Debata: wojna

Chciałbyś zaproponować temat debaty? Pragnąłbyś wziąć udział? To miejsce dla Ciebie!
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Debata: wojna

Postautor: wyczekujący » 20 sie 2019, 19:48

Temat to wojny, powstania. Czy warto uczestniczyć w nich? Jeśli tak to kiedy? Wojna defensywna, czy ofensywna też? Czy uczestniczyć w powstaniach?
Ktoś chętny?


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Debata: wojna

Postautor: marioosh666 » 20 sie 2019, 21:27

Trafiłeś w coś co od dawna waży się w mojej duszy :) Z jednej strony wiem, że zło należy zwyciężać dobrem, bo inaczej doprowadzamy do jego eskalacji. Z drugiej strony czasem bez siłowego podejścia się nie da.


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Debata: wojna

Postautor: KAAN » 20 sie 2019, 22:30

Macie dwóch do debaty? :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
wyczekujący
Posty: 129
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:06
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Debata: wojna

Postautor: wyczekujący » 21 sie 2019, 20:09

marioosh666 pisze:Trafiłeś w coś co od dawna waży się w mojej duszy :) Z jednej strony wiem, że zło należy zwyciężać dobrem, bo inaczej doprowadzamy do jego eskalacji. Z drugiej strony czasem bez siłowego podejścia się nie da.

Chcesz uczestniczyć w debacie?


Wszystko mi wolno, ale nie wszystko jest pożyteczne. Wszystko mi wolno, ale ja nie dam się niczemu zniewolić.
I Koryntian 6:12
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Debata: wojna

Postautor: marioosh666 » 21 sie 2019, 21:04

wyczekujący pisze:
marioosh666 pisze:Trafiłeś w coś co od dawna waży się w mojej duszy :) Z jednej strony wiem, że zło należy zwyciężać dobrem, bo inaczej doprowadzamy do jego eskalacji. Z drugiej strony czasem bez siłowego podejścia się nie da.

Chcesz uczestniczyć w debacie?

Mogę - chociaż potrzebny jeszcze ktoś, bo ja nie mam jasnego stanowiska w temacie


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Debata: wojna

Postautor: KAAN » 22 sie 2019, 08:37

Potrzebnych jest dwóch zdeklarowanych i wtedy rozpocznę debatę jako moderator.

Wydzieliłem wasze dyskusje.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Organizacja debat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości