Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
magda
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: magda » 05 gru 2017, 20:16

Mycho na jakiej podstawie twierdzisz że ja i KAAN jesteśmy zwiedzeni duchem światowym , skoro tak napisałeś to wytłumacz dlaczego . my jesteśmy uczniami Jezusa wiec co cię natchnęło zeby nam orzypisać zwiedzenie właśnie duchem swiatowym to mnie ciekawi.

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jon
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Re: Ruch 11 Listopada - partia biblijnie wierzących oraz konserwatywnych Polaków

Postautor: jon » 09 gru 2017, 17:55

nesto pisze:
magda pisze:Jak to dobrze ze mnie żadna polityka nie obchodzi bo

Flp 3:20 bw "Nasza zaś ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy, Pana Jezusa Chrystusa,"

mam ojczyzne w niebie nie ma tam głupicj złycj polituków i kretyńskich partii z ich liderami.

Już niejaki Szaweł z Tarsu opowiadał, że trzeba jedynie czekać i wierzyć.
Otóż za chwilkę zostaną wszyscy porwani ku niebu i po co dbać o "tu i teraz" ;-)
Po co interesować się polityką, wyglądem, wakacjami, jedzeniem, biednymi, głupimi i nauką?
Lepiej nie interesować się niczym, tylko czytać bajki.
Pan pochwyci nas i uniesie ;-)

Tymczasem minęło sto pokoleń, a ilu w tym czasie zostało pochwyconych?
Oczywiście po śmierci wszyscy pójdziecie do nieba i będziecie królować :-D
A jeśli tak nie będzie, to nam o tym powiecie, że się znowu myliliście.
Urodzimy się wówczas ponownie i wtedy będziemy się interesować polityką.

O takich jak ty też zostało przepowiedziane że w czasach ostatnich wystąpią szydercy mówiąc gdzie jest przyobiecane przyjście Jego...

Aby wszyscy czcili Syna jak czczą Ojca.
Awatar użytkownika
Michał
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Kontaktowanie:

Postautor: Michał » 09 gru 2017, 23:24

Ja się nieraz zrażałem do Kowalskiego i Chojeckiego.
A to że zbyt daleko idące wnioski, a to że forma miejscami knajacka, a to że za bardzo za PiSem.
Tyle tylko, że większość tego co mówili sprawdzała się.
To świadczy o niebanalnych umiejętnościach analizy sytuacji politycznej. Odzyskałem bardzo dobre mniemanie o nich.

Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016

http://blogobiblii.salon24.pl/

Wróć do „Polityka i ekonomia”