą pieniądze na… odbudowywanie meczetów

Postautor: magda » 01 maja 2016, 09:10

A jaa nie wierze ze czipy to znak bestii , musi to być cos zwiazanego z religią i na tyle dobrowolnego zeby człowiek miał wybór , tródno nie zgodzić sie na posiadanie dowodu tożsamości czy peselu i to samo moze byc z czipem. Ten znak bestii to będzie co innego bo wiele rzeczy juz mamy dzieki którym nie możemy kupować i spprzedawac np konto bankowe , nie można nie miec konta bo nie dostaniesz pracy, nie dostaniesz emerytury itp to jednak bedzie związane z religią jak już katolicka bestia odzyska władzę a odzyska ją za pomocą farzystów i wtedy dopiero da nam popalić.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co pięć minut ginie chrześcijanin, ale diecezje łożą pieniądze na… odbudowywanie meczetów

Postautor: Samolub » 01 maja 2016, 16:30

Nie wazne... czipy zwiekszaja kontrole i hipotetyczne zubezwlasnowolnienie jednostki. Mozna kontrolowac doslownie wszystko, slowo mozna jest kluczowe bo predzej czy pozniej w jakims kraju bedzie mozna naduzywac kontroli itd


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości