Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 06 paź 2018, 09:50

Bardzo słusznie oddajesz rzeczywistość i ludzkie zachowania. Pełna zgoda. Może trochę wtrąciłam myśl z innego wątku, ku przekorze nieco, ale w dobrej intencji. Ogólnie mówiąc: potrzeby życia codziennego i sytuacje wymuszone przez "innych" (np.wrogów) mają się nijak do głoszenia kategorycznego w stylu: nadstaw drugi policzek, nie mieszaj się ze światem i wiele tym podobnym (co zauważyłam w innych tematach; raz: nie ma zmiłuj-słowo w słowo według wersetów, ale...jak mnie dotyczy, to już niekoniecznie); taka dygresja i już milknę.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
Lord Vajler
Posty: 1001
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Wałbrzych
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Lord Vajler » 26 paź 2018, 13:51

Partia Ruch 11 Listopada zaapelowała o bojkot ostatnich wyborów samorządowych. Sami nie potrafili nigdzie zgłosić komitetu wyborczego. Śmiech na sali. I oni mają czelność krytykować Kukiza czy Korwina?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 26 paź 2018, 21:37

Torcik pisze:głoszenia kategorycznego w stylu: nadstaw drugi policzek, nie mieszaj się ze światem i wiele tym podobnym (co zauważyłam w innych tematach; raz: nie ma zmiłuj-słowo w słowo według wersetów,


Torciku już w kilku twoich wypowiedziach widzę że coś jest z toba nie tak , jesteś niby chrześcijanką a krytykujesz ni mniej nie więcej wypowiedzi Jezusa , żadne z nas nie wymyśliło sobie nastawiane drugiego policzka to mówił Jezus czyli krytykujesz Boga. Jeśli ktoś pisze że poiwinno się słuchać Jezusa i to robić czego on nauczał to ci się to nie podoba, Nikt tu nie mówi że jest to łatwe podążanie za Naukami Jezusa , czasem nawet w zwykłej jakiejś sytuacji nie na wojnie nie jest to łatwe . watpie zebyś kiedys miała na wojnie wybierac czy postąpić tak jak Jezus mówił czy po swojemu , ja miałam taką okazję i gdybym nie okazała pokory juz bym nie zyła. nPan Jezus zawsze pokazuje najlepszą drogę i nie są to jakieś tam wersety a słowa albo samego Jezusa albo Ducha Bożego który mówił przez apostołów wiec nie rozumiem dlaczego uważasz że tak jak w tych wersetach nie trzeba postępować. Po prostu niektore twoje wypowiedzi mnie dziwią.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 27 paź 2018, 12:24

magda pisze:
Torcik pisze:głoszenia kategorycznego w stylu: nadstaw drugi policzek, nie mieszaj się ze światem i wiele tym podobnym (co zauważyłam w innych tematach; raz: nie ma zmiłuj-słowo w słowo według wersetów,


Torciku już w kilku twoich wypowiedziach widzę że coś jest z toba nie tak , jesteś niby chrześcijanką a krytykujesz ni mniej nie więcej wypowiedzi Jezusa , żadne z nas nie wymyśliło sobie nastawiane drugiego policzka to mówił Jezus czyli krytykujesz Boga. Jeśli ktoś pisze że poiwinno się słuchać Jezusa i to robić czego on nauczał to ci się to nie podoba, Nikt tu nie mówi że jest to łatwe podążanie za Naukami Jezusa , czasem nawet w zwykłej jakiejś sytuacji nie na wojnie nie jest to łatwe . watpie zebyś kiedys miała na wojnie wybierac czy postąpić tak jak Jezus mówił czy po swojemu , ja miałam taką okazję i gdybym nie okazała pokory juz bym nie zyła. nPan Jezus zawsze pokazuje najlepszą drogę i nie są to jakieś tam wersety a słowa albo samego Jezusa albo Ducha Bożego który mówił przez apostołów wiec nie rozumiem dlaczego uważasz że tak jak w tych wersetach nie trzeba postępować. Po prostu niektore twoje wypowiedzi mnie dziwią.

Najpierw naucz się czytać posty ze zrozumieniem, a potem naucz się pouczać innych. Jak na razie nie umiesz ani jednego, ani drugiego. Zamilcz więc, przynajmniej w stosunku do mnie. Jesli inni pozwalają ci na taką retorykę to nie mój kłopot, ale ja sobie nie pozwolę. Już cię prosiłam, abyś dała mnie do ignorowanych. Nie jesteśmy na jednym poziomie i raczej nie dojdzie do żadnej konstruktywnej dyskusji między nami. Na ciągłe prostowanie twoich wypowiedzi nie mam po prostu ochoty.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Luba
Posty: 333
Rejestracja: 05 paź 2018, 21:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Luba » 27 paź 2018, 22:17

Torcik pisze:Najpierw naucz się czytać posty ze zrozumieniem, a potem naucz się pouczać innych. Jak na razie nie umiesz ani jednego, ani drugiego. Zamilcz więc, przynajmniej w stosunku do mnie. Jesli inni pozwalają ci na taką retorykę to nie mój kłopot, ale ja sobie nie pozwolę. Już cię prosiłam, abyś dała mnie do ignorowanych. Nie jesteśmy na jednym poziomie i raczej nie dojdzie do żadnej konstruktywnej dyskusji między nami. Na ciągłe prostowanie twoich wypowiedzi nie mam po prostu ochoty.



Torciku, rece opadaja :-(

A to a propos masturbacji niektorych forumowych protestantow, poniewaz mam zakaz pisania w tym dziale:

Torcik pisze:Nieprawda. To niektórzy tak odczytali, ale dokłądnie piszę zupełnie coś innego. A właściwie bardziej pytam niż cokolwiek stwierdzam. Główkujcie dalej.


Torciku, jesli weszlo sie miedzy wrony, to trzeba krakac jak one :-D

Ja zgadzam sie z twoja wypowiedzia, bo nie jestem wrona z towarzystwa wzajemnej adoracji :)

A co do Pawla, to jestem przekonana na 100%, ze sie masturbowal i nie mial z tym zadnego problemu :-D

Co prawda nie pisal o tym w swoich listach, no ale mial przeciez prawo do swojej intymnosci jak kazdy czlowiek :)

Uwazam, ze ktos, kto uzewnetrznia sie na forach ze swoja masturbacja, ma cos z ekshibicjonisty i nalezaloby mu to jakos uswiadomic, albo zmusic jakos do psychoterapii, jako , ze oprocz tego, ze jest to niesmaczne, to jeszcze niebezpieczne dla otoczenia.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Noemi » 27 paź 2018, 23:09

Luba czy ty się zastanawiasz nad tym co piszesz ?


Luba
Posty: 333
Rejestracja: 05 paź 2018, 21:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Luba » 27 paź 2018, 23:16

Noemi pisze:Luba czy ty się zastanawiasz nad tym co piszesz ?



Tak, Noemi.

A dlaczego pytasz ?


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Noemi » 27 paź 2018, 23:35

piszesz oficjalnie na forum swoje domysły na temat zachowania i życia drugiej osoby,nie poparte żadnym źródłem informacji


Luba
Posty: 333
Rejestracja: 05 paź 2018, 21:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Luba » 27 paź 2018, 23:49

Noemi pisze:piszesz oficjalnie na forum swoje domysły na temat zachowania i życia drugiej osoby,nie poparte żadnym źródłem informacji


Noemi, najlepszym zrodlem informacji jest samo ZYCIE :)

Uwazam, ze powinnismy z niego korzystac, zamiast karmic sie fikcja o chrzescijanskich cnotach.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Noemi » 28 paź 2018, 11:47

jesli tobie odpowiada takie życie to sobie żyj ,ale nie pisz wydumanych przez siebie plotek , to nie jest targowisko śmieciowych informacji tylko forum chrześcijańskie jeśli ci to nie odpowiada możesz zawsze zmienić forum nie jesteś niewolnikiem forum protestanci .
koniec off-topa,wracamy do tematu


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 02 gru 2018, 14:00

Ruch 11 Listopada nie wypalił, PiS nie reprezentuje już sobą niczego i prawdopodobnie do wyborów będzie tam rozłam albo transfery, Jakubiak (oficer Ludowego Wojska Polskiego) tworzy Kukiz 2.0, Koalicja Obywatelska zwiera szybki, lewica z Robertem Biedroniem się organizuje.

Gdzie miejsce dla przyzwoitego człowieka o konserwatywnych poglądach?

P. S. Istnieje ciekawy projekt z 2015 r., który został porzucony, bo wtedy jeszcze wierzyliśmy jako naród w PiS, ale teraz, kiedy nie ma alternatywy warto go reaktywować.


Są ludzie i moderatorzy...
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Albertus » 02 gru 2018, 14:11

marioosh666 pisze:Ruch 11 Listopada nie wypalił, PiS nie reprezentuje już sobą niczego i prawdopodobnie do wyborów będzie tam rozłam albo transfery, Jakubiak (oficer Ludowego Wojska Polskiego) tworzy Kukiz 2.0, Koalicja Obywatelska zwiera szybki, lewica z Robertem Biedroniem się organizuje.

Gdzie miejsce dla przyzwoitego człowieka o konserwatywnych poglądach?

P. S. Istnieje ciekawy projekt z 2015 r., który został porzucony, bo wtedy jeszcze wierzyliśmy jako naród w PiS, ale teraz, kiedy nie ma alternatywy warto go reaktywować.


A jaka powinna być twoim zdaniem postawa tego ewentualnego Ruchu wobec Kościoła Katolickiego?

Czy taka jaką prezentuje pastor Chojecki?

A jaka wobec państwa Izrael?


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Torcik » 02 gru 2018, 14:36

marioosh666 pisze:Ruch 11 Listopada nie wypalił, PiS nie reprezentuje już sobą niczego i prawdopodobnie do wyborów będzie tam rozłam albo transfery, Jakubiak (oficer Ludowego Wojska Polskiego) tworzy Kukiz 2.0, Koalicja Obywatelska zwiera szybki, lewica z Robertem Biedroniem się organizuje.

Gdzie miejsce dla przyzwoitego człowieka o konserwatywnych poglądach?

P. S. Istnieje ciekawy projekt z 2015 r., który został porzucony, bo wtedy jeszcze wierzyliśmy jako naród w PiS, ale teraz, kiedy nie ma alternatywy warto go reaktywować.

Czy PiS reprezentował kiedykolwiek naród? Jest złem koniecznym i wstydem na arenie międzynarodowej. Żenujące pomysły, osoby, które są jedynie powodem do kpin, żartów i prześmiewczych komentarzy, memów zabawnych i kabaretów - boki zrywać. Do tego ta obrzydliwa służalczość w stosunku do kleru.
Przyzwoity człowiek trzyma się od polityki z dala.
O jakim projekcie z 2015 roku piszesz?
Jeśli jeszcze kiedykolwiek pójdę do wyborów, to będę głosować na Biedronia właśnie. Jedyna nadzieją, że doprowadzi do zerwania konkordaty z Watykanem i trochę ukróci to katolickie oszołomstwo w naszym kraju.
Ojczyzna jest matką wszystkich Polaków, a nie tylko rydzykopodobnych.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: marioosh666 » 02 gru 2018, 15:38

Albertus pisze:A jaka powinna być twoim zdaniem postawa tego ewentualnego Ruchu wobec Kościoła Katolickiego?

Pierwsza i podstawowa kwestia to otwarcie wszystkich możliwych teczek, a wtedy KK mocno się oczyści. I to sama góra tak jak u Luteran. Skoro co szósty ksiądz był konfidentem to jest znacząca część szczególnie, że oni ich promowali i raczej dzisiaj ci księża nie są na wiejskich czy małomiasteczkowych parafiach tylko są biskupami i wyżej. Trzeba to przeciąć. A dalsze działania będą możliwe jak biblijne chrześcijaństwo wejdzie do mainstreamu.
Albertus pisze:Czy taka jaką prezentuje pastor Chojecki?

Hmhm... Nie chcę opierać się na człowieku. Postawa Pastora nieco się zmieniała w czasie, więc się nie wypowiadam.
Albertus pisze:A jaka wobec państwa Izrael?

Generalnie to powinien być sojusznik, a jak się nie da to trudno. Żydzi zostali poddani obróbce. Trzeba to odkręcić.
Torcik pisze:Czy PiS reprezentował kiedykolwiek naród? Jest złem koniecznym i wstydem na arenie międzynarodowej. Żenujące pomysły, osoby, które są jedynie powodem do kpin, żartów i prześmiewczych komentarzy, memów zabawnych i kabaretów - boki zrywać.

Początki były obiecujące, a że później skapitulowali na całej linii to inna sprawa. Tego nie rozumieją nawet szeregowi posłowie. Uważam, że PiS był nadzieją na zerwanie z postkomunistyczną przeszłością.
Torcik pisze:Do tego ta obrzydliwa służalczość w stosunku do kleru.

Podaj mi proszę przykład partii, która nie była służalcza wobec kleru. PiS nie jest pod tym względem najgorszy. To propaganda.
Torcik pisze:Przyzwoity człowiek trzyma się od polityki z dala.

A I Kor 7, 23 to co? Dzisiaj praktycznie w każdym państwie z naszego kręgu cywilizacyjnego jest robota do zrobienia. Opodatkowanie kilkukrotnie przekracza biblijne 10% co powoduje, że staliśmy się niewolnikami ludzi.
Torcik pisze:O jakim projekcie z 2015 roku piszesz?

1Polska.pl
Torcik pisze:Jeśli jeszcze kiedykolwiek pójdę do wyborów, to będę głosować na Biedronia właśnie. Jedyna nadzieją, że doprowadzi do zerwania konkordaty z Watykanem i trochę ukróci to katolickie oszołomstwo w naszym kraju.

Czy zastanowiłeś się przez chwilę co wprowadzi na to miejsce? Dzisiaj przynajmniej mamy względną wolność słowa. Biedroń sprawi, że za zdrową naukę będzie się szło do więzienia. W Skandynawii potrafili prześladować pastorów cytujących Pismo Święte. Ktoś uznał, że fragmenty dotyczące homoseksualizmu to mowa nienawiści.
Torcik pisze:Ojczyzna jest matką wszystkich Polaków, a nie tylko rydzykopodobnych.

Dlatego trzeba walczyć o to, żeby była taka jak trzeba :)


Są ludzie i moderatorzy...
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Albertus » 02 gru 2018, 15:51

A dalsze działania będą możliwe jak biblijne chrześcijaństwo wejdzie do mainstreamu.


Jakie działania?

Generalnie to powinien być sojusznik, a jak się nie da to trudno. Żydzi zostali poddani obróbce. Trzeba to odkręcić.


A co na przykład trzeba odkręcić?


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości