Być może trzecia wojna światowa już się zaczęła

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 06 wrz 2014, 22:35

Podobno poboru już nie ma.
A trzecia wojna światowa i tak się zbliża.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 07 wrz 2014, 12:24

artur403 pisze:Podobno poboru już nie ma.

Poboru nie ma,ale ludzie dostają /rezerwiści/ wezwania na cwiczenia, a to o czymś świadczy.
Poza tym uważam za wielki błąd,że mając fałszywą ufnośc w USA i NATO, Polska od lat odpuściła sobie wszelkie zabezpieczenia "w razie czego". Politycy żyją w amoku i poczuciu bezpieczeństwa /zresztą słusznie,bo oni na pewno mają doskonałe schrony,zabezpieczenia itd./. A naród nawet nie wie gdzie są jakieś punkty odbioru chocby masek gazowych itp.
A USA posługuje się dokladnie takim scenariuszem jak przed wojną z Irakiem, gdzie ponoc wywiad widział broń biologiczną i masowego rażenia, co doprowadziło do wojny strasznej na tamtym terenie. Tu z Ukrainą robią to samo. Teraz "widzą" zgromadzenie wojsk rosyjskich przy granicy. Ale dlaczego tylko ich satelity to "widzą"? Przecież takie foty można łatwo sfałszowac i ludziom pokazac i wmówic wszystko.
To przede wszystkim interes, bo Ameryka leży na łopatkach pod względem gospodarczym,a wiadomo-wojna to kasa.
Mnie bardzo nie podoba się,że przechodzimy pod okupację kolejnego "sojusznika", bo jak inaczej nazwac budowę baz i obecnośc tak wielkich ilości wojsk NATO? To ma tylko "przyjazną" nazwę.
Wkurza mnie,że kolejny raz mój kraj ma byc areną walk i interesów obcych i wrogich nam państw. Bo chyba nie wierzycie w przyjaźń z Niemcami,Angolami,Francuzami,Amerykanami....? :-( :roll:


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 26 paź 2014, 20:22

Czasopismo Pressje (Klubu Jagiellońskiego) poświęciło cały numer 36 poglądom na intronizację. (ISSN 1644-7050) Warto poczytać!


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 10 lis 2014, 20:28



Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 24 gru 2014, 12:09

Intronizacja Jezusa na Króla Polski może nam pomóc w obronie przed islamem.
Powiemy, że nawrócimy się na islam, jak Jezus zmartwychwstanie i przejdzie na islam.
To powinno przemówić do islamistów.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 24 gru 2014, 13:57

artur403 pisze:o powinno przemówić do islamistów.

Zanim do nich przemówisz /po jakiemu?/ to ci łeb utną ;-) . I po rozmowie. :mrgreen:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 gru 2014, 06:07

artur403 pisze:Intronizacja Jezusa na Króla Polski może nam pomóc w obronie przed islamem.
Powiemy, że nawrócimy się na islam, jak Jezus zmartwychwstanie i przejdzie na islam.
To powinno przemówić do islamistów.


Artur jak ty mozesz takie brednie wypisywać , albo się nie zastanawiasz co piszesz albo powtarzasz co usłyszałeś od jakiegos idioty ,półgłowka , nie rozmiem dlaczego czasem się tak kompromitujesz i nie wstydzisz sie wyglądać na przygłupa.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 26 gru 2014, 19:10

Jeśli coś źle napisałem, to wytłumacz, co było złego. A jeśli dobrze, to dlaczego mnie bijesz??


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość