Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
marioosh666
wyznanie: Brak_denominacji
Kontaktowanie:

Re: Chińczycy zaatakowali Polaków w Warszawie

Postautor: marioosh666 » 26 lis 2019, 13:07

Strasznie dużo tu antysemitników :(

Awatar użytkownika
KAAN
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 26 lis 2019, 18:19

marioosh666 pisze:Strasznie dużo tu antysemitników :(
Wiesz kto jest antysemitą? To ten którego nie lubią żydzi :D .

Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
marioosh666
Kontaktowanie:

Postautor: marioosh666 » 27 lis 2019, 06:39

KAAN pisze:

To co zaprezentowałeś jest na poziomie teorii działaczy LGBT, którzy twierdzą, że jak ktoś krytykuje homoseksualizm to znaczy, że jest kryptogejem.

Awatar użytkownika
KAAN
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 27 lis 2019, 09:29

marioosh666 pisze:
KAAN pisze:
To co zaprezentowałeś jest na poziomie teorii działaczy LGBT, którzy twierdzą, że jak ktoś krytykuje homoseksualizm to znaczy, że jest kryptogejem.
Jest dokładnie odwrotnie, to właśnie LGVBTATVAGD wyzywają od antysemitów każdego kto śmie przedstawić prawdę o tzw żydach. Nie uprawiaj tego typu narracji, każdy już to rozpoznaje na samym początku. Trzeba mówić prawdę a nie być politpoprawną chorągiewką. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że prawdziwi Żydzi kompletnie odcinają się od tych co opluwają każdego kto powie choć troszkę prawdy. Syjoniści robią złą krew, kłamią i niszczą wizerunek narodu wybranego i wywołują wojny, to na prawdę źli ludzie. Oni wydawali swoich ziomków na mierć, poczytaj z dobrych źródeł co się działo w gettach, kim byli prześladowcy Polaków tuż po wojnie. Ci ludzie nie mają wiary judaizmu, to są żydzi kulturowi, ateiści, bez moralności jaką w naszych sercach wypisał Pan Jezus. Kiedyś ktoś podlinkował wypowiedź pewnego rabina, prawdziwie wierzącego po żydowsku, on powiedział co o tych syjonistach myśli.
https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM

Mam takie wrażenie, ze jak ten rabin żyłby w czasach Pana Jezusa to byłby jak Nikodem, albo Paweł, jestem pewien (na ile można być pewnym), że by się nawrócił po rozmowie z Panem. Byłem zdumiony słowami rabina Cohena.

Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
marioosh666
Kontaktowanie:

Postautor: marioosh666 » 08 gru 2019, 13:58

KAAN pisze:Jest dokładnie odwrotnie, to właśnie LGVBTATVAGD wyzywają od antysemitów każdego kto śmie przedstawić prawdę o tzw żydach.

LGBTQ i Żydzi to są dwa oddzielne tematy. Pisałem jedynie o metodach, które stosujesz. Widać tutaj pewną analogię.
KAAN pisze:Nie uprawiaj tego typu narracji, każdy już to rozpoznaje na samym początku. Trzeba mówić prawdę a nie być politpoprawną chorągiewką.

Politpoprawne chorągiewki bronią żydokomuny, a atakują ortodoksów i żydowskich narodowców - ja, w dużym uproszczeniu, robię odwrotnie
KAAN pisze:Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że prawdziwi Żydzi kompletnie odcinają się od tych co opluwają każdego kto powie choć troszkę prawdy.

Czyli są jacyś prawdziwi Żydzi? Jeszcze całkiem niedawno był monolit. Dobrze, że oczy zaczynają się otwierać.
KAAN pisze:Syjoniści robią złą krew, kłamią i niszczą wizerunek narodu wybranego i wywołują wojny, to na prawdę źli ludzie.

Syjonistami są nie tylko Żydzi. Co bardziej światli chrześcijanie w tym nasz Marszałek Piłsudski popierał ten ruch. I to nie oni wywołują wojny, ale są zmuszeni się przed nimi bronić.
KAAN pisze:Oni wydawali swoich ziomków na mierć, poczytaj z dobrych źródeł co się działo w gettach, kim byli prześladowcy Polaków tuż po wojnie.

Znów mieszasz kilka tematów. Opisy bardziej pasują do żydokomuny. Syjoniści jak tylko się dało przeważnie wyjeżdżali do Izraela w tamtym czasie.
KAAN pisze:Ci ludzie nie mają wiary judaizmu, to są żydzi kulturowi, ateiści, bez moralności jaką w naszych sercach wypisał Pan Jezus. Kiedyś ktoś podlinkował wypowiedź pewnego rabina, prawdziwie wierzącego po żydowsku, on powiedział co o tych syjonistach myśli.
https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM

To są ich wewnętrzne przepychanki. Żydzi odzyskali własne państwo, język i walutę. Nawrócą się dopiero po złamaniu porozumienia przez antychrysta. Wszystko zostało przepowiedziane. Nie wiem skąd ten Rabin czerpie swoje teorie, ale nie jest jedyny. Ortodoksi zazwyczaj są przeciwko Izraelowi, bo jest państwem świeckim. W ich przekonaniu powinien być tylko dla ortodoksów.
KAAN pisze:Mam takie wrażenie, ze jak ten rabin żyłby w czasach Pana Jezusa to byłby jak Nikodem, albo Paweł, jestem pewien (na ile można być pewnym), że by się nawrócił po rozmowie z Panem. Byłem zdumiony słowami rabina Cohena.

Raczej stałby po stronie prześladowców.

Wróć do „Polityka i ekonomia”