Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 05 gru 2017, 20:16

Mycho na jakiej podstawie twierdzisz że ja i KAAN jesteśmy zwiedzeni duchem światowym , skoro tak napisałeś to wytłumacz dlaczego . my jesteśmy uczniami Jezusa wiec co cię natchnęło zeby nam orzypisać zwiedzenie właśnie duchem swiatowym to mnie ciekawi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jon
Posty: 330
Rejestracja: 31 sty 2011, 12:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: jon » 09 gru 2017, 17:55

nesto pisze:
magda pisze:Jak to dobrze ze mnie żadna polityka nie obchodzi bo

Flp 3:20 bw "Nasza zaś ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy, Pana Jezusa Chrystusa,"

mam ojczyzne w niebie nie ma tam głupicj złycj polituków i kretyńskich partii z ich liderami.


Już niejaki Szaweł z Tarsu opowiadał, że trzeba jedynie czekać i wierzyć.
Otóż za chwilkę zostaną wszyscy porwani ku niebu i po co dbać o "tu i teraz" ;-)
Po co interesować się polityką, wyglądem, wakacjami, jedzeniem, biednymi, głupimi i nauką?
Lepiej nie interesować się niczym, tylko czytać bajki.
Pan pochwyci nas i uniesie ;-)

Tymczasem minęło sto pokoleń, a ilu w tym czasie zostało pochwyconych?
Oczywiście po śmierci wszyscy pójdziecie do nieba i będziecie królować :-D
A jeśli tak nie będzie, to nam o tym powiecie, że się znowu myliliście.
Urodzimy się wówczas ponownie i wtedy będziemy się interesować polityką.

O takich jak ty też zostało przepowiedziane że w czasach ostatnich wystąpią szydercy mówiąc gdzie jest przyobiecane przyjście Jego...


Aby wszyscy czcili Syna jak czczą Ojca.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Michał » 09 gru 2017, 23:24

Ja się nieraz zrażałem do Kowalskiego i Chojeckiego.
A to że zbyt daleko idące wnioski, a to że forma miejscami knajacka, a to że za bardzo za PiSem.
Tyle tylko, że większość tego co mówili sprawdzała się.
To świadczy o niebanalnych umiejętnościach analizy sytuacji politycznej. Odzyskałem bardzo dobre mniemanie o nich.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 11 gru 2017, 13:45

jon pisze:O takich jak ty też zostało przepowiedziane że w czasach ostatnich wystąpią szydercy mówiąc gdzie jest przyobiecane przyjście Jego...

Te czasy ostateczne to są chyba od nawrócenia Szawła.
Krew się w żyłach burzy, że można wierzyć w takie rzeczy. Wstyd tobie i hańba ci :-D


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 13 gru 2017, 01:37

nesto nawet świeckie źródła \mówia ze ten świat runie bo już za daleko sie zapedził we wszystkim co złe wiec dlaczego cię dziwi ze blisko koniec.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 13 gru 2017, 11:32

Tyle, że chrześcijańskie źródła mówiły 2000 lat temu, że to będzie wtedy.. za chwilkę.


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: kontousunięte1 » 13 gru 2017, 11:55

nesto pisze:Tyle, że chrześcijańskie źródła mówiły 2000 lat temu, że to będzie wtedy.. za chwilkę.

Jaki miałby sens chrześcijaństwo, gdyby Jezus powrócił kilka lat po Wniebowstąpieniu? To mógł od razu tą garstkę wierzących zabrać ze sobą i po sprawie. A co z ludźmi żyjącymi przez te 2 tysiące lat, do dziś? Takie rozumowanie kupy się nie trzyma. Nawet Księgi by nie powstały NT, a jak by powstały to dla kogo?? Kto by je miał poznawać? No, weź, nesto ;-)


Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 13 gru 2017, 21:17

kontousunięte1 pisze:
nesto pisze:Tyle, że chrześcijańskie źródła mówiły 2000 lat temu, że to będzie wtedy.. za chwilkę.

Jaki miałby sens chrześcijaństwo, gdyby Jezus powrócił kilka lat po Wniebowstąpieniu? To mógł od razu tą garstkę wierzących zabrać ze sobą i po sprawie. A co z ludźmi żyjącymi przez te 2 tysiące lat, do dziś? Takie rozumowanie kupy się nie trzyma. Nawet Księgi by nie powstały NT, a jak by powstały to dla kogo?? Kto by je miał poznawać? No, weź, nesto ;-)


A to Ty powinnaś z tamtymi Szawłami Pawłami porozmawiać i innymi tamtymi chrześcijanami.
A to dzień ostateczny i teraz nie nastąpi, bo co mają powiedzieć ci, co będą żyli za 100000lat? :-P


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Riddick » 14 gru 2017, 12:12

nesto pisze:
kontousunięte1 pisze:
nesto pisze:Tyle, że chrześcijańskie źródła mówiły 2000 lat temu, że to będzie wtedy.. za chwilkę.

Jaki miałby sens chrześcijaństwo, gdyby Jezus powrócił kilka lat po Wniebowstąpieniu? To mógł od razu tą garstkę wierzących zabrać ze sobą i po sprawie. A co z ludźmi żyjącymi przez te 2 tysiące lat, do dziś? Takie rozumowanie kupy się nie trzyma. Nawet Księgi by nie powstały NT, a jak by powstały to dla kogo?? Kto by je miał poznawać? No, weź, nesto ;-)


A to Ty powinnaś z tamtymi Szawłami Pawłami porozmawiać i innymi tamtymi chrześcijanami.
A to dzień ostateczny i teraz nie nastąpi, bo co mają powiedzieć ci, co będą żyli za 100000lat? :-P

Za 100000 lat to nie będzie ludzi na świecie, bo za 30000 chromosom Y sie skończy (jest coraz krótszy), a przynajmniej takie są szacunki C; wiec to już nie jest kwestia do rozważania chrześcijańskiego co sie stanie z istotami nieludzkimi c;


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 14 gru 2017, 14:05

Chromosom Y jest w ogle jakis mocno lipny i widać to po facetach, wszystkie chromosomy maja sprzęzone geny z innymi genami na innych chromosomach , poza tym koduja nie tylko samą płeć a ten nieszczęsny Y jest taki wybrakowany i do niczego się nie nadajacy dlatego faceci sa tacy że czasem ręce opadają no a jeżeli się skraca to nie dziwota ze nawet chłopy nie wiedzą jakiej są płci i tyle zboczeńców się namnożyło to ani chybi koniec świata blisko.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 14 gru 2017, 17:47

A homoseksualizm sprzed narodzin Jezusa?
Np w Grecji czy Rzymie - tam chromosom Y powinien już dawno zaniknąć wg waszych wpisów :-D

No i Sodoma i Gomora :lol:
Skoro te miejscowości wg takiego przykładowego Kaana istniały pomiędzy rokiem -4000 a rokiem 0 - to ten chromosom szybko tam zanikał :lol:

A jak taki Kaan wytłumaczy wiercenie granitu kilka tysięcy lat temu?
Czym wiercono dziury w skałach i skąd wówczas ludzie mieli machiny wiertnicze i materiał twardości min. diamentów:
https://www.youtube.com/watch?v=dEvS-gErbEs

Tylko nie jest to w temacie.
Tematem jest 11 listopada. Święto narodowe, a więc do rzeczy............


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!
manfredm
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2017, 22:02
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Spoko koleżka (chyba):)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: manfredm » 14 gru 2017, 20:12

Chojecki i jemu podobni używają języka i prezentują zachowania (wystarczy poszukać na youtube), które nie wskazują na nowe narodzenie i wydawanie owoców Ducha, ale podburzają do nieustannego buntu przeciwko wszystkiemu, walki z urojonym najeźdźcą i szukania wszędzie wrogów, ludzi o innych poglądach zamiast poprzestać na merytorycznej dyskusji Chojecki nazywa wprost idiotami i debilami. Czy tak się zachowuje nowonarodzony chrześcijanin? Pan Jezus polecił innymi rzeczami się interesować, oddawać cesarzowi co cesarskie (okupantowi!), nie wzywał do zbrojnej walki z Rzymianami. To było pod okupacją, my żyjemy w kraju wolnym. Paweł polecał by pokój mieć ze wszystkimi, wydawać owoce uprzejmości, łagodności, mowy zaprawionej solą, a nie pokazywać się w telewizji z karabinem i skakać z kibolami "kto nie skacze ten za Tuskiem" na miesięcznicach. Z tego względu żaden dla mnie z Chojeckiego chrześcijanin, co dopiero "pastor" (człowiek który ma innych prowadzić), a zakładanie przez niego partii politycznej uważam za groteskę.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 14 gru 2017, 22:23

nesto wiercono te kamienie przed potopem tam była bardzo rozwinieta społecznosć owszem zła ale rozwinięta , byli giganci, byli aniołowie co sie zwąchali z naszymi ludzkimi babami co nauczyli lidzi cudów niewidów i w z lych celach wiec Bóg maiał doćs takiej ludzkosci i zaczął od początku po potopie , no też sie to niezbyt udało bo jak sam Bóg powiedział nasze myśli są złłe już od dzieciństwa i dążymy do zła wiec jedyne ostateczne rozwiązanie to Pan Jezus zbawia tych pokornych co w niego uwierzą tych co ich Ojciec wytypuje bo zna przyszłosć i zna człowieka genetycznie wiec wie kogo do Jezusa wysyła na zbawienie wybiera przenicę a nie kąkol.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: Riddick » 15 gru 2017, 04:00

Manfredm, z tym wolnym krajem to bym nie przesadzał...

Magda, jeżeli przez facetów, przez których ręce opadają, wnioskujesz o tym, że chromosom Y jest do chrzanu, to co powiedzieć o kobietach, przez które opadają ręce i nie tylko? Że zestawienie chromosomów XX jest do niczego? A niestety tak sie porobiło, że aż szkoda gadać na temat kobiet...
Co do Chojeckiego... trochę kiepsko sie przedstawia, nie zachęca, wręcz zniechęca, jest treść negatywna, pozytywna prawie żadna. Słabo, bardzo słabo, partia taka, która by była pod duchowym jego przewodnictwem, nie wiem czy stu członków by znalazła. Oczywiście spoza grupy jego akolitów.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 3634
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:51
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Wyzwolony z KRzK
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: nesto » 15 gru 2017, 08:02

magda pisze:nesto wiercono te kamienie przed potopem tam była bardzo rozwinieta społecznosć owszem zła ale rozwinięta , byli giganci, byli aniołowie co sie zwąchali z naszymi ludzkimi babami co nauczyli lidzi cudów niewidów i w z lych celach wiec Bóg maiał doćs takiej ludzkosci i zaczął od początku po potopie , no też sie to niezbyt udało bo jak sam Bóg powiedział nasze myśli są złłe już od dzieciństwa i dążymy do zła wiec jedyne ostateczne rozwiązanie to Pan Jezus zbawia tych pokornych co w niego uwierzą tych co ich Ojciec wytypuje bo zna przyszłosć i zna człowieka genetycznie wiec wie kogo do Jezusa wysyła na zbawienie wybiera przenicę a nie kąkol.



No ale skoro wiercili w skałach przed potopem, to kiedy wiercili.. tj. ile lat po Adamie?


Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości