Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?

Bronisław Komorowski (PO).
3
13%
Andrzej Duda (PiS).
13
57%
Jeszcze nie wiem.
2
9%
Nie zamierzam pójść na wybory.
5
22%
 
Liczba głosów: 23
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 10 kwie 2015, 10:17

dr.sky pisze:
albercik pisze:Ma na przykład zdrowe podejście do sprawy Ukainy i Rosji. A inny powód dla którego mógłbym zagłosować na niego to to że niecierpi złodzieji z PO,PiS,SLD i PSL


Nie tylko on ma takie podejście i nie tylko on nie cierpi złodziei. To jednak za mało aby ktoś taki piastował urząd prezydenta. To już Kukiz przy nim lepiej wygląda.
Kukiz nie ma swojej klasy, korwin ma odpowiednią osobowość.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 11:31

KAAN pisze: korwin ma odpowiednią osobowość.
bardzo chciałem się w tym temacie nie udzielać....ale jak słyszę pozytywny komentarz o Korwinie, to aż mnie zatkało.
:-/
Człowiek, który jest za eksterminacją osób niepełnosprawnych, psychicznie chorych, karą śmierci? :oops:
Poza tym to wybory prezydenckie, nie parlamentarne a większość haseł wyborczych nie jest trafna wobec powyższego.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 10 kwie 2015, 12:25

mjsystem pisze:
KAAN pisze: korwin ma odpowiednią osobowość.
bardzo chciałem się w tym temacie nie udzielać....ale jak słyszę pozytywny komentarz o Korwinie, to aż mnie zatkało.
:-/
Człowiek, który jest za eksterminacją osób niepełnosprawnych, psychicznie chorych, karą śmierci? :oops:
Poza tym to wybory prezydenckie, nie parlamentarne a większość haseł wyborczych nie jest trafna wobec powyższego.
To jest nieprawda, nie znam wypowiedzi JKM o eksterminacji osób niepełnosprawnych, czy chorych psychicznie, to pomówienie Korwina. To co mówi ma sens.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 12:55

KAAN pisze:To jest nieprawda, nie znam wypowiedzi JKM o eksterminacji osób niepełnosprawnych, czy chorych psychicznie, to pomówienie Korwina
Osobiście to widziałem w TV, więc fakt, że nie znasz tej wypowiedzi nie oznacza, że jej nie było :mrgreen:


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 10 kwie 2015, 12:57

Ja tam nie zamierzam krytykować kogoś kto chce głosować na Korwina. Nie powinno mnie to interesować na kogo ktoś głosuje. Ale uważam, że Korwin to mógłby być lub jest dobrym biznesmenem - ministrem finansów ewentualnie. Ale jest zbyt radykalny i nie wiadomo w jaki sposób chciałby przeprowadzić reformy. Po za tym, patrząc po tym, jak się zachowuje, obawiam się, że kompromitowałby cały naród polski w zagranicznym świecie i nie tylko tam. Dlatego mając do wyboru Korwin - Kukiz bardziej stawiałbym na Kukiza. Brak klasy jest do ogarnięcia w jego przypadku. Wałęsa także nie miał klasy, był robolem, w dodatku z wadą wymowy.


.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 10 kwie 2015, 13:01

mjsystem pisze:
KAAN pisze:To jest nieprawda, nie znam wypowiedzi JKM o eksterminacji osób niepełnosprawnych, czy chorych psychicznie, to pomówienie Korwina
Osobiście to widziałem w TV, więc fakt, że nie znasz tej wypowiedzi nie oznacza, że jej nie było :mrgreen:
Chciałbym ją poznać jeśli mozesz zlinkować, bo jeśłi to widziałeś w telewizji to z pewnością jest to manipulacja.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 13:06

KAAN pisze: To co mówi ma sens.
Ja na UPR głosowałem już na początku lat 90-tych. Potem K-M zaczął mówić dziwne rzeczy. Teraz, rzeczywiście, muszę przyznać, że wrócił do "normalnych" wypowiedzi. Jest jednak zbyt nieobliczalny, moim zdaniem, aby głosować na niego do roli prezydenta RP.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 10 kwie 2015, 13:08

dr.sky pisze:Ja tam nie zamierzam krytykować kogoś kto chce głosować na Korwina. Nie powinno mnie to interesować na kogo ktoś głosuje. Ale uważam, że Korwin to mógłby być lub jest dobrym biznesmenem - ministrem finansów ewentualnie. Ale jest zbyt radykalny i nie wiadomo w jaki sposób chciałby przeprowadzić reformy. Po za tym, patrząc po tym, jak się zachowuje, obawiam się, że kompromitowałby cały naród polski w zagranicznym świecie i nie tylko tam. Dlatego mając do wyboru Korwin - Kukiz bardziej stawiałbym na Kukiza. Brak klasy jest do ogarnięcia w jego przypadku. Wałęsa także nie miał klasy, był robolem, w dodatku z wadą wymowy.
Osobiście uważam, ze nie jest zbyt radykalny, jest radykalny akurat. Nie obraziłbym się na Kukiza, albo Wilka gdyby mieli wyższe poparcie od Korwina to z pewnością zagłosowałbym na któregoś z nich. Podoba mi się też Kowalski z niektórymi swoimi wypowiedziami. Wrażenie, ze Korwin jest jakiś nieobliczalny jest spowodowana medialnymi manipulacjami. Ja nie oglądam telewizji, nie mam telewizora i nie mam spaczonego obrazu rzeczywistości lansowanego przez zależne media.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 13:12

KAAN pisze:Chciałbym ją poznać jeśli mozesz zlinkować, bo jeśłi to widziałeś w telewizji to z pewnością jest to manipulacja.
To było kilka lat temu w TVN. Nie mogę znaleźć linku(szukam właśnie).
KAAN pisze: z pewnością jest to manipulacja.
Być może. No właśnie niezwykle trudno odróżnić prawdę od fałszu w TV.
Swoją drogą masz dowód na to, że każdy z nas jest manipulowany. Masz dowód tez na to, że potrafię zmienić zdanie :-P Prześledzę jeszcze kilka jego wypowiedzi. ;-)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 13:16

KAAN pisze: Ja nie oglądam telewizji, nie mam telewizora i nie mam spaczonego obrazu rzeczywistości lansowanego przez zależne media.
Właśnie przerabiam ten temat w domu-pozbycie się TV(sorry za OT)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 10 kwie 2015, 13:21

Z drugiej jednak strony poprzedni prezydenci także nie mieli klasy. Komorowski ośmiesza się wypowiedziami i zachowaniem, czego nie zobaczymy w TV. Kwaśniewski po pijanemu przemawiał do ludzi. Jeżli Kukiz będzie zdeterminowany do działania, to poparcie także kiedyś mu wzrośnie. Przydałyby się mu także jakieś osiągnięcia.


.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 10 kwie 2015, 13:44

dr.sky pisze: Jeżli Kukiz będzie zdeterminowany do działania, to poparcie także kiedyś mu wzrośnie. Przydałyby się mu także jakieś osiągnięcia.
Jeśli będzie miał tyle determinacji co Korwin, to może dojść do czegoś, ale z jego ostatnich wypowiedzi obawiam się że się może "wypalić". Korwin jest niesamowity w swojej determinacji i stałości poglądów.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 kwie 2015, 13:48

dr.sky pisze:Wałęsa także nie miał klasy, był robolem, w dodatku z wadą wymowy.


Walesa byl agentem SB. Dzieki niemu w Polsce mamy stary system pod nowymi barwami.

Dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza: https://www.youtube.com/watch?v=N8rJeDPOe9o


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 10 kwie 2015, 14:52



.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 kwie 2015, 17:18

Imperator pisze:Dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza:

dr.sky pisze:Imperator, a co powiesz o tym?

Na naszym forum wcale nie porusza się tematów teorii spiskowych i podziemnego szukania prawdy :roll:


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości